Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

kierowca

Drodzy właściciele kto wam dał prawo do wyzywania i ośmieszania pracowników jak sami lepsi nie jesteście ! Twierdzicie że pracę trzeba szanować a kiedy wy zaczniecie szanować pracowników ?

stazystka

Co za bzdury piszecie , firma pobiera stażystów z Urzędu Pracy dlatego jest taka rotacja . Co 6 miesięcy inni stażyści to jest sposób na darmowego pracownika.

nitro

a co to ze mlodego stazem kirownika nie widać ? zbyt kulturalny byl i spokojnie do ludzi muwil /

@nitro

Chyba na stażu był z Urzędu Pracy...

Ładowacz
@nitro

Zapewne chodzi Ci o (usunięte przez administratora). Tylko nie o (usunięte przez administratora). Ten (usunięte przez administratora) który odszedł był za inteligentny do tej całej bandy. I bardzo dobrze zrobił , po prostu nie dał się skorumpować! Chwała mu za to, jeszcze dobrze by było żeby z tej firmy odszedł (usunięte przez administratora) Człowiek który z samego rana wszystkich wkurzy i ludzie pracują w stresie. Przez to są później wypadki. Facet nie ma pojęcia o pracy z ludźmi. Jest (usunięte przez administratora) ,nie umie się zachować. I można by tak o ni pisać i pisać. Nie wierzę w to że do prezesów nie dochodzą wiadomości jak on się zachowuje., i że nic z tym nie robią.

adhd
@nitro

A jak myślałeś po co był , kontrole 3 przeszły jakby nie przeszły to było by na niego a nie na shreka , dotacje dostali no to już nie potrzebny tak to sobie synuś z raszplą obmyślili , i cyk nie potrzebny

kierowca

Zmuszacie pracowników do pracy po 14 godz na dobę a sami pracujecie 5 !

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
stażystka

Inspekcja Pracy wam nie pomoże , kijem chcecie zatrzymać rzekę . Za duże znajomości...

kierowca

Trzeba powiadomić Policję za robienie pracowników na kasę.

Mario

Ludzie odradzam wam pracę w tej firmie ludzi mają za śmieci trzeba się prosić o własne pieniążki poprostu masakra

oszukana
@Mario

Wszyscy wiedza ze to (usunięte przez administratora)

Rep89

Rozmowa o pracę o 11:00 dnia, 17.01.2020r. Przyjechałam 10:50 okazało się że nikogo z szefostwa nie ma. Powiedziano mi że dostali wiadomość ,że zrezygnowałam z rozmowy o pracę. Gdy poprosiłam o pokazanie wiadomości, okazało się że takiej nagle nie posiadają. Miły Pan zaoferował mi kawę. Czekałam godzinę aż łaskawie Pani szefowa zje sobie obiad... Podczas rozmowy dowiedziałam się, że Pani jest bardzo chętna aby mnie zatrudnić. Powiedziała że do końca dnia zadzowni, abym przyszła do pracy w poniedziałek. Niestety telefonu nie dostałam.. 1.5h zmarnowane.. NIE POLECAM

Rep89

@operator Zachowanie szefa zawsze można zgłaszać do inspekcji pracy. Oni poważnie biorą takie zgłoszenia pod uwagę jesli chodzi o braki w wypłatach i poniżanie pracowników.

stażystka
@Rep89

Firma pobiera stażystki z Urzędu Pracy a one pracują za darmo.

sortownia

Zgadza sie.

driver

Ktoś tam nie umie liczyć bo zawsze mi brakuje 200zł do wypłaty! Chyba robią to celowo.

Pracownik na czarno.

Oferujemy Umowę o pracę, stałą pensję + premie . W pierwszym miesiącu zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, potem zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wszystko ładnie ale tylko na stronie firmowej a prawda jest odwrotnością tego co obiecują...

trucker

Lubicie pracować za darmo to miejsce jest dla was .

driver

Ludzie w tej tzw firmie łamią wszystkie prawa Kodeksu Pracy a o prawach człowieka już nie wspomnę . Pracownicy są gnębieni ośmieszani i mobbingowani i zmuszani do pracy po 12 godzin dziennie dzień w dzień !

kierowca

Ludzie pisza prawde a według innych to hejt...

