Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

ssss

jeżeli masz nerwy ,ze stali to pracuj w Borówcu i Ruchocicach! ,tam jest przejebane ,a zarobki nie są takie jak mówi szefostwo trzeba zapierdalac !brygadzisci to huje!!

oo

Brawo"zaradni"pracownicy!!!

@

I co"Borówczanie",jakoś kiepsko namawiacie szefostwo bo nic nie słychać o waszej jubileuszowej impreZce,śpieszcie się bo zaraz koniec karnawału i możecie nie zdáżyć z organizacją!!

Marjo1

Czy ktoś rozsądny i poważny może mi na poważnie udzielić informacji jak obecnie w firmie na Borówcu wygląda sprawa z płatnościami miesięcznymi i ile tak naprawdę wygląda miesięczna pensja,jakie jest podejście do ludzi ze strony kierownictwa ,dyrekcji itd. co to jest za robota na klejarni i czy mają tam jakiś park maszynowy ? Pytam bo byłem na rozmowie w firmie ,otrzymałem informację że płacą ponad 2 tyś miesięcznie.Złożyłem tam papiery i zastanawiam się czy warto tam podejmować pracę.Mam staż ponad 24 lata w stolarce więc proszę o uczciwe informację .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
####

Oj widzi!!!!

***

Gratulować co niektórym kolezankom które kombinują i wybierają sobie prace z regałów i myślá że reszta nie widzi.

ktoś

wypłato, przypływaj w terminie

Hej

Polecam od czasu do czasu zamiast na forum oczerniać Kogoś , spojrzeć do słownika IMPREZKA

xyz

ImpreZZZZka baaaaardzo udana aaa i jeden świniak nie wystarczył, były dwa-HA HA ! Ze szczególnymi pozdrowieniami dla Kolegi i xxx

xxx

Ruchotki jak impreska mięsko starczyło

Kolega

Już niedługo imprezka my z daleka jedziemy do Was ,ale słyszymy że już po zabawie bo koleżanki i koledzy z Ruchotek mają mało jedzenia i szefostwo powiedziało koniec z pracownikami z Ruchotek ,aMy mamy 10 lat firmy inamówimy szefostwo na balange ,a was nie zaprosimy,bo trzeba by swiniaka zabic zeby kolezanki i koledzy się najedli ......Brawo szefostwo!!!!!!!

A WAZUN TO JO MUM Z KWIATAMI NA STOLE SMARKACZU DO STARSZYCH Z SZACUNKIM

wujek świnto rada

RÓBTA CO CHCETA A PÓZNI ZEBYM NIE SŁYSZOŁ PŁACZU I ZGRZYTANIA ZYMBÓW JAK COŚ PÓJDZIE NIE PO WASZY MYŚLI POZDROWIUM SERDECZNIE

tolo

Praca jak każda inna ,pracować trzeba lecz to pracownik pracuje na siebie a nie,na przydupasów pseudo kierowniczkow którzy latają i uprzejmie donoszę .Sa jakieś normy których trzeba przestrzegać ,a tu nie jest nic przestrzegane .Zastanawiam się czy kierownicy maja uprawnienia i kompetencje do pracy na takim stanowisku ? Czy przestrzegane są przepisy BHPipepz .Czy szefostwo wie ile kobiety mogą dźwigać zresztą sa instytucje które interesują się takimi sprawami i z tego żyją i to niezle !Nie są skorumpowani !!!!!!! A jak zaczną szukać to przez pół roku z firmy nie wyjda ! Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sms

1600 to chyba co niektórzy tapicerzy za pół miesiąca.....a wiecznie narzekają, święci nietykalni. Komu coś nie pasuje - w drogę, nic na siłę, nikogo na tronie nie posadzą....życie to nie bajeczka, a ciężka harówka, mogłoby być lepiej, ale jest jak jest i tyle....

tolo

Jeżeli w tej firmie pracują takie wazony jak ty. to nigdy nie będzie dobrze ,a z ta pisownia to do obory widły walonki i od rana do nocy za miskę ryzu

NIE GRYZCIE RYNKI KTÓRO WOS KARMI

ktoś

Moja opinia była pozytywna a jakoś zapierdalam jak wszyscy i nie narzekam na małe zarobki! A ten kto nic nie robi i sie opierdala to później narzeka, taka to filozofia

fan

Ludzi traktują jak śmieci.pozytywne opinie są od tych którzy nic nie robią. (usunięte przez administratora)

pracownik ciemny jak du...

OSZCZĘDNOŚCI ! I też właśnie o to chodzi. Gdy firma wyrabia sobie w miesiącu kupe kasy na górkę to cicho sza nikt zwykłym szarym robolom na nic nie powie. Zero nagród i premii za wyrobienie magazynów na górkę ale jeśli firma tak jak teraz wprowadziła nowy system operacyjny który jednym słowem kuleje i ciężko się na nim pracuje nawet w biurach a co dopiero na magazynie no i firma od początku roku ma straty to co się robi ? ? ? A no goni pracowników ze za dużo ćmików palą, że przeryw sobie wydłużają o 2 minuty :) A jako wisienka na torcie wiadomość ze od marca liczą już normy na nowym systemie który jak już wcześniej pisałem jest dużo gorszy niż MLS a co za tym idzie wolniej się pracuje a ludzie mają wydajność miedzy 60% a max 90%. Ale przecież o to w tej decyzji chodzi. Proste myślenie = firma ma straty już na początku roku więc wprowadzimy normy których nie wyrobi 60%/70% ludzi a co za tym idzie z miesiąca na miesiąc przypływy z niewypłacania tym ludziom premii za norme w dużym stopniu unormuje sytuacje firmy która przecież jest tak strasznie biedna oh oh Ale oczywiście sztuczne stanowiska po co zlikwidować zeby nie płacić za nierobów którzy przychodzą do pracy żeby sobie w internecie posiedzieć lub pić kawkę i udawać zarobionych. W firmie jest baaaaardzo dużo powiązań w stylu ciocia, wujek, brat, mama, tata , kuzynka, kuzyn itp. Każdy każdego po dupci klepie i trzyma na stanowisku które jest BEZUŻYTECZNE ale najlepiej zabrać tym na samym dole którzy tyrają cały miesiąc zeby wyżywić rodzine a na koniec zostają z 1800 na rękę bo zabrakło im 0,01% do wyrobienia normy. W IMIENIU NAS WSZYSTKICH DZIĘKUJEMY ŻE NAS DOCENIACIE, JESTEŚMY PO PROSTU WZRUSZENI DO ŁEZ. Oddajemy zdrowie i połowę naszego życia firmie która później twierdzi że jesteśmy bezużytecznymi nierobami którym nie należy się ani podwyżka ani normalna wypłata na koniec miesiąca. JESZCZE RAZ PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ W IMIENIU NAS WSZYSTKICH SZARYCH GŁUPICH I CIEMNYCH PRACOWNIKÓW

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec