Opinie o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jelenia Plast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Mam nadzieję że karma go kiedyś zeżre. Zakłamany fałszywy srordynator produkcji od siedmiu boleści. Casper straszący ludzi zwolnieniami a sam nic mądrego i pomocnego dla firmy i ludzi nie wymyślił.

jeleń

Ile u was zarabia magazynier? Mam uprawnienia UDT i coś bym zmienił/.

Gosc

Ile jest na godzinę w Jelenia Plast

NICK

W jakich godzinach pracuje się w Jelenia Plast?

Czy rekrutacja na stanowisko POMOCNIK SZEFA ZMIANY-GONIEC w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Reksiu

Gdzie są moje pieniądze

Pati111

Witam. Czy ktoś coś wie o pracy chalupniczej?

Y
@Pati111

Gdzie, w Jelenia Plast?

Czy w Jelenia Plast Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Q

Nie. Umowa o pracę na okres próbny na trzy miesiące.

Dawid

Uważacie ze firma jest kompetentna ?

Ubi
@Dawid

Ta firma traktuje ludzi jak smieci

...
@Dawid

Szczególnie jak na zmianie rządzi Ukrainiec i jego (usunięte przez administratora) ???? Śmiechu warte

Tak
@Ubi

Tak tak tak

Jurajska

Witam ;). Chciałabym pracować w JP. Czy są przyjęcia? Na co uwarzać? Ile zarabia się na początek? Jaki system pracy? Jaka umowa? Jak atmosfera w pracy? Proszę o konkretne info jak dla laika dzięki wielkie ;)

@Jurajska

Zarobki w porządku, atmosfera mniej. Uważaj na ludzi którym sodówka uderzyła do głowy, wydaje im się, że jak są na stanowisku wyżej to mogą więcej. Wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce sie to zmieni i co niektórzy zejdą na ziemię, szczególnie ludzie z oddziału w Kowarach

gość G

mam pytanie czy ktoś zna może pana Plucińskiego co możecie o nim powiedzieć? bo różnie słyszałem

@gość G

Grzesiek a co chcesz wiedzieć

@Mp

pudło to G to z nazwiska nie imienia ale próbuj dalej

@gość G

No nie muszę próbować bo bardzo dobrze wiem

@Mp

????????????? no teraz to się robi dziwnie- to może podziel się tą wiedzą

@gość G

A co chcesz wiedzieć Grzegorzu K.

Tak jestem

Dziwne to jest Twoje pytanie

Pozytywny

jakie ma zarobki ustawiacz wtryskarek

byla pracownica

olga dlaczego nieslusznie oczerniacie zmiane pani baran jest to mila kompetentna osoba we wlasciwym miejscu umie rozmawiac z ludzmi i rozwiozywac wszystkie spory.mile jo wspominam.

Bronisław
@byla pracownica

Tytułujesz się jako była pracownica firmy Jelenia Plast, więc w mojej skromnej ocenie możesz mieć dużo informacji o tym pracodawcy. Jak sama zresztą widzisz w roku 2020 nikt nie napisał na ich temat nic konkretnego, dlatego też może dziś Ty zmotywujesz się na tyle, aby przedstawić nam obraz zatrudnienia u tego pracodawcy?

employee
@Bronisław

Pani Agnieszka Baran nie jest "zwykłym" przełożonym.. Jest osobą wyrozumiałą, miłą, sympatyczną a także pomocną i uśmiechniętą ???? Oczywistym jest fakt, że jest wymagająca (Jak szef zmiany być powinien) ale nigdy kosztem pracownika. Takie jest Moje zdanie, choć argumentów mógłbym wymieniać to nie widze potrzeby. Pozdrawiam, employee

Jjj
@byla pracownica

Jak można się przyjąć do plastików?

