Opinie o Robi Robert Olszewski w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Robi Robert Olszewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Robi Robert Olszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robi Robert Olszewski w Kwidzyn

kierowca

Robi miałby dużo dobrych kierowców którzy robią robotę jak należy ale za dużo szefowi miesza w głowie pan kierownik floty(czopek) który tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia. Dużo ludzi odeszło przez pomysły czopka bo już mieli dość....

Pan

ENERGO-REMONT nowa spółka Robiego hehe Niema jak kierowców zdobyć to teraz w taki sposób próbuje, tylko adres go sprzedał heh

spedytor

najlepiej spytaj się osoby która tam dowodzi o takich sprawach nie powinno się w takim miejscu pisać.

looper

Witam, Czy pracuje ktoś, albo pracował jakos pomocnik spedytora? interesują mnie generalnie pienieądze...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Robi Robert Olszewski kandydat na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. B ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
my

gosia jak tam lancia chyba że nie o tę gosię chodzi lepiej mieć męża w szpitalu niż nowy samochód spytaj się co buli na to

Smail

Szkoda gadać całkowity brak szacunku dla pracowników. Niech właściciel poszuka kogoś kto ma pojęcie o samochodach i o tym i o tym jak nimi administrować albo niech wróci człowiek, który mastery naprawiał przez telefon.

pl

zap,,,,,,em 6 lat/zostałem wykozystany na maksa.potem powiedzialem co mysle i do zwolnienia,nigdy nie zawiodlem tyralem,oddany firmie i kop.zawiodlem sie na was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Panie Robi

qaz

osioł....roboty szykasz? omijaj tą firmę szerokim łukiem!!!!!!!!

gosia

Witam poszukuje kontaktu do kierowców do robiego ktorzy nadal pracują

pracowałem11 miesięcy kant i wyzysk podpisujesz inne kwoty zarobku a inne dostajesz(oszustwo podatkowe za nawigację zapłaciłem 500 złotych(była stara)oskarżył mnie o kradzież, do dziś dnia nie wypłacił mi pełnego wynagrodzenia,nie zapłacił mi za urlop i chorobowe, z firmy zostałem wyprowadzony przez pracowników gdy upomniałem się o swoje obecnie jestem w trakcie załatwiania sprawy w pip proszę o kontakt byłych pracowników którzy zostali oszukani przez firmę Robi mój kontakt 512 679 683

ona

prosta kalkulacja...u robiego 160złx 5 dni=800 zł.....w tym czasie kierowca przejechał 5000 km...0.25zł/km x 5000 km=1250....gdzie sens? gdzie logika?????

madzia

Marcin taka dobra firma...a podpisałeś anex do umowy w którym mowa, że "kierowca dobrowolnie zobowiązuje się do pokrycia kosztów napraw auta, pokrycia mandatu z tytułu przeładunku,pokrycia kosztów przepału za paliwo(a spedydot karze "dzidować"...."jeśli tak to wziołeś na siebie kredyt do kończ życia i masz robotę pewną do 90 roku zycia, bo będziesz odrabiał za WSZYSTKO!!!!!

Ci co piszą jak im zle i nie dobrze to śmiać mi się chce chyba jeszcze nie jeżdzli u dziad trans co mieli płacone od km i alpy omijali landami i prosili się o zjazdy do domów. Transport to cięzki chleb praca specyficzna i trzeba to lubić ja tam pracowałem i sobie chwale kasa na czas dniówka dostajesz navi sprawne serwisowane auta pożadne karty paliwowe i większości krajów jeździsz autostradami to mało?? Weście się zastanówcie co piszecie bo śmiać się chce dla mnie ok.

tulipan

stary dal kawalek ziemi z rumunami kradl samocchody bilety podrabial na disco polo hhe

jopp

Ukraińcy teraz masowo przychodzą bo nie ma komu jeździć a co lepsze wciskają ich do busa na przyuczenie jak normalny kierowca nie ma gdzie się pomieścić śmiechu warte ja robię kat c+e i uciekam stamtąd. To już nie ten robi który był kiedyś zdecydowanie odradzam.

essoexpress

U Robiego kierowca jest już nie ważny , ważniejsze są cycate asystentki ;)

niko

u Robiego byłoby ok gdyby połowę z biura(usunięte przez administratora)

ha ha ha

do snopek... Krzysiek nie kompromituj sie...

Snopek

Witam, pracowałem w firmie 8 miesięcy jako kierowca kategori C chociaż miałem wsystkie papiery znaczy c+e obiecali mi że po nowym roku przyjdą duże zestawy i wtedy bedę na nich pracował a przyjołem się pod koniec października, a w maju nowego roku jeszcze zestwaów nie było. Zacznijmy od początku umowa o pracę maks 2 lata innej nie uraczysz ewentualnie zmieniasz firme z robi na robi sp z oo. Kasy nie masz na kąto tylko do ręki Placona jest dniówka 200zł po nowym roku spadło na 190 zł nie wiem dla czego podobno prąd staniał i gaz i mniej roboty. System 4 na 1 tygodni a tak naprawdę to jak wyjedziesz 7 tygodni nie twoje a gdy wrócisz to po miesiącu prosisz się o wolne auto. chyba ze wolisz po 2 dniach w domu jechać w trase na kolejne 7 tygodni. Normy na paliwo ustala Czopek ma je z kosmosu jadąc na pusto na odcięciu 89 nie sposób wyrobić normy a co dopiero załadowanym. robota wogóle nie ułożona pauzy po kilka dni w takich krajach jak hiszpania włochy angli. o pauzach na serwisach itd można zapomnieć tylko darmowe stacje i dzikusy..Spedytorzy nie mają pojęcia o robocie ich adresy mijajaą się z celem a o współrzednych nie wspomnę.. Spedycja spedycją a flota flotą każdy robi dla siebie 3 tygodznie jeździłem z rozbitą lampą i niesprawnymi hamulcam... Wystarczy jeden telefon do szefa a spedycja i flota stoją na bacznośc... Do tego kary za wszystko dla kierowców 50zł za wyrzucenie papierka na bazie 50 zł za zostawioną butlę gazową w samochodzie 100 zł za nie umyty samochód po trasie 50 zł za przesiadywanie na warsztacie chociaż kierowca tylko wprowadzał auto na warsztat.. za nadmiar kilometrów kara za źle zrealizowane zlecenie 50 zł Panstwo w państwie czysty wyzysk Ja się zwolniłem a teraz dowiaduje się ze to Mnie zwolnili.

Osioł

Burdel na kółkach. kopertówka, a wielki kierownik Chrzanowski, tłusta świnia. odezwiesz się o swoje i wypowiedzenie gotowe, nie polecam! Zarobki niby ładne ale jesteś Osłem i jebiesz ile wlezie, aa no i co miesiąc opłaty 200navi 350 tel,kara za nie umycie samochodu 50, kara za butle z gazem pozostawioną w samochodzie 50. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Robi Robert Olszewski - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Robi Robert Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Robi Robert Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robi Robert Olszewski?

Robi Robert Olszewski
3.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • żwirowa 4
    82-500 Kwidzyn