Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Hrabia Drakula

Uważajcie na Ruchocice . Ludzie uciekają z firmy bo kasa coraz mniejsza , a przełożeni traktują ludzi jak murzynów. Robić więcej za mniej itp. Chcesz urlop - musisz błagać . Pracownicy są poniżani i mają już dość takiej pracy gdzie ucinają pieniądze na wszystkim co mogą. Odradzam tam składać CV !

ROBOL
@Hrabia Drakula

A KTO DOSTARCZA WOGOLE DO RUCHOCIC STOLARKĘ CZY SAMI ROBIĄ - WIECIE MOŻE

Eleni

Dokładnie tak jak mówią przedmowcy. Brygadzista Marek chodzi i tylko buntuje ludzi przeciwko kierownikowi a jemu to wchodzi w (usunięte przez administratora) że aż miło. A żeby trochę zająć się pomocą i pracą to nie ma w ogóle mowy, pracuję tylko przed godziną 8 jak ma przyjechać kierownik żeby widział że coś robi a resztę dnia chodzi i ręce w kieszeni trzyma.

toja

niektórzy są doceniani, ale tylko niektórzy...żenada, dużo zależy od brygadzistów...heheee a jeszcze te palenie na tyłach za namiotem, dzxiecinada

Zgadzam się z poprzednikiem. Ludzi to już się wcale w tej firmie nie szanuje. Nie polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Shiron

Witam, pracowałem trochę w tej firmie i stwierdzam, że to tonący okręt coraz więcej ludzi odchodzi nawet Ukraińcy uciekaja haha ;) dużo bezsensownych nadgodzin im ich więcej tym słabsza wyplata bo akordy dzielą przez 10 a nie 8 godz. Szefowa nie wie jak zatrzymać ludzi masakra... nawet dziecko wie, że pracuje się dla pieniędzy a nie dla przyjemności wystarczyły by konkretne podwyżki i ludzie się znajdą bo narazie to bieda... Nie szanują ludzi chociaż naprawde nie wiele już ich zostało. Szukajcie innej pracy bo tu nie ma przyszłości Pozdro

toja

najlepszego

xxx

Jak tam wigilia w Borówcu zyczę wszystkim pracownikom dużo zdrowia tylko sie zastanawiam dlaczego szefowa nie zrobiła wigili w Ruchocicach jednak pracownicy -robole wyrabiają wiecej zysku niz Borówiec pozdrowienia dla szfowej moze pomyśli kiedyś oRuchocicach!

fack

oszusci i naciagacze. mialem na koncie 240 oiro , nie robilem zadnej operacji przez 2 tygodnie i pozostalo mi 156 oiro. wplacisz pieniadze i nie mozeszich wyplacic. totalni oszusci. ni epolecam ich. podstawiaja osoby ze tak sie dorabiaja, zlodzieje

można się zajechać, niektore osobistości sa nietykalne, takie mizi - mizi . Az zal. Pierdoły i tyle. i to nipominaju........

Robota jak robota robić trzeba nie narzekałem przez wiele lat ale to co tam się teraz wyprawia to jest chore. Meble szrot nie ważne kto zjebie za wszystko odpowiedzialny jest tapicer. Kierownika można co najwyżej słuchać bo dyskusja nie wchodzi w rachubę , Zarobki na czas i kasa nie najgorsza ale jeśli znajdę coś innego to zrywam się.

$

(usunięte przez administratora) glupoty, jak ktos roboty nie nauczony to narzeka, jest akord cyli tyle ile zrobisz tyle zarobisz, logiczne i chyba uczciwe bo z tego c wiem to nie narzekaja, ja sam nie narzekam na wynagrodzenie, kierownik, jak kierownik, nie moze chodzic i glaskac wszystkich po glowkach bo nie bylby kierownikiem, jednak jakas odpowoedzialnosc ma... Brygadzisci? Jeden pierdol.niety, drugi w porzadku chyba, co do falszywych ludzi... W pracy nie ma kolegow tylko sa znajome twarze, wszedzie sie znajda dwulicowce ale ogolnie ekipa zgrana. Pozdrawiam

sewe

I czemu jeszcze siedzisz jak tak zle? wyrywaj!

hogf

a mi jest dobrze.

Zadowolony

Pracy jest masa. Ale to chyba dobrze swiadczy o firmie! Zapierdalamy, bo nie ma pracowników a wykonczyc zamówienia trzeba. Lepsze to niż siedzieć i czekac az zamówienie wpadnie. Góra spoko! wiec nie wiem o co wam chodzi. Kierownik opierdala to fakt. No ale nie bez powodu.

enty-penty

niewielkie w tym przypadku piszemy RAZEM. Skoro masz tak dobrą robotę, to po diabła szukasz innej? kwalifikacje niewiele znaczą, świstek można kupić, ważne co potrafisz i ile z siebie dasz......ale mnie zbulwersował ten komentarz (inne zresztą też).

Marjo1

Mnie strach nie obleciał to raczej ty stękasz że musisz po 10 godzin (usunięte przez administratora) a chciałbyś po 8 godzin i mieć 3 tyś na rękę.Jeśli chodzi o ścisłość to zapieprzałem nie raz po 10 godzin i więcej w różnych firmach meblowych a także na budowie ,między innymi w firmie targowej BWS EXPO oraz Partner targi,na 7 do roboty a o 23 wracało się z montażu stoiska na Bednarach w dodatku przemoczony od stóp do głów,robota w deszczu i nie ma zmiłuj bo stoisko musi być ukończone na czas,a po za tym mam uprawnienia na wózki widłowe więc tym bardziej nie mam zamiaru marnować swojego doświadczenia zawodowego na jakieś pakowanie i załadunek samochodów,od tego są są ludzie na stanowisku pakowacz i magazynier.Mnie interesuje praca na produkcji i montażu bo nie wyobrażam sobie pracy beż możliwości obsługi obrabiarek A ty jakie masz doświadczenie zawodowe,chyba nie wielkie skoro tak stękasz ?

o kurde my nie jesteśmy zwykłe robole tylko pracownicy,pewnie nie dasz rady...i tyle w temacie...strach cie obleciał, no bo jak tu z prostymi robolami pracować? no i 10 godzin, ronczki by bolały huehuehue

Marjo1

Ja nie spróbuje bo ta robota którą oferują to mnie nie interesuje,mianowicie praca na klejarni przypuszczalnie chodzi o klejenie pianek do stelaży,pakowanie i załadunek samochodów.Do tego typu prac nie potrzeba wykształcenia stolarskiego zwłaszcza z wieloletnim doświadczeniem na produkcji i montażu mebli oraz stolarce wszechstronnej.Tu sobie mogą werbować zwykłych roboli fizycznych.

spróbuj to zobaczysz........jak zapier.....po 10 godzin to bankowo 2 klocki będą na wypłatę, no chyba ze po premiiii i tyle w temacie

Marjo1

ja nie rozmawiałem z kierownikiem na temat stawki miesięcznej tylko z taką blondyną tak super laska że tak to ujmę i ona przedstawiła ofertę płacową 13,50 brutto za godzinę. A tak właściwie to kim ona tam jest ,kadrową czy Dyrektor firmy. Jeśli chodzi o mnie ,to potrafię być spokojny do czasu ale jak ktoś mi zalezie za skórę to robi się gorąco bo ie pozwolę sobą pomiatać jak jakimś śmieciem z ulicy. Ale robotę trzeba jakąś mieć choćby tymczasowo aby mieć kasę na życie bo z robotą nie jest tak wesoło choć ogłoszenia są .

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec