Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Pan.P

Są działy gdzie pracują porządni ludzie jak szwalnia i klejczy czego niestety nie można powiedzieć o pakowni i tapicerach co mają problem o wszytko i nawet nie potrafią rozładować bez problemu auta

Ogarnij sie
@Pan.P

Bo tapicerzy i pakownia nie są od rozładowywania samochodów tylko magazyn . A jak tapicer chodzi na wszystko i zarabia mniej to co ma być szczęśliwy? Myśl ośle

Reksio

a ile pracuje osób na magazynie? 1 czy 10?

Czy w Europa Trading Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Xxx

Tak dodatkowo wypłacany jest ekwiwalent za pranie :D

Xxx

Piękny i babol też nie są swięci co dzień pili piwo w magazynku

Pracownica

Łukaszku pamiętaj że zeznania będą pod przysięga mam nadzieję że też ci się dostanie

@Pracownica

(usunięte przez administratora) Na sale zabierze parę rolek papieru toaletowego, ludwika,domestosa i cegły klinkierowe Prowokatorek

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Robota super. Wszystko zorganizowane. Brygadziści mają głowę na karku i wszystko pod kontrolą, kierownictwo pierwsza klasa. Poduszki wypchane idealnie, tapicerzy + materiał daje mebel idealny, pianki przyklejane idealnie a sprężyny i pasy ponaciągane perfekcyjne. Dostawy stelaży jakościowo najlepsze na rynku wszystko równe proste zbite idealnie. Polecam firmę pod każdym względem Kto pracuje niech się cieszy kto się zwonił niech żałuje

To dzięki temu że w tej firmie jest tak cudnie tyle ludzi się zwalnia i kilka osób nadal to planuje zrobić? Komentarz żenada tak sobie dobrej opinii nie zbudujecie tym bardziej jak biuro samo sobie pisze taki komentarz

Moze i tak jest ale nie w tej firmie

ad.eur

Autorzy takich wpisów własnie zostali zgłoszeni na policję - adresy IP ustalane.

Praca

Co teraz napiszesz (usunięte przez administratora)

Chyba martyna to napisała

Martyna

W przeciwieństwie do Was wszystkich, którzy tutaj piszą podpisze się pod tym co pisze. To moj pierwszy komentarz czy tez post na tym forum a raczaj dyskusji pracowników, którzy po za pisaniem takich informacji nie maja nic innego do roboty. Wydaje mi się ze można wiele ciekawszych rzeczy w życiu robić niż sprawdzać co chwile czy ktoś coś tutaj napisał. Mimo to ze posądzacie mnie o pisanie jakichś komentarzy, których autorem nie jestem, ale ja sobie mówić czy tez pisać mogę bo jak ktoś się uprze ze czarne jest białe to i tak nigdy mu się niczego nie wytłumaczy, bezsensu się nakręcacie a i tak wszyscy skończymy w tym samym miejscu. Życzę Wam wszystkiego dobrego;)

Milicja

Tak słucham?

Kol pracownik

Ja tu w tym (usunięte przez administratora) pracuje już parę lat jeszcze takiej rozpierduchy nie było Panie Marek wracaj i zrób porządek z tymi(usunięte przez administratora)acha Tomaszka już zwolnili tak jak pan mówił nie nadaje się

Dr.hab.psychiatrii
@Kol pracownik

Gdyby (usunięte przez administratora)wrocił to połowa załogi z miejsca się zwalnia...

Jak się pracuje z ludźmi z Europa Trading Sp. z o.o.?

Tragedia

Cygan

Na pakówce śmierdzi alkoholem

Jackie Chan
@Cygan

Widocznie masz usta za blisko nosa :)

Kol Tom

Daje sobie rękę uciąć że pod rządami p. Tomasza firma padnie jak nasza

Ciekawski
@Kol Tom

Jak ta firma się nazywała...?

Cord

Osoby którym wydaje się że są kimś ważnym w tej firmie, jeszcze będziecie razem w jednym autobusie jeździć do amazonu

Pracownik Miesiąca :)
@Cord

Czytając ostatnie komentarze, stwierdzam że zawiść ludzka nie zna granic szczególnie u osób które już tutaj nie pracują. To forum staje się poprostu śmieszne. Nawet dzieci w przedszkolu mają więcej rozumu niż niektórzy piszący te posty. Gorąco pozdrawiam :)

Cord
@Pracownik Miesiąca :)

Ale ja tutaj nadal pracuje :) trzeba być ślepym żeby nie widzieć co tu się dzieje. Również pozdrawiam i do jutra

Zawodowy Kierowca

Coś mi się wydaję ,że opinie na GoWork uaktywniły się po opuszczeniu przez firmę parę osób. Niby odeszli ale nadal nią żyją albo mi się zdaje.

Ktoś
@Zawodowy Kierowca

Zgadza siee!!!!

Pufa
@Zawodowy Kierowca

Wydaje Ci się, wystarczy spojrzeć na panujący w firmie bałagan.

Czy w obrębie jednego działu w Europa Trading Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Beza

Oczywiście

Brygadzista klejarni

Ja Paweł LIDER jeśli widzę że się Nadajesz to mam taką władze że idę do głównego kierownika i mu donoszę że jesteś ambitny i się nadajesz na dane stanowisko. Dzięki mnie nie ma z nami Szymona więc uważajcie co mówicie gluty i psy, bo możecie mieć przerąbane. Pamiętajcie że jesteście zwykłymi glonami a ja je lubię zjadać.

Pracowałem tam

Pracowałem w Borowcu krotki czas. Nie polecam .

Nie wiem . Co Ci poradzę

Poznajcie Marka Dzień dobry Marek : nie wiem Do której dzisiaj pracujemy ? Marek : nie wiem Panie Marku boczki albo 'satozy' nie pasują Marek : co Ci mam powiedzieć ? To jest od Antka Marek "nie wiem ,nie pomogę , nie znam się ...ja tu jestem od poje.ywania pracowników którzy coś robią "... Fałszywy ma pod sobie przydu.asów .. a bit more wąsaczu ;]

Ciężko jest w systemie 12/12 w Europa Trading Sp. z o.o.?

Zmianowy

Nie. Wchodzisz do pracy o 6 rano ,wychodzisz jak Ci pozwolą... wiesz (usunięte przez administratora)w Polskim wydaniu .

Wkurzony

Dobrze ,że stary kierownik odchodzi . Może nowy w końcu wywali tego brygadzistą Marka ,który rąbie (usunięte przez administratora)każdemu i jest dwulicowy (usunięte przez administratora).

Beza

Macie już ciepłą wodę?

Akord
@Beza

A ty masz juz w domu?

......

Lojalność lojalność lojalność wobec siebie drodzy Koledzy i Koleżanki. Dwulicowość na porządku dziennym. Pozdro.

Święty Mikołaj

Wesołych świąt parobki i świetnego sylwestra robole za dyche

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec