Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Daria

@portobelo a ty jesteś tez współpracownikiem tej firmy ? Może warto zgłosić coś takiego wyżej ?

Komentarze wskazują na dobre relacje miedzy pracownikami? Jak tam jest?

Timmy

Witam jak wygląda praca na magazynie? Jakie zmiany ? Praca w miarę dzwigajaca? Oraz jakich zarobków można się spodziewać?

Picer

Co tam luje? Kiedy urlopujecie ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Norbert

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje> Trudno jest dostać się?

Uli

Hej, rączka się slabo goi, ale zbieram już zamówienia na ozdoby wielkanocne.

Śrup
@Uli

Jesteś w stanie zrobić mi koszyczek wielkanocny z kasty od piwa?

Babol

Pozdrowienia z pięknego i słonecznego Karpacza

Uli

Przepraszam koledzy ze jestem na L4 ale boli mnie brzuszek i gardełko..

Śrup
@Uli

Nie martw sie Uli, mi nawet ciepły żubr nie pomógł...

Kupie sandały rozm. 42

Danuta

@Xman, atmosfera w dużej mierze zależy od samych pracowników, czy rozmawiałeś z osobami, których zachowanie Ci nie odpowiada? Piszesz, że niektórzy nie angażują się w swoje obowiązki, czy wiele jest takich osób? Rozumiem, że pozostałe aspekty są dla Ciebie zadowalające?

uciekam gdzie pieprz rosnie

Pracuje tam już trochę czasu, człowiek nie jedno widział. A było co oglądać. Generalnie brak szacunku i poszanowania człowieka jako pracownika, godnej w miarę uczciwej płacy (brak podwyżek), socjalne..jakie socjalne? najpierw szukają gdzie zabrać premie komuś za byle co. góra celowo z małej miała chyba ciężkie dzieciństwo, że wyżywa się na pracownikach. Co oni sobą reprezentują? Brak kultury osobistej elokwencji obycia. Mówią że ryba psuje się od głowy i tu tak jest patrz dyrektor kierownik...brak słów..Radze wszystkim szerokim łukiem omijać ten zakład, bo psycha wam szybko siadzie jak i zdrowie. Zarobki to śmiech. Tam was na pewno nie docenią. A pracować będziecie na rozrastające się biuro. 1600 do reki i myślą że Boga złapali za nogi. Śmiech na sali a tydzień zaczyna się od 10 i kończy na 10h w pracy i to nie wszystko he he.. Kto to wymyślił? OMIJAĆ TĄ FIRMĘ !!!! Za te pieniądze są inne mniej stresujące firmy!!!

Marek k
@uciekam gdzie pieprz rosnie

Ja juz mam spokoj. Psycha wam siądzie nawet oo pierwszym dniu. Uwaga na wąsa

Danuta

@Pustynia, czy faktycznie pracodawca nie zapewnia wody swoim pracownikom? Zależy nam na tym, by opinie na forum były prawdziwe. Czy poza tym zatrudnione osoby mają dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy? @Spocony, rozumiem, że praca jest bardzo ciężka, ale czy sądzisz, że ogólne warunki zatrudnienia są dobre?

Spocony

Ładowanie tirów spod namiotu to jakieś nieporozumienie tam jest z 50 stopni ciepła masakra

Pustynia

Uffff jak gorąco a wody do picia brak

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Europa Trading Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Święty Dżonatan

"Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?" - HA HA HA HA HA HA HA . Dobre .... Najchętniej to by nam łańcuchy do gir przyczepił byśmy do domu nie szli tylko pracowali. Atmosfera taka, że ciągle trza zapie***** .Nie pamietam pracy po 8 godzin,a urlop trzeba wybłagac . P.S. - Łysol to nygus !!

Pracownik q

Praca sama w sobie , dłuższy czas na jednym stanowisku praca nie była taka zła . najgorsze w ten firmie wychodzą tamicerzy poniewach kontrol jakości czepia się o wszystko a większość przypadków nie jest spowodobowany przez uhtapicerka .... Jak np źle wywiercione dziury przy boczkach , szatosze i dużo rzeczy było były można wymienić ... Ale najlepsze jest w tym ze jak zostanie zawołany " kierownik " to zamiast rozmawiac z Tb normalnie , to zaczyna unosić głos i twierdzi ze mamy tak dużo czas na mebel ze możemy to poprawić , ale my od tego nie jesteśmy Stolarze to produkuje zewnętrzna firma i ich obowiązkiem jest żeby to było dobrze zrobione ... Ostatnio nawet wymyślili ze po guziki mamy chodzić na drugi koniec hali a czy przy pracy akordowej nie powinno tak być ? Takie pytanie było skierowane do "kierownika" to stwierdził ze nam kupi rolki ... Dużo można tu opowiadac ale szkoda mi tej firmy ... Może nie firmy ale ludzi którzy muszą to przechodzić ...

ROBOL
@Pracownik q

A JAKA STOLARNIA OBSŁUGUJE RUCHOCICE, SKOND ONI SĄ?

Krystian
@ROBOL

Z Pizdowa analfabeto

Babol

Uważajcie na gościa o ksywie „Uli”. Psuje drukarki...

Eryk

Słyszałem, że Europa Trading to dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

aron
@Eryk

Nie polecam.

Franco

a kto do nich dostarcza stolarkę wie ktoś może????

bronia
@Franco

w grodzisku bodajże jakaś stolarnia ale nie jestem pewna

Franco
@bronia

Dzięki Bronią a masz na nich jakiś namiar (nazwa ulica) bo podobno dobrze płacą a szukam roboty - pomóż prosze

Gwiazdor

ZA chorobowe zabierają kasę z wypłaty, - OK , Ale dlaczego zabierają drugi raz za chorobowe z kopert na święta ?! Brak słów ;(

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec