Opinie o Komart Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komart Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Komart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komart Sp. z o.o. w Knurów

Ktoś tam

Ile zarobię na ładowacza w prezero 3500 na rękę na początek czy 3000 na rękę?

Sebastian
@Ktoś tam

Też bym się chciał dowiedzieć ile płacą. Będziesz aplikował na ładowacza? Myślisz, że to spoko robota, bo może też bym się zakręcił za pracą. Napiszesz jak się coś konkretnego dowiesz?

bajer
@Sebastian

Ze 3 tysi dostaniesz.

Hh
@bajer

Jaka atmosfera między pracownikami?

Aleksandra
@bajer

to info to chociaz ze źródła bo tam pracujesz czy słyszales ze taką kwotę płacą? wole wiedziec jak wiarygodna jest ta informacja ?

Dominika
@bajer

A jaka umowa? Zlecenie? O pracę?

Benio
@Dominika

Umowa o pracę,dodatki na święta,pieniądze na święta teraz dostali po 800 zł plus paczki i wczasy pod G

Emilia
@Benio

a zdarzają się jakieś premie poza czasem świątecznym?

Małgorzata Nowy wpis
@Benio

O kurczę, to nieźle :) A jeśli wypadają jakieś nadgodziny, są jakoś dodatkowo bardziej płatne niż normalna stawka?

Benio Nowy wpis
@Małgorzata

Ja pracuję jako ładowacz i nadgodziny są wpisane w umowie 30 h niewiem jak jest na innym stanowisku teraz mam 22zl a i tak mam te 3500

Ilona Nowy wpis
@Benio

Czyli jakby nie patrzeć jesteś zadowolony i nie ma na co narzekać? Na luzie polecasz pracę tu?

Benio Nowy wpis
@Ilona

Wiesz każdy jest inny ale ludzie są oki a jak można wiedzieć na jakie stanowisko chcesz iść?

Ile jest zmian w Komart Sp. z o.o.?

Jj

Joo mom umowę na 3 zmiany a robię na terenie i mam na jedną zmianę na rano

Pracus

Dobrze mi się tutaj pracuje, kierownictwo szanuje pracowników niższego szczebla i to jest ok. Oczywiście znajdą się marudy że to źle i to niedobrze ale tacy są wszędzie. Polecam tą firmę dla ludzi chcących normalnie pracować i zarabiać w miarę godnie. Pozdrawiam

Edi
@Pracus

Ale ty pier... Głupoty kto ty jesteś pewnie z biura fizol to zawsze fizol i kto cie z biura będzie szanował tylko wymagania i gadka wykonać bez dyskusi albo straszenie że premii się pozbędziesz a w osiem godzin na szarpiesz się takich ton że co chwila jest rotacia niejeden bohater tam był i zwądpił rekordzista 2godziny pracował

Sławek
@Pracus

O jakich zarobkach mowa kolego ?

bronisław.richter1971@gmail.co

SKARGA NA PANÓW CO ŚMIECI WYWOZĄ z firmy KOMART kilka razy już miałem nie wywiezione śmieci mam jeden worek na miesiąc chorą matkę .Za każdym razem mają cos do powiedzenia wszystko zrobić aby nic nie robić.Proszę o zwolnienie tych panów z pracy jak mają problem z wykonaniem swojej pracy.Rejon Żernica to tragedia że kotoś taki pracuje z klientami.PROSZĘ O POZYTYWANE ZAŁATWIENIE TEJ SPRAWY pozdrawiam.Proszę nie dopisywać mi na e-mail tylko załatwić temat z tymi pracownikami.

Urszula
@bronisław.richter1971@gmail.co

Forum Gowork służy do prowadzenia dyskusji o firmie, ale pod kątem oferowanych warunków zatrudnienia i innych tematów dotyczących realiów, z jakimi każdego dnia stykają się pracownicy. Opinie klientów są również bardzo istotne, ale proponuję jednak, żebyś zgłosił swoje uwagi bezpośrednio do osób decyzyjnych w Komart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Być może zaowocuje to pozytywną zmianą w aspekcie, który budzi Twoje niezadowolenie.

Edi
@bronisław.richter1971@gmail.co

Co kogo bo chodzi że ty masz chorą matkę wiesz ile ludzi w Polsce ma chore matki i co teraz wszyscy mają wchodzić Ci do (usunięte przez administratora) biedactwo my nie jesteśmy zbawicelami

Pracownik Komart
@bronisław.richter1971@gmail.co

Przykro mi że masz chora matkę ale każdy ma jakieś problemy. Te forum nie służy do płakania i użalania się na pracowników tylko do opiniowania pracodawcy. Jeśli masz nie odebrane śmieci to problem leży po twojej stronie bo pewnie niechce Ci się pomóc chorej matce i podjechać wystawić śmieci. I kim ty wogule jesteś aby muwic kto ma pracować, a kogo zwalniać? Nie pozdrawiam bo nie zasługujesz na to. Polecam pracę w tej firmie, zarobki dobre, atmosfera ok. I nie zawsze trafiają się tacy (usunięte przez administratora) klienci jak ten z Żernicy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Komart Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Tytus

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy, jakieś informacje byłyby przydatne.

Hmm

Ta firma się zajmuje tylko wywozem śmieci czy ma jeszcze coś w ofercie?

Toro

Pytanko dziś był odbiòr koszy panowie 2 lidze wysłali do śmieciami A trzeci kosz został Pan zrobił fotkę i zostawili dlaczego bo ja tego nie rozumie

Obrońca prawa
@Toro

Ale masz problem, zadzwoń do biura i zapytaj dlaczego tak robią. A właściwie już Ci odpowiadam. Bo to na takich cwaniaczków jak to co wystawiają wszystkie kubły gdy zbierane są np. tylko plastiki a ty się czaisz za firanka w oknie i modlisz żeby chłopcy zabrali wszystko i w tym momencie jesteś zwycięzcą. Hip hip hura. Teraz już wiesz wszystko

Ja się zastanawiam czy ktoś te opinie wogóle czyta i wyciąga jakieś wnioski,skoro jest tam dalej tak jak jest

Beny

Ja również nie polecam nerwowa atmosfera u rzekomej pani kierownik nie polecam z nia nic zalatwiac

Krzych

Nie polecam, brak profesjonalizmu, nie przyjemna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Komart Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Komart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komart Sp. z o.o.
  • Szpitalna 7