Opinie o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jelenia Plast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Jaś

Jak (usunięte przez administratora) rządzą to i tak będzie cały czas więcej rządzącej niż pracujących

Smutna

Może jakieś zmiany bo nasza zmiana /Pana Tomka D. / już niżej upaść nie może. Przydała by się zmiana majstra.

Wesoły
@Smutna

Smutna albo smutny;) może Ty powinnaś odejść a nie degradować osobę ktora emanuje ponad przeciętną empatią. I jest pozbawiona wszelkiej złośliwości. Porównując to co było a co jest śmiem twierdzić że masz objawy masochizmu psychicznego.

Zadowolone małżeństwo :)
@Smutna

Typowy komentarz typowego polaczka, słuchaj jak Ci źle to podanie napisz o zmianę do innej brygady. A pewnie z naszej nie jesteś bo z naszym majstrem każdy problem można rozwiązać. Komentarz jest uszczypliwy i nie dotyczy niczego. Żadnych szczegółów, pewnie jesteś typem osoby która nawet pisze donosy na Panią z biedronki bo źle Cię obsłużyła. Ubogi komentarz bo nie odniosłaś się do żadnej sytuacji, upaść niżej? Może jakieś konkrety? (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)My za naszym majstrem pójdziemy w ogień bo jest dobrym człowiekiem i nie spotkałam na drodze nikogo kto by na niego narzekał. A może to zazdrość Cię zżera bo ktoś ma lepiej. Każdy ma to na co zapracuje.(usunięte przez administratora)

@Smutna

Ty smutna chcesz to cie rozwesele idź na inną zmianę albo za plot nie mieszaj w zmianie bo jest wszystko ok wg dużo pracowników tej zmiany spadają smutna nie ma dla ciebie miejsca na tej zmianie

Wesola
@Smutna

Ty smutna rozweselic cie? Chcesz nie ma problemu. Zmien zmiane lub za bramę wynos się nie będziesz jako jedna mieszać na zmianie bo nikt nie narzeka tylko ty.

;-

A może by tak nie obsmarowywac więcej ludzi ze zmiany. Jeśli Pan lub Pani smutna jest niezadowolona z pracy powinna swoje żale wylać osobiście, albo złożyć podanie o przeniesienie do innej zmiany . Co do pracowników opiekunek swoją pracę wykonują tak jak powinny . Dziękuję i pozdrawiam.

@Smutna

Żenada!!!!!co za pajac!!!może ty pójdz na majstra to zaliczysz kokosy i słodkości odpowiedzialności za taką grupe ludzi....

A z buzi wali wam klocem
@Zadowolone małżeństwo :)

Mam nadzieję że przy tym lizaniu zachowane jest ISO bo jak się LOKO dowie to (usunięte przez administratora) będzie wam spływać po brodach.

Ktos
@Smutna

Tu tak jest najgorsza zmiana

AM

Całkowite bzdury i pomówienia

Julia
@AM

To jaka jest prawda w takim razie?

Wicki

Niestety obecny SZ manipuluje, robi co chce. Również jestem za wymiana SZ

Kicia
@Smutna

Rozumię że jesteś następny w kolejce. Dlatego podkładasz nogę?

@Wicki

Ciebie musimy wymienic. To dobry majster.

-i wszystko jasne-
@Wicki

To chyba nie pamiętasz jak było za Maruszczaka!Albo jesteś z innego zakładu.Nie próbuj zaszkodzić majstrowi!Bo to jest podłe.

Coś słychać o trzynastkach???? Chyba będą zeszły rok był rekordowo wysoki jeśli chodzi o produkcje. I ciężki ze względu na pracę w maskach i pandemie. Miło by było gdyby prezes nas docenił

Bardzo bardzo bardzo dziękujemy dyrekcji za docenienie naszego wkladu w rozwój firmy. Aż innaczej się pracuje

A w czym nas tak doceniła firma coś mnie ominęło?

To tylko ja

No kasiorkę dadzą

To tylko ja

No piszcie jeszcze co i to was denerwuję w JP

Czy rekrutacja na stanowisko POMOCNIK SZEFA ZMIANY-GONIEC w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
robol

nareszcie zrobili porządek z GM mam nadzieję, że dużo się zmieni

@robol

A o co chodzi z GM o jakie porządki chodzi?

Czyżby Pan Piotr?

tak, było info

Myszka

Zastanówcie się nad sobą. Wiecie że dyrekcja czyta wasze komentarze. Powiem szczerze. Podpi.... Bo was dupy bolą. ????

Bla

O kogo chodzi? Z jakiej zmiany?

Robi

A co z logistykiem Grzeskiem wkońcu go udupili ktoś coś na temat ciekawy jestem (usunięte przez administratora) z niego coś słychać było

@Robi

Ktoś w końcu na niego doniósł ????

