Opinie o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Grzegorz Lukliński kierownik

Pozwolicie, Szanowni komentujący i czytelnicy, że zajmę stanowisko odrębne. Niestety fakt jest taki, że w obecnych czasach, młodzi, często bez doświadczenia, pracownicy najpierw pytają ile dostaną, a nie co muszą zrobić. Taki tok rozumowania musi się skończyć frustracją, która następnie znajduje ujście w części poniższych wpisów. Pisanie, że firma to „ZAKAŁA” nie znajduje nigdzie potwierdzenia w rzeczywistości. Skąd autor bierze tego typu stwierdzenia? Jeśli od konkurencji, to zrozumiałe, że druga firma działająca w tej samej branży będzie reprezentowała takie stanowisko. Także nie od dziś wiadomo, że firmy konkurencyjne usiłują „podkupić” naszych pracowników, posuwając się nawet do tak nieczystych zagrywek jak ogłaszanie się na tym forum w KOMENTARZACH o NASZEJ FIRMIE ze SWOIMI ofertami pracy (vide ślad po usuniętym powyżej komentarzu (sic!). Na szczęście wszelkie tego typu przejawy nieuczciwej konkurencji są monitorowane przez Moderatora, numery IP skąd nastąpiły naruszenia zapisane i przekazane do naszej wiadomości. Idąc dalej, z którego kontraktu INŻ.-GEO zostało usunięte? Dotychczas z ŻADNEGO. Mało tego, firma realizuje coraz większe kontrakty z POTENTATAMI w branży budowlanej. Czy duże firmy przede wszystkim z Polski ale też z Austrii, Szwecji, Holandii i innych krajów pozwoliłyby sobie na ryzyko nieterminowej realizacji kontraktu współdziałając z firmą nierzetelną? Odpowiedź może być tylko jedna – NIE. Jeśli okaże się, że tego typu wpisy stanowią swoiste „wrzutki” konkurencji to takie praktyki ulegną ukróceniu poprzez wystąpienie na drogę cywilno-prawną. Nie od dziś wiadomo, że nasza firma jest solą w oku konkurencji, ale Szanowni Państwo! Są inne, bardziej cywilizowane metody walki o rynek. Pozostałych czytelników zachęcamy, aplikujcie, dowiedzcie się jak jest naprawdę. Firma jest po restrukturyzacji i na dzień dzisiejszy wdraża proces akredytacji. Po jej zakończeniu, jestem przekonany, będziemy branżowym liderem w skali kraju.

nikt
@Grzegorz Lukliński kierownik

To się uśmiałem :) tak takimi potentatami jak Pan W. Z. i Pan M.Sz. no to wielcy potentaci :)

@nikt

Masz inne zdanie na ten temat? Pracowałeś, bądź pracujesz w firmie i możesz podzielić się z nami tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia? Przedstaw, co wiesz o tym miejscu pracy, ponieważ ważne jest to, aby wypowiadały się osoby, które mają faktycznie potwierdzone informacje na temat pracy u tego pracodawcy. Zachęcam do wypowiedzi.

moderator

Aktualna nazwa firmy to: INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczna Sp. z o.o. Sp. K.

moderator
@moderator

Aktualna nazwa firmy to: INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o.o. Sp. K.

@moderator

Czy w związku ze zmianą nazwy firmy Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski nastąpiły również jakieś zmiany, jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia dla osób, które tam pracują? Jeżeli tak to chciałbym poznać, co dokładnie uległo zmianie. Opisz, proszę, jak to wygląda.

Koniecznie
@moderator

(usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jak to wygląda

@Koniecznie

Nie bardzo rozumiem Twój wpis? Mógłbyś dodawać komentarze w taki sposób, aby czytelnicy tego wątku nie mieli co do nich wątpliwości? Jest to ważne, aby wpisy były merytoryczne i pomocne dla czytelników tego wątku, więc jeżeli dodany przez Ciebie komentarz ma związek z pracą w firmie Inż-Geo, to zachęcam do sprecyzowania.

Jolanta

@Robol, firma Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski zaczyna stawiać na pracowników z Ukrainy? Jest to wynikiem tego, że pracownicy z Polski nie chętnie aplikują na nowe stanowiska pracy, które wymagają obsady w tej firmie? Opisz szczegółowo, jak to wygląda, aby można było poznać powody, dlaczego tak się dzieje.

Robol

Czytałem już oponie na gowork o wielu pracodawcach i wysuwam wnioski takie że jeśli firma jest w obec pracownika w porządku to ma mało opini bo nikt nie ma potrzeby sie wywazalac. Natomiast jeśli są negatywnie zdania albo toczy się dyskusja to świadczy że ktoś miał nie miłe doswiadczenia z tą firmą, a takiej dyskusji jak tu jeszcze nigdy nie spotkałem. Nie jestem młody, niedoswiadczony i oczekujący nie wiadomo czego jak to jest w komentarzach pisanych przez Anite, Mariusza i Grześka. Zanam was osobiście i wiem ze te komentarze są pisane z polecenia wiadomo kogo. Co do pracy w taj firmie pisalwm juz wcześniej. Podsumowujujac firma traktuje ludzi jak g. Nie zdziwienie sie jak będą tam robić sami Ukraińcy chociaż teraz nawet i oni sie za bardzo cenią na takie warunki. Najkrócej i najłagodniej mówią bardzo nie polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jolanta

@JBPJ, rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak chciałabym, abyś przedstawił, jak wyglądał szczegółowo poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski? Czy poza stałą stawką wynagrodzenia pracodawca zachęcał pracowników do bardziej wydajnej pracy, oferując nagrody bądź premie okresowe? @Pawełek13, czy działania, które przedstawiasz w swoim komentarzu, mają jakiś wpływ na funkcjonowanie firmy Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski na rynku? Zauważasz jakieś różnice i zdarzenia, które potwierdzają to co napisałeś?

Pawełek13

Witam. Kilka słów odnosnie firmy Inz geo praca w porządku i z szefami można się dogadać (usunięte przez administratora)

JBPJ

Ludzie, omijajcie te "firme" szerokim łukiem. Rotacja pracowników jest duża - a to wiele wyjaśnia, płace niskie, rozwój to w rozumieniu właścicieli praca charytatywna,. Na rynku takich usług ta firma to ZAKAŁA. Wstyd się później przyznać że się tam pracowało. Z prawie każdego kontraktu chcą ich wyrzucić. Ja nie chce mieć z nimi więcej nic wspólnego!!!

Jolanta

@anonymous, dziękuję za Twój wpis w temacie opinii o pracy w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski. Czy możesz przybliżyć, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Są możliwe z czasem podwyżki oraz awanse? Firma ma jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Napisz, proszę, jak wyglądają te aspekty pracy.

Jolanta

@anonymous, Twoja wypowiedź jest w jakiś sposób powiązana z pracą w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski? Trudno mi zrozumieć kogo reprezentujesz swoją wypowiedzią? Bo jeżeli ogłaszasz się poszukując pracowników do innej firmy, aniżeli mówi o niej wątek główny forum to uprzedzam Cię, że jest to zabronione zgodnie z panującym regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Dlatego, proszę, abyś sprecyzował swoją wypowiedź.

@Jolanta

Opinie na temat pracy w firmie Inż-Geo są różne, negatywne i pozytywne. Normalna sytuacją jest to że jednemu się będzie podobało innemu nie, wszystko jest zależne od podejścia do wykonywanego zawodu. Ludzie bardziej pracowici mający na utrzymaniu rodziny mają inne podejście do wykonywanej pracy jak młodzież która pracuje na to by zarobić na weekendowe przyjemności. Praca w laboratorium budowlanym wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, bywają sytuacje że trzeba się spiąć, zacisnąć zęby i podołać wyzwaniu. Nie jest to praca w fabryce na trzy zmiany po 8 godzinek i do domu, czasami bywa że trzy zmiany ciągnie jedna osoba, takie uroki, budowa to żywy organizm i nie jesteś w stanie przewidzieć ile dziś będziesz pracował, jak długo itd. Nie neguje przedmiotowej firmy bo jej nie znam, nie pracowałem a wychodzę z założenia że czytanie i słuchanie wypowiedzi i opinii na jej temat jest bezsensowne. Chcesz poznać firmę, zobaczyć jacy są Prezesi, jak się pracuje, ile się zarabia to zatrudnij się w niej i sprawdź to sam bo nie każdy ma to samo podejście do pracy i wymagania jak ty. Post o poszukiwaniu pracowników jest skierowany do ludzi którzy są niezadowolenia z pracy w przedmiotowej firmie i jej obecnie szukają. Nie jest to nic związanego z przejęciem zatrudnionych pracowników w przedmiotowej firmie bo takich rzeczy się nie robi. Osoba musi mieć uregulowany stosunek z pracodawcą. Jeśli łamie to w jakiś sposób regulamin to przepraszam i proszę o usunięcie postu. Pozdrawiam

Korsarz

Moi Drodzy , Jeśli mogę się podzielić obiektywną opinią (pracowałem prawie 2 lata) o firmie INŻ-GEO to tak : - Wynagrodzenie(podstawa) : około 2700 brutto to jest coś koło 2000 netto na rękę plus diety 30 zł które są wypłacane do końca miesiąca. Warunki mieszkalne to pokoje gościnne 2-3 osobowe, bez wyżywienia, rzadko się zdarza że jest to hotel. - praca w 100% to delegacja no chyba że masz lepsze układy to będziesz na miejscu pracował P.S z reguły ekipa pracująca na miejscu zarabia lepsze pieniądze niż ci co garują gdzieś na wygnaniu i zarabiają na tak na prawe na firmę. - Szkolenia - brak - Możliwość rozwoju - brak - Możliwość zdobycia uprawnień - firma posiada potencjał kadrowy do sporządzania projektów robót geologicznych i dokumentacji geo-inż (kat. VII-uprawnienia ministra środowiska) niestety nie wykonuje takich zleceń(usunięte przez administratora) - Zarządzanie - kierownikiem /managerem firmy jest (usunięte przez administratora)osoba która zarządza jakże zacnym około 40 osobowy zespołem terenowym jaki biurowym. Niestety Pani kierownik nie posiada żadnego doświadczenia ani umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi nie mówiąc o podstawach praktyczno-teoretycznych z zakresu geologii jaki budownictwa jaki kwestii tzw natury technicznej zrzucając z reguły swój brak kompetencji na swoich podległych pracowników tłumacząc się czasami cytuje ,, ja tu pracuje w INŻ-GEO już 3 lata - fundamentalny argument ale zawsze :) Pani kierownik/manager dostaje z reguły dodatki od szefów za szybsze wykonanie zleceń , Przestrzegam nowo zatrudnionych za szybsze wykonanie zleceń(prace terenowe) firma inż-geo i tak wam nie zapłaci EXTRA nie mówiac o głupim słowie dziekuje którego ..nie ma w słowniku żadnego prezesów'' (usunięte przez administratora)

@Korsarz

Poszukuję Laboranta z doświadczeniem we Wrocławiu szukaj lento pl

Jolanta

@Bob, ponieważ po to jest forum, aby swoje opinie na temat pracy w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski wyrazić właśnie w tym wątku. Takie opinie pisane przez byłych bądź obecnych pracowników są zdecydowanie bardziej miarodajne, aniżeli informacje uzyskane bezpośrednio od pracodawcy.

Anita G.

@Korsarz, czytając ten komentarz pełen bzdur, widzę, że nic nie wiesz o firmie. Następnym razem nie bądź tchórzem i podpisz się pod swoją opinią. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w firmie INŻ-GEO - na stronie internetowej podany jest nr telefonu, pod którym możecie uzyskać wszelkie informacje. Warunki zatrudnienia i system wynagrodzeń nie jest tajemnicą dla przyszłych kandydatów do pracy w Firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne.

@Anita G.

Potwierdzam komentarz @korsarz. Niestety wszystko to prawda pani anito i niema tam ani jednej bzdury, a wręcz kilku warznych rzeczy kolega chyba zapomniał dodać...

Dobrze że jesteśmy tu anonimowi, wybaczcie mi mój błąd z komentarza powyżej.

Rozbawiony

Błąd czy błędy?

Lars Ulrich
@Rozbawiony

Pani @Anita G., niestety, ale sowim komentarzem tylko się Pani podpisała pod wypowiedzią @korsarza na Pani temat...

Jolanta

@Korzeń, staram się uzyskać cenne informację na temat pracy za pośrednictwem firmy Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski, ponieważ jak pewnie zauważyłeś, wątek przeglądają osoby, które rozważają w przyszłości podjęcie pracy w tym miejscu, dlatego takie kwestie, o które zapytałam są istotne przed podjęciem ostatecznej decyzji co do aplikowania. @Były pracownik, jakich ważnych kwestii nie dodał użytkownik, o którym wspominasz? Możesz dodać, coś do tej wypowiedzi?

Bob
@Jolanta

A dlaczego Pani nie zadzwoni do firmy? I skąd pewność, że potrzebują Pani do pracy?

Wojciech Kasiasty
@Jolanta

W kraju panuje brak bezrobocia. Wszyscy poszukują pracowników. Umożliwiono to np. Ukraińcom, Filipińczykom a teraz nawet ponoć Pakistańczyków będą sprowadzać. Przyszły kandydacie czytając tutaj te mało pochlebne opinie o firmie i aplikując do niej nie możesz mieć później pretensji do nikogo innego jak do siebie. Powiem tak: Jest źle, jest nie najlepiej, nie chcesz nie zmusza cie nikt, odejdź i nie zawracaj pupy!!!

