Opinie o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrzej Langowski-Travel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Langowski-Travel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Ktoś wspomniał o czystym autobusie i teraz zastanawiam się kto w zasadzie przy nich sprząta? pracownicy zatrudniani są do tego bezpośrednio czy jednak jakiś serwis jest wynajmowany? Nie udało mi się odszukać takiej oferty a praca na dorobienie by mnie interesowała

Zadowolony pasażer Nowy wpis

Trasa Kraków-Szczawnica w czystym autobusie, miła podróż, skorzystam jeszcze w wakacje :)

Tutaj biorą kierowców tylko z doświadczeniem czy również może bez niego także? od jakiegoś czasu prawko D mam wyrobione. Widziałem dawniejszą ofertę od Pracodawcy to właśnie ono było jedynym punktem w wymogach.

Czym w Andrzej Langowski-Travel zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Langowski-Travel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mieszkanka Szczawnicy

Masakra Pani która jeździ to porażka zero klimatyzacji w busie, w trakcie jazdy rozmawia przez telefon ... Szok i porażka ...

@Mieszkanka Szczawnicy

Z opinią nie zgadzam się w 100% pani jest miła kompetentna i nie jeździ za szybko więc nie wystawiajcie opini jak bus się spóžni 5 minut kto zabroni kierowcy rozmawiać przez telefon. Klimatyzacje. W busach są tyle źe jak nikt nie poprosi to nie ma :}

Weronika

Polecam porządna firma

Renia
@Weronika

Jako pracownik piszesz czy jako pasażer/ klient? Kurcze, ciężko w necie o jakieś oferty pracy. Widzę też, że osoby zainteresowane praca tutaj na portalu często zostają bez odpowiedzi. Tutaj jest jakaś stała ekipa kierowców? Nowi się czasem jacyś pojawiają?

Weronika
@Renia

Tutaj są kierowcy stali czasami nowi jak chcesz to możesz na necie znaleść numer do pana andżeja i zapytać się czy nie potrzebuje kierowcy

Tosia

Z całego serca każdemu polecam

Daria

Busy są na czas

Daria

Busy są na czas

Ewelina

Polecam każdemu tak jak opisane na busach i autobusach „podróżój komfortowo” zgadzam się z tym

Cześć, czy cos w biurze jest może do porobienia? Jakieś dyspo lub cokolwiek? po komentarzach widzę, że raczej widnieje nawiązanie do kierowców, w sumie pasażerowie tez to robią. Biuro znajduje się przy Głównej? Miałabym do niego niedaleko, napiszecie co się w nim konkretnie robi?

Pasażer

Nie polecam przewoźników pracujących w Langowski 0 kultury osobistej. Wsiadajac do autobusu pokazałem kierowcy bilet wraz z potwierdzeniem po czym kierowca na mnie wyjechał że co mu to pokazuje ja odpowiadając że tylko to dostałem w kasie i to chyba jest paragon i potwierdzenie on mi odpowiedział że jego to nie obchodzi i żebym mu pokazal bilet po czym zaczął czytać paragon i okazało się że to jednak bilet( pewnie przy tym kursie nie mogl nic w kieszen schowac) Żadnego przepraszam nie usłyszałem. Kurs 13:40 dworzec krakow-Szczawnica 15.12.2023

W sumie oferty dla inspektora BHP nie widziałam, myślicie ze poważnie jest potrzebny tak jak ktoś niedawno wskazał? Chciałam po prostu sprawdzić czy kierowca żaden nie jest przypadkiem potrzebny, bo mam jednego do podsunięcia, ale nie widzę by ktoś pisał o pracy za kołkiem w ostatnim czasie. Są tu stałe osoby? ile płacą za trasę?

Beata B

Koszmar! Powinien zainteresować się tą firmą inspektor BHP. Wożą ludzi jak kartofle, nie mają szacunku do klienta . Nie polecam a wręcz odradzam z całego serca. B. B.

Lolka

Widzę, że niektóre osoby, które skorzystały z podróży transportem z tej firmy nie są zadowoleni. Ale czy ktoś może wie jak wygląda zatrudnienie w tej firmie? Jak stawka jest na umowie?

Fresa

wielki dramat! Zakupiłam 2 bilety online przez stronę przewoźnika na trasie Szczawnica-Kraków. Biletów niestety ja nie otrzymałam, nawet biorąc pod uwagę że transakcja była udana i koszty spisane z konta. Po kontakcie telefonicznym z firmą Łangowski, bardzo nie prosesionalny i chamski pan powiedział że nic nie wie i niema żadnych biletów w systemie i się rozłączył. Musiałam kupić bilety w kierowcy i zapłacić jeszcze jeden raz. Oprócz tego autobus spóźnił się na 15 minyt, i to nie był weekend czy bardzo zatłoczona droga. Sam autobus nie jest przystosowany do przewozu osób- bardzo mało miejsca na nogi, jeszcze mniej miejsca na przejście w korytarzu, jest bardzo niekomfortowy i w ogóle jazda z tym przewoźnikiem jest niebezpieczna! Stosunek jakości do ceny bardzo zły! Daje jedną gwiazdkę tylko za to że w końcu po kilku dniach komunikatu poprzez e-mail, telefon z zero odpowiedzi z ich strony, zwrócili w końcu pieniądze, oczywiście bez przepraszam.

Pasażer

Starsza osoba stoi na busa, bus się nie zatrzymuje. Następny bus za godzinę! Tragedia...

Stanley

Jechałem kursem w niedzielę 23.04.23 godz.16:50 do Krakowa. Pani kierowczyni nabrała pasażerów po drodze na stojąco jak śledzi do beczki.. Ja rozumiem, wszyscy chcą jechać, ale jak się ma rzęcha to nie przepełniam busa. Było gorąco klima włączona dopiero na żądanie pasażera, pochodziła trochę i padła. Gorąco, nie ma czym oddychać. Ludzie wściekli. Następnie w Gaju przed Krakowem zepsuł się już doszczętnie bus. Do Krakowa trzeba było dojechać na własną rękę. Co z tego, żegnaj pociągu dalej w Polskę, odjechał ,dobrze że nie kupiłem biletu. Jechaliśmy w sumie 4 godz.(pół godz. korek). A pani kierowczyni od Langowskiego stwierdziła, że ma pozwolenie na wożenie ludzi na stojąco. To dawniej nie można było a teraz można? Nie polecam,

Zadowolony pasażer

Nowe komfortowe busy, przyjemna podróż, polecam jak najbardziej :)

W

Katastrofa Nowy Targ Kacwin nie zabiera pasażerów dodatkowo ostatni kurs ma z Nowego Targu o 19 nikt z pracy nie zdąży na ten kurs i trzeba jeździć samochodem

Danuta
@W

Z jakiej przyczyny wtedy miałoby dojść do nie odebrania pasażerów? Chodziło o to, że bus już był przepełniony po prostu? Kto tu obecnie trasy planuje? Ile osób na dziale za to odpowiada?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Langowski-Travel - Szczawnica

• Jak się pracuje w Andrzej Langowski-Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Langowski-Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Langowski-Travel?

Andrzej Langowski-Travel
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Główna 102
    34-460 Szczawnica