Opinie o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. w Bielsko-Biała

KJ

pracowałam w kontroli jakości, tam co się wyrabia to tragedia. ciastka co spadną na podłogę są podnoszone i pakowane, a jak się zwróci paniom uwagę to wielka afera, a jak poszłam z tym wyżej do dyrekcji to poleciałam bez premii. PREZES takie kazał pakować, bo z odpadu nie ma zysku, a jak nie ma zysku to nie ma premii. niby stanowisko na kontroli jakości a i tak trzeba było pracować na produkcji.jeden na drugiego NIE wrzeszczy tylko KLNIE i wyzywa od najgorszych, mobbing straszny, obowiązków coraz więcej a stawka coraz niższa. tym co się udało uciec gratuluję, a tym co zostali współczuję.

raven

ten zaklad to jedna wielka porazka, kompletnie nie respektuja przywilejow osob niepelnosprawnych. Nie dosc że pracowac trzeba na 3 zmiany to jeszcze po 8 godzin, co w przypadku osob niepełnosprawnych jest prawnie zabronione.Kompletnie nie licza sie z ludzmi.Jeden wielki wyzysk i oboz pracy pracy.

Wr

Ten zakład to porażka pełną gębą. Brak poszanowania człowieka, wyzysk w czystej postaci. Harówka za psie pieniądze, a do tego ciągłe pretensje, krzyki i groźby. Warto też zauważyć na portalach z pracą, że oni co chwilę szukają ludzi do pracy bo kto się tam przyjmie i popracuje kilka dni od razu marzy żeby odejść jak najszybciej. Wrogowi bym tej pracy nie polecił a co dopiero bliskim znajomym. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

eM

Wyzysk człowieka. A to że zwie się zakładem pracy chronionej to tylko jest dla pieniędzy, a nie dla osób niepełnosprawnych. Zarząd hamski. Bardziej wyzysk niż dyscyplina. Kupowałem kiedyś nawet ich produkty, ale w porównaniu do innych to ffee. Lepiej kupić coś smaczniejszego. Na wschód byle nie truli naszych. A jeśli ktoś ma wybór to pracuje gdzie indziej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
oooo

Ja pracowałam w tym zakładzie i co powiedzieć? Brak słów dosłownie wyzysk za marne grosze praca sama w sobie nie jest zła ale psychicznie tam wytrzymać się nie da mobbing i jeszcze raz mobbing. Jeden wielki bród redukują etaty na sprzątaczki jedna na cały zakład a potem w soboty ciągną ludzi do pracy do sprzątania nawet nie trzeba mówić ludziom żeby się tam nie przyjmować bo oni sami nie chcą tam iść tylko czekać i się cieszyć aż ten obóz pracy zamkną

jas

spomet to wielka pomyłka nigdy tak nie pracowałem ogromny wyzysk i straszenie utrata premi brak kontroli a jak sa to sa załatwiane wiedomo jak tylko sobie bety kupuja nowe a klimy ludzia nie zamontuja a praca na magazynie to wyzyski jezdrzenie na placu do upaadłego nawet niemozna sie wody napic bo przetensje kiero... jest terz daremny karze tylko robic robic bez przerwy a jak cie niema to z innymi pracownikami cie obgaduje daremny zakład podsumuje słowami Arbeit macht frei nie polecam omijajcie z daleka prace w tym zakładzie

jaro

Wywalczyliśmy demokrację po to aby takie coś jak ten cały spomet miało rację bytu,a gdzie kontrole, BHP i PIP, chyba że dostali łapówki i cicho siedzą, na jakiej podstawie stawiają knoty zwane budynkami co robi nadzór budowlany też bierze.

babka

slyszałam o tym co piszecie a mieszkam ponad 30km od Bielska.masakra

Byly

Pracowalem tam kiedys. Absolutnie odradzam wszystkim szukajacym pracy. Natwest tympani najbardziej zdesperowanym. To oboz pracy nie majacy nic wspolnego z zakladem pracy chronionej. Ciezka fizyczna praca. Na wet zdrowy more nie nadazyc za robota(bo z praca to nie ma nic wspolnego)- to jest wyzysk w czystej postaci. Dyrekcja I zarzad wiedza o tym. Nie robia jednak nic,bo to najwieksze dranie I chamy jakich w zyciu spotkalem. Zdecydowane NIE! dla tego miejsca.

wse

Jest nowy nabór pracowników, czy coś się zmieniło? Płaca nadal 1600 dla utrzymania ruchu?

aga

Praca w systemie 3 zmianowym. Jak brak zamówień - urlop, jeżeli już nie masz "prośba" o bezpłatny. Atmosfera napięta, wrzaski i terror ludzi na "stanowiskach". Brak przerw lub góra 15 minut jak akurat coś nawali czy ktoś życzliwy Cię wymieni. Zarobki, najniższa krojowa i premia której odebraniem jesteś codziennie szantażowana... Zdecydowanie odradzam, zwłaszcza ludzią chorym bo z zakładem pracy chronionej nie ma to nic wspólnego. Warunki pracy bardzo ciężkie i zróżnicowane : w zimie marzniesz a w lecie mdlejesz z gorąca... Pracowałam tam i nie dałam sobie rady zarówno fizycznie jak i psychicznie - mobbing i jeszcze raz mobbing...

jędruś

tragedia tam powinno się zakazywać pracy a nie namawiać do niej - obóz katorżniczy

Zgadzam się iż praca w tej firmie to jakiś koszmar. Zakład pracy chronionej ale tak naprawdę warunki pracy wymagają ogromnej siły i determinacji. Zdecydowanie nie polecam.

Nieznajomy

Chyba nie byłeś trzeźwy gdy to pisałeś :-) Ta firma to jedna wielka pomyłka.

Zostaw merytoryczną opinię o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • żywiecka 13
    43-300 Bielsko-Biała

Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.