Opinie o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA w Borowiec

elo

tu sie z tobą zgodze w 100 a nawet 200 procentach

ktoś

Ludzie wy widzicie co piszecie? Chyba żaden z was tak na prawde w bagnie nie pracował skoro w Europie jest wam źle! Wg mnie płaca OK, jak ktoś nie pracuje i się opierdala to później narzeka że mało zarabia! A co do kierownictwa-gdyby nie pewna osoba która wciąż sieje zamęt wśród pracowników też było by o wiele lepiej i sporo osób o tym wie. Tyle w temacie

do ciebie piesku

co to za grożny piesek zaczoł szczekać aaaaaa już wiem to Ratlerek hehehe

ty

Nic nie pisz bo tobie to ta firma życie uratowała przydupasie.ściemniaczu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kierowca IVECO

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... śtyrech bym wziun do roboty bo stryry kobity stojum i ni maja co robic eeeeeeeeeee......

UCIEKAJ

ja już uciekłem i jestem z tego dumny a to co u góry pisza to szczera prawda przeżyłem to na własnej skórze

ehhhhhhh słabo tam jest albo nawet gorzej niż słabo to co odwalają to już jakiś kosmos trzy osoby muszą robić na jedną wypłate haha jak to możliwe mam tylko nadzieje że szybko zawine manatki z tego bagna

fan

Tylko pieski piszą te pozytywy .a jak dostaną -10 to chodzą i skomlą.odradzam firmę .ludzie fałszywi.kasa kiepska.kierownictwo tylko patrzy żeby komuś uj..ać premie.praca cały czas biegiem.wybór należy do ciebie.

robol

Ludzie to co piszą to wszystko prawda ,kierownik i jego pieski to hu.e , kieras tylko wali działki [10%] i popremi HU-E

cotam

KAŻDY MA WYBÓR, NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO PRACY

różnie bywa, najgorzej w upał, wszystko szybko, ciężko i ogólnikowo byle jak.......kasa też nie powala, za takie zapierdzielanie zbyt mało

boll

Słabe ?marne .To co tam się dzieje jest karygodne.inspekcja pracy musi sie zając tą firmą.obóz pracy.najgorsza firma w jakiej pracowałem.ludzie fałszywi.szefostwo jeszcze gorsze.odradzam każdemu prace w tej firmie.syf.

po wiem wam tak ciężka praca i słabe pieniądze nie polecam nikomu

Panowie to co sie tam teraz wywija przechodzi ludzkie pojęcie kobiety musza robić to co powinni faceci. powiedzcie mi jak kobieta może cały dzień dzwigać meble po 50kg 60kg masakra nie da się ludziskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zainteresowan

Witam, czy aktualnie są jakieś oferty pracy dla szwaczki ???

eeeeeeeeeeee

robota jak robota wszędzie trzeba robić tylko tu brakuje ludzi a szefostwo chce by jeden człowiek hapał za dwoch lu trzech jakby było wiecej ludzi to zle by sie nie robiło pozdro

do szwaczki B. szef jak szef...czasem musi pokrzyczeć, ja na jego miejscu bym zwariowała. Ma dużą odpowiedzialność, ogólnie jest O.K. Czasem pogrozi, jednak widzę że często słusznie. Jak komuś nie odpowiada praca, może poszukać innej...proste:) pozdrawiam Ruchotki

pracownik na 5

Mi się też dobrze pracuje, do konkurencji mogę iść ale po co. Szefostwo ok, pożyczą kase jak zabraknie. Nie jest zle.

Zasużuny Ormowiec

Wszyscy którzy wypisujum negatywne kumentarze, jo znum nazwiska i byde dzwuniuł i meldowoł przełożunym !

ormo

Od przyszłygo tygodnia zapraszom na osobistum za parawan !

Zostaw merytoryczną opinię o FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA - Borowiec

• Jak się pracuje w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORRESTER MEBLE SPÓŁKA JAWNA
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Leśna 9
    62-023 Borowiec