Opinie o JOT-Ł Sp z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JOT-Ł Sp z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOT-Ł Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOT-Ł Sp z o. o. w Wrocław

Witam! Słyszałem, że u tej sieci hurtowni są naprawdę dobre zarobki. Za inwentaryzację można otrzymać 3500 zł i podwyżki na poziomie 700 zł brutto od nowego roku. Ciekawe, czy tak faktycznie jest.

Aneta Nowy wpis

Jestem tu, bo liczę na informacje o stanowisku pracownik administracyjno biurowym. Widziałam listę z obowiązkami, jeden z nich to koordynacja magazynu. Czy trzeba tez jeździć do niego X razy w tygodniu, czy robi się to zdalnie na odległość z biura?

Gość Nowy wpis

Roxi Nowy wpis

A integrujecie się przy tym jakoś? :D nie wiem czy ktoś taki faktycznie pracuje, na rozmowie jeszcze nie byłam. Wcześniej jednak ktoś pytał o podejście samego kierownictwa do pracowników. Czy to z kierownikiem odbywa się rozmowa? Był ktoś ostatnio i opisze?

Martaa

Proszę o opinie jak się pracuje w hurtowni w Gorzowie Wlkp i gdzie można złożyć CV?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Magdalena

Czy to nie powinno być tak, że tutaj piszecie tylko o oddziale we Wrocku, a inne mają mieć swoje profile? Inaczej nie wiadomo co jest o którym, a tu widzę pytanie nawet o Bydgoszcz. Uważam że w każdym inne kierownictwo to i pewnie atmosfera jest inna. Czy centrala rzutuje na nią wszędzie tak samo?

Jo Anna

Proszę o opinię na temat pracy w obecnych czasach w Bydgoszczy oraz na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia? Jak z godzinami pracy oraz czy wynagrodzenie jest tak jak obiecują w ogłoszeniach?

Ilona
@Jo Anna

Przyznam szczerze, że ja również jestem bardzo ciekawa, jak obecnie wygląda praca w Jot-Ł. Być może znajdzie się tu jakiś pracownik firmy, który nam o tym opowie. Nigdzie nie widziałam natomiast żadnych ogłoszeń pracy od nich. No a jakie stanowisko by Cię tak naprawdę interesowało?

@Jo Anna

Opinie nieprzychylne na temat miejsca pracy są usuwane tu przez pracodawcę. Przykra atmosfera panuje w tej firmie, pracownicy niższego szczebla są gorzej traktowani przez kierownictwo, notoryczne odgadywanie za plecami innych pracowników. Kierownictwo ma niższe wykształcenie niż co niektórzy pracownicy Im podlegli a uważają się za góru w firmie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" traktowanie z góry innych , wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków, dwuzmianowosc i obowiązkowe soboty. Nie polecam

A o którym oddziale tutaj mowa?

Kasia731

a o którym oddziale mowa ?

JOHN

Proszę o opinie hurtowni w Gorzowie Wlkp

Szkoda tylko że ostatnio wszystkie opinie są usuwane. Czyżby w każdej wypowiedzi było ziarnko prawdy?

Ktoś

Ale o którym oddziale mowa, bo jest ich chyba 11

ktoś

chyba się tu komuś firmy pomyliły....

Czy w Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek występują paczki/bony świąteczne?

Szatan z kasy

Tak, paczka za całe 100 zł...

Jols

Bardzo nie miły człowiek

Wiecie czy Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nickk

A czy gdzieś szukaja przedstawicieli handlowych?

Jak najbardziej, dostaniesz jeszcze mieszkanie w mieście, które sobie wybierzesz, samochód służbowy i darmowe wejściówki do wybranych przez siebie lokali :))

były klient

Jestem klientem wrocławskiego oddziału i musze powiedziec,ze brak kompetencji kasjerek jest na najwyższym z możliwych poziomòw. Ale najbardziej wkurza mnie brak kultury i wręcz chamskie odzywki do klientòw. Kiedys nie wytrzymałem i poszedłem na skargę do tzw kierownika,który nie tylko nie rozwiazał problemu ale jeszcze go pogorszył. Bezczelne odzywki i zero szacunku do klienta. W obecnych czasach uważam to za skandal i postanowiłem zmienic hurtownie mimo,iz bylo mi bardzo wygodnie jezdzic na Zmigrodzka.

Gorge
@były klient

Jest oprócz jł tego typu hurtownia we Wrocławiu? Jak tak proszę o namiary na e-mail phmilus@wp.pl

Nie polecam Kłodzka
@były klient

Widzę, że (usunięte przez administratora) ze strony pracowników to u nich norma.. w Kłodzku jest podobnie. Klient musi czekać aż porozmawiają między sobą, potem sobie gdzieś idą a następnie podciągają wózek "znajomego" i nabijają w żółwim tempie godzinę,żeby czasami się nie zmęczyć po czym czekają bo on szykuje sobie jeszcze dwa wózki albo aż wróci bo w tym czasie pojechał załatwić sobie inne sprawy ! A ty sobie ku..a czekaj jak debil,bo może za 2 godziny cię obsłużą a może nie!! Zero informacji, że kasa "zajęta", proszę ustawić się do drugiej lub zawołam innego kasjera! Nie! Bo po co, oni w tym czasie mają sielankę, bawią się i śmieją! Zwyczajnie opier....ją się przy tych kasach a innych mają w (usunięte przez administratora)

Ania klient jot ł klodzko
@Nie polecam Kłodzka

Witam. Czytając ten komentarz wydaje mi sie ze opisuje Pan inna hurtownie spożywczą w klodzku gdzie opisane zdazenia dokladnie pasuja. Do jot-ł jeżdżę 4 x w tygodniu i owszem czasem trzeba poczekać jak jest wiekszy ruch. Wozki sa liczone tak jak sa podstawione nawet wisi taka informacja ! A ja pomimo ze mam mały sklep i nie biore alkoholu paletami to nigdy nie odczułam ze jestem z tych małych i mniej ważnych ! A to ze sie śmieją i rozmawiaja to chyba dobrze bo czasem i można sie czegoś ciekawego dowiedzieć a nie żeby obslugiwały mnie inkognito gbury nieodzywajacy się i zapieprzajacy z kasowanien jak Panie w supermarkecie !

klient
@Ania klient jot ł klodzko

Ma Pani 100% racji. Potwierdzam.

Paulina
@klient

Jot-Ł ma 11 oddziałów w całej Polsce. Ten wątek dotyczy Wrocławia i opinii o tym miejscu jako pracodawcy. Ktoś z Was tu pracuje?

adam

jako były klijent personel arogancja i (usunięte przez administratora) kierownictwo staje zawsze po stronie personelu reklamując wyroby produkcj Miśia sam jeżdziłem do producenta ogółnie kasjerki to (usunięte przez administratora) mylą się czesto ale słowo PRZEPRASZAM w słownictwie tego personelu NIE ISTNIEJE zero upustów tylko dla molochów nie polecam najgorsza hurtownia we WROCŁAWIU.

J. K

Bydgoszcz- chcialabym nadmienić o warunkach pracy w bydgoskim oddziale Zimą na sali sprzedażowej panuje taki zabieg, że ekspedientka pracują w czapkach, klienci skostniali z zimna mogą się ogrzać w chłodni z nabiałem gdyż panuje tam wyższa temperatura niż na sali Warunki pracy niezgodne człowieka. Powinna się zainteresować tym telewizja, jak pracują w tych czasach ludzie. Wstyd Klient hurtowni Bydgoszcz

Waldi

Praca w takiej firmie nie jest lekka ale przesadzacie z tym narzekaniem.

Zwykły wyzysk- szukają parobków, obiecują "złote góry" po czym mówią, że nic z tego nie będzie, a zapytani o powód nie potrafią odpowiedzieć. Nie ma znaczenia to, że bardzo się stara, w pracy jest się zawsze punktualnie i wszystko robi się zgodnie z poleceniami.

lysygej

kółeczko wzajemnej adoracji

Zoolu

Jako klient, oceniam łódzki oddział DOBRZE.Trochę przemądrzałe Panie na kasie -te starsze.ale nie jest źle.Dzięki serdeczne za kawkę.Bardzo dobry pomysł z nowym(starym) automatem do kawki.Dodam,że wszystkie Panie kasjerki są bardzo ładne .Pozdrawiam serdecznie do poniedziałku.

Zostaw merytoryczną opinię o JOT-Ł Sp z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w JOT-Ł Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy JOT-Ł Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

JOT-Ł Sp z o. o.
  • Żmigrodzka 249