Opinie o Agencja Ochrony Dragonpol-Security w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Dragonpol-Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony Dragonpol-Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Dragonpol-Security w Warszawa

Olo

Wychodzi na to,ze Mirek byl tym portierem!..I po co bylo klamac i sie zapierac!..Po co udawadniac ze byl jakims mundurowym!..Clopcy z redutowej sami napisali kim byl i nie zaprzeczyli..Nadal radze omijac "chlpocow z wyobraznia" jak to Ala napisala..Pozdro

Alicja

..Kłamcy z bagna-redutowej maja jedna zalete..WYOBRAZNIE!!!..;)

kinia

Cudaki!..Lena ma racje!..To sa ich kompleksy,panow od Mirka Sz ludzie maja racje,ze to niezly chlew skoro takich karlow przyciagaja.

Lena

..Zalosna ta "redutowa" i Ci "prawdziwi machoo" od Panow Sz..Nie moga przebolec cudzych sukcesow..A brak prawdziwych,bierzacych informacji o innych ludziach,firmach sprawia,ze sa rzeczywiscie zalosni i smieszni..Pozdrawiam Marka..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony Dragonpol-Security? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Szymon

Widze tu grupke sfrustrowanych miernot:),pelnych kompleksow,ze nie maga zaistniec bez pietrzyka hehe "Stara Ekipa" od kielicha i nie tylko..Dobrze,ze juz nigdzie nie istniejecie gdyz dla Nas to wstyd gdy tacy platali sie po branzy mialczac i skamlajac o kazde zleconko..Powani ludzi o tym wiedza.." Stara Ekipa" " Stara Wiara" itp blazny podszywajace sie pod fajnych ludzi!..Nic nie wiedzacy..Ale glupcy zyja szczesliwie w swoje nieswiadomosci..:)

Szymon

PS. zapomniałem nie byłeś też nigdy w gromie i bezprawnie podszywasz się pod skoczków spadochronowych podbijasz pod te Elitarne Formacje i oszukujesz ludzi po co to no fryzjer po co !!! Skończ te kłamstwa i oczernianie niewinnych ludzi tylko dla tego że też są Dragonem a tylko ty byś chciał tak to niestety nie działa trochę pokory samokrytyki i prawdy !!! bo ludzie doskonale cię znają i wymieniają się informacjami Tadka T. Pamiętasz Mirka K. Andrzeja L. Czarka i wiele innych osób zapytaj jakie mają zdanie o tobie przecież to była twoja bliska Stara Ekipa !!!

Szymon

Fryzjer a ty swoje w zaparte nikogo nie obchodzi kim był wcześniej ( przed Dragonem ) Mirek i co robił nie obchodzi nas też co robiłeś i kim byłeś ty ( wtedy jeszcze nie byłeś też fryzjerem ale to szczegół podobno byłeś pracownikiem G-4 i wcześniej też u kogoś pracowałeś można dopytać ale kogo to obchodzi.) Sprawa dotyczy Dragona którego Mirek był właścicielem a ty pracownikiem !!! Zgoda zrobiłeś koncesję i potem założyłeś kolejnego Dragona i zostałeś fryzjerem bo goliłeś ludzi i byłeś pazerny. Więc co dalej szukasz w tym temacie po co to pi....ć takie głupoty jakaś bar jakiś grucha fryzjer ogarnij się i odp.....ol się od Redutowej !!!

Alicja

Witam:) Powtorze,zalosne jest to,ze Panowie Miroslaw Sz,Przemyslaw Sz i reszta synow ukrywa sie pod roznymi nikami,tak samo jak kilka osob,ktore za moich czasow zostaly oddalone z firmy za rozne" niegodziwosci" Nadal i wciaz probuja zaklamywac prawde!..Prosze do mnie o kontakt na priv lub o tel,nie zmienil sie od tylu lat przesle xero wszystkich dokumentow potwierdzajach u kazujacych cala prawde o w/wymienionych osobach..Czy Pan miroslaw nie pracowa? dla Pani Krystyny Bar? ni ebyl inkasentem w Providencie? Na poczatej niech jego synowie odpowiedza!..Dane firmy Pani Bar sa ogolnie dostepne mozna sprawdzic?..Czemu zaprzeczaja??Wstydzicie sie ze Wasz Ojciec byl portierem?.Uczciwy czlowiek prawdy sie nie boi?..Tak samo moge podac nr koncesji z tamtych lat i inne fakty i napewno Pan Miroslaw Sz nie mial firmy Dragon poki nie poznal pietrzyka,ktory wybral go z ogloszenia!!!..Czy to nie jest prawda Panowie Sz???..Do kilku osob,ktore pietrzyk oddalil odpowiedzcie prawde za co Was wyrzucil??Za uczciwa prace?czy za kretactwa,choroby alkoholowe w kilku przypadkach o innych nalogach nie wspomne..I prosze mnie nie mieszac do Waszych lajdactw,jestem osoba,ktora wie co pisze i moze to faktami,dokumentami udowodnic kazdemu!..Sa rowniez osoby nie kilka jak w przypadu jakies redutowej ale zdecydowanie wiecej!!Moze niech rowniez Panowie z bydgoszczy i inni wypowiedza sie jak to Pan Miroslaw Sz i Przemyslaw Sz nie wyplacili ludziom pieniedzy za nie ktore imprezy..!!! To zostawie gdyby jeszcze chcieli klamac bo z klamstwem sie nie zgadzam!!! Az takim kretactwem..Pozdrawiam Wszystkich uczciwych Ochroniarzy a jest ich zdecydowana wiekszosc niz Panowie Sz z redutowej i garstka zalosnych panow,ktorzy juz nie moga wspopracowac z Grupa Dragon nie tzw redutowa-Malutka garstka ,ktora po nowym roku znika z przestrzeni branzy ochrony..Alicja

No prawda

No prawda fryzjer żałosne jest to że już nawet pod jakąś babę się podszywasz alicja no ale Ok.Opluwasz ludzi i zakłamujesz prawdę ty bo byłeś dyrektorem w Dragonie a Mirek był Włascicielem firmy czyli twoim szefem czy pracodawcą jak wolisz a ty pracownikiem i na to są świadkowie !!! Sprawa kolejna to nie nasza wina że masz ksywę fryzjer od ponad 12 lat. Trzeba było być uczciwym wobec ludzi a nie ich golić i pi....ć impreza niskobudżetowa itp.. twoje wywody a ludzie jak barany na czumy na kasę czekali, itp... teraz płacisz bo nie masz wyjścia proste. A że ludzie cię będą pamiętać całe życie jako fryzjera to inna para kaloszy.

Alicja

Witam miło:)Żałosne jest to jak nieuczciwi ludzie próbują,bezskutecznie opluwać innych,wybielając się kosztem innych,skrywając swoją nieuczciwość..Może Panowie Mirosław Sz i jego synowie to kiedyś zrozumieją,że prawdy o sobie nie skryją..Ale każdy ma szanse przyznać się do błędów,trzeba tylko dojrzeć i starać się naprawić je a w ich przypadku po prostu nie okradać innych i oddać przywłaszczone pieniądze..i nie podszywać sie pod inne firmy kradnąc im ich dorobek..Pozdrawiam wszystkich..Ala.

Cezar

Fryzjer o jakich innych forach ty piszesz. Zrozum że nikt przy zdrowych zmysłach mitomanie i fantasto nie bierze twojej paplaniny na poważnie branża ochroniarska wie kim i czym jest fryzjer Pozdrawiam chłopaków z Redutowej i Polecam fryzjera zaś omijać szerokim łukiem Zeluj Modeluj

M

..chyba w tym chlewiku z tzw"redutowej" same cpuny i rabotajet a co do Miroslawa Sz to prawda byl TW i jest kapusiem skoro pisze donosy!!! nawet na kolegow,rozmawialem z jednym z nich!!!.Co za kanalia!..A z tehgo co tu widze to synkowie nie lepsi!..Ale bagno!..Cpuny,kapusie ktorzy kradna dorobek innych i te ich smieszne kompleksy hehe hehe hehe no uroda to zaden nie grzeszy to prawda zwlaszcza Stary Kapus-Portier? Czy inkasent bo juz stracilem orientacje...Ja ani inni uczciwi ludzie szmatlawca co okradaja innych i kapuja reki nie podam..Zapraszam na inne fora tam to dopiero o szambie-redutowej pisza oj pisza ludzie..

O zgrozo

Fryzjer ty musisz brac ostry towar skoro takie głupoty piszesz ty juz nawet na leczenie się nie łapiesz ale kłamstwa i dno gostek jestes faktycznie ZEREM chłopaki mają racje

Zen

Dla wiadomosci wszystkich Panow z Ochrony Pan Miroslaw Sz nie byl zadnym mundurowym,to co synowie i on sam po pijaku bredzil jest debilne..Byl natomiast tzw TW ( tajnym wspolpracownikiem,czyli po prostu zwyklym kapusiem,ktory za pieniadze i inne drobne korzysci sprzedawal ludzi np za zegarek marki Poliot,rower,czy teczke skorzana-aktowke )Informacja,sprawdzona i pewna..Sam z reszta po pijaku sie kiedys wygadal wygadal..nie wspolczuje synom gdyz sa tacy sami,jeden z nich doniosl na sasiada,kilka pieterj mieszkajacego do spldzielni spoldzielni..Wystarczy popytac sasiadow!!!

Andrzej P.

Nie ma sie co dziwic jesli ludzi okradaja!!! Ale Przemyslaw-Grucha gorszy od starego Miroslawa-Portiera jest i jakie ma ambicje!!! woda i browarem na lewo chandluje! Ale jajca!!! prezesi hehe heheh

Olo

Ale frajernia z tego bagna "redutowej"!!! firemka z kilku zlozona ludzi..Rozmawialem z panami z osiedla"sobieski" co chwile ktos odchodzi a nowy jak przyjdzie jesli przyjdzie bo wciaz im ludzi brakuje to zaraz zwiewa!!! Sami sprawdzcie ul.Sobieskiego 102/104 ludzie sami mowia prawde o Przemo-Grucha a stary jak go tu nazywaja portier Mirus Sz wogole juz tam sie nie pokazuje..Po nowym roku to bagnow koncu zniknie i nie bedzie zasmiecalo przestrzeni i ludzi kantowalo!..Olo

Juras

Juras jest jeden!..Nie podszywaj sie pod nikogo i odpowiedz tylko tak szczerze jak to jest z tym Miroslawem Sz byl portierem w Polsecurze u pani Bar czy nie? byl inkasentem w providencie i ludzi kasowal na lichwiarskie procenty za marne grosze czy nie??..Czy dokumenty klamia czy nie?..Bo,to ze jestescie zlodziejami to kazdy wie ale jak to bylo z tym portierem i inkasentem?..I pokaz ta legitymacje nie doszlego ZOMOWCA Miroslawa Sz?..Jerzy.

Andrzej P.

Juras co do fryzjera masz w 100 procentach rację był jest i będzie fryzjerem

JURAS

I jeszcze jedno poczytaj opinie o swojej firmie jak Stara Ekipa po tobie jedzie nikt ci ręki nawet niechce podac dalej fryzjer nie łapiesz jestes zerem !!!

Juras

Powodzenia ,poleć tym poszkodowanym i oszukanym..Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Dragonpol-Security - Warszawa

Agencja Ochrony Dragonpol-Security