Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

cezi

Jestem zadowolona z decyzji jaką podjęłam wybierając Państwa Agencjętą firmę jako miejsce pracy . Nie przypominam sobie żadnych niemiłych sytuacji podczas pracy. Właśnie takiej postawy potrzeba od pracodawcy :)

Bogumiła

Praca w tej firmie jest na wysokim poziomie .Nic tylko pracować .Dużo szans na podwyżki i na lepsze stanowisko . Polecam gorąco

azazel

Serdeczność, otwartość, możliwość porozumienia, swoboda i dobre warunki pracy. Te cechy wiele mówia o tej firmie :)

honni

Ja mogę podzielić się z wami swoją opinią i nie ma w tym żadnego kłamstwa. Zacznijmy od tego, że możliwości awansu są duże. Struktura Prebake to umożliwia. Co tu dużo pisać firma od lat działa choć mocno wymagająca ale robią tam ludzie zaangażowani.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
olivandr

Po przepracowaniu pewnego okresu w tej firmie chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami. A więc : - ciekawe projekty realizowane przez firmę - pracownicy - atmosfera wśród pracowników raczej w porządku, poznałem tam dwójkę naprawdę dobrych fachowców, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym problemem (nie będę wymieniał imion) relacje pracownicy - kierownik są dosyc dobre.

tuni

Dzięki styczności z tą firmą uświadomiłam sobie jakie miałam szczęście w życiu spotykając ludzi, życzliwych. Chciałabym podziekować wszystkim których tutaj poznałam.

detlaf

Praca w Prebake to luz dla tych co chca pracować. Lekka , bardzo uczciwi pracodawcy , tam wiele sie nauczysz a nie narobisz się stresu , kierownictwo okej

biała

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie zdarzyło się aby moje wynagrodzenie wpłynęło na konto po terminie. Jednym z plusów Prebake jest właśnie to, że nie ma kombinacji w opłacaniu składek. Moje zatrudnienie jest legalne co w dzisiejszych czasach raczej jest rzadkością.

myszołów

Zarobki dobre i zawsze na czas . Atmosfera: poszanowanie przez przełożonych, wymaganie kompetencji , zarządzanie czasem na najwyższym poziomie, zarządzanie firmą ok i ogólne podejście do pracownika.

kwaitek

nawet jeśli jakiś cudem zdarzają się 1-2 dni opóźnienia to dramatu nie widzę. bo wydają sie spoko i chętnie do nich będę aplikowała na inżyniera produkcji napiszcie tylko co mają na myśli poprzez atrakcyjne wynagrodzenie hehe :D

unia

Jeśli komuś to pomoże, to ja tez z chęcią potwierdzę, że bakery płaci na czas i pieniądze są porządne. Ale praca faktycznie na akord, więc nie każdy jest stworzony do takiej roboty. Pić w pracy nie wolno i palić też nie, ale to takie sprawy już bardziej oczywiste.

gimi

Polecam - pracowałem przez rok ale się przeprowadziłem. Ci co narzekali i wielce robotę rzucali to potem przychodzą i proszę zeby ich wzieli z pworotem ale raczej nie przyjmują. No i najważniejsze kasa się zgadza i w kieszeni terminowo.

gosku

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie ,fajna atmosfera ,dobre zarobki,jak najbardziej polecam tą firmę ;-) wystarczy tylko robić to co trzeba i jest oki ...;-)

kappo

Doceniają pracowników tak jak to pisały osoby wyżej a to się liczy. Nie wyobrażam sobie innej pracy

wektorek

A mi tam sie dobrze pracuje.. no że trzeba sie starać to norma, ale wszyscy sie staraja więc jak ktoś nie jest marudny to atmosferka jest spoko; , ja zostaje po 10h bo chce i ciesze się że moge sobie tak dorobić ;)

askier

Praca na produkcji w tej firmie jak każda inna na produkcji zrobić swoje i pójść do domu ale jeżeli ktos szuka pracy z perspektywami możliwością awansu to zdecydowanie polecam. Jeszcze w żadnej firmie nie widziałem takiej szansy na wybicie się i dobrego traktowania pracownika. JEST SUPER

nktron

Ja też tam pracuję i... lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal sytuacja z innymi jest dobra, o wiele lepsza niż w innych firmach i konkurencji. Umowa?? owszem. na początek i zlecenie ale o pracę można dostać JAK SIĘ PRACUJE a tam doceniają kto pracuje :D

daddy

Pensja ok, zawsze jest na czas a często parę dni wcześniej. W zamian jednak trzeba pracować, ale dość lekko . Jeśli chodzi o atmosferę to niby jest ok a w rzeczywistości jest lepiej niż w innych firmach :)

pill

Dobrze , ze firma stawia na mlodych ludzi ktorzy chcieliby cos tam rozwinac. I to sie właśnie liczy w dobrym przedsiebiorstwie.

kolorowy

no jeśli znasz się na robocie i pracowałeś w branży, masz dane doświadczenie to serio, to co wymagają to totalne minimum, więc lekko się pracuje :D jest git

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.