Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

JA

Oczywiście, że wiadomo. To nie pierwsza taka akcja, że zabierają premię za ich "widzi mi się" a kamery są chyba tylko po to by były. Korzystają z nich, aby właśnie się uczepić kogoś, gdy ten rzekomo stoi i nic nie robi. Zabrana premia za nic to standard, tam jest tyle incydentów że mój komentarz to pikuś. Ale resztę zostawię dla siebie. Jeżeli sytuacja w firmie będzie nadal taka jaka jest to zacznę zgłaszać wszystko odpowiednim instytucjom... Oni chętnie się tym zajmą bo zabranie premii, brak umów, czy trzymanie takich pracowników to skandal. Czekam na reakcję ze strony szefostwa na to, bo już doczytali opinie i wielka afera jest. Jeżeli mój komentarz nic nie wniesie, to mam nadzieję że PIP im pokaże, a Ci lubią takie sytuacje. Nie raz podczas kontroli pół firmy oddelegowali do domu, bo byli pod wpływem... Reszte zachowam dla siebie... Generalnie cała sprawa w firmie podlega zgłoszeniu i wystąpieniu u nich o mobbing, a także założeniu sprawy, bo co innego mówią na wejściu a co innego podpisujesz przy wypłacie... Pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję że od marca temat umów zostanie zamknięty, a jakość pracy się poprawi, bo po przeczytaniu komentarzy co niektórzy chodzą nafuczeni i sfrustrowani, czepiają się o byle co...

P. Danielu nie uważam by w poście ktoś kogoś obraził, czy napisał coś niestosownego. Skoro w firmie tak się dzieję i jest to prawdą to trzeba mówić o tym głośno i zgłosić to do odpowiednich Instytucji- ja chyba tak zrobię po opinii P. Pauliny. Uważam że paragraf jest ale na osoby opisane z imienia i nazwiska , które się obraża, a użyte imiona mogą być czystym przypadkiem, bądź celowo zmienione. Nie mniej jednak P. Paulina na pewno miała na myśli że użyte imiona są przypadkowe i nie mają nic wspólnego z imionami pracowników czy szefostwa. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

daniel

Droga Paulino dziekuje serdecznie za twoj post to nieprawdopodobne co piszesz będę tą firmę omijać szerokim łukiem a tak na marginesie to dam ci radę nie wolno wymieniac nazwisk ani obrazac kogos bo jest na to artykoł prawny i mozesz miec problemy pozdrawiam i zycze twoim kuzynom umowy na stałe

Paulina

a na przyszłość proponuję zatrudniać tych starających się pracowników bo to inwestycja w firmę która na pewno zaprocentuje.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
daniel

jestem z zawodu piekarzem z duzym doswiadczeniem chciałbym zatrudnic sie w tej firmie ale nie znam jej i nie ma tu zadnej opini na na jej temat prosze o jakis wpis czy pracodawca jest osoba uczciwa czy sa godziwe zarobki czy jest socjal po ile godz w tyg sie pracuje jaka jest atmosfera w pracy

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Prebake Sp. z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.