Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

kierowca

Ludzie omijajcie to miejce jak się da , napracujecie się a i tak wam nie zapłacą.

U-waga to oszuśc-i...

kierowca

(usunięte przez administratora) w ogóle ludziom nie płacą, mi są winni 5000zł .

Jolanta

@ii, czy możesz bardziej szczegółowo napisać to co dzieje się w Miki recykling? W jaki sposób pracownicy tej firmy traktowani są przez pracodawcę?

@Jolanta

Szczegóły będą wyszczególnione w skardze do PIP...

@Jolanta

Człowieku lecz sie na nogi bo na głowę za pózno. Podszywacz.

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Miki.

Wielkie sprzątanie przed wizytą Sanepidu(wiadomo kiedy)Zapłaty do chwili obecnej brak.

@Miki.

Chłopy kiedy robimy strajk , siła w grupie...

kierowca 2
@kierowca

W każdej chwili, nasze postulaty albo podwyżka do 20 zł na godz na ręke albo zastawiamy dziadów!

sortowacz

W tej firmie pracuja same złodzi-eje okradaja pracodawce wynoszac złom w siatkach i obrabiajac sobie szafki na wzajem.

pracownik kurnika

W tej firmie pracuja same (usunięte przez administratora) okradaja pracodawce wynoszac złom w siatkach i obrabiajac sobie szafki na wzajem.

kierowca

Jest metoda na tych oszustów htpp://www.youtube.com/watch?v=BhZdNZmOmFo

stazysta

Firma obraca bezrobotnymi z GUP i stazystami cel wiadomy , zarobek pobierajac fundusz za aktywacje stanowiska pracy...

kierowca hakowca

Szkoda że nikt nie napisał że jak pracownik nie da się mobingować i nie pracuje po 12 godz to wylatuje be pieniędzy za przepracowane dni! Zdecydowanie nie polecam pracodawcy.

operator

https://krakow.pip.gov.pl/pl/ oni wam pomogą...

Jolanta

Witajcie. Śledząc wątek niestety muszę wam zwrócić uwagę na to, że wasze posty w dużej mierze są na pograniczu, albo wręcz naruszają regulamin forum. Zalecam przypomnieć sobie jego zapisy, jest dostępny tutaj https://www.gowork.pl/regulamin Przede wszystkim na forum obowiązuje zasada kultury języka, starajmy się pisać merytoryczne opinie o pracodawcy, a nie obrażać osoby tam pracujące. Zgadzam się z wypowiedzią @Irka Jeśli macie podstawy do takich ocen to rozmawiajcie w firmie, zaproponujcie zmiany. Może jednak uda się napisać coś pozytywnego o Miki Recycling?

www.gowork.pl/regulamin

tak placa na czas jak sie chyba pomyla a kierowniczka 25 lat i zero szacunku dla pracowwników jesli lubicie kieronictwo które nie ma szacunku dla ludzi to polecam

Co rozmawiajcie w biurze Buraki! 38 nadgodzin Psy i około 200 zł do wypłaty chcieliście dac!! a człowiek ma 15 na h! Pierd (usunięte przez administratora) i Kłamcy Pozakładajcie sobie nowe strony internetowe bo na tych aktualnych macie super opinie! Do inspekcji pracy powinni Was podać wszyscy na raz i przeprowadzić kontrole wałów jakie robicie na tej firmie

Irek

Jeśli macie podstawy do takich ocen to rozmawiajcie w firmie!!

gg
@Irek

Debi-lu spierda... z tąt.

kierowca

Najgorsza firma i najgorszy pracodawca w całej Polsce...

sortowacz

Witam robie ranking kto jest najwiekszym debi-lem w tej tak zwanej firmie ech...

oo
@sortowacz

Wszyscy bez wyjatku , kto normalny pracuje od switu do nocy?

Operator koparki.

Dzieki Bogu jest taka strona jak GOWORK i mozna ostrzec innych... Ludzie omijajcie ta firme i takich ludzi jak własciciele Miki Recycling na kilometr albo nawet wiecej.

Sortownia
@Operator koparki.

Bardzo dobra firma i szefostwo.jak wnikpracownik traktuje firmę i szefostwo tak szefostwo traktuje pracownika.mimo ze i tak przymyka oczy i stara się jak może to pracownik ma to w dupie.nikt nikogo nie czyma na sile.

@Sortownia

I jeb-ie ich na kasę bo są upośledzeni i nie potrafią policzyć godzin razy stawka ?

FU

assasin
@FU

Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie - pip Adres: plac Szczepański 5, 31-011 Kraków polecam

kierowca

Wszystkie negatywy są prawdziwe , ludzie omijajcie tą firme to oszuści i naciągacze, oszukują na godzinach i nakładają kary za stanie w korkach ...

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 407 ocen.
  • Nad Drwiną 33
    30-741 Kraków

Miki Recycling Sp. z o.o.