Opinie o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrzej Langowski-Travel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Langowski-Travel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Jak się pracuje w Langowski-Travel? Nie jestem pewna, czy warto aplikować. Jakie trzeba mieć doświadczenie, żeby zostać przyjętym? Odpowiedzcie, proszę.

Jeżeli ktoś o firmie Langowskiego pisze pozytywną opinię to chyba on sam. Latem 2019r miałem wątpliwą przyjemność jechania busem tej firmy z Nowego Sącza do Szczawnicy. Facet który prowadził tego busa (a był to A.Langowski) raczej jest subtelnie normalny. Kiedy wsiadałem do samochodu natychmiast rzucił mi się w oczy (usunięte przez administratora) jaki tam panuje. Bezpośrednio za kierowcą na siedzeniu leżał pet papierosa i pod siedzeniem również kilka. Kierowca na tej trasie spalił może dziesięć papierosów nie zwracając uwagi, że świadczy on usługi dla ludności. W związku z tym, że jestem długoletnim kierowcą mogłem zaobserwować przynajmniej kilka wykroczeń drogowych popełnionych przez kierującego A.Langowskiego. Niektóre bardzo niebezpieczne jak wyprzedzanie na trzeciego, przekraczanie podwójnej linii ciągłej i nagminne przekraczanie prędkości. Rozmowa przez telefon komórkowy w trakcie jazdy prowadzona była prawie bez przerwy. Nie wydawanie paragonu potwierdzającego zapłatę za usługę jest u tego pana zasadą,Podsumowując: jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie i stara się nie igrać ze swoim życiem nie polecam mu korzystania z usług A.Lagowskiego. Tak chamskiego i prostaka trudno ująć w ramy człowieka cywilizowanego.

Bardzo dobry pracodawca to i na forum nie ma zbyt często aktualnych informacji bo ludziom po prostu pracuje się dobrze.

Wanda

Dają multisporta?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Langowski-Travel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Stary wyjadacz

Witam! Swoją recenzję chciałbym rozpocząć od polecenia Panu Langowskiemu kuracji odwykowej dotyczącej uzależnienia od papierosów. Oprócz tego - Pan Andrzej prowadzi autobus brawurowo, nie zważa na przepisy ruchu drogowego, robi również wszystko by nie wydać paragonu i przyrobić dodatkowe złotówki. W ciągu dwóch godzin jazdy był w stanie wypalić około 40 papierosów, mój syn który choruje na astmę musiał po takiej podróży jeździć nad morze się jonizować. W trakcie jazdy oprócz palenia papierosa jeden za drugim, prowadzi również żywe dyskusje przez telefon komórkowy używając przy tym wulgarnych słów, mimo mojej prośby o poprawę języka. Jednym słowem PROSTACKI SZEF - PROSTACKA FIRMA. NIE POLECAM!!!

Pasażerka

Jak dla mnie super. Na trasie Kamienica-Szczawnica nowe busy, klimatyzowane, czyściutkie. I mega sympatyczni kierowcy którzy nie tylko dowiozą na miejsce ale i udzielą cennych wskazówek na temat zwiedzania i właściwej drogi na Czerwony Klasztor ????????????

Pawel

Klient: (usunięte przez administratora) Bus brudny, siedzenia az kleily sie od brudu, wloty do klimatyzacji czarne od kurzu, smrod w czesci tylnej. Idiota, ktory prowadzil ten kurs 100km/h na obszarze z dopuszczalna predkoscia 40km/h powinien stracic prawo jazdy. Hamowanie na przystankach w ostatnim momencie, nie zwracanie uwagi kto otwiera bagaznik i wyciaga torby to tylko dodatki. Wlascicielowi przypominam, ze odpowiada z litery prawa takze za bagaz.

Pasażer Szczawnica Kraków

Tak chamskiego kierowcy jeszcze nie wiedziałem. Najpierw nie naliczył ulgi dla dzieci 4 i 6 lat. Potem całą drogę używał telefonu pisząc jak i dzwoniąc. A na koniec zostawiłem najlepsze zresztą ktoś już tu o tym pisał. Pełen autobus ludzi a kierowca pali papierosy jak by był w knajpie.

Filipek

@Maciej Możesz dodać więcej informacji o pracy w firmie? Jakiś socjal macie?

Polin

Dramatyczna jakość usług. Wczoraj kurs na trasie Kraków - Szczawnica o 19.20 został odwołany, do kolejnego autobusu nie zmieścili się wszyscy pasażerowie. Dzisiaj wybrałam usługi didi trans. Też full i osoby, które musiały zostać na dworcu ale plus dla opanowanego kierowcy, który informował oczekujących oraz tych nieposiadajacych biletów ustawial w kolejkę.

Maciej

Polecam :)

@Maciej

Czy piszesz z pozycji pracownika firmy Andrzej Langowski-Travel, czy też klienta? Warto to precyzować na forum. Jeśli pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu, to rozwiń proszę nieco swoją wypowiedź - tak krótkie komentarze nie mówią zbyt wiele o pracodawcy.

Krystyna

@Klientka od zawawsze, i takie rzeczy się zdarzają, szczególnie biorąc pod uwagę dziedzinę, jaką jest transport/komunikacja. Bardzo proszę o nieobrażanie nikogo w swoich wypowiedziach! Na forum GoWork.pl dyskutujemy o pracodawcach, a nie na temat oferowanych przez nich produktów czy usług. Czy kierowcy pracujący w Andrzej Langowski-Travel chcieliby napisać kilka słów o pracy w tej firmie?

Klientka od zawawsze

Jechałam do Krakowa z dziećmi autobus załadowany zebglowy nie można było wsadzić wszyscy jechali jak śledzie po czym kierowca oznajmił że będzie drugi autobus Ale nie powiedział że wszyscy się mają przesiasc więc ci wszyscy ludzie scisnieci jak konserwy jechali w tym autobusie A ja w raz z dziećmi musiałam stać cała drogę.Brawo (usunięte przez administratora)pazerny jesteś mandat wylepić to byście się ogarneli

Krystyna

@Doriss, Tobie również dziękuję za opinię. Komentarze pochodzące od klientów Andrzej Langowski-Travel także są ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może zechciałyby wypowiedzieć się również osoby pracujące aktualnie w tej firmie? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii!

Doriss

Witam. Gorąco polecam, super przejazd bardzo miły Pan kierowca. Wlasciwciel firmy rownież mega uprzejmy który doradzi i odpowie na wszystkie pytania. No i przede wszystkim odbiera telefon w porównaniu do konkurencji;/ :) Następnym razem rownież jadę z Wami????

Krystyna

@Zadowolony Pasażer :), dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum, niemniej ponownie przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy firma Andrzej Langowski-Travel prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam nic na ten temat, ale może Wy coś wiecie?

Zadowolony Pasażer :)

Polecam i Pozdrawiam Panią Kierowcę z Krakowa o 11:15, komfortowy i szybki przejazd, powrót tak samo bez zastrzeżeń.

Krystyna

@Pasażerka, @Wiolka, dziękuję za Wasze wypowiedzi! Przypominam jednak, że forum GoWork.pl służy głównie wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów czy usług. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w Andrzej Langowski-Travel? Chcielibyście powiedzieć coś na temat pracy w tej firmie?

Wiolka

Kurs 11:15 z Krakowa w Niedziele, kierowca bardzo uprzejmy, sam wkłada bagaże do bagażnika, klimatyzacja wiejąca indywidualnie na każdego pasażera, Polecam wracałam też z tym przewoźnikiem i jestem bardzo zadowolona :)

Pasażerka

14.08.2018 roku,kurs ze Szczawnicy do Krakowa ,godzina około 17, Pani prowadząca ,Pani Kierowca,osoba o anielskiej cierpliwości i wielkiej kulturze osobistej, zdecydowanie podnosi poziom usług i zmienia nadszarpnięty wizerunek firmy. Pozdrawiam ,zadowolona pasażerka.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Langowski-Travel - Szczawnica

• Jak się pracuje w Andrzej Langowski-Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Langowski-Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Langowski-Travel?

Andrzej Langowski-Travel
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Główna 102
    34-460 Szczawnica