Opinie o Pretty One w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pretty One. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pretty One o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretty One w Józefów

Chamy, nie polecam

Natalia

Jaki jest powód tej ciszy na wątku firmy?

zadowolona

Do Mila - Bardzo mi ciebie zal, idz sie lecz

miła

Zobaczcie jaką władzę ma szefowa nawet administrator boi się jej bo usuną prawdę a tam nie było nic nie zgodnego z prawdą a i tak zostało to usunięte. Myślę że dzięki tych opiniach ostrzeżemy ludzi przed wyzyskiem i nieuczciwością. NIE IDŹCIE DO OBOZU PRACY są inne zakłady gdzie można godnie i z szacunkiem pracować i być docenianym a nie skalowanym.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
miła

Witam Czytam wasze komentarze i umieram ze śmiechu ponieważ nadal szefostwo trzyma nierobów, ludzi niczym innym się nie zajmują tylko plotami a nie pracą. Jeszcze nie pracowali zakładzie gdzie trzeba (usunięte przez administratora) by zarobić ale życzę im takiej pracy. Niedługo przyjdzie czas i na ten zakład jak będzie szefować trzymać niby brygadzistkę i niby brekarki one pociągną ten zakład na dno.

zg adzam się w 100% tak jest ale do szefostwa to nie dociera postawili nie na tego konia szkoda

krawcowa

oczywiście się zgadzam,nie zawiele umie same my krawcowe sobie radzimy jak możemy ,długo ta szwalnia nie pociągnie,szkoda że pozwolili odejsić brygadzistce z góry, Ta M.S plotkuje ,podsłuchuje i przenosi dalej,a jak oczernia i nie tylko ona typ psełdo koleżanki poprzedniczkę to po prostu nie wiem jak one mogą a wiem że bardzo pomagała dziewczyną szkoda,tracę wiarę w ludzi i ich lojalnośc ,a szczególnie brakarzom wstyd ,

marta

JEDNYM SŁOWEM "PORAŻKA"

nina

Czytam wasze opinie na temat tej firmy. Nie pracowaliście na szwalni w Garwolinie to dopiero jest tam horror. Obecna pani brygadzistka to niezłe ziółko niby jest taka miła a za twoimi plecami wkłada szpile w plecy. Jak by mogła to by zjadła gówno po szefowej tak włazi jej w dupę. Takie buble puszcza i zwala wszystko na pracowników w taki sposób się wybiela. Złapiesz ją za rękę a ona powie że to nie jej.Uważajcie jak się staracie o pracę.

Iza

Witam. Bardzo długo zastanawialam sie czy ustosunkowac sie do powyzszych komemtarzy. Nie warto. Choc musze przyznac ze cel osiagniety-przykro sie czyta takie bzdury. W internecie każdy moze pisac anonimowo co chce. Tyle zarzutow, tyle zlosliwosci, imienne obsmarowanie a nawet nie masz odwagi sie podpisac. Pozdrawiam Iza

marta

Jak sie nie ma wiekszych ambicji to i cale życie mozna spedzic na magazynie tak ze proponuje zająć sie praca pani izo i przestac wstawiac o sobie pozytywne komentarze dziecinada badz madra a dziewczyna daj spokój

jbhjbhbh

uwazasz że ktoś przejmuje się twoim zdaniem błagam,,,śmieje się w duchu z twoich opini. nie chciało się pracować? za nieróbstwo się nie płaci..a za głupote zwraca uwagę.Dobrze że bidulka ma dobre serce i olała was.Panie z Garwolina;)

hkhjcgcf

pff zyjesz ta strona... śledzisz czy sie nikt nie odezwie. Iza ma swój honor i by sie tu nawet nie pokwapiła zeby odpisac na takie zagrania.. ale brak ogłady i intelgencji trzeba wytepić.;) pozdrawiam dziunie;p

byly pracownik

O ktos się tu zaczyna bronić osoba ktora nie miala by sobie nic do zarzucenia nie zwracala by w ogóle na takie komentarze uwagi pozdrawiamy ize ktora jako jedyna ma o sobie dobre zdanie i umieściła powyższy komentarz :)

JKJJHGFTDGDZDF

ojej ktoś tu jest bardzo sflustrowany swoja sytuacją...śmieszne jest to co piszecie. Zła atmosfera ? nigdy w życiu W lipówkach atmosfera jest ok Iza jest super kierownikiem.szkoda ze musiała obrywać za wasze nieróbstwo. Dziwne spojrzenia z jej strony?hehe może nie mogła patrzeć na twoją twarz;)bo inteligencja to z niej raczej nie błyskała. Brak odwagi z waszej strony powiedziec wprost tylko chowanie się po jakiś forach...DZIECI.

rozsądek

Wszystko zależy gdzie pracowałaś w sensie w jakim mieście i na jakie dziewczyny trafiłaś włącznie z kierowniczką. Ja też nie mam dobrej opinie bo pracowałam 1,5 roku i nikomu nie polecam.

SON .

Współczuję nowym pracownikom !!! Praca ok , wszystkiego da się nauczyć . Jednak jedna z " kierowniczek" IZA - masakra . Jej chamskie odzywki , spojrzenia są nie do wytrzymania. Ciekawe kiedy szef dostrzeże , iż przez nie ciągle traci pracowników.

d.

Ja nie moge sie zgodzić z powyzszymi opiniami. Pracowalam tam tylko chwile, praca jak wszędzie ciezka. Jak sie chce pracować to sie pracuje. A atmosfera jak najbardziej ok.

Aga też muszę się z wami zgodzić pracowałam też tam dość długo z perspektywy czasu mogę stwierdzić ze zdecydowanie za długo,głównie do czego można się przyczepić to do "kierowniczek" że tak je nazwę chodź takie stanowisko nie należy się osobą które wprowadzają złą atmosferę w firmie powodując tym samym frustrację i spadek zaangażowania oraz doprowadzają do utraty pracowników. Takie osoby nie mają sobie nic do zarzucenia a ja tylko życzę powodzenia i wytrwałości nowym pracownikom. Płaca nie adekwatna do pracy jaką tam wykonujesz.

AGA

ZGADZAM SIĘ Z ZOCHĄ!!!!!!!!!!!!! PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Pretty One - Józefów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretty One?

Kandydaci do pracy w Pretty One napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretty One
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.

Pretty One