Opinie o ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. w Przodkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. w Przodkowo

SZCZERZE odradzam

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef na każdym kroku szuka oszczędności kosztem pracowników - na rozmowie obiecuje wiele, nie ma to żadnego przełożenia na późniejszą pracę. Zawsze znajdzie powód, żeby zabrać premię, a teraz obciąć nawet wieloletnim pracownikom podstawę wynagrodzenia. Niestety jest to typowy prywaciarz dla którego nie liczą się pracownicy.

Heh

Zapotrzebowanie może być mniejsze ale nie jest, pracy dla wszystkich wystarczą ale cięcia muszą być bo przecież będzie trzeba sobie samochód niedługo zmienić

Robol
@Heh

Ceny paliwa w dół, więc można brać auta z większym silnikiem.

Bartosz

Ale nikt nie bierze pod uwagę , że jak będzie kryzys to zapotrzebowanie na wyroby firmy też będą mniejsze a pensje pozostaną i ktoś to pokryje!

dżejmsbont
@Bartosz

Ale o czym ty właściwie piszesz? Jaki jest sens tej wypowiedzi poza nic nie wnoszącym gdybaniem?

Heh

Cięcia wynagrodzen pracowników to polityka zemaru, pracownicy zmuszeni do pracy za połowę pensji albo wypad, a zamówień pełno

@Heh

Jest kryzys to dobrze że nie zwolnienia

@Jaro

Czytaj ze zrozumieniem i dopiero wtedy komentuj. Heh napisał wyraźnie, że mają pełno zamówień, zatem póki co kryzysu żadnego firma nie odczuwa. Po prostu chcą skorzystać z sytuacji, naściemniać pracownikom, zredukować wynagrodzenia i zarobić na epidemii. Mentalność Polaka. Tak jak z maseczkami, które podrożały o 1000% i więcej.

@Nikodem

Nikoś też czytaj ze zrozumieniem. Czy powiedziałem nieprawdę? Jak tak to napisz gdzie. Ty natomiast piszesz o czymś czego nie wiesz.

@Jaro

@Jaro nie napisałeś nic wystarczająco precyzyjnego aby w ogóle warto było dyskutować z tym, czy to prawda czy nie prawda. Że nadciąga (ale jeszcze go nie ma) światowy kryzys, to wszyscy wiemy. Sęk w tym, że nie każdego dotknie on tak samo. Co więcej, niektórych nie dotknie wcale, a inni jeszcze na nim zyskają. Ale tu dyskutujemy o pracy w konkretnej firmie, więc na czym dokładnie polega ten kryzys w Zemar? Bo chodzić i krzyczeć "olaboga, kryzys, kryzys!" to każdy potrafi, a niektórzy cwaniacy i janusze biznesu lubią z takiej okazji skorzystać kreując w oczach pracowników fałszywą rzeczywistość aby dzięki temu coś ugrać.... Skoro zamówień nie brakuje, więc w czym problem? Co jest powodem, by tak drastycznie ciąć wynagrodzenia? Poza pazernością oczywiście.

@Nikodem

Nikoś powiedz szczerze. Podpisałeś aneks czy nie? Rozumiem, że skoro takie argumenty tutaj piszesz to powiedziałeś swoje zdanie w 4 oczy?

Jaro

Nie znam intencji, nie zaglądam do kieszeni, nie oceniam w ciemno. Biorę pod uwagę obecną sytuację i to co wiem. Ty natomiast gdybasz i nic więcej. To są tylko Twoje przypuszczenia a nie fakty.

@Jaro

Opieram się wyłącznie na stwierdzeniu, że Zemar ma pod dostatkiem zamówień. To nie jest przypuszczenie, tylko fakt. I z tego faktu wyciągam logiczny wniosek - skoro zamówień nie brakuje, zatem firma nie cierpi póki co z powodu epidemii. Mówisz, że bierzesz pod uwagę obecną sytuację i to co wiesz. Jaka jest ta "obecna sytuacja" wszyscy wiemy - kryzys, kryzys itd. Ale wiesz cos poza tym? Jakiś logiczny powód by obciąć wynagrodzenia o 50%(!!!) mimo, że jest co robić i maszyny nie stoją? Pracodawcy jak najbardziej trzeba zaglądać w kieszeń. Zwłaszcza januszom i tym podobnych, którzy za priorytet udanego biznesu przyjmują jak najniższy poziom wynagradzania. Wiem jak to jest w Zemarze nie od dziś. Zawsze bardzo słabe płace i żenująco słabe premie, zatrudnianie w 90% niewykwalifikowanych, młodych pracowników, którzy mają siłą rzeczy niewygórowane wymagania i dodatkowo dają się nabierać na złote góry podczas rozmów o pracę. Dodatkowo to kreowanie wizerunku na FB... masakra. Zamiast inwestować w pracowników, motywować i uczciwie wynagradzać, szefostwo woli tworzyć jakieś bajki w mediach społecznościowych i pracować nad wizerunkiem "najlepszej ekipy z Zemaru". Halo, to nie Google czy inne Apple. Najpierw skupcie się nad podstawami i dobrymi warunkami dla ludzi wewnątrz, a dopiero później dbajcie o wizerunek na zewnątrz i jakieś sesje fotograficzne pracowników do kalendarzy. Skojarzenie jest proste -(usunięte przez administratora) zawinięte w błyszczący papierek.

@Nikodem

Mam nadzieję Nikoś, że skoro 90% pracowników to niewykwalifikowani ludzie o niskich wymaganiach, o których wspominasz, to Ty jesteś w tych 10%. Jednak nadal nie odpowiedziałeś mi, czy podpisałeś aneks. Jeżeli tak, i to jeszcze z 50% obniżka, której na pewno nie dostałeś, to z przykrością muszę stwierdzic, że chyba jednak zaliczasz się do tych 90%.

@Jaro

Nie wiem skąd ta ironia. Nic złego być niewykwalifikowanym młodym pracownikiem z niewygórowanymi oczekiwaniami. Niemal każdy z nas kiedyś taki był, każdy kiedyś zaczynał. Doświadczenie nabywa się z czasem, mam nadzieję, że tego nie muszę ci tłumaczyć. Zły jest powód, dla którego Zemar na takich pracownikach bazuje. Pozwolę sobie powtórzyć abyś wiedział co chcę powiedzieć i co jest ważne - zły jest powód, dla którego Zemar na takich pracownikach bazuje. Nie odpowiedziałem na twoje pytanie, bo ty nie odpowiedziałeś na moje, na co już wcześniej zwracałem uwagę. Chcesz odpowiedzi ode mnie, sam jej udziel. Tylko sensownej, a nie jakieś ogólniki, nie związane z pytaniem.

@Nikodem

Moje odpowiedzi to: 1. Nie wiem, ilość zamówień a zysk z nich to co innego. 2. Nie wiem, jestem pracownikiem a nie szefem. Czekam na Twoją odpowiedź.

@Jaro

Niestety nie napisałeś nic, co byłoby dobrym argumentem aby "cieszyć się, że nie zwalniają, bo przecież kryzys". Skoro twierdzisz, że nie wiesz, bo jesteś tylko pracownikiem, to po co w ogóle takie gadanie. Ja też nie wiem, czy aneks podpisałem czy nie podpisałem.

Rolnik OPERATOR -DRUKARZ

Nie zapomnij o wymianie aut na nowe i nowej hali, którą trzeba wyposażyć itp. Kombinować to trzeba umić

@Rolnik OPERATOR -DRUKARZ

Potwierdza się to co myślałem - zazdrość przez Was przemawia czy co?

@Jaro

Chyba zapomniałeś o swoich niedawnych słowach: "Nie znam intencji, nie zaglądam do kieszeni, nie oceniam w ciemno".

Rolnik KIEROWNIK
@Jaro

Przekaż swojemu panu jak jest naprawdę, że ludziom nie starcza do końca miesiąca na jedzenie nie na zrobienie "klaty" czy dzióbka. Jest praca, zamówienia to trzeba uczciwie płacić..

Miro
@Rolnik KIEROWNIK

Języka nie masz?

Rolnik KIEROWNIK
@Miro

Nie jestem tak blisko jak Ty... Ja tylko wyrabiam akord, aby na jedzonko było

Miro
@Rolnik KIEROWNIK

No właśnie, tylko wyrabiasz akord. Może warto zrobić coś wiecej?

Jozek
@Miro

Miro chyba subtelnie sugeruje wejście pod biurko szefa...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator/ka Maszyny w firmie ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
a.

nie polecam, kasę lepszą w biedronce zarobicie niz tu na 3 zmianach. pozytywy piszą pracownicy poproszeni przez p.M!

Ciekawy
@a.

Rozumiem, że pracowałeś na 3 zmianach.

Kaszuba
@Ciekawy

To przykład właśnie takiej osoby tzw. "szpieg wywiadowca". Ten zadowolony i szczęśliwy z pracy i warunków

Lola

@Kicia a co wam się nie podobało w tej premii świątecznej?

Kaszubski tYp
@Lola

Kwota oczywiście szanowna pani.

Oni

Każdy by chciał taką nsgrode):) żal żal żal

On

Nic nowego, szef znowu oskubał produkcje z premii

qwer

zniknęły wszystkie wpisy właściciela :))), widocznie przeczytał je jeszcze raz, zrozumiał , zastanowił się i zawstydził :))

Zuzanna
@qwer

Może były niezgodne z regulaminem forum i zostały usunięte przez administrację? Samodzielnie nie można usuwać swoich opinii na GoWork. Jesteś pracownikiem ZEMAR Kody Kreskowe? Opiszesz, jak wygląda typowy dzień pracownika w tej firmie? Czego można się spodziewać?

były

jakoś te filmy na fb przypominają trochę propagandę z pewnego dalekiego kraju, gdzie wszyscy są niezmiernie szczęśliwi z racji tego gdzie są pod wodzą ukochanego przywódcy . Przecież to żenada.

Grzegorz

Firma świruje na FB jak mało która. Wygląda to trochę komicznie, totalny przerost formy nad treścią... Zdecydowanie lepiej poświęcić czas i energię na klientów i pracowników zamiast na cykliczny wpisy na FB robiące z firmy jakiś instagram celebryty.

Typ

Kilka razy widziałem ogłoszenie, że firma poszukuje grafika. Jak wygląda praca w tym dziale?

Julia

@Stefan a czy Ty jesteś lub byłeś pracownikiem Zemar S.C. Produkcja Etykiet? Jeśli tak to jakie jest Twoje zdanie odnośnie pracy w firmie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę tam panującą? Chętnie poznamy informacje z pierwszej ręki, bo będą one pomocne dla osób, które rozważają złożenie tam aplikacji.

@Julia

Nie jest Stefan ale proponuję przyjść i przekonać się samemu. Po to jest okres próbny aby samemu się przekonać jak jest naprawdę. Sugerowane się opiniami to błąd. Pozdrawiam

Czemu błąd ? Opinie wyrażają niezadowoleni a jeżeli jest ich więcej niż zadowolonych to warto się zastanowić.

Stefan

Czyżby Zemar zapłacił za usunięcie niewygodnych komentarzy i opinii?

Amanda

Czego pan nie zrozumiał w komentarzach? Ewidentnie wszyscy wskazują, że zarobki zbyt niskie, że rotacja, fałszywi ludzie i beznadziejny kierownik, a pan się zastanawia co trzeba poprawić? Najwyraźniej chyba szef do poprawki, bo tak niewiele rozumie.

Yhm...

Witam dostałem propozycję pracy w tej firmie jako handlowiec i zaproponowali mi naprawdę fajne wynagrodzenie co nie pokrywa się z komentarzami co o tym myśleć? Czy możliwe że polityka firmy się zmieniła? Czy po 3 Msc spodziewać się zmiany umowy na niższą pensje?

pro
@Yhm...

Ludzie piszą bzdury w necie. Spróbuj, jak sobie poradzisz będziesz zadowolony.

@pro

A skąd wiesz, że będzie zadowolony?

kot
@Yhm...

Gdzie słyszałeś, bo z tych opinii to raczej nie wynika?

Julia

@Też były. A skąd rzekomo informacja jakoby ktoś pozytywne opinie o firmie Zemar na prośbę szefostwa? Nie rozumiem. Czy właśnie próbujesz zasugerować, że nikt nie ma mieć prawa innego zdania niż Ty? Zgadzam się z tym, co napisał użytkownik @Obecny. Jeżeli coś Ci się faktycznie nie podoba - masz prawo napisać. Ponadto, jeżeli w pracy jest ok - również masz takie prawo.

@Julia

Czy na prośbę szefostwa, czy szefostwo we własnej osobie - to ma znikome znaczenie. Istotne jest, co już zostało kilka razy powiedziane, że zdecydowana większość pozytywnych komentarzy jest tak sztuczna i naciągana, że tylko skończony idiota uwierzy, że są one prawdziwe.

Julia

@Yhm... Czy finalnie podjąłeś współpracę z firmą Zemar? Jakbyś na przestrzeni przepracowanego czasu ocenił tę firmę? Poleciłbyś pracę tutaj innym osobom? @Goworker A jak oceniasz warunki zatrudnienia oraz czy możesz liczyć na jakieś benefity? No i jeszcze jedna, ważna rzecz - atmosfera. Jaka ona Twoim zdaniem jest w firmie Zemar?

Pracownik Zemar-u
@Julia

Julia wszystko zależy jakie masz podejście do pracy i czego oczekujesz od pracodawcy. Jeżeli jesteś osobą pracowitą to i zarobisz pieniądze i pracodawca Ciebie pochwali za pracę. Ja polecę pracę ponieważ jestem zadowolony z pracy. Do pracy przychodzę uśmiechniety i wracam uśmiechniety. We wszystkich działach panuje fajna atmosfera. Pracodawca refunduje prawie w całości kartę Benefit oraz są darmowe posiłki(przez cały tydzień). Nikt Ciebie batem nie pogania. Naprawdę polecam. Pewnie zastanawiasz się teraz gdzie jest haczyk? A więc jest! Trzeba przyjść do pracy i sumiennie pracować :)

@Julia

W porównaniu z poprzednimi firmami warunki są najlepsze jakie miałem dotychczas. Pomimo dużej presji na terminy nikt nie stoi nad głową i nie wcina się w nieswoją pracę. Zleceń jest mnóstwo i to od bardzo dużych firm co daje poczucie bezpieczeństwa, że firma nie będzie zwalniać. Szefostwo odnosi się z szacunkiem do wszystkich. W firmie jest bardzo czysto i ciepło. Minusem jest praca na zmiany. Są ciepłe posiłki, woda zwykła i gazowana do wyboru bez ograniczeń, karty Multisport , stażowe jak dłużej popracujesz. Premię można wyrobić.

@Goworker

Proponuję szefostwu firmy podszywanie się pod swoich pracowników i wypisywanie pozytywnych opinii w bardziej umiejętny sposób. Powyższe zachwalanie na śmierdzi sztucznością na kilometr.

@były pracownik

Akurat nie szefostwo, ale widać bardzo boisz się o pracę i chcesz zniechęcić innych. @Julia warto spróbować i się przekonać samemu.

@Goworker

A co to za wniosek z kapelusza, że boję się o pracę? Ja mam dobrą pracę i jestem z niej zadowolony. A jako były, kilkuletni pracownik Zemaru, wiem co nieco, po prostu. I wiem, że firma stawia na zatrudnianie młodych i niedoświadczonych ludzi, bo tacy mają najmniejsze oczekiwania finansowe. Szef kiedyś górnolotnie ubierał to w słowa o dawaniu młodym szansy ;) Śmieszne to było. Nikogo nie zniechęcam - jeśli ktoś potrzebuje pracy jakiejkolwiek, za przysłowiową miskę ryżu, to niech śmiało wysyła cv. Ale jeśli komuś zależy na czymś więcej niż kiepska wypłata + karta multisport, posiłek, woda mineralna (gazowana i niegazowana! - szok), to zdecydowanie odradzam tracić czas na tą firmę. No i zwracam uwagę na sfabrykowane opinie. Wygląda to żenująco.

Pracownik Zemar-u
@były pracownik

Dlaczego uważasz że pracuje się w Zemarze za miskę ryżu? Pracuję krótko w firmie ale uważam że wynagrodzenie jest dobre a przede wszystkim jak się przyłożysz do roboty to idzie fajną kaskę wyrwać. Pisząc że pracuje się tutaj za miskę ryżu obrażasz mnie i innych w tej firmie. Skoro dla Ciebie karta multisport, posiłek, woda mineralna to śmiech to pochwal się co Twoja firma daje?

@Pracownik Zemar-u

ok, więc konkret - ile zarabiasz? co znaczy dla Ciebie "fajna kaska" albo "dobre wynagrodzenie"? O 3000zł netto podstawy w Zemarze można pomarzyć, a to przecież nie jest dużo. Nawet nie jest średnio. Czyli jak nie dużo, ani nie średnio, to.... kiepsko. Po prostu.

@były pracownik

Ale mi ciebie żal. Musisz być bardzo nieszczęśliwy, że tak hejtujesz. Zemar, mili ludzi i wszystko w temacie.

@Goworker

Czyli zamiast konkretów, stwierdzenie, że muszę być nieszczęśliwy... Interesujące ;) Ale nie spodziewałem się konkretnej odpowiedzi, więc luz. Zemar - karta multi i woda bez ograniczeń. A o pieniądzach nie mówmy, bo to przecież nieważne ;) Wszystko w temacie.

@Pracownik Zemar-u

Człowiek zainteresowany pracą w Zemarze: - Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Zemar: - Och, dlaczego pyta pan o pieniądze? Musi być pan bardzo nieszczęśliwy, żal nam pana...

eco
@anonymous

Dla twojego lepszego samopoczucia zarabiamy bardzo mało. Za wodę właściwie pracujemy. Ale nie martw się nikogo nie szukają do pracy.

@eco

W końcu coś bliższego prawdy ;)

także były pracownik
@Pracownik Zemar-u

Te teksty pisane przez szefostwo lub jakiegoś pracownika na ich polecenie, są tak sztuczne, że chyba nikt nie uwierzy, że sa to obiektywne opinie pracowników. Negatywne opienie są niestety ptrawdziwe i nic tego nie zatuszuje. Zarobki słabe, warunki premiowe notorycznie się zmieniały a atmosfera tragiczna. niezależnie od tego ile człowiek się starał zawsze były jakies pretensje i pracodawca zawsze znalazł powód do niezadowolenia raczej niż docenienia pracownika. Gdyby było tam tak dobrze, nikt nie posałby złych opinii.

Girka

Jesli jesteś rzetelny i potrafisz ocenic swoje mozliwosci to polecam, wszystko ładnie i pięknie, zazwyczaj bumelanci tylko nie otrzymują premii. Nikt tu nie przychodzi na wakacje, kazdy wie co ma robić i to sie ceni. Szczerze polecam bo mało ludzi do pracy, a ekipa niespotykana, do tego tak pracowitej produkcji nie ma nikt. Wielki ukłon w strone produkcji bo świetnie pracują. Bez nich ta firma by upadła.

@Girka

Co to znaczy: "potrafisz ocenic swoje mozliwosci"? Bo to chyba niezbyt po polsku i ciężko się domyśleć, co autor miał na myśli. A hasło o tym, że tak pracowitej produkcji nie ma nikt, nie wiem skąd wytrzaśnietę, ale całkiem zabawne ;)

@Girka

Cześć Dorota

stefan

Może to fajne wynagrodzenie jest fajne tylko dla ciebie?

Yhm..
@stefan

Właśnie zaproponowali mi ponad 3000zl netto także myślę że są to dobre zarobki

stefan
@Yhm..

Ponad 3000zł netto podstawy dla nowego handlowca w Zemarze? Równie wiarygodne co twierdzenie, że Ziemia jest płaska :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. - Przodkowo

• Jak się pracuje w ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.?

ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Długa 1
    83-304 Przodkowo
  • NIP: 5892019714 KRS: 0000569550

ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.