Opinie o Atlant Michał Mioduszewski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Atlant Michał Mioduszewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atlant Michał Mioduszewski o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlant Michał Mioduszewski w Białystok

klient

zamawiam od nich okna dłuższy czas i żadnych problemów nie miałem, polecam

KLIENT

Polecam, dobre, tanie okna

Zbyszek

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat pracy na produkcji, ja ogólnie problemów nie widzę, ale jest jeden warunek - trzeba po prostu pracować i nikt sie nie czepia

polecam

jakość okien bardzo dobra, cena dobra i co ważne na czas dostarczone bez komplikacji

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Atlant Michał Mioduszewski. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca na budowie dla fachowca?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ZADOWOLONY

OSTATNIO WSPÓŁPRACA Z ATLANT NA PLUS- OKNA SĄ SUPER JAKOŚCIOWO I CENOWO. POLCEAM

Mimo negatywnych opinii sprzed dwóch lat, zauważam znaczną poprawę. Obecnie atmosfera jest lepsza, a firma podejmuje kroki w dobrym kierunku.

:))
@:)

zgadzam się. pracuje tam i musze przyznać że nie mm złych odczuć co do szefostwa czy warunków pracy. biuro nowe hala duża, stołówki wyposażone w niezbędny sprzęt. produkcja na czas z dostawami

Margarette

Jejku ile tu jadu. Ja pracowałam w firmie dłuższy czas. Bardzo fajni ludzie pracują. Pomocni. Praca jak każda inna- aby zarobić trzeba zrobić, nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Warunki pracy w nowej siedzibie są super- myślę, że nie można na nic narzekać. szefowie też są ok. Nie wiem co wszyscy tak na nich gadają- to są straszne pomówienia. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Odradzam każdemu kto ma jakąkolwiek godność osobista. Nie pracuje już tam. Pracowałem około 4 miesiące. Zapomniałem o tej firmie śmiesznej ale zobaczyłem że jest ogłoszenie na olx że przyjmują. Weszlem w ogłoszenie żeby zobaczyć i się pośmiać z kłamstw które ktoś wypisuje. Ale jak zobaczyłem że ktoś napisał "dobra atmosfera w pracy" to mnie poprostu rozwaliło. Atmosfera jest tak marna ze brak słów. Ludzie przestraszeni tyrają za najniższa i boja się "panów" Mioduszewskich. Którzy to widać zostali od pluga oderwani. Choć w sumie to wolałbym gadać z tymi plugami. Wiocha hamstwo bród smród i ubóstwo. Najniższa krajowa a wymagania jakby płacili z 5 koła na łapę. Pracuje teraz w innej firmie. Zarabiam godnie. Jestem traktowany jak człowiek a nie jak (usunięte przez administratora) Buraki pracowali w dobroplascie i postanowili się rozwijać sami. Zarabiają pieniądze na ludziach. Nie na tych pożal się Boże oknach. Bo ta porażka to inny temat. Ale na ludziach się bogacą. Na ludziach bez żadnych ambicji. Na ich niewolniczej pracy. Warunki socjalne w sensie kible jadalnia szatnia tragedia. Tam tego nie ma poprostu. Gorzej niż na budowie. Nie wiem jak można to dopuścić do użytku. Ludzie jak ludzie. Nie będę nic pisał na temat ludzi. Ale przed szefostwem bardzo przestrzegam. Człowiek który nie dorasta poziomem kultury nawet do mego psa wydaje tam polecenia i są zdania że trzeba tak. Żeby ludzie się bali. Jak można bac się stracić harówę za najniższa krajowa? Tak więc proszę nie wierzyć w ich ogłoszenia. Napewno nie rzucać innej pracy żeby do nich iść. Jedna wielka porażka. I tak jak pisałem wcześniej dorabiają się tylko na naiwności ludzi bez ambicji. Pozdrawiam pracowników. Nie pozdrawiam szympansów Mioduszewskich. I szczerze życzę świadomych ludzi którzy oleją z góry wasza firme. Niech ta opinia się niesie.

Prawdziwy

Racja chłopie. Łączę się w bólu. Też tam pracowałem. Kompletne (usunięte przez administratora). Nie nabierajcie się na ten syf. Szkoda ludzi i kierowniczki z Łap (Moniki) musi tyrać a jej mąż trol gruby stoi z łapami w kieszeniach. Gorszej pracy nigdy nie miałem i mieć nie będę. Pracowałem coś koło miesiąca. Pozdro.

Alojzy

Siedzibę mają już nową . Jest nawet stołówka. Ale szefostwo niestety pozostało bez zmian . Sieją strach i terror a atmosfera jest nie do wytrzymania . Szczerze odradzam. Praca tam kończy się traumą . I to za najniższą krajową..

@Alojzy

Jeśli chodzi o oferowaną stawkę to czy można poznać szczegóły dotyczącej tej bieżącej? odniesienie się do atmosfery pracy również byłoby dla mnie istotne. aktualnie to ile osób się tutaj zatrudnia i jak się organizują?

Zyzio
@Ewelina

Daj sobie spokój z tą firmą stawka najniższa krajowa , atmosfera napięta , kierownictwo i szefostwo stresuje pracowników . Ogólnie odradzam

Ewelina

jeśli tak już twierdzisz to kiedy to zatrudnienie mogło mieć miejsce? jeszcze dawniej niż została wystawiona tamta opinia? na przestrzeni czasu możliwe były jakiekolwiek zmiany?

była pracownica

Ciekawa jestem gdzie pracowałeś? Z wpisu wynika, że pewnie na produkcji... Tylko jakim cudem Ty miałeś kontakt z Szefami... Jak ich na produkcji praktycznie nie ma.

dziewczyna

Uważam, że te negatywne opinie są bardzo krzywdzące. Szefowie są naprawdę spoko. Jak potrzebna jest pomoc to zawsze pomogą. Zresztą ludzie, którzy uczciwie przychodzą do pracy na pewno złej opinii nie wystawią. Warunki pracy są super- nowe biuro, hala produkcyjna, stołówka- nawet obiad można zjeść ciepły- wydłużona przerwa. Wynagrodzenie myślę, że kwestia indywidualna. Ja osobiście polecam ;)

ANDRZEJ

Polecam, kupuje od wielu lat. Nigdy nie miałem problemów z jakością czy terminami. Dobre jakościowo okna i drzwi.

nie zgadzam się z zarzutami wobec szefów że brak kultury. Pracuje jakiś czas i nie spotkało mnie nic złego z ich strony a wręcz przeciwnie o co bym nie zapytała zawsze odpowiedzą bez jakiś pretensji czy żali.(usunięte przez administratora) Ja osobiście polecam.

karol

bo jak ktoś jest mądry to nie wypowiada się negatywnie o pracodawcy bo nie wiadomo co życie przyniesie czy nie będzie się musiał ukłonić i przeprosić :)

Klient

współpracuje z firma Atlant, nie mam nic do zarzucenia - szczerze polecam

Widzę, że właśnie wpadło polecenie, szkoda ze nie wiem o jakie stanowisko chodziło, wcześniej o handlowca się pytali lecz bez odzewu. Ja na stronie natomiast wdziałem, że występuje tez dział serwisu. Powiecie ile osób teraz na nim pracuje i czy w ogóle można dołączyć, bo mam doświadczenie?

Romek

pracuje jakoś od pół roku, jest spoko, polecam

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie Atlant Michał Mioduszewski?

Pracowałem na produkcji przez ponad 2 lata, nigdy nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności. Jeśli przychodzisz do pracy, robisz swoje i nie sprawiasz problemów to nie ma się do czego przyczepić, tak było w moim przypadku. Kwestia pieniędzy - zawsze były na czas. W wielkim skrócie - robota jak robota, ja osobiście nie wspominam negatywnie a raczej pozytywnie.

zauważyłem, że klient pisał o swoim zaskoczeniu względem negatywnych opinii we wpisach, ciekaw byłbym czy pracownicy maja podobnie? Zwłaszcza te o kasie by mnie interesowały, bo pisali parę lat temu, że chyba było z nią słabo. Ale jak jest teraz po latach? I czy cos jeszcze się zmieniło?

O co chodziło z ta zerową kulturą, o której pisała jedna Pani na forum? jaka przy tym jest atmosfera w biurze? widzę na stronie w zakładce z pracą, że widnieją oferty i mnie ta n administrację interesuje. Warunki mam rzecz jasna spełnione, jak przy tym rozmowa rekrutacyjna będzie wyglądać i jak się pracuje na miejscu? jak wyposażone jest to cale biuro?

Po 2,5 roku pracy, potraktowano mnie jak śmiecia. Okna jakość zerową, kultura szefostwa zerową, płaca - najniższa krajowa, perspektywy zerowe na podwyżkę, jedyny plus to wynagrodzenie na czas.

?

opinia zgodna z prawdą

@?

Piszą co tej całej zerowej kulturze to co macie na myśli? Czyli skoro perspektyw na podwyżkę nie ma to nowy zawsze ma takie same warunki jak osoba np., po 5ciu latach tutaj?

Obecnie firma Atlant Michał Mioduszewski poszukuje na stanowiska Pracownik Produkcji. Czy ktoś składa CV?

Kris

Nie. Polecam pracy w tym zakładzie. Ludzie ok ale szefostwo chamstwo i nic więcej najniższa krajową nie ma wizji na podwyżkę.

Zyzio
@Kris

Szefostwo 0 kultury po prostu chamstwo i ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Atlant Michał Mioduszewski - Białystok

• Jak się pracuje w Atlant Michał Mioduszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Atlant Michał Mioduszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlant Michał Mioduszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atlant Michał Mioduszewski
3.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Klepacka 1A
    15-634 Białystok