Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

molly

firma czysta ,dobra temperatura na halach, logistyka na plus , wszędzie porządek , kadra mistrzowska. Prezes jest okej . Warto tam pracować

raven

Pracuje w tej firmie ponad rok, polecam. Zarobki są bardzo dobre , super warunki pracy . Na hali jest dobra atmosfera ;)

monochrom

bardzo gonia za bhp, dmucha sie u nich non stop - za alkohol i inne uzywki wylatuje sie od razu - szczegolnie jak ktos krotko zatrudniony, ale tez mozna zarobic - daja caly osprzęt i ciuchy, jest ok, atmosfera spoczko

Madzik89

Pracuję obecnie w spółce , która jak myślę się rozrosła patrząc na to w jakim miejscu znajdujemy się teraz. NIe spotykam się z opóźnieniami w płatnościach.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
maks

Cześć . Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że jest o tyle lepiej niż w innych tego typu miejscach. dla mnie duży pozytyw

Milena

Generalnie luz, grafik idealnie wypełniony dla pracowników mega. Co do kadry wiadomę jak się trafi u mnie jest spoko. Kierownicy każde moją swoje fanaberie ,ale da się dogadać i są mili . Ogólna ocena 5.

młody

Ja pracowałem z nimi w Wakacje przez 1,5 miesiąca i w ferie zimowe-firma OK.kadra doświadczona,nic dodać i nic ująć...no nad zarobkami mogli by popracować i dać więcej, ale to pewnie przez to, ze robiłem sezonowo :P .Ale czym masz więcej doświadczenia można liczyć na więcej

kuoji

Pozytywna opinia dla takiej firmy nie jest zła. Starają się dbać o pracowników. Brygadziści są okej i da się z nimi dogadać. Nie widze żadnych problemów w tej firmie a tym bardziej w mojej pracy.

diss

Fajni ludzie, dobre kontakty... Czego chcieć wiecej ? Pracuje już trochę i nadal nie nudzi mi się robota chociaż jestem względnie leniem, tutaj nauczyłem się pracowitości i otwartości na innych :)

student

Byłem na praktykach w tej firmie w zakresie technologii żywności. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać, pracownicy wyglądali na zadowolonych. Same praktyki były w porządku, a pracodawca jak najbardziej na plus.

kiara

Pracuje jako sprzątaczka, dość czysto w firmie. Praca łagodna i szybko sie wszystko robi. Ludzie odnosza sie z szacunkiem nawet do takich osób jak ja. Jestem zadowolona

kiara

kwalifikowany

Jesli chcesz robic karere jako inzynier czy przy produkcji lepiej nie szukaj innych firm(a jest ich parę w regionie). Od razu startuj tutaj. Polecam

ksiegowy

Jedna z lepszych firm w regionie polecam. Kasa dobra na dodatek są podwyżki. Ponadto ludzie i współpraca tutaj są super

Mocny

Pracuje się dobrze, nie ma co narzekać. Brak wypadków i bezpieczeństwo to sie liczy w takiej robocie !!

majster

Wielkim plusem w robocie jest umowa o pracę, brak przekrętów i dobra atmosfera ! Polecam :DD

monty

Ja z pracy jestem zadowolona. Oczywiscie chciałabym zarabiać więcej ale jak zsumuje to co mogę stracić, to szanuję co mam. Z ludźmi da sie pracować i są oni naprawdę ciekawi ;P

umiarkowany

1. Wypłata zawsze na czas. 2. Super kierownicy produkcji 3. Robię swoje, nie politykuje, reszta to nie moja działka. Podsumowując nikt nie przyczepia sie do mojej pracy!

stary wyjadacz

Pełen socjal jest, konserwy w zimie, regularnie nowe ubranie robocze, premie, kasa na wczasy pod gruszą itd. Nie mam co narzekać. Jeżeli ktoś szuka dobrej pracy to warto tam pracować!

Zapracowana

Pracowałam, przeżyłam i w perspektywie czasu (inni pracodawcy) nawet bardzo OK. Jak miałabym teraz wrócić, to bez zastanowienia :) Polecam za : kontakt z ludźmi pensje łatwość pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.