Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

A mnie stara powiedziała jak chcę więcej zarabiać to mam pracowć na dwa etaty jak jej chłop . Śmiać się czy płakać.

O.
@00

Tak....Z tym że jeden jego etat to chlanie.

O.

Potwierdzam, że pracuje się tam na "czarno"Jestem tego przykładem.Przy wypłacie pieniądze do ręki a na liście wpisana fikcyjna osoba.

@O.

Cały kurnik i przesypka sa na czarno a reszta prawdopodobnie też...

A.J.

Proponuję nagrać "panią J" jak się wyraża przy pracownikach i o pracownikach.Niejeden facet tak nie wali łaciną i nie obraża jak ona.Sama Jakubowska zatrzymała się w rozwoju jeśli chodzi o płacenie i stawki dobrych kilka lat do tyłu.To że proponuję komuś stawkę 10zł za godzinę uważa za błogosławieństwo. Za L4 płacą nawet 50%.Po zwróceniu uwagi jest się obrażanym i wyzywanym a na koniec zastraszanym.

kk
@A.J.

Stara wyzywa wszystkich bo ma dzieci uposledzone i się mści...

@kk

Mnie nie wyzywa ale się patrzy na mnie jak by mi w ryja dać chciala

@A.J.

Mama jest po prostu ostra :) A jeśli chodzi o wyplaty to ty jesteś zatrzymany w rozwoju bo takich stawek jak 10 zl to już nie ma.

Wcale się nie dziwie

@Operator2

Czyli coś nie tak z moją twarzą według Ciebie jest?

@Operator2

Potwierdzam .bo są mniejsze i większe jak 11..12..13zl ale to tylko dla wybranych.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
kurnik

Taka jest prawda że tylko wybrane osoby je-bią na kasę te bez układów , a sprzdawczyków nie ,pier-dolonych lojalnusiów krzysiów i emanuelków.

kurnik

Co za debil z czupula dziwię się że go jeszcze nie wyjebali I że mu nikt nie dojebal za okradanie innych pracowników

@kurnik

Ile komentarzy wstawił

Operator2

Ludzie nie słuchajcie tych d(usunięte przez administratora) co wypisują ze nie placa wyplat albo ze (usunięte przez administratora)ludzi na godzinach pracuje tu już jakiś okres i od tamtej pory zawsze wyplata jest na czas i tyle ile wypracowałem.

@Operator2

Tak racja uczciwe płacą ciekawe czy ty zapłacisz uczciwie jak firma czy mnie okradniesz.

kierowca

A tak w ogóle to tam tylko na czarno zatrudniają.

@kierowca

Nie prawda. Ludzie mają też umowy zlecenie.Na czas określony oraz na stałe.Choć prawdą jest że na czarno pracuje dużo osób. Wystarczy słownie dogadać się ze starą.

@-m-i-k-i-

Wszyscy tam pracuja na czarno jak by tak nie było to nie obracali by bezrobotnymi z urzedu palancie itd..

@-m-i-k-i-

Stara ci zapłaciła żebyś kłamał na forum i ludzi wprowadzać w błąd sprzedawczyku

@marek

Bardziej Tobie ktoś płaci za sianie fermentu tutaj.Jak jesteś taki kozak to napisz tu z nazwiska kto pracuje na czarno?Z tego co piszesz to to lista będzie długa bo wszyscy pracownicy.

@marek

Masz obsesję z tym pisaniem na czarno??Polecam psychiatrę choć pewnie już za późno.

@-m-i-k-i-

Dlaczego wkrecasz ludzi że można(usunięte przez administratora) Chcesz zła opinie wyrobić firmie i podajesz się za miki tępy (usunięte przez administratora)

@-m-i-k-i-

A Ty co (usunięte przez administratora) raz nadupcasz A raz bronisz firmy jesteś jakiś poje... Powiedz kim jesteś tak na prawdę

@Czupul

Szukasz awantur to (usunięte przez administratora) na inne forum

zorro

A najwiekszy(usunięte przez administratora)i sprzedawczyk to emanuell z krzysiem ...

@zorro

Krzysia to ja znam dobrze.manuela trochę i wiem że to nie oni donoszą.oni to tylko między sobą się dręczą.a donosicielami największymi są dwaj panowie z hali .Pan.Grzes I Pan Kuzmaty.na ten temat wie coś Pan Asi.prawda?pozdrawiam.

OjciecDyrektor
@Anonimus

Pewnie ty jesteś największym konfidentem na bazie prawda?

@zorro

Potwierdzam zielnik mnie sprzedał że spałem w nocy.

@OjciecDyrektor

Ojciec dyrektor a ty to kto pewnie Adrian rewirowiec

@Anonimus

Największy konfident to Franek z przesypki stary hu... ormowiec I bercik do starej donosi O wszystkim

@zorro

zorro a gdzie masz swojego konia tornado ?

@Operator2

Zorro w (usunięte przez administratora) wali też I na tel siedzi

janosik

Zielnik i emanuelle dwa bolki z miki recycling...

@janosik

Z tego co wiem to oni robią w miki sp. z.o.o

Czupul

A co z ukraińcami (usunięte przez administratora)firmę na dużą skalę nikt się nimi nie zajmie.

@Czupul

Mogę im zrobić rewizję szafek

kurnik nocka

Ja miałam taką sytuacje , wypracowałam 220 godz dostałam za 160 powiedzieli mi jak się nie podoba to wypier...

A.J.B.
@kurnik nocka

I,co?Tu narzekasz a pewnie dalej grzejesz (usunięte przez administratora) na kurniku.

@kurnik nocka

Ale wypisujesz głupoty nie słyszałem jeszcze żeby kogoś tak na kasę oszukali, Może źle wypisalaś godziny?

@kurnik nocka

Tylko ściągają mi kasę za rozbite szyby nie moja wina że lubię ostrą jazdę na koparce po szczale

kierowca

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie o-szustwo.Jakubowska o-krada ludzi na czym się da.Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę.Wszystkiemu przytakuje starej i wypełnia "czarną robotę" Pani Ewa z kadr.

kk

Oddawać moje wypracowane pieniądze kur-wy złodzie-jskie!

@kk

Myślisz że w ten sposób je odzyskasz??

@-m-i-k-i-

Idioto upośledzony właśnie potwierdziłeś ze ludzi robią na kasę!

@marek

Widzę że w Twoim przypadku na leczenie za późno(usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy.jesli mam dac ocene od 1 do 10 to daje 4 tylko dlatego że wypłaty są na czas

@Anonim

To dziwne co piszesz bo większość w ogóle ma nie płacone! Masz jakieś układy z właścicielką?

S.
@kierowca

Ty chyba masz nieźle pod kopułom. Większość ma nie płacone??Idż się człowieku lecz albo przedstaw jakieś dowody.

@kierowca

Nie ma układów praca tylko po 8/9 godzin i ani minuty więcej.jak się pracowało po 12 to też był problem z wyplata

kierowca smieciarki

ss

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie (usunięte przez administratora)Jakubowska (usunięte przez administratora) ludzi na czym się da.Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę.Wszystkiemu przytakuje starej i wypełnia "czarną robotę" Pani Ewa z kadr.

kierowca

Robimy strajk wtedy te chu-je nas docenią!

@kierowca

Stara nie zna słowa "docenić".Może warto nagrać ją jak wywala swój monolog względem pracowników.

-m-i-k-i-

Właściciele pomimo skandalicznego zachowania wobec pracowników mają jeszcze tupet rozróżniać ich na lepszych i gorszych.Pani Jakubowska ma swoich pupilków których kocha za donoszenie na innych.Tak samo wyróżnia np."hale" a g-n-o-i sortownie czy przesypkę. Zatrudnia tzw."pociotków"by mieć uszy wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.