Agata
@kierowca

Wiesz, każdy ma prawo do swojego zdania. A powiedz, co Ty myślisz o pracy w Miki Recycling. Na jakim stanowisku pracujesz?

@Agata

Praca w tym miejscy to jedna wielka pomyłka, ale co zrobić jeśli nie ma się układów i znajomości na lepsze miejsce pracy ?

praDyspozytor

Pani starsza odpowiedzialna za rozmowy rekrutacyjne w biurze powinna udać się na wieczne wakacje, bo jest bardzo nieprzyjemna w rozmowie. Mlaskanie na każde zdanie z CV (po co zapraszają na rozmowy?), traktowanie z góry. W miejscu, gdzie zewsząd śmierdzi śmieciami powinno się być miłym i kulturalnym, żeby kogoś zainteresować ofertą pracy. Rozmowa była na stanowisko dyspozytora.

baza
@praDyspozytor

Ciesz się że Ci nie spasowało już na rozmowie. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)... a praca jako dyspozytor?? o Boże ustrzeż wszystkich od tego.

@baza

Babie chłopa brakuje...

@praDyspozytor

Uważasz , że rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie i finalnie nie otrzymałeś zatrudnienia. Miałeś zadania do wykonania lub test do rozwiązania, czy rekrutacja polegała tylko na konwersacji. Napisz proszę więcej szczegółów, żeby inne osoby szykujące się na taką rozmowę wiedziały jak się przygotować.

@Paweł

Ludzie omijajcie to miejsce w promieniu kilku kilometrów!

Bartek
@Paweł

Tylko przytakiwanie tam nie ma odmow

Agata
@Bartek

@driver, możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

koledzy

Uwaga na tego gnoja donosiciela emanuela z taśmy!

dyspozytor

Piszcie skargi do Inspekcji Pracy nie ma na co czekać.

Piszcie skargi do Inspekcji Pracy nie ma na co czekać.

Krzeszowice ul. Grunwaldzka

Firma DNO! Zimą wiecznie mają problem z wyjazdem pod dom, mimo że wszyscy wyjeżdżają bez problemu, a latem zapominają zebrać śmieci. Termin minął 27.06, a śmieci jak leżały przed domem tak leżą. Po interwencji telefonicznej usłyszałem od pani "nie mam czasu teraz rozmawiać, nie wiem kiedy zbiorą śmieci". NAJGORSZA FIRMA W OKOLICY! Nie polecam!

@Krzeszowice ul. Grunwaldzka

To nie firma tylko obó/z.

Kierowca

Totalne dno i nic więcej. Wykorzystywanie ludzi, nie ważne czy jesteś z biura czy kierowca czy pracownik fizyczny i tak jesteś (usunięte przez administratora) jak ostatnia (usunięte przez administratora) Współczuję tym co dalej tam pracują. Mamusia z synusiem się dobrali - (usunięte przez administratora) potrafią każdego. Już nie wspominając o tym jakie tam idą przekręty... cała kadra kierownicza jest siebie warta. Wszyscy wchodzą sobie nawzajem do (usunięte przez administratora)

Bartek
@Kierowca

Miały być 2 zmiany od 6-14 i 14-22ale z tego co piszecie to jest gorzej jak było a będzie jeszcze gorzej jak synek to przejmie.

Baza
@Bartek

Już jest źle. Firma w 90% jest uzależniona od synusia. Jedyne co to szanuje Mietka za jego podejście. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Jak tak dalej pójdzie to zostaną bez pracowników.

Baza

Praca tam to jedno wielkie gó**o. Myślą że firmę zbudują na ukraińcach, którzy chcą zarobić to pracują ile wlezie. Ale jakoś im to nie wychodzi. Co raz to mniej jest kierowców, pojazdy niby nowe A uja warte. Większość się rozsypuje... od kiedy synek ma więcej do gadania to ta firma spada na psy. Traktują ludzi przedmiotowo. A mamusia? Lata sobie raz w miesiącu na wakacje niby za co ? Za wszy? Zacznijcie szanować swoich pracowników. I tak już większość ludzi odpada bo nie wytrzymuje w tym obozie...

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.