Rozbawiony

Widzę, że byli pracownicy to sami analfabeci. Pewnie nadal nie mogą znaleźć pracy i żal im d*pę ściska ????

Jolanta

@Korsarz, doceniam to, że podzieliłeś się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski. Jeżeli pozwolisz chciałabym poruszyć jeszcze kwestię poziomu wynagrodzeń w tej firmie dla pracowników, którzy pracują w "delegacji". Jak wygląda zwrot za dojazdy w tym zakresie? Podróżujesz samochodem służbowym, czy może własnym środkiem transportu, za który firma w jakiś sposób rozlicza się z Tobą? Sprecyzuj, proszę, tą dosyć istotną kwestię na zajmowanym stanowisku.

Korzeń
@Jolanta

Widzę, że Pani Jolancie bardzo zależy na szczegółowych danych dotyczących kwestii rozliczeń za nadgodziny i delegacje. Powiem, krótko: (usunięte przez administratora) fikniesz!!!

Jolanta

@anonymous, czy Twój komentarz nie miał na celu zareklamowania konkurencyjnej firmy? Z informacji, które napisałeś wynika, iż nie posiadasz potwierdzonych informacji na temat firmy o której zdecydowałeś się napisać swój komentarz, tylko twierdzić, że "ponoć słyszałeś". Przypominam również, iż wątek główny dotyczy opinii na temat pracy w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski i bardzo Cię proszę, abyśmy się tego trzymali i wyrażali swoje posty w tym temacie tylko odnośnie tej firmy.

We Wrocławiu pojawiła się firma laboratoryjna LBT czy Grupa LBT jakoś tak, ponoć w mirę dobrze płacą i płacą nadgodziny, słyszałam że w innych oddziałach tej firmy jest ok doceniają ludzi, czas pracy jak to na budowach kwestia przyzwyczajenia. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy w wymienianej w komentarzach firmie może warto spróbować tam. Namiarów nie mam pewnie coś w necie się znajdzie.

Jolanta

@Robol, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski jednak proszę Cię na przyszłość, aby wyrażać swoje opinie w sposób mniej uniosły i bez niepotrzebnych wulgaryzmów, rozumiem Twoje zdenerwowanie oraz emocje jakie towarzyszyły przy okazji dodawania opinii jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. W swojej wypowiedzi wspomniałeś o wypłatach dodatkowego wynagrodzenia "w kopercie" czy możesz napisać coś na temat tego, czy każdy pracownik zatrudniony w tej firmie mógł liczyć na takie dodatkowe wynagrodzenie? Czy było ono w jakiś sposób definiowane, czyli co należało wykonać, aby kwalifikować się do otrzymania takiego bonusu? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Robol

Krótko mówiąc szefowie traktują cie jak (usunięte przez administratora) i złodzieja. Możesz się starać a i tak nikt tego nie doceni. Sami rzadko bywają w firmie, a gdy już się pojawią i kogoś zobaczą pracującego akurat na terenie firmy zamiast w terenie i tak uznają że się opiernicza dlatego zawsze gdy tylko padło hasło "Mazda przyjechała" wszyscy się ewakuowali. Nie ma mowy o zapisywaniu nadgodzin do którego wg prawa pracy mają obowiązek tłumacząc to "pracujesz w terenie i nie da się tego zapisywać". Wynagrodzenie wypłacane po terminie. Druga cześć (w umowie wpisana jest najniższa krajowa jeśli ktoś zarabiał więcej dostawał to w kopercie) wypłacana z jeszcze większym opóźnieniem. Te komentarze typu "jest parę minusów ale ogólnie bardzo polecam tę firmę" założę się że pisze ktoś z polecenia szefów. Jeśli ktoś nie wierzy niech sprawdzi jaka była rotacja pracowników w ostatnich latach. Z tego co mi wiadomo to już nawet najbardziej wytrwały Boguś opuścił tę firmę. Nie polecam i życzę im kontroli Powiatowej Inspekcji Pracy.

aaa

Firma ogolnie ok sa plusy i minusy, co do placy fakt moze i niema kokosow ale tragedi tez niema z delegacjami to fakt wyjezdzalo sie o 12 ale nikt nie bral pod uwage tego ze w pon. wyjezdzalo sie o 4-5 rano i caly tydzien do pozna i straszna afera bo czlowiek po calym tygodniu ciezkiej pracy wyjechal wczesniej do domu

M.
@aaa

Mariuszek, przestan sciemniac, tak jak ty to malo kto sie szefostwu podlizuje. Co, podwyzka byla ?

Zostaw merytoryczną opinię o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa