Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Władza już sobie premię na święta dała

Kolega Nowy wpis

A pisałem kiedyś opinie o naszym przyjacielu że jak przyjemnie pracę w Europie Trading to firma długo nie będzie bo kol Tomasz on czego się nie złapie to firmy bankrutują

Kierowca Nowy wpis

(usunięte przez administratora) do ruchotek a zabierać nam robotę

Nowy Nowy wpis

Ile zarabia się w firmie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy ty kierownik nic nie chcesz widzieć co się teraz robi kradną na potęgę pokrowce i stelaze +pianka anioły pochowane

Alicja

A to czemu nikt wprost nie doniesie? O ile to w ogóle prawda?

Wrona
@Alicja

A czemu? A czemu nie było zainteresowania z "GÓRY" na temat pracy ? Pate miesiecy to pracownicy firme ciągli zeby to miało rece i nogi A czemu były pomyłeczki z etykietami,załadunkami,dokumentami dla kierowcow i nawet brakiem mozliwosci dodzwonienia sie do Pani? Hmmmm? P.S czy dostaniemy przyspieszoną premie na święta?

Haha

Bo sie bojom? Pawelek sie mocno zdziwi niebawem.Kierownik głupi nie jest i wszystko już wie..Kajdol tez jest na celowniku .Teraz jezdzom razem autem to maja dopiero pole do popisu.Ale co tam kazdego dopadnie karma.

Kaktus
@Wrona

Macie węgiel ekogroszek? Jak tak to w jakiej cenie?

Kolega akraM

Nie kompromituj się dalej. Każdy wie jak było. Każdy wie co robiłeś. Wchodzisz na forum i poruszasz wciąż swój temat. Żałosne. Daj już spokój. Każdy się już z Ciebie naśmiał. Nie przypominaj już o swojej osobie.

Alicja

Tak po prostu? Jedynie dlatego, że czymś nie odpasował? No chyba, że to coś serio konkretnego jednak było

@Alicja

Pani Alicja prawda jest taka że przez dwie osoby co dużo mówią a mało robią

@Kol pracownik

To prawda zamiast być na swoim stanowisku była u nas na szwalni lub lub u brygadzistek lub u pod schodami

Alicja

A to słabo akurat, bo to nie fair raczej. I pewnie płacone normalnie było? Teraz to raczej będą tego pilnować?

Kierowca

Czy firma jest jeszcze w Ruchocicach

Praca

Ponad rok temu przyszedł do nas pajac Tomek wypytywał się o brygadzistka marka, emili i arlety po chwili marka zwolnili a po paru miesiącach zwolnili pajaca Tomka który wszystko zrujnował (usunięte przez administratora) tomka go klepali a teraz my musimy szukać pracy bo zakład w Ruchocicach padł

Nauczyciel od języka polskiego
@Praca

Bardzo się starałem. Niestety, nie każdemu uczniowi można pomóc. (usunięte przez administratora)

@Nauczyciel od języka polskiego

Rodziców tej osoby to ty możesz pocałować w(usunięte przez administratora)

@Kol pracownik

A czemu od razu ta ostro?

@Alicja

Już Wegetujemy a wsm nic się nie stanie

@Kol pracownik

A czemu twierdzisz, że nic?

Czy w Europa Trading Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie. Ani troche

Pershing

Najskuteczniejsza reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy była wtedy gdy kierownikiem był Pan Tomasz, bo teraz to jak grochem o ścianę ????

@Pershing

Chyba sobie jaja robisz słuchał tylko jedną osobę

Jerzy
@1

Zero reakcji? To jak są rozwiązywane ewentualne spory i problemy?

@Jerzy

Jak ci się nie podoba to się zwolni

Alicja

No to słabo. :/ A tego wspomnianego Pana Tomasza to czemu już nie ma skoro tak dobrze z nim było?

Zegar
@Alicja

Bo miał papier na kierownika a nie umiał być kierownikiem

@Zegar

To dlaczego miał papier skoro podobno nie umiał?

M

Jaka rozprawa z Markiem i o co ,pozdro były pracownik

Alfie

Robota spoko mogłoby sie ruszyc z zamowieniami.Co do ludzi to opinie różne.Tapicerzy wiadomo szarpia ale nie co sie dziwic mają akord i chcą zarobić.Pakówka wiadomo na wesoło %% szczegolnie po wypłacie.:) Klejczy tez jakoś dają radę mimo ze nie mają dzwonka na przerwe :) Obiciówka wiadomo jak zawsze kozaczy ale swoją robote robi.Śrup -ten jest wogóle asior - czysty przykład powiedzenia czy sie stoi czy sie lezy to wypłata sie nalezy.Kajdol myśle ze ogarnia temat do pomocy z magazynierem ktorego takiego jak Tomek ta firma nie miała.Widac to chocby po porządku w namiotach.Miejmy nadzieje ze po postoju ruszymy pełną parą.pozdro

Otto

A co cię deb__ilu interesuje kogo ogarnia Kajdol? Zajmij się dzbanie swoim życiem ,bo wchodzisz z buciorami w czyjeś. Zbyt nudne masz swoje życie czy po prostu zazdrościsz??? Jak nie masz kogo pukać to puknij się w swój pusty łeb! Oby pomogło! Co do tych wszystkich wpisów. Komuś ewidentnie zależy na zniszczeniu renomy firmie .Wszystkich żałosnych wpisujących pozdrawiam serdecznie środkowym palcem. Mamy się dobrze. Ekipa która została świetnie się dogaduje. Ukłon w stronę Łukasza Emilii Arlety którzy świetnie prowadzą zespół. Życzymy sobie tylko dużej ilości zamówień i gwarantuję że staniemy na wysokości zadania aby tą pracę dobrze wykonać.

@Otto

Otto ty chyba sobie jaja robisz chyba widzisz jak firma dycha zamówienie nie ma dużo kiedyś robiliśmy dłuzej i to były czasy a ten środkowy palec sobie w łuz w(usunięte przez administratora)

Prac...
@Otto

Oby nam się udało. Zamówienia są i myślę że z dnia na dzień będzie lepiej. A co do Łukasza to ludzie zajmijcie się swoim życiem każdy z nas wie co rob i nie ma co oczerniać drugiego. Miejmy nadzieję że kryzys który jest szybko minie. A co do Emilii i Arlety to robią Super robotę byle tak dalej a miejmy nadzieję że wyjdziemy z tej czarnej dipu. Kiedyś ten kryzys się skończy. Bądźmy razem nawet w tych gorszych czasach bo nie wiadomo co nas czeka pozdro pracownik

Pudło
@Prac...

Coś Ci nie wyszło haha

Praca

Kajdol przestań pukać Emile weś się za robotę bo my już nie mamy co robić wielki brygadzista

Bez Przesady
@Praca

Nie wiem co miał autor na myśli ale to co robi Łukasz po pracy to jego prywatna sprawa. Szkoda słów na to co tu się dzieje. Zacznijmy się szanować Bo Szkoda nerow na to co się wyprawia. Miejmy nadzieję że ten kryzys kiedyś minie.

@Bez Przesady

Zajmnij się swoimi dziećmi bo kajdol na nie nie zarobi alimenty są coraz większe a była mu nie popusci

Praca

Czy może ktoś w tej firmie w końcu powiedzieć czy praca jest i będzie, czy pracownicy mają szukać sobie innej roboty bo jak narazie to wygląda jakby miało się skończyć i nas pozwalnoac.

@Praca

Kto może niech szuka pracy umowy nie będą przedłuzane tak jak nasze

Mikołaj
@Praca

Serio? To firma będzie zwalniać? Bo myślałem że raczej przyjmować i chciałem wysłać CV a tu takie info. Jesteś pewien że nie będą szukać nowych pracowników tylko pozbywać się starych?

@Mikołaj

W Growagu przyjmują

Pan
@Mikołaj

Do Ruchotek nie warto bo tam sami D E B I L E pracują ale w Adriannie przyjmują z tego co się orientuje ;)

@Pan

W Adriannie też pracuje 1 d e b i l . Najwiekszy jaki istnieje . Ha ha, he he

Jan

Już po rozprawie i nikt tu nie mówi nic mam wrażenie że kajdol i reszta bandy przegrali

@Jan

Teraz widzą ze błąd zrobili zwalniajac pana. A zaraz i tak to wszystko padnie więc może na dobre Panu to wyszło. Pozdrawiam :)

Lol
@Jan

Marek weź już zamknij gębę i przestań się kompromitować. Wszyscy wiemy jak to wyglądało i ile groszy dostałeś,a zachowujesz się jakbyś wygrał na loterii. Jesteś żałosny, a za (usunięte przez administratora) na pracownikach powinieneś dostać grzywnę. Ciesz się, że nikt nie podał Cię do sądu o to (usunięte przez administratora) A jeśli takie głupoty nie wypisuje Matek tylko inny osioł, który to pracował to gratuluję intelektu . Weź się zastanów nad swoim życiem...

Regina
@Lol

Grzywnę??? Powinien dostać od firmy zapas papieru toaletowego, mopy, kostke toaletową o zapachu morskim, wodę mineralną, fotele sofy i sztole odrazu zapakowane przez jego pizdusiów do Scenika jak to miało miejsce zanim zostali kierowcami. Natomiast Ci ,którzy twierdzą ,że za niego było lepiej to muszą być ładnie zdeformowane mózgi Ps. Przestańcie oszołomy pisać "Pan Marek" bo wy byście za żubra zrobili wszystko. Ciekawe dlaczego nikt się po nim nie zwolnił jak wam jest tu tak źle? tylko szczekacie tu lamusy w internecie cytując klasyka "kozak w necie pizda w świecie"

Rozładunek
@Regina

Ogólnie nie żeby coś ale nie ma osoby która tu pracuje i nie ma mebelka zabranego na lewo, tyczy się to rowniez prezesów typu kajdol czy zakładowa plotkara, tapicerzy itp. Piz.dus możesz sobie mówić w domu a jak jesteś taki/taka do przodu to powiedz kim na prawdę jesteś nieudaczniku skoro potrafisz innych obrażać. Nikt się nie zwolnił bo ludzie chyba czekają na odprawy po zamknięciu sam widzisz jak tu jest na dzień dzisiejszy. Ja idę w poniedziałek na rozmowę do innej firmy bo tu nie ma przyszłości. Widzimy się na załadunku lub papierosku :)

Pracownica

Wygrał Marek

@Regina

Zobacz kto się zwolnił i później pisz nawet wielka pani brygadzistka się zwolniła a my czekamy żeby nas zwolnili bo muszą odprawy wypłacić

@Pracownica

Dobrze ze wygrał bo potraktowali go jak nieroba

Praca

Dziewczyny też powinny iść do sądu

Żubr

Widzę ,że tanie alkohole i narkotyki z nieznanego źródła ładnie Ci mózg zdeformowały.

@Żubr

Ty tak tylko żartujesz czy serio niektórzy biorą tutaj jakieś używki?

Praca

Kiedy nam wypłacicie odprawy czy myślicie że się sami zwolnimy rok temu jak zwolnili marka i przyjęli Tomasza to się wszystko sypie firma padła ci co się zwolnili to wygrali

@Praca

Masz rację i zapomniałes że brygadzistka też się do tego przyczyniła

Aga
@Praca

Sam sobie odpisywać na komentarze. Niezła nawalone w głowie haha

@Praca

Hmmm, nie wiedziałem, że Marek załatwiał nam zlecenia i kontrakty a jak jego już nie ma to nie mamy co robić haha. Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz, czy piszesz tylko po to, żeby były nowe wpisy? Nie ma pracy bo nie ma zleceń i my nie mamy na to wpływu. To leży w obowiązku szefostwa żeby nam pracę załatwić. Nawet jak by pionek Marek był to firmy by nie uratował i by się tylko w (usunięte przez administratora) gryzł że nie może sobie nadgodzin dopisać bo nie ma co robić :)

Nemo
@Praca

Ten co to napisał to jest tuman i cep.

Agnieszka
@Pershing

Czyli wy nie macie stałego wynagrodzenia tylko dostajecie w zależności czy akurat jest zlecenie? To chyba nie jest to stabilne zatrudnienie skoro raz jest wypłata a raz nie? czy to zle rozumiem. I wiesz może o jakiej odprawie mowa? firma się zamyka?

@Agnieszka

Firma jest już kompletnie zrujnowana szefostwo jeździ na wakacje a my na to robimy rok temu jak pan piotr się zwolnił to wszystko szlak trafił przyjeli pajaca i wszystko padło a resztę zrobili pachołki Tomasza mnie też zwolnili i jest mi przykro ale myślę że już nikogo firma Europa trading ni zawiedzie

Kol pracownik

(usunięte przez administratora) trzeba wegetacji koniec chyba że chciecie jeździć do borówca współczuje Stasiu ma robotę e granowie i potrzebuje ludzi chodźcie za mną Aneta nie pojedzie z Alicją na wakację z pieskami

POzytywka

Pakówka w Europie jest the best szczególnie (usunięte przez administratora) R. robi robotę. Pozdrawiam!

Somsiad

Cały Nowy Świat i berlinek się z ciebie śmieją Brawa dla tego nowego kierownika Ludzi trzeba szanować

Pershing

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a nie postępować tak z ludźmi. Widzę Mareczku, że już spodniami trzęsiesz przed rozprawą :) w sądzie kieras Cię nie obroni, a sędzia będzie już wiedział co ma z Tobą zrobić. Jeszcze się okaże kto kogo będzie przepraszał :)

@Pershing

Ci co to wszystko piszą jaką macie godność zerową

@Somsiad

I gdzie masz nowego kierownika

Kol pracownik

Ruda i Martyna już chodzą w pampersach Aneta się zdziwi jak będzie musiała dać na pampersy

Martyna
@Kol pracownik

Oj Panie Marku jak się pisze takie rzeczy trzeba mieć odwage się podpisać. Jeśli ktoś jest inteligentny to wie ze tylko Pan używał w pracy takich zwrotów, obrażając tym ludzi z którymi się pracowało. Niestety nie poszło po Pana myśli i trzeba dalej się nakręcać i obrażać innych, nie my jesteśmy od osadzania myśle ze ten do góry rozliczy Pana sprawiedliwie. Pozdrawiam

X
@Martyna

Te informacje są prawdziwe

@Martyna

Ty pana marka możesz oczerniać na forum tylko się zastanów się co ty robisz i ten do góry cię rozliczy Ha ha

Ciekawe za co Ty ciągłes panu M. Za wing baca? Czy za Orleana cornera?

Portobelo

Pozdrowienia dla dziewczyn które mają stanowiska pod biurem w ruchocicach , super wszystkich obgadujecie i zaglądacie ludziom do "portfela", super z was koleżanki, wesołych świąt Ps Musicie mieć bardzo nudne życie skoro kazdym tak się interesujecie

@Portobelo

I tak jest do dzisiaj obgadują wszysykich chyba najwięcej szwaczki

Ostatnia chwila

Firma upada. Nie dość, że pracy jak kot napłakał, to wypłaty ciągle w dół. Ludzie nie widzieli podwyżek od dekady ,a życie teraz zrobiło się bardzo drogie . Niestety ,ludzi mają gdzieś. Trzeba zacząć szukać pracy gdzieś indziej ....

@Ostatnia chwila

Zmień pracę laska z internetu i kajdol nieczynny sami pracują

Pan.P

Są działy gdzie pracują porządni ludzie jak szwalnia i klejczy czego niestety nie można powiedzieć o pakowni i tapicerach co mają problem o wszytko i nawet nie potrafią rozładować bez problemu auta

Ogarnij sie
@Pan.P

Bo tapicerzy i pakownia nie są od rozładowywania samochodów tylko magazyn . A jak tapicer chodzi na wszystko i zarabia mniej to co ma być szczęśliwy? Myśl ośle

Reksio

a ile pracuje osób na magazynie? 1 czy 10?

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec