Opinie o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrzej Langowski-Travel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Langowski-Travel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Krystyna

@Jacek, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Andrzej Langowski-Travel. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować w tej firmie? Aplikowałeś już? Widzę, że wypowiada się wielu klientów firmy Andrzej Langowski-Travel - takie opinie są również ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może zechciałyby wypowiedzieć się również osoby pracujące w tej firmie?

Barbara

Miałam "przyjemność" jechać busem 06.08 o godz. Ok.14.50 z Krościenka do Szczawnicy. Pan kierowca skasował za 2 bilety 6zl- biletów nie otrzymałam (może taka górska tradycja), ponadto na trasie Pan sobie odpalił papierosa- i tak sobie palił podczas jazdy. To już chyba nie tradycja, ale totalny brak kultury.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Tak rzadko piszecie na forum, dlaczego?

Magdalena I Marek Skwarcow

Dzień dobry, korzystalem z uslug A. Langowski, przewoz z Krakowa do Szczawnicy I ze Szczawnicy do Krakowa, pomijam nawet, ze w taki upał przydalaby sie klimatyzacja w autobusie, ale problem jest taki, ze w dniu 24 lipca 2018 r. przypadkowo przelalismy dwa razy ta sama kwote za bilet 66 zlotych, nie jest to moze fortuna, ale pomimo kilku telefonow I mail do dnia dzisiejszego wlasciciel nie oddal nam tych pieniedzy. Pomijam nawet, ze jest wyjatkowo niekulturalny w trakcie rozmowy telefonicznej, ale jak na wlasciciela firmy przewozowej powinien po prostu oddac te pieniadze

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Langowski-Travel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krystyna

Do tej pory w wątku wypowiadali się głównie klienci firmy Andrzej Langowski-Travel. Opinie są niepokojące. Może chcieliby się do dyskusji włączyć pracownicy tej firmy? Czy uważacie, że takie sytuacje mogły mieć miejsce? Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Wasze zdanie może być bardzo istotne.

46€789mariusz

Nie polecam. Co prawda przyjechał duży autokar, SZCZAWNICA- Kraków, godzina 16:20 Ale kierowca bardzo nie uprzejmy. Nie miał wydać z 50 zł więc powiedział, chętnie wezmę dla siebie te pieniądze. Żenada... do tego jechał jak wariat, notorycznie przekraczając prędkość. Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach. Dramat.

Agata
@46€789mariusz

Byłam świadkiem podobnej sytuacji, i choć nie wiem czy to ten sam kierowca to widocznie lubią sobie dorobić !

Pola

Czytam tu że koszmar ale... to jest mało powiedziane ! Kompletnie nieodpowiedzialny kierowca, stary autokar, włączone ogrzewanie przy 27°C na zewnątrz (bo pan nie umie wyłączyć) ! Ja wysiadałam po kilkunastu minutach tej gehenny i dojechałam innym transportem. Oczywiście o zwrocie kosztów nie było mowy.

Bea

Koszmarny transport, firma sprzedała więcej biletów niż miejsc, ludzie jechali na stojąco, upchani do granic... bagaże w autobusie „bo się nie zmieszczą w luku” ... kierowca zmęczony, pozbawiony podstawowej nawet kultury, autokar stary jak świat, pisk opon na każdym zakręcie ... chyba nigdy nie jechałam w takich warunkach... zero

Krystyna

Dzielicie się swoimi wrażeniami z pozycji klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Andrzej Langowski-Traveli mógłby podzielić się informacją na temat warunków pracy i atmosfery u tego pracodawcy w 2018 roku? Wiele osób, które korzysta z tego forum, na pewno szuka informacji na ten temat, także taka wiedza z pewnością będzie cenna.

Krzysiek

Polecam, komfortowy i szybki przejazd dużym autokarem

Od kilku lat korzystam z usług pana Andrzeja organizując wycieczki szkolne i jestem mega zadowolona. Człowiek bardzo pomocny.

Krystyna

Piszecie na temat usług świadczonych przez firmę Andrzej Langowski-Travel. A czy ktoś z Was miał możliwość być zatrudnionym o tego pracodawcy i zechce się podzielić swoimi odczuciami na temat warunków jakie tam zastał? Piszmy w sposób merytoryczny.

KWic

Jade aktualnie tym autokarem i poza niemiłym kierowcą nie mam żadnych uwag. Nie radze jednak zamawiać biletu na SMS'a ponieważ kierowca go nie uwzględnia - robił mi problemy przy wejściu, mówił że danych nie widzi i że taka forma nie jest przez niego uznawana. Nie po to zamawiam bilet w formie SMS by musieć go i tak drukować, dodatkowo nigdzie nie było podane, że trzeba go drukować. Mam nadzieje że ch** nie wywali mnie z autobusu bo zostanę na zadupiu bez żadnej alternatywy na dojazd.

Polecam, bardzo miła podróż :)

Gosia

Polecam tego Przewoźnika, jechałam dziś z Krakowa 13:35, komfortowy klimatyzowany autokar, dużo miejsca na nogi, szybka i miła podróż, kierowca bardzo uprzejmy.

Polecam, dość nowoczesny Tabor, jechałem kilka razy, mili kierowcy uśmiechnięci chyba lubią tą robotę, zawsze punktualnie jest w Krościenku. Pozdrawiam

Rozczarowana podróżniczka

Nie polecam tego przewoźnika. Bus przyjechał z 1,5h opóźnienia/jeden nie przyjechał w ogóle następny z opóżnieniem 30min. Kierowca robił problemy, że chcę zapłacić banknotem 20zł za bilet wart 16zł, prawie mnie nie wpuścil do autobusu. Dobrze, że bylam z koleżnką, która miała rozmienić.

Fiore

Najgorszy przewoznik na trasie szczawnica-krakow. Kierowcy nie uprzejmi,nie przestrzegaja rozkladu jazdy ,pala w busach,nie przestrzegaja znizek dla inwalidow!poprostu masakra!!!nie polecam nikomu...

były klient

To oszuści! Przez nieporozumienie nie udało mi się wykorzystać kupionych biletów. Obiecywali że zwrócą pieniądze a nie zwrócili ani grosza!

Podróżnik

To chyba najgorszy przewoźnik na lini Szczawnica Kraków. Opóźnienia, czesto siegajace godziny są notoryczne, kierowcy nieuprzejmi. Z powodu opóźnień oraz luk w kursach znalezienie miejsca siedzącego graniczy z cudem. Dodatkowo maksymalne upychanie ludzi na miejsca stojące, często nie ma gdzie igły wcisnąć, taki jest tłum. Byleby tylko zarobić. Dodajmy do tego niedawną podwyżkę i tak wysokich cen biletów i już mamy pełny obraz. Niestety obsługuje większość kursów więc rzadko ma się inny wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Langowski-Travel - Szczawnica

• Jak się pracuje w Andrzej Langowski-Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Langowski-Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Langowski-Travel?

Andrzej Langowski-Travel
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Główna 102
    34-460 Szczawnica