Opinie o Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. w Kraków

Rafał

Nie polecam firmy słabe zarobki, grafik tygodniowy, praca na trzy zmiany chodź na rozmowie o pracę w prost mówią że na dwie, wszędzie bród, przerwę spędzasz w maszynie bez możliwości umycia nawet rąk przed posiłkiem, coś takiego jak kodeks pracy tutaj nie istnieje, nie bez powodu cały rok wisi ogłoszenie o pracę

Pracuje od kilku miesięcy i jest OK. Niestety najgorzej jak się słucha tych narzekajacych, ja unikam nakrecania sie i robię swoje. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Nikt nikogo na siłę nie trzyma i każdy widzi co podpisuje na umowie. Kierownik z góry określił warunki pracy i płacy, na rozmowie o pracę nawet pokazał jak wyglada praca. Premie uznaniowe, Fundusz Socjalny, po 8 H do domu ale można dorobić po godzinach jak się chce. Wyplata zawsze przed terminem i wszystko oficjalnie A nie pod stołem jak miałem we wcześniejszej firmie. Oddzial firmy w Dąbrowie sie rozrasta bo dostaja nowe projekty i ciagle szukaja nowych pracownikow.

Z tym, że przez cały rok wisi ogłoszenie to mogło komuś chodzić o operatora koparki? Po prostu już z parę miesięcy temu coś widziałem, że wystawiali a teraz jakoś z tydzień temu też pokazała mi się oferta. już kiedyś myślałem o pracy na Hucie. Napisano, że zarobki są słabe a w opisie jakoś wskazują na system premiowy. Jest trudny do wyrobienia? Są wysokie normy?

Czyli po prostu osobie wystawiającej ogłoszenie się pomyliło i tyle? żadnych takich zmian podwójnych dla operatorów nie było jednak? Teraz jak widzę ofertę dla spawaczy i innych to piszą jednak o tych wskazanych wcześniej przedziałach płacowych. Ciekawe jak teraz przy tym ten system premiowy z opisu działa?

Izabela Nowy wpis

Chłopak jest spawaczem i pracy będzie szukał. Widziałam krótka ofertę od firmy na to stanowisko. zastanawiam się przy tym ile godzin maksymalnie mógłby robić, bo piszecie ze nadgodziny są możliwe w weekendy. A w jakich przedziałach i w jaki sposób płatne?

Tak Nowy wpis

Osobiście nie polecam pracy w Dąbrowie Górniczej przy wytapianiu stali na gąskach. (usunięte przez administratora) W pracy jest (usunięte przez administratora) i duża odpowiedzialność za przestarzały sprzęt, który jest niesprawny i pamięta lata 70-80.

Witam. w ofercie dla operatora ładowarki piszą o elastycznym grafiku. W jakim zakresie mam go rozumieć? Kiedyś ktoś tu konkretne przedziały godzin wskazywał, więc teraz zastanawiam się na ile są one zbieżne z ta elastycznością?

xyz Nowy wpis

Praca na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku, w weekend nadgodziny dla chętnych.

Oki

No ja też widzę te 3 zmiany w ofercie dla koparkowego, aż się zdziwiłem, że ktoś pisał o dwóch. do teraz nikt także nie odpowiedział czy kursy są prowadzone lub jakieś szkolenia a ja również widzę je w opisie. Nie mam pojęcia też na ile oceniać teraz te nabory jako rotacje?

Aaa
@Oki

Praca na 3 zmiany w Dąbrowie Górniczej, firma może zrobić kurs np. na koparkę,ładowarkę czy suwnice ale trzeba lojalkę podpisać. Jedni przychodzą drudzy odchodzą, ale firma też powiększa obszar prac w DG dlatego szukają więcej pracowników. Ogólnie jestem zadowolony z pracy i pracodawcy, znajdzie się parę mankamentów jak oświetlenie w niektórych maszynach czy luzy i syf,pył jak to na hucie. Wynagrodzenie bez szału trzeba przyjść weekend na nadgodziny jak chce się więcej zarobić.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko OPERATOR koparki kl. pierwszej, ładowarki kl. pierwszej?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

NN

Cały czas szukają operatorów koparki, ładowarki i wozidla. Pracownicy przychodzą na miesiąc dwa widzą jak wygląda praca i rezygnują. A co do premi to jest uznaniowa 500 zł brutto

