Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

Remigiusz

Transakcja bardzo szybka, opakowanie solidne. Jedyna uwaga (ale to chyba bardziej do producenta) - nie było instrukcji montażu. Całe szczęście, że montaż był łatwy.

Maciej

Markowa lampa w świetnej cenie !

Grzegorz

Polecam zakupy w tej firmie. Kupowałem oswietlenie wewnętrzne w drugim ich sklepie oraz zewnętrzne w tym. Udzielono mi rabatu, nie czekałem długo na realizację zamówienia, a ponadto byłem informowany o przebiegu realizacji. Towar dobrze zabezpieczony do transportu, dojechał w całości. Na pewno skorzystam w przyszłości przy okazji zakupów oświetlenia. Grzegorz.

Edyta

Zakup oceniam bardzo pozytywnie. Towar był wspaniale spakowany, musiał dojechać w całości. W tym sklepie najbardziej podoba mi się możliwość negocjacji ceny i szybka odpowiedź na nią. Wyceny są błyskawiczne.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Wiktor

Polecam zakupy w lampyogrodowe.pl Kontakt telefoniczny mógłby być nieco lepszy, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.

Jola

Z czystym sumieniem polecam sklep. W przyszłości pewnie znowu skorzystam.

Bożena

Kupiłam trzy kinkiety w lampyogrodowe.pl i już parę dni później cieszyłam się pięknym światłem na moim ganku. Super kontakt, świetne ceny!!

Gwidon

W lampyogrodowe.pl nabyłem 5 reflektorków Sande. Dotarły do mnie szybciej niż sklep deklaruje w karcie produktu. Przy pełnej przedpłacie zaproponowano mi przesyłkę bezpośrednią z magazynu firmy Norlys i korzystny rabat. Fakturę otrzymałem w pliku PDF oraz listownie za pośrednictwem poczty. Jakość zakupionego towaru jest co najmniej ponadprzeciętna. Jestem bardzo zadowolony z transakcji.

Edyta

Konkretne odpowiedzi na pytania techniczne zawarte w mailu, czas realizacji do zaakceptowania, kontakt telefoniczny do poprawy. Zrekompensował te niedogodności dobry rabat, solidnie spakowana przesyłka i miły kurier.

Janek

Zakupilismy z żoną parę słupków do ogrodu. Po drodze kurier uszkodził przesyłkę. Firma stanęła na wysokości zadania i po otrzymaniu dokumentacji poświadczającej winę przewoźnika szybko wymieniła uszkodzony egzemplarz. Profesjonalne podejście. Żona trochę się obawiała zakupów przez internet. Jak widać niepotrzebnie. Polecam zakupy w tej firmie.

Najbardziej podoba mi się możliwość negocjacji ceny i szybka odpowiedź na wyceny w tym sklepie. W porównaniu do konkurencji, ta firma wyróżnia się na tym punkcie. Pozostałe aspekty jak najbardziej w normie.

Mistrz ciętej riposty

Trzeżwy, a może Trzewik? Jeśli chciałeś napisać Trzeźwy, to raczej mało kto Ci w to uwierzy po Twoich wpisach, vel Benek, Teresa, Sherlock, Zico, Antek, Monika itd. Zgadzam się, ludzie nie dają się tak łatwo nabrać i widzą mnóstwo pozytywnych opinii od klientów Jumaru tutaj, na Ceneo czy Allegro. Dlatego poznają, że jesteś jakimś niezrównoważonym frustratem usiłującym przekonać wszystkich, że coś jest czymś czym naprawdę nie jest. Masz ludzi za idiotów i to jest Twój problem. Dopóki będziesz kontynuować swoje zachowanie, dopóty będę uzmysławiać odwiedzających ten portal o Twojej bądź co bądź marnej działalności.

@Mistrz ciętej riposty

Mistrzu, a jakiej riposty udzielisz komuś kto od dwóch miesięcy czeka na dostawę OPŁACONEGO w firmie Jumar Adam Podhajski towaru i aktualnie nie ma ani lamo, ani pieniędzy ani nawet odpowiedzi na swoje zapytania o ostateczny termin realizacji zamówienia lub przynajmniej informacji o przyczynach opóźnienia ?

Trzeżwy

Kolejne wpisy własciciela lub pracownika - słabe to. Ludzie już nie dają się tak łatwo nabierać.

Kamil

Polecam. Dobry kontakt e-mailem. Telefonicznie słabiej. Solidnie zapakowane przesyłka. Na plus można wybrać spośród trzech firm kurierskich. I dobrze bo mam złe doświadczenia z lokalnym DHL.

Czesław

Zakup przebiegł bardzo pomyślnie. Szybki kontakt emailem.

Wiesław

ogólnie warto mimo problemów z kontaktem telefonicznym, jako tradycjonalista nie przepadam za e-mail

Grażyna

Przy kupnie kinkietu z czujnikiem ruchu konsultant sklepu służył radą. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, dostawa kurierska ok. Super jest opcja negocjacji cen. W tym sklepie działa to wyjątkowo przyjaźnie i czytelnie. Pan negocjator odpowiada bardzo szybko.

Iza

Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany. I bardzo atrakcyjna cena.

Transakcja w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, sprawnie i fachowo bez najmniejszych zastrzeżeń.

Angelika

Rzetelna firma, wszystko na czas za rozsądną cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski - Racibórz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski
  • Opawska 110