Karema

Od jakiegoś czasu zmiany idą zdecydowanie ku lepszemu. Obecnie na produkcji powstają nowe stanowiska więc może da się też awansować a nie całe życie za robola robić. Porządki na halach widoczne. Nowy kiero wkurza bo goni majstrów a ci nas ale zgodzę się z innymi robi dużo żeby to wyglądało jak firma. Jeszcze tylko porządek niech z kj niech zrobi i będzie dało się pracować. Na mojej zmianie zmiana majstra i kompletnie inny świat. Z dnia na dzień zakazano kobietom dźwigania palet i od tej pory robią to tylko panowie i to jest super. Nowy majster daje radę mimo że jest z zewnątrz. Jeśli byłaby szansa żeby poprawić zarobki to byłoby jeszcze lepiej. Zdecydowanie lepsza atmosfera w całej firmie niż wcześniej. Niby roboty teraz więcej ale poprawiło się zarządzanie i człowiek jest wreszcie traktowany jak człowiek. Praca ciężka ale uczciwa więc firmę polecam. Pozdrawiam wszystkich z plastików ;)

@Karema

Smieszna jesteś co piszesz faceci za was palety mają dawać pod nogi a wy na faje chodzicie taka prawda Ci co nie palą mają pracować za palących smieszne

Alehandro

No to w sumie dobrze ze maja wolne. Nie wiem jak ciebie wychowali ale szacunek do kobiet to również dźwiganie za nie palet.

smiechu warte co tu sie robi
@Alehandro

ta dobrze niech robia jak przystalo na czlowieka XXI w chciqaly nosic spodnie to niech je zaciągna na rowa i wezma sie do roboty

Niezauważyłam takich zmian????kobieta pakuje 2900 a facet 2600 ha ha to luzik

@Rrr

Robić trza czy facet czy baba nikt tam leżeć nieprzychodzi.ale gorzej jak komus sie niechce (usunięte przez administratora) tylko wypłate by brał.zakład jest git.wypłata na czas a każdy ma to na co zasłużył????

Essem
@Karema

Chyba z tych zmian tego kierownika dziś nic już nie zostało. Na produkcji straszny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Tamtego kierownika od 2 lat nie ma i wszystko padło. Mastrzowie robią co chcą i nikt nawet nie patrzy im na ręce. Wczoraj zmarł kolega z KJ i nikt nawet nie myśli żeby ludzi objąć kwarantanną. Liczą się zyski prezesa i jego przydupasa "wszechwiedzącego". Szkoda bo zakład ma duży potencjał. Jako firma umieramy...

To po pierwsze nie jest majstrowa

On

Czemu nie powiesz jej tego prosto w oczy, tylko smarujesz coś w necie. Nikt nie ma odwagi żeby mówić prosto w oczy tylko oczywiście za plecami. Brawo Ty

Młody

No to brawo za intelekt i odwagę. Najlepiej jest kogoś obsmarowac w Internecie cebulo polska.Szmat to sobie w rodzinie poszukaj ????

Majster

Jeżeli jest tak Tobie źle i nie pasuje, to zawsze możesz się przenieść na inną zmianę, a nie obsmarowywać ludzi w internecie. Dam sobie obydwie rączki uciąć, że prosto w oczy "tej" Panience tego byś nie powiedział (Powiedziała). Więc jak się nie podoba to pozostaje praca w biedronce, bądź Dino :)

@Majster

Ludzie co tu sie dzieje????w jakim świetle stawiamy zakład kurde ogarnijcie sie.idzie ciężki okres znowu maski ucięcia módlmy sie by zakład dalej funkcjonował.!!!trzymajmy sie razem a nie jeden drugiemu wydłubuje oko .masakra to praca grupowa trzeba o tym w pracy rozmawiać a nie tu tyłki obsmarowywać!

Jankes

Młoda ma ewidentnie parcie na rządzenie,podobno już kiedyś miała opony poprzebijane,taka jest lubiana

@Młody

Naucz się czytać ze zrozumieniem ,bo widzę że to twój intelekt kuleje.Nikogo tu od szmat nie wyzywam.Napisałam jak traktuje się ludzi.Praca nie jest zła i zarobki dość przyzwoite ale jakoś ludzie nie walą drzwiami i oknami pomimo że jest teraz różnie z pracą przez koronawirusa to tam ciągle ludzi brak.Ciekawe dlaczego?

@On

Bo po to jest ta strona żeby dodać swoją opinię i moja jest właśnie taka. Miłego dnia życzę

@Majster

Jest mi bardzo dobrze, już mam nową pracę w firmie gdzie ludzi się szanuje. Czasami zwykłe,proste słowa takie jak dziękuję,dajesz sobie świetnie radę motywują bardziej do pracy niż pieniądze.Musicie się jeszcze wiele nauczyć i tego wam życzę

@Wera

Dodawać opinie, a nie smarować na kogoś w necie. Taka, Taki cwany jesteś w internecie, czemu nie pójdziesz do kierowników dyrektora tego zgłosić jak niby ludzi traktuje

@Jankes

Podobno miała opony poprzebijane, a widziałeś to ?

@Rrr

Tylko jak widać ktoś tu nie ma odwagi powiedzieć prosto w twarz. Taki odważny w necie

On

Żenada!!!!!!!!Może ty pójdz na majstra to zaliczysz kokosy i słodkości odpowiedzialności za taką grupę ludzi. Życze powodzenia. Całuski :)

Stasiu

Problem z pracownikami jest już tam od dawna, nie ważne kto byłby majstrem, a jak przychodzą to właśnie tacy jak Ty. Zero chęci do pracy, a chęć zarabiania nie wiadomo ile, za nic nie robienie. Może się mylę, ale majster/majstrowa jest właśnie od tego, żeby zarządzać zespołem, Ciebie może boli d0pa, że to "gówniara" jest majstrową. Skoro to wszystko to prawda, są kamery tak jak piszesz, to czemu nie załatwisz tego od razu tylko bawisz się w wojownika klawiatury? Typowa zazdrośnica, bo ktoś sobie w życiu coś wypracował, spróbuj może Ty będziesz lepszym majstrem :) Co to znaczy " niestety ale tylko Ukraińcy tam zostaną"? Czy to nie jest czasem wywyższanie się, Ukrainiec to jakiś gorszy człowiek? Ewidentnie to Ty masz problem ze Sobą i z uszanowaniem drugiego człowieka. Pozdrawiam i miłego wieczoru

O kogo chodzi

Wilk
@On

On tego nie powie prosto oczy ma zakaz pracy na hali B

Teraz po zmianie systemu widać co się dzieje, a zwłaszcza niekompetencje osób(usunięte przez administratora) armagedon hala zabita sory (usunięte przez administratora) ale na tej zmianie to jest masakra(usunięte przez administratora) na innych zmianach wiem że jest lepiej żenada

On

Ludzie dawać do pracy są zatrudnienia brakuje ludzi

Do tej smutnej ja ja rozwesele. Wstydzila by się tak pisać. Nie pasuje idź na inną zmianę albo za plot nie rzadz za innych. Zmiana i majster przedewszystkim jest super

Найкраща зміна Агнешки Баран

Zły

Uwaga na zmiane Baran tam jest grupa ludzi Baranowej tzn przydupasów co żądzą robią sobie co chcą traktują ludzi jak śmieci Baranowa pozwala na to bo to są koleżanki pan Tomasz Nosal robi co chce ludzi wyzywa łapy wyciąga grozi itp pojebana zmiana dyrektor powinien coś z tym zrobić bo jeszcze troche nie będzie miał kto robić pani Ania z hali B jest fajna osobą my ludzie z Ukrainy LUBIMY PRACOWAĆ NA HALI B POZDRAWIAMY VICE SZEFA ANIE

Stary
@Zły

Oczywiście chodzi o Anie Adamczyk że jest super takie małe sprostowanie

Nowa

Witam Mam pytanko pod jaki adres mailowy należy wysyłać swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Jelenia Plast Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jelenia Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jelenia Plast Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spółdzielcza 47
    58-500 Jelenia Góra