Robi Robert Olszewski

Kwidzyn

Opinie o Robi Robert Olszewski

aro 2015-01-18 21:57
gbury i cwaniaczki lekko skrzywisz palec i jesteś zły walisz km ile wlezie płacisz za tel nawet sms do spedycji i navi i bug wie za co.....
Janek 2015-02-14 00:26
WYplata na czas, konkretny koleś, nie lubi cwaniaków.
Osioł 2015-03-24 21:41
Burdel na kółkach. kopertówka, a wielki kierownik Chrzanowski, tłusta świnia. odezwiesz się o swoje i wypowiedzenie gotowe, nie polecam! Zarobki niby ładne ale jesteś Osłem i jebiesz ile wlezie, aa no i co miesiąc opłaty 200navi 350 tel,kara za nie umycie samochodu 50, kara za butle z gazem pozostawioną w samochodzie 50. NIE POLECAM!!!
Snopek 2015-06-08 20:24
Witam, pracowałem w firmie 8 miesięcy jako kierowca kategori C chociaż miałem wsystkie papiery znaczy c+e obiecali mi że po nowym roku przyjdą duże zestawy i wtedy bedę na nich pracował a przyjołem się pod koniec października, a w maju nowego roku jeszcze zestwaów nie było. Zacznijmy od początku umowa o pracę maks 2 lata innej nie uraczysz ewentualnie zmieniasz firme z robi na robi sp z oo. Kasy nie masz na kąto tylko do ręki Placona jest dniówka 200zł po nowym roku spadło na 190 zł nie wiem dla czego podobno prąd staniał i gaz i mniej roboty. System 4 na 1 tygodni a tak naprawdę to jak wyjedziesz 7 tygodni nie twoje a gdy wrócisz to po miesiącu prosisz się o wolne auto. chyba ze wolisz po 2 dniach w domu jechać w trase na kolejne 7 tygodni. Normy na paliwo ustala Czopek ma je z kosmosu jadąc na pusto na odcięciu 89 nie sposób wyrobić normy a co dopiero załadowanym. robota wogóle nie ułożona pauzy po kilka dni w takich krajach jak hiszpania włochy angli. o pauzach na serwisach itd można zapomnieć tylko darmowe stacje i dzikusy..Spedytorzy nie mają pojęcia o robocie ich adresy mijajaą się z celem a o współrzednych nie wspomnę.. Spedycja spedycją a flota flotą każdy robi dla siebie 3 tygodznie jeździłem z rozbitą lampą i niesprawnymi hamulcam... Wystarczy jeden telefon do szefa a spedycja i flota stoją na bacznośc... Do tego kary za wszystko dla kierowców 50zł za wyrzucenie papierka na bazie 50 zł za zostawioną butlę gazową w samochodzie 100 zł za nie umyty samochód po trasie 50 zł za przesiadywanie na warsztacie chociaż kierowca tylko wprowadzał auto na warsztat.. za nadmiar kilometrów kara za źle zrealizowane zlecenie 50 zł Panstwo w państwie czysty wyzysk Ja się zwolniłem a teraz dowiaduje się ze to Mnie zwolnili.
ha ha ha 2015-06-10 15:34
do snopek... Krzysiek nie kompromituj sie...
niko 2015-06-16 17:13
u Robiego byłoby ok gdyby połowę z biura(usunięte przez administratora)
essoexpress 2015-06-16 17:31
U Robiego kierowca jest już nie ważny , ważniejsze są cycate asystentki ;)
jopp 2015-06-23 23:23
Ukraińcy teraz masowo przychodzą bo nie ma komu jeździć a co lepsze wciskają ich do busa na przyuczenie jak normalny kierowca nie ma gdzie się pomieścić śmiechu warte ja robię kat c+e i uciekam stamtąd. To już nie ten robi który był kiedyś zdecydowanie odradzam.
tulipan 2015-07-23 23:25
stary dal kawalek ziemi z rumunami kradl samocchody bilety podrabial na disco polo hhe
Marcin 2015-09-23 21:21
Ci co piszą jak im zle i nie dobrze to śmiać mi się chce chyba jeszcze nie jeżdzli u dziad trans co mieli płacone od km i alpy omijali landami i prosili się o zjazdy do domów. Transport to cięzki chleb praca specyficzna i trzeba to lubić ja tam pracowałem i sobie chwale kasa na czas dniówka dostajesz navi sprawne serwisowane auta pożadne karty paliwowe i większości krajów jeździsz autostradami to mało?? Weście się zastanówcie co piszecie bo śmiać się chce dla mnie ok.
madzia 2015-09-27 00:21
Marcin taka dobra firma...a podpisałeś anex do umowy w którym mowa, że "kierowca dobrowolnie zobowiązuje się do pokrycia kosztów napraw auta, pokrycia mandatu z tytułu przeładunku,pokrycia kosztów przepału za paliwo(a spedydot karze "dzidować"...."jeśli tak to wziołeś na siebie kredyt do kończ życia i masz robotę pewną do 90 roku zycia, bo będziesz odrabiał za WSZYSTKO!!!!!
ona 2015-09-27 00:31
prosta kalkulacja...u robiego 160złx 5 dni=800 zł.....w tym czasie kierowca przejechał 5000 km...0.25zł/km x 5000 km=1250....gdzie sens? gdzie logika?????
ja 2015-10-04 20:25
pracowałem11 miesięcy kant i wyzysk podpisujesz inne kwoty zarobku a inne dostajesz(oszustwo podatkowe za nawigację zapłaciłem 500 złotych(była stara)oskarżył mnie o kradzież, do dziś dnia nie wypłacił mi pełnego wynagrodzenia,nie zapłacił mi za urlop i chorobowe, z firmy zostałem wyprowadzony przez pracowników gdy upomniałem się o swoje obecnie jestem w trakcie załatwiania sprawy w pip proszę o kontakt byłych pracowników którzy zostali oszukani przez firmę Robi mój kontakt 512 679 683
gosia 2015-10-22 10:40
Witam poszukuje kontaktu do kierowców do robiego ktorzy nadal pracują
qaz 2015-10-31 23:35
osioł....roboty szykasz? omijaj tą firmę szerokim łukiem!!!!!!!!
pl 2015-12-18 13:20
zap,,,,,,em 6 lat/zostałem wykozystany na maksa.potem powiedzialem co mysle i do zwolnienia,nigdy nie zawiodlem tyralem,oddany firmie i kop.zawiodlem sie na was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Panie Robi
Smail 2016-01-14 00:38
Szkoda gadać całkowity brak szacunku dla pracowników. Niech właściciel poszuka kogoś kto ma pojęcie o samochodach i o tym i o tym jak nimi administrować albo niech wróci człowiek, który mastery naprawiał przez telefon.
my 2016-02-22 22:55
gosia jak tam lancia chyba że nie o tę gosię chodzi lepiej mieć męża w szpitalu niż nowy samochód spytaj się co buli na to
looper 2016-05-03 18:50
Witam,
Czy pracuje ktoś, albo pracował jakos pomocnik spedytora? interesują mnie generalnie pienieądze...
spedytor 2016-05-12 12:57
najlepiej spytaj się osoby która tam dowodzi o takich sprawach nie powinno się w takim miejscu pisać.
Pan 2016-07-05 20:47
ENERGO-REMONT nowa spółka Robiego hehe
Niema jak kierowców zdobyć to teraz w taki sposób próbuje,
tylko adres go sprzedał heh
kierowca 2016-07-07 23:52
Robi miałby dużo dobrych kierowców którzy robią robotę jak należy ale za dużo szefowi miesza w głowie pan kierownik floty(czopek) który tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia. Dużo ludzi odeszło przez pomysły czopka bo już mieli dość....
Ktos 2016-07-10 01:02
Hehe.
Masz fantazje.......
Busik 2016-07-10 01:03
A nie ma?
Ktos 2016-07-27 22:53
Sprawdz krs osle i wtedy pisz bzdury.
Jak czytam to forum to widze, ze komentarze wystawiaja osoby, ktore maja cos z glowa.
Z tego co wiem to Robi otworzyl firme kilkanascie lat temu i idzie do przodu. A wy miernoty piszecie na niego nie siegajac mu do kostek.
Hehe.
Panie Robi. Ja nie napisze na pana zlego slowa.
Wszyscy, ktorzy odeszli skomla na parkingach jak psy i teraz doceniaja to co stracili
Tomek 2016-07-27 22:58
Tomek.

Zapomniales ile razy jechales pijany a Tata tobie dal szanse.
Ciesze sie ze ciebie nie ma bo chociaz nie smierdzi w aucie po tobie.
Xyx 2016-07-30 00:18
Czytajac to widze, ze z gramatyka slabo
sped 2016-07-30 10:03
Ci co odeszli poszli do normalnych firm. A robi się bogaci hamstwem do ludzi u robiego jest tylko dobrze że kasa na czas i nic wiecej. Widzę że tu jest wiecej czopkow na forum. Spytaj się ile stroz u do niego zarabia 1300 w systemie ? I jeszcze musi trawę kosic. A wy kierowcy podstawa na papierze i 160 lub 170 dniowki zero diet niczego siedzisz w domu nie zarabiasz mimo że masz tą najniższa krajowa kierowca jest nikim. A wy kierowcy powinniście się zebrać w garść i zrobić porządek z tym cwaniakiem. A jak za przepaly bierze nie ?? A aneks miał być tylko od tak hahahaha.
coca cola 2016-08-10 01:09
madzia a pokaz mi kierowce od "Robiego" ktory zaplacil mandat za przeladowane auto??!! Ktory zaplacil za rozbity samochod lub jego awarie ktora byla nie z jego winy? ? Niedoinformowana jestes i tyle!
coca cola 2016-08-10 01:11
Jeszcze trzeba zrobić te 5000km w jakims dziad transie :)))
M.OL 2016-09-08 06:35
Dobra ale u robiego jest chora atmoafera pracy generalnie ludzie są poj.....jak i połowa kier
zainteresowany_wspolpraca 2016-09-21 14:58
a co Robi ma wspólnego z ENERGO-REMONTEM ?
Mlody123 2016-10-08 05:44
Prawda kolego jak trzeba było zapier..... bez spania to super jak coś się odezwałeś to źle pozdro dla Eweliny.....i Witka.....
Byly. Kierowca 2016-10-14 21:24
Witek i Ewelina szacunek dla Was najlepiej się z wami pracowało słowo było słowem. Gdyby nie Ukraina dalej bym robil może kiedyś trzymajcie się.
fajka 2016-10-21 11:26
na tym Forum Teraz widać ile osób Potrafi Robiemu Dupe lizać
lizak 2016-10-22 00:38
A kto tu robiemu dupe lize kierowco z pksu
swiezak 2016-10-26 19:24
Jestem bez doświadczenia, mam okazje iść do Robi'ego na przyuczenie na podwójną obsadę na 4/1 za 220zl za dzien(mowa o CE). Musicie, ze to dobra opcja? Tylko jak to jest siedzieć 4tyg z kimś obcym w jednej kabinie...Doradźcie kierowcy co w razie co ze sobą zabrać, czy jakas kasę i wgl ile czego i jak ... Bo od kogo mam sie dowiedzieć jak nie od Doświadczonych szoferów:)
Driver 2016-11-11 18:51
Jeśli chcesz zdobyć tylko doświadczenie to ok ale dłuższa pracę u tego człowieka odradzam pani gosia będzie Ci wpisywać przepaly w zeszyt normy są tragiczne robiłem dwa lata i dałem sobie spokój teraz pracuje w firmie gdzie kierowca jest szanowany. Robiło tam masę dobrych kierowców jak myślisz czemu odeszli skoro tak dobrze płaci ? Przemysl to powodzenia.
Kierowca 2016-11-20 00:46
To jakie sa te tragiczne normy?
I na jakim aucie
Kolek 2016-11-20 00:50
A Robi byl hamski w stosunku do ciebie?
ja 2016-11-21 18:53
co drugi to lizi dupsko widac to pod schodami ....pppppppp
eh 2016-11-21 19:20
a dupowlazy hm kanenb.. bittne... makos ,bakiers adam , i wielu innych
jaro 2016-12-20 20:22
Akcja paczki dla dzieci ha ha ....... Te kropki mowia tyle ile warte jest pana slowo wstyd pp
Przemek G..... 2017-02-13 11:04
Ja tam Kocham Robiego onie jest spoko
driwer 2017-03-25 17:46
nie o gramatykę chodzi ale o to ca napisane !!!
max 2017-05-08 20:03
pracowałem u niego , na pewno nikomu nie polecę za nawigację płacisz 1,500 zł nie otrzymując od niego pokwitowania potrąceń za w/w, a ta nawigacja kosztuje około600-800 zł jak się upomnisz o swoje to zaraz potrącą nie będziesz wiedział za co, olej płyn do spryskiwaczy ,nieumycie auta(nikt za to nie płaci dodatkowych pieniędzy),przejście przez plac nie tą stroną. Wiadomość dla Przemka jak czopek ci się szef podoba to po co ci żona, słyszałem że wczasujecie się razem ,no to i twoja żona musi się podobać wdówce
Pozdrawiam, kierowcy nie dajcie się robić w h---.zacznijcie walczyć o to co się wam należy załurzcie związki
nie bądźcie na łasce wieśniaka, jest tyle pracy jako kierowca w okolicytylko wybierać
pozdrawiam
bardzo pocieszające jest to że IP kwidzyn poznało się na Olszewskim i dużo na tym stracił bardzo się z tego cieszę,
EX LIM 2017-05-12 20:42
klient i ta cala jego swita to totalni debile. jakis czas temu bylem na rozmowie u niego i nie wiem jakimn cudem wygrzebal brudy z mojej przeszlosci (chodzi o nieumieszczenie LIM jako bylego pracodawcy na CV) a teraz sam z tamtad dostaje kopa.... HAHA
Xxxxx 2017-05-20 03:28
Powiem krótko jesteście debilami godzadz się na pracę na samozatrudnienie. Pół liczbie sobie ile tracić kasy za brak urlopów i świat a później narzekanie dobrze ze pokazuje cię że jesteście murzynami nie kierowcami
On 2017-05-22 23:27
MP trans Pabianice łódzkie 170 dniowki umowa o pracę mówi coś wam to łazegi na dzialalnosci
Swoj 2017-06-25 20:42
"Justynka"
Daj na looz.
Zostaw swoją opinię o Robi Robert Olszewski - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robi Robert Olszewski