Opinie o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrzej Langowski-Travel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Langowski-Travel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Langowski-Travel w Szczawnica

Zadowolony pasażer

Szybka komfortowa podróż. Polecam

Klient

Nie polecam w.w firmy transportowej. Praktycznie każdy kurs jest opóźniony (nawet niekiedy do 20min albo więcej..). Busy nie zabierają wszystkich osób z dworca pomimo iż, osoby mają zakupione bilety miesięczne. Kierowcy każą czekać na następny kurs. Co do kierowców, niektórzy są opryskliwi wobec klientów. NIE POLECAM

Kamila
@Klient

A próbowałeś to zgłosić do biura, że taka sytuacja?

Klient
@Kamila

Tak...i to nie raz

@Klient

i w zasadzie jak takie zgłoszenie wygląda, jak się odnieśli? W sumie to obsługuje stale ta sama osoba?

Tom

Pierwszego 11 w wszystkich świętych okazało się że langowski nigdzie nie jeździ nie ma żadnej informacji ludzie stoją i czekają. Już któryś raz jestem świadkiem tego że dla niego nie liczy się człowiek tylko kasa (usunięte przez administratora)

Wojciech
@Tom

Szukam jakiejś ciekawie płatnej roboty, jako kierowca ale ktoś tu pisał, że ze stanem pojazdów nie jest najlepiej. Wiadomo coś Panu na ten temat, a może orientuje się Pan, jakie są warunki pracy kierowców?

Bartolomeo

Przewoźnik proponuje transpot pojazdami nienadającymi się do użytku, które stwarzają niebezpieczeństwo zarówno dla klientów jak i innych uczestników ruchu. Nasz kurs na trasie Kraków-Szczawnica zakończył się po 10 minutach, a sam autor nie wyjechał nawet z Krakowa. Oczywiście przewoźnik nie miał żadnego pojazdu w zapasie.

@Bartolomeo

No trudno, lepiej tak niż gdyby na drodze miało się cos stać. Ale teraz pytanie czy po tej wpadce robili coś z tymi autami?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Langowski-Travel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pasażer

Podróż z Krakowa do Szczawnicy bardzo miła dużym komfortowym autokarem

Iwona
@Pasażer

A ile trwał przejazd?

Bolek

Jak najdalej od tej firmy powaznie

Szchmat
@Bolek

Najwidoczniej chyba Ci zabrakło wykształcenia aby napisać opinie skoro napisałeś tylko jedno zdanie????

Nell
@Bolek

Dramat!!! Jechałam na trasie Kraków-Szczawnica.Plus za punktualny odjazd.Ale.. kierowca upchał ludzi jak sardynki,jeden na drugim, myślałam że się udusze!! Nikt nie pilnował obowiązku zakładania maseczek,uważam że to obowiązek kierowcy zwrócić uwagę, zwłaszcza że w dobie pandemii i ograniczeń-w życiu nie powinno być tyle ludzi w busie!!! Gdyby doszło do jakiejś kolizji,zderzenia-nie wiem co byłoby z ludźmi którzy stali. Kierowca..?! Szczyt (usunięte przez administratora) i bezczelności!! Na pytania pasażerów burknal coś pod nosem,albo wcale... bagaże-ludzie musieli wyjąć wszystkie inne z bagażnika,żeby dostać się do swojego,pan kierowca nie raczył wysiąść i pomóc...do tego lekkie opóźnienie na przejeździe przez Kraków nadrobił na trasie z taką prędkością,że modliłam się tylko,żeby dojechać szczęśliwie.Jechalam na trasie Kraków-Szczwnica 06.01 o 11.15,może kierowca dostanie jakąś reprymendę od szefostwa,bo ten pan to chyba nie jest właściwa osoba na właściwym miejscu.

Amigo
@Nell

Przecież to sam szef prowadził ????

@Amigo

A skąd to wiesz?

Aga

Witam nie polecam .W dn. 29.07 podróż ze Szczawnicy to jeden wielki koszmar. Okres urlopowy,a oni małego busika puścili.Jeden pan szkolił drugiego jak ma jechać . Kierowca wiózł nas jak (usunięte przez administratora) ,a nie ludzi.Ani dzień dobry,ani pocałuj mnie w .....Chamski rozkaz torby na tył ,jest otwarte .

Nie polecam tej firmy W dniu dzisiejszym opóźnienie autokaru że Szczawnicy do Krakowa wynosiło 25 minut bo zamiast 11.43 autobus że Szczawnicy odjechał 12.08. Po drodze wsiadali ludzie którzy narzekali że opóźnienie wg. miejsce w których wsiadali wynosiło ok 30 minut. Jedna Pani twierdziła że 2 godziny czekała na przystanku. Jestem zniesmaczony postawa kierowców którzy odjeżdżają jak chcą i o której chcą. Po drugie reklamy banery wywieszone przez formę w miejscowosci Szczawnica są błędne być może stare dane, ponieważ odjazdy nie zgadzają się w żaden sposób. Po co wywieszac takie reklamy, które wprowadzają w błąd, to szkodzi firmie. Po trzecie autobusy nie podjeżdża pod przystanki, tylko kilka metrów dalej lub bliżej, co wprowadza w błąd. Po czwarte autobusy są wypchane po brzegi co oznacza ze rzadko jeżdżą busy.

Wanda
@Marcin

25 minut to jeszcze nie tak tragicznie. No ale 2 h to juz naprawdę sporo. Może warto gdzieś do firmy samej dać znać by ogarnęli rozkłady skoro takie spóźnienia się zdarzają?

Jacek