Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

driver1

Tak zgadze sie tam pracuja tylko pijaki na rentach dorabiajac sobie do wódki i fajek oczywiscie rabiac to na czarno.

redial2012
@driver1

Wypraszam sobie.Ja tam pracuję i nie jestem żadnym pijakiem.Niedorabiam sobie do wódy czy fajek.Nie jestem też rencistą/emerytem. I ubiegnę pytania.Nie pracuję w biurze ani na bazie.

driver2

To miejsce nadaje sie na czarna liste pracodawców.

driver

Wszedzie tak samo , pozostaje państwowy etat ostatni bastion.

driver

Podpierd... do PIP-Panstwowa Inspekcja Pracy plac Szczepanski 5 oczywiscie Kraków i tyle . Trzeba działac i walczyc o wolnosc a nie wyzalac sie w internecie! wW grupie siła!!!

@driver

A co sam robisz???

dd
@Ja1978

Wynajmuje trzy mieszkania .

@dd

Tak dobrze płacą na Miki...

driver

W tej firmie pracuja tylko menele i pijaczki na rentach oczywiscie na czarno.

rr

To debilki po studiach zaocznych i wieczorówkach skończonych za kase z naciąganym intelektem.

@rr

Co do lalek z biura to każdy wie o co biega.Zresztą na bazie jak jakaś jest to też z biura.Mowa była o jakiejkolwiek kobiecie która tam naprawdę pracuję i coś robi.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Pracownik biurowy -sprzedawca
Krzczonów
Solarcorn
usa

Warning before this to company...

driver

Lubisz pracować na czarno,to gorąco polecam ci te pseudo firmę tylko nie myśl o wypłacie bo i tak jej nie dostaniesz ...

Łamane są prawa pracownika na każdym kroku! Nikt tu nie pisze ze złośliwości ale dlatego że to wszystko co ludzie tu piszą to niestety przykra prawda

driver

Kto narmalny pracuje 12 godz dziennie. TYLKO IDIOTA.

driver

Kto normalny pracuje 12 godz dziennie ,TYLKO IDIOTA.

Święty Mikołaj

Jeśli ktoś nie rozumie słowa kapitalizm to u MIKI -ego na pewno zrozumie...

hakowiec

To zakład otwarty dla chorych umysłowa,debili ,pijaków i meneli...

driver

W tej firmie pracuja sami uposledzeni umysłowo z wykształceniem podstawowym i z głebokim poczuciem niższosci nic dziwnego ze ich oszukuja, tacy ludzie sie ciesza ze ktos ich w ogóle chce i akceptuje.

NowaHuta38

Osoba która jest na L-4 z powodu wypadku w pracy.Mianowana słowem Brygadzista zmiany.Pracująca na umowę.Bardzo doceniana przez szefostwo i lubiana przez współpracowników.Pominięta przy wielkiej aurze Świąt Bożego Narodzenia.Gratuluję.

emanuel
@NowaHuta38

Co ty człowieku bredzisz , w tej firmie wszyscy pracuja na czarno!

NH38
@emanuel

Chyba masz nierówno pod sufitem.Wszyscy na czarno?Polecam psychiatre.

emanuel
@NH38

Polski kapitalizm , ta firma to taki przykład ,oszustwa na godz, niepłacenie pensji to norma to tej pory sa mi winni pieniądze a włościciel powiedział że jak się coś nie podoba to magę wypier....Praca 12 godz dziennie i łamanie praw pracowniczych trzeba byc chorym zeby tak sie dawać i okradać!!!

tt

Firma szuka idiotów z urzedu pracy itd, bezrobotnych i stażystów którzy pracuja za darmo Polski kapitalizm,

Stażysta
@tt

Stażyści nie pracują za darmo :)

marcin
@tt

Prcuja za grosze z GUS a pracodawca ma takiego niewolnika za darmo nie płacac mu pensji ani składek ZUS ,a zamiast nauki zawodu myją okna i podłoge w firmowym biurowcu ech.

Witam wszystkich i chłopców i dziewczynki , trzeba byc idiotą żeby pracować 12godz dziennie i tyle w temacie .

yy

praca 12 godz dziennie od Pn-So od 6.00-18.00 a czasem nawet dłuzej plus gnojenie i niewypłacanie pensji na czas lub kiwanie na godzinach i wymazywanie dni z karty pracy pracownika. Ale jak ktos tak lubi to goraco polecam . Były pracownik...

@yy

Co jak co ale na temat niewypłacania i wymazywania piszesz brednie. `

vv
@anonymous

Bredni to może w przypadku twojej osoby...

marek
@anonymous

Wez sie pacanie nie udzielaj jak sprawa cie nie dotyczy!

@anonymous

Idiota wprowadza ludzi w bład

dd

Niewolniczy zaklad pracy w XXI wieku brawo...

oszukany

(usunięte przez administratora) w południowej POLSCE , tylko karabinami jeszcze nie strasza. Do tej pory mi nie zapłacili za 2 tygodnie syzyfowej pracy . Obiecali ze dadza jak beda miec.HE HE.

Anioł Stróz

Dzieki Bogu jest taka strona jak GOWORK i mozna ostrzec innych... Ludzie omijajcie ta firme i takich ludzi jak własciciele Miki Recycling na kilometr albo nawet wiecej.

hh

Piszac krótka oszusci i złodzieje , nie stac ich na pensje dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.