Logo

nie do ruszenia jest gostek jeździ po ludziach a każdy się boi go na to wygląda

@Logo

ponoć wreszcie dostał karę

Zainteresowana

A jak się pracuje na magazynie? Jaka jest tam atmosfera? Czy kobiety przyjmują też na magazynierów?

@Zainteresowana

Przyjmują kobiety jedna już jest

Xxx

Czy to prawda że w plastikach nie ma pracy? Czy będą zwolnienia?

Zainteresowana

A jak się pracuje na magazynie? Jaka jest tam atmosfera? Czy zatrudniają też kobiety na magazynierów?

Ponoć lipa z pracą mało zamówień czyżby szykowały się zwolnienia?

Kamil
@Anonim

Skąd masz takie info? Ja dopiero chciałem się przyjąć, a ty tu o zwolnieniach. Wiesz czemu spadła ilość zamówień?

@Kamil

Pracuję w tym zakładzie i nigdy tak nie było mało pracy wysyłają ludzi do domu zawsze szliśmy pełną parą a teraz lipa.

@Anonim

Ogólnie to ludzie szukają już innej roboty.ale nie przez brak pracy tylko przez głupie rządy zmiana dyrektora i stwarzanie nowych bezsensownych stanowisk pracy...trochę przez te rygory popsuł się klimat atmosfera jak w obozie tylko nakazy zakazy.

na nie
@Rrr

Dokładnie , ludzie odsyłani są po przyjściu do pracy do domu na urlop jednodniowy ( czy to zgodne z prawem pracy?) i tak kolejnego dnia,a osoby funkcyjne cala obstawa . Ciężko pracujesz a pozostali nie wiedzą co z czasem robić . Atmosfera nieciekawa.

Julia
@na nie

i potem odliczają im te dni od urlopu?

@Julia

Pracodawca ma prawo cie wysłać na urlop niestety.mniejmy nadzieję że się rozkręcimy.to chyba pierwszy taki rok.tak zawsze szło pełną parą.

@na nie

Funkcyjnych multummmmm!!!jakąś żenada nowe chore stanowiska od czeklisty itd...itd...a czasem brak ludzi na pakowania ale cóż jakąś mądra głowa to wymyśla.

@Anonim

krótko pracujesz bo ja pamiętam już takie lata, że na niskim sezonie ludzie szli na urlopy a na jesień znów było full pracy - spokojnie bo widać dużo pozytywnych zmian od paru lat, może trochę wolno to idzie ale idzie i ostatnio coraz szybciej są one wprowadzane

odi
@Kamil

Roboty nie maja dlatego.

Krystyna
@robol

A jakie to te pozytywne zmiany? :)

X

Jakie są widełki zarobków i premii w tym zakładzie? Jakieś benefity? I jak wygląda czas pracy? Przymusowe nadgodziny?

LR

Witam. Jakie widełki płacy brutto na stanowisku ustawiacza wtryskarek? Ile wynosi premia? Jest jakiś dodatek stażowy? Poproszę konkrety ????

Sąsiad

Elo ludzie, to prawda że dostaliscie 1000 na święta ?

Sąsiad

Super, cieszę się że chociaż u was jest coś pozytywnego w kwestii kasy. Pozdrawiam

@Sąsiad

super prezent na święta

Izabela
@robol

Czyli to prawda? No i fajnie, zazdroszczę :) na Wielkanoc też coś będzie? Jeśli tak to może ja się zatrudnię i też dostanę :)

Na jakie zarobki mozna liczyć obecnie na produkcji na początek brutto?

Raf

Batsung78
@Antonio

Bzdura, moja pierwsza wypłata na okresie próbnym 3427zł

@Batsung78

Podwyżka w 2022 będzie chociaż inflacyjna, czy wcale?

Pffffff

Lipa na maxa. Ludzi traktują jak rzeczy, przerwy na jedzenie nie ma a czasami to nawet nie ma się jak wylać! Niszczą ludzi fizycznie i psychicznie. Tylko się wysrać na tą firme

Gosc
@Pffffff

Racja ciągle wychodzą na papierosa a ty masz robić jak będzie

@Pffffff

no to jak to jest napisałeś, że się wylać nie można a chcesz się na firmę wysrać to dłużej zajmuje i na to jest czas ?

@Pffffff

Ci stąd powinni wsiąść przykład od ludzi ze Staniszowa z zakladu tam nie musisz prosić o pomoc sami jeden drugiemu pomoże. Wyrozumiali miło się pracuje w takiej atmosferze i normy są leprze i wynik pracy też

Gosc

Jelenia plast to najgorsza firma w Jeleniej Górze traktują tutaj ludzi jak pionki , a co najgorsze to robią to Polacy z wyższym stażem którzy pracują tu 1 rok lub kilka lat pozwalają sobie na wszystko narzekają na zla atmosferę w pracy a sami ja tworza Ukrainiec więcej ci pomoże niż Polak , zwracają ci uwagę o byle co a nic ci nie wytłumaczą

T
@Gosc

Ty w zorce musiałbyś być...zobaczyl byś co to znaczy wdepnąć w szit. Gorzej być nie może niż tam.

@T

Gorszej firmy od tej nie widzialam. Rzeczywiście bardziej na Ukraińców pomoc można liczyć niż na swoich. Zawiść i złośliwość, poniżenie oto co możesz otrzymać od długoletnich pracowników a brygadzista nie lepszy każdy jeden fałszywy!!! (usunięte przez administratora)! Dziękuję za uwagę ????

Jelenia Plast

Od dawna nie widac, aby P. Jens spacerował po produkcji nie ma dyrektora a kto może siedzi na górze. Nie zamkną zakładu, ale strach jest wielki każdego dnia po pomiarach temperatur wysyłają do domu kolejne osoby. Chciałbym zobaczyć szefa jak przychodzi na jadalnie posiedzi 10 min z wszystkimi i wróci do domu. Strach się z rodziną nawet spotkać po pracy żeby czegoś nie przynieść. Zycze każdemu kto podtrzymuje aby zakład funkcjonował aby miał każdego dnia takie uczucie jak my po powrocie do domu.

@Jelenia Plast

Zastanów się co wypisujesz - jak zamkną zakład to z czego będziesz miał na chleb i raty kredytów. Poczytaj na jaką pensję możesz wtedy liczyć i pomyśl czy opłaca się siedzieć w domu na 80% podstawy bez żadnych dodatków. Jak firma padnie to bez niczego zostaniesz i wtedy będzie też na P.Jensa zwalisz winę za swoją niedolę. Myj lepiej łapy i nie tłocz się przy czytniku jakbyś nie mógł 5 minut poczekać.

Zaniepokojony mąż pracownicy
@robol

Jak zostaniesz zarażony to już żadna kasa może nie być ci potrzebna czego oczywiście nikomu nie życzę , Wszystkim dużo zdrowia

....
@robol

Za postojowe jest 100% podstawy a nie 80. A twój ojciec czy matka jak w 100% dostanie od Ciebie wirusa którego grzecznie przyniesiesz z pracy będą z Ciebie w 100% dumni że na 80 % nie przeżyją choroby bo Ty uważasz, że sprawa Ciebie nie dotyczy. Poczekamy zobaczymy ja nadal pracuje, myje ręce kilka razy dziennie w pracy nie jem śniadania na stołówce dezynfekuje swoimi preparatami i boję się pojechać do rodziców na obiad w niedzielę, aby spać spokojnie że może nie zachorują. Zbyt wiele osób pracuje i dotyka tych samych przedmiotów, aby uniknąć wirusa.

niko
@....

za postojowe należy się 60% podstawy - w Zorce tak wprowadzili ale mają znów rozpocząć produkcję albo nawet rozpoczęli bo ludzie prosili żeby nie zamykać firmy

niko
@....

Kodeks pracy stanowi, jak wysokie ma być wynagrodzenie postojowe. Zgodnie z przepisami jest ono określane stawką godzinową lub miesięczną, a jeśli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagrodzenia – wynosi ono 60% pensji (zgodnie z art. 81.)

Jaaa.
@niko

Bzdura, zorka stoi i zwalnia ludzi. Wiem bo pracuje w Zorce.

Pracownik Drexa
@Jaaa.

Drex też stoi no ale podobno szyją maseczki więc nie do końca . Nikogo na razie nie zwalniają a plastiki powinien zamknąć prokurator z paragrafu 160 . Możecie złożyć doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z paragrafu 160 i nikogo wtedy o nic nie oskarżycie

Ogór
@niko

Kto prosił jebij sie w łeb .Tak nisko jeszcze nie upadlismy .teraz oni prosza zebysmy chcieli pracowac .

Tymon
@niko

Ludzie o nic takiego nie prosili.(usunięte przez administratora) Jedyne o co ludzie prosili, to rezygnacja z Tarczy z rządu. Zorka powinna zbankrutować i to by był najpiękniejszy dzień w jej historii

Koksik

Blondyna z III brygady nie lukaj tak na mnie bo się stresuję poźniej w pracy szkoda że nie pracujemy na tej samej zmianie hehe :*:P.....

jabol
@Koksik

sa serca , jest moc miłosci

G
@jabol

Brawo, właśnie otrzymałeś order złotego szpadla za odkopanie wątku sprzed ponad pięciu lat...

jabol

ciekawa praca

Zostaw merytoryczną opinię o Jelenia Plast Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jelenia Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jelenia Plast Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spółdzielcza 47
    58-500 Jelenia Góra