Mały Ben
@NN

Wszystko co Złe w opiniach to szczera prawda, (usunięte przez administratora) a nie pracowników potrzebują za katering????. Sprzęt w opłakanym stanie, niby wszystko nowe a ma po 20000 mth i więcej. Pozdrawiam czytających

NN

Norm oficjalnie nie ma, ale np. trzeba przesiać 1500 ton rudy. To tak jak w ogłoszeniu, praca na dwie zmiany 6-14 i 14-22 a robisz na trzy i w planie są 4brygady. Brud smród i brak perspektyw na lepsze jutro. ???? Polecam i zapraszam ????????????

Jadzia
@NN

Czy na pewno jest to praca na dwie zmiany? teraz nie wiem czy mamy na myśli to samo ogłoszenie? od końcówki stycznia jest widoczna oferta dla operatora koparki kl. Pierwszej i tak dalej. i w niej wprost podkreślają tryb trzyzmianowy oraz opcje na szkolenia. czy kursy są wtedy opłacone?

Dg

Witam , przyjąłem się do AGS jako operator koparki i ładowarki a skierowali mnie do rozlewania gorącego metalu, upał jak diabli, żadnego szkodliwego a płaca delikatnie większa od stawki minimalnej

Czy pracownicy w Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Rafał

Jeszcze w lutym ktoś o zarobki dla operatora pytał a teraz także już wisi oferta na takim portalu. nie widzę niestety stawek, pokazuje chociaż ze robota jest od 6 do 14 lub 14 do 22. Czy istnieje jakieś elastyczne podeście przy pracy na zmiany? I o jakie szkolenia z opisu może jeszcze chodzić? Dodatkowy kurs?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.?

HR_Magdalena

Dzień dobry, Obecnie pracujemy po 8 godzin dziennie. Pozdrawiam Magdalena

Cin
@HR_Magdalena

Witam jak z zarobkami operatora koparki kl.1 ? Doświadczenie z maszynami około 10 lat

Małpka

Nie warto się nawet zastanawiać nad pracą w tej firmie, traktują ludzi bardzo przedmiotowo. Dużo obiecują i na tym się kończy, mają duże wymagania od pracowników a pieniądze śmieszne powiedział bym że dają jałmużnę. Nie polecam proponuję trzymać się jak najdalej od tej firmy.

Agnieszka
@Małpka

Czy ta niska pensja dotyczy wszystkich osób, bez rozróżnienia na staż pracy w firmie lub poziom stanowiska? Czy piszesz tyko o swoim stanowisku?

@Małpka

Też tam pracowałem do niedawna ale jestem tego samego zdania traktują ludzi bardzo przedmiotowo i obiecują złote góry wlaśnie zamiast normalnej wypłaty dają jałmużne nawet bez powodu pozabierali wielu osobom "premie" bo mieli taki kaprys

Honorata
@Anonim

Można wiedziec jakie kwoty masz na mysli tak mniej więcej? Ktos tu kiedyś pisał że na utrzymaniu ruchu mają 3500. Prawda to?

Mam doświadczenie w pracy jako Spawacz. Myślicie, że firma Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

UUR

Ja na przykład pracuję jako pracownik utrzymania ruchu 3500 podstawy,całoroczny catering,dodatki świąteczne nie mam żadnych zastrzeżeń

Weronika
@UUR

ten catering mnie zaskoczyl bo nikt o nim wczesniej nie pisal ze jest, serio jakis darmowy obiad na koszt pracodawcy ?

Templariusz

Nie było żle.

Joanna

No to widzę, że ktoś opisał warunki dla pracownika utrzymania ruchu i zastanawiam się czy te dodatkowe rzeczy przysługują każdemu pracownikowi? Catering byłby dostępny również dla osób w biurze? Są tu może jeszcze jakieś inne opcjonalne dodatki lub benefity?

LuckyLuke

Widzę, że mają przyjęcia na koparkę/ładowarkę. Opłaca się fatygować czy "firma uduś" i szkoda zachodu?

sopot

Pracuje tam, traktują pracownika przedmiotowo. Moje sugestie dla Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.: Firma to ludzie!

Zostaw merytoryczną opinię o Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alliance Green Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.?

Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.
  • Ujastek 1
    30-969 Kraków

Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.