Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Anka

Generalnie luz, grafik da się ułożyć . Co do ludzi jest dla mnie spoko. Kierownicy sympatyczni i da się dogadać. Urlopy są i można z nich korzystać. Nie wykorzystują w pracy i widzą, że też jest się człowiekiem.

filemon

Nie zgodzę sie z wiekszościa co do łatwości tej pracy. Nie jest ona aż tak łatwa na każdym stanowisku, ale wszystko wynagrodzą pieniądze. Cała ekipa ludzi z którymi sie pracuje jest bardzo wporządku i nie można sie do niczego przyczepić. Osobiście jestem zadowolony z pracy. Liczę na awans w przyszłości bo wielu znajomych już jest wyżej ode mnie haha :D

venom

Widzę wiele pozytywnych opinii. Praca w tej firmie jest dobra i nie ma co na nią narzekać. Tylko nieroby mogą narzekać na pracę, ale to już lepiej zostać na czterach literach i siedzieć na kanapie żłopiąc piwo. Ja pracuje już od dłuższego czasu. Praca oczywiście może stać sie monotonna, ale to zależy od pełnionego przez nas stanowiska. Jednakże ciagle czerpię przyjemnośc z tej pracy.

goshka

Dobre godziny pracy i możliwość zamiany z innymi osobami z różnych zmian to niebo w tej firmie. Osobiscie nie raz uratowałam sobie skórę gdy musiałam coś pilnego załatwić a nie chciałam brać urlopu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
hołdys

ja pracuję ponad 3 lata i nadal jestem w stanie w tej firmie uczyć się nowych rzeczy, pracodawca płaci tyle za ile pracownik zgodzi się pracować i ile umie.

zibi

Jestem jednym ze starszych pracowników w oddziale szczecińskim. Patrząc przez lata muszę stwierdzić, że firma bardzo sie rozrosła. Jestem pod wielkim wrażeniem, że nie straciła przy okazji na atrakcyjności i ciągle idzie w dobrym kierunku jeżeli chodzi o pogodzenie rozwoju wraz z szanowaniem pracowników.

dorota d

Słyszałem o prebake wiele dobrego. Jedna osoba z mojej rodziny pracuje tam i bardzo sobie chwali standarty tej firmy. Nie jest to dla mnie w sumie dziwne bo przy wielu okolicznosciach lub spotkaniach w gronie rodzinnym często opowiada o dobrym traktowaniu i szanowaniu pracowników w tej placówce

mądry

Pracowałem tam długi okres czasu i nie żałuję praca posiada wiele zalet: -szybkie rozliczenie -bezpieczeństwo -pomoc ze strony innych pracowników -możliwość awansowania

gogon

Praca dość przyjemna, ale trzeba pracować. Wielu pracowników nie narzeka, ale zdarża się osoby które nie chcą nic robić. Takie są wydalane. Nie ma żadnych układów jak to w firmach bywa. Przychodzisz robisz swoje i nikt nie czepia sie do twojej pracy co jest na duży plus!

Marzena

Pieniądze regularnie wypłacane, szybka i prosta robota. Każdy by sie nauczył. Mega dobra atmosfera i duże wyrozumienie ze strony kierowników. Pozdrawiam

ździch

pracowałem w tym zakładzie polecałbym tam pracować każdemu bo pracownik fizyczny jest doceniany bo tak należy. Można szybko awansować, praca jest naprawdę przyjemna. Polecam !!! :D

Żanetka76

Firma bardzo dobra,mieliśmy bony na święta,wakacyjne,a to że liderzy zachowują się jak bardzo w porządku chyba nikog nie dziwi .Dobre zarobki wypłacane na czas. Pozdrawiam obecnych i byłych pracowników Firmy!!! :)

ognik13

Studiuje i do pracy chodzę dość pobieżnie. Jestem zatrudniony na umowę zlecenie oraz jako pracownik sezonowy. Płace są bardzo dobre i można bez problemu wyżyć jako student. Grafik pracy bardzo mi odpowiada i dzięki niemu mogę spokojnie uczęszczać na zajęcia bez straty jakości nauki. Atmosfera w firmie jest bardzo porządna, a ludzie chetni do pomocy. Jestem z pracy bardzo zadwolony

nicktron

Bardzo przyjemnie pracowało mi się w tej firmie. Niestety musiałem przenieść się do innego miasta. Super wspominam czas i atmosferę spędzoną na hali z innymi pracownikami zakładu. Duża liczba szkoleń, dbanie o porządek. Dobre i ciekawe stanowiska pracy. Nie ma problemów ze zwolnieniami. Urlopy też można spokojnie wybrać. Pracę polecam osobą, które rzeczywiście chcą pracować bo wiele w tej firmie można osiagnąć!

Opal

Na hali jest duży porządek, brak ignorowania skarg pracowników na jakieś zanieczyszczenia. Duży nacisk na zasady bezpiecznej higieny pracy. Stołówki dobrze wyposażone jest gdzie odpocząć. Szybko i przyjemnie pracuje sie na stanowiskach pracy. Najbardziej podoba mi się to, że praca naprawdę dobrze idzie a nie tylko przy jakiś audytach albo kontrolach. W firmie naprawdę ludzie sie staraja i to widać. Co jakiś czas przychodzą nowi pracownicy i rzadko zdarza się, że rezygnują oni szybko. Pracę w firmie bardzo polecam

stażysta

Przyszedłem jako stażysta do tej pracy. Niestety nie udało mi się zostać na dłuzej. Wypłatę dostałem mimo, że miało jej nie być co było bardzo miłe ze strony pracodawcy

Mastecki

Przez dłuższy czas wahałem sie co do pracy w tej firmie. Szukałem podobnych ofert jednakże zmuszony byłem do wybrania właśnie Prebake. Dziś osiagnąłem dosyć dużo i mam pod soba pracowników. Nie żałuję przystąpienia do pracy w tej spółce. Firma na duuuuuży plus :D

brygadzista

Pracowałem solidnie w tej firmie. Szybko awansowałem. Praca w gronie dobrych specjalistów daje dużo satysfakcji. Życzę każdemu tak dobrego dogadywania sie jak było w moim przypadku. Serdecznie polecam firmę dla doświadczonych piekarzy. Mało który pracodawca tak sobie ceni doświadczenie pracownika!

praca dobra dla ludzi którzy dość szybko się uczą i mają zdolnosci manualne. Ja niestety nie podołałem. Jednakże cały przepracowany czas mi wypłacono. Pozdrawiam serdecznie

powolniak

Przyszedłem od razu po studiach do tej pracy. Nie zawiodłem sie. Dzis piastuję wysokie stanowisko. A cala praca jest praktycznie powtórka z moich studiów :d

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.