Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

baza

Nazwa firmy powinna byc zmieniona na obó/z dla niewo/lników!!

driver
@baza

12 godzin na dobe to tylko upośledzony robi ech...

kierowca

Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

kierowca

W Polsce obalono niewol/nictwo 2 marca 1864 roku a tu takie coś.

kierowca

Jak sie chce jezdzic terenówka to trzeba na to jakos zarobic , ale najłatwiej ok/rasc pracownika...

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
kk

Radze omijac chyba ze lubicie pracowac bez wypłaty jak wolontariusz.

@kk

Inaczej się nie da bo jak mówi właściciel firma jest na zakrecie.:)Ale którym skoro zewsząd prowadzą tam drogi.

okradziony pracownik

Jak małbym wybierać bezdomność czy praca w tym miejscu to wybieram bezdomność...

Były pracownik.
@okradziony pracownik

I jak na bezdomności?

@okradziony pracownik

Potwierdzam inni sa z tobą.

kierowca

Pozdrawiam kadrowa co robi pracowników na kase...

@kierowca

Macie komórki to róbcie fotki list płacy na koniec miesiąca.

@kierowca

Poprawka.list godzin które podpisujecie co codziennie

Były pracownik.
@kierowca

A ja pozdrawiam kadrowa i życzę by się nie dawała wykorzystywać przez mamusie.

lech

Tak potwierdzam...

koledzy

Uwazajcie na tego sprzedawczyka emanuelka z tasmy.

hala

Praca 12 godzin przez cały tydzień to własciciel tego syfu moze sobie pracowac ha ha.

@hala

A jednak pracujesz geniuszu z hali.

uu

a firma jak i właściciele to jedne wielkie (usunięte przez administratora)..wo Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę

Kierowca

Ostrzeżenie (usunięte przez administratora)

Bartek

Mam stopień umiarkowany.slyszalem że z takim stopniem mogę dostać pracę od ręki na umowę o pracę i że.dobrze w tej firmie płaca.czy to prawda ? I czy jest prawda że ta firma przeszczega prawa pracy? I czy są wyplacalni bo nie chciał bym być popychadlem.

krzysiek

Polecam psychiatrę ...

Grześ
@Bartek

To zależy co chciałbyś robić.

koledzy
@Grześ

Donosić na kolegów jak emanuell...

AJB.
@koledzy

Wasze odpowiedzi są żałosne.Nie dziwię się że jest tam w pracy taka atmosfera.Jeden drugiemu tylko tyłek obrabia. Sami doprowadzacie do tego żeby was tak traktować albo zwalniać.

@krzysiek

Mam umiarkowany bo jestem po wypadku w pracy.nie donoszę na kolegów i koleżanki.

@koledzy

Dzieki za wyczerpujace odpowiedzi.

Okradziony
@Bartek

Zapytaj tych co wylecieli bo nie dali się (usunięte przez administratora)

kierowca

To(usunięte przez administratora)radzę omijać...

Prawda jest taka ze przez zielnika wszyscy cierpią bo tylko yen pacan robi 15 godzin na dobę i chciałby jeszcze więcej . Prawdziwy zje-b.

Anonimus

Nie tylko on .są tacy co w sobotę i w niedzielę jeżdżą mam rację? Oboje o tym wiemy więc nie nadejście tylko na niego.pozdrawiam.

@Anonimus

Zmuszaja do jazdy po 12 godzin nikt tam sam nie chcę tylko grożą wylotem i jeszcze oszukuj-ą na godzinach i ciągle naliczają kary nie wiadomo za co.

@Kierowca

Jeżeli tak piszecie to musi być prawda ale za mojego bytu w tej firmie było inaczej.pozostaje więc znaleźć sobie pracę w innej firmie a z tej się zwolnić.pozdrawiam.niedajcie się i starajcie się pracować tyle ile chcecie.

TT
@Anonimus

Sam się zwolnij manipulancie.

@TT

Ha.ha.ha...manipulant to ty obiboku.siejesz zament w całej firmie.ogarnij swoj popęd .bo ja nie muszę się zwalniać gdyż tam już nie pracuje od dawna.mam lepsza pracę tuż obok (usunięte przez administratora)

@Anonimus

Płaca ci za zamiatanie prawdy co w tej firmie wyrabiają z ludźmi.

@pracownik

Jak by tak było to na pewno byś tam już nie pracował

pp
@Anonimus

Nie pasuje ze ludzie pisza prawde co?

@pp

Ja jak najbardziej jestem za prawda i szanoję tych co nie o wijaja w bawelne .w każdej pracy jest jakieś halo .zacytuję słowa kture ktoś juz napisal.nikt was nie czyma sila.

ruben

Szukają teraz dyspozytora widziałem ogłoszenie, warto tam iść?

@ruben

Jeśli odpowiada Ci rola "Kapo" to tak.

Niewolnik
@ruben

Psychiatrę trzeba zatrudnić bo praca 12 godz na dobę do której zmusza właścicielka to normalne nie jest.

Obserwator
@Niewolnik

Niech ktoś się zapyta czy właścicielka zna kodeks pracy ?bo z tego co mi wiadomo to po 12 godz ma się 24 wolnego.

Koledzy

Drodzy koledzy uważajcie na tego (usunięte przez administratora) z kurnika co na wszystkich donosi i płacą mu chyba za donoszenie bo gościu przez cały dzień podpiera ściany.

@Koledzy

(usunięte przez administratora)pracuje (usunięte przez administratora)dlatego go trzymają taka prawda.

Lech
@Koledzy

Emanuel pracuje na cz -arno zresztą tak jak inni .

Uuu

Tak tak rów jest szeroki

@Uuu

U ciebie w głowie ? Leczyłeś się psychiatrycznie bo 00.02 pisać to chyba coś z główką ?

Obserwator

Uwaga kierowcy ci co mają dalsze rewiry podzielcie się na dwie grupy .pierwsza jedzie o 6 .00.A 2 niech wyjedzie o 9.00 i zbierze to co nie zabrała 1 grupa a ci co mają małe rewiry i zjeżdżają w wcześniej niech pomogą tym co mają dalej.tak aby wyszło nie więcej jak do 9 godz dziennie.

Koledzy
@Obserwator

Nikt na to nie pojdzie ,jeden na drugiego wilkiem aż się żółć leje.

Kierowca

Dać stararą i starego z synalkiem na hale albo na rewir to dopiero docenią naszą prace bo widać że nigdy nie pracowali!

@Kierowca

Z tego co wiadomo to Mietek nieraz jeżdził na rewiry.

@Kierowca

Jak szef jeździł na rewirach to ty się uczyles trafiac sikiem do nocnika.a z tego co wiadomo to i teraz masz problem z trafieniem do celu .Tobie na dzień dzisiejszy jest potrzebna szkoła trafienia do celu.pozdrawiam

kk
@Anonimus

Ja akurat jestem z roku starego.

@kk

Powinieneś się cieszyć że masz takiego wyrozumialego szefa bo gdyby nie on to połowa ludzi no może większość by już tam dawno nie pracowała. Nawet nie wiecie jak bardzo wam tylki broni przed wiadomo kim.ja tam już nie pracuje ale pracuje obok i wiem co mówię na temat szefa.pozdrawiam.

zorro
@Anonimus

Co ty za bzdury gadasz człowieki co tydzień ktos wylatuje a na jego miejsce bierze innego

driver
@Anonimus

Napisz co bierzesz bo po wpisach widać że to chyba coś mocnego kokaina?

@driver

Brać to napewno Wy coś bierzecie.Zresztą wszyscy o tym wiedzą.

@zorro

O.ki.a czy ktoś wyleciał że starej kadry czy się sam zwolnił bo to różnica a z tego co mówię kierowcy to ci co niby wyleciało jak to piszesz sami się zwolnili bo mieli dość roboty po 12 godz.

@Anonimus

Wylecieli bo nie pracowali na czarno jak inni.

RR
@Anonimus

Wyrozumiały ? Gościu jest gorszy niż nie powiem kto i robi nas na kasę ...

RR
@Anonimus

Wyrozumiały? Najgorszy (usunięte przez administratora) jaki chodzi po ziemi razem z synalki i żonką i oszis-t

Adi

Co taka cisza??Już wylaliście swoje żale??

@Adi

Już wszystkich obgadali i nie ma tematu więc czeka przyjąć parę nowych osób Brenda mieli o kim pisać.

@Anonimus

Co gnoju z kurnika chciałeś kogoś zakapować.

@Marek

Napisał pierwszy kapuś z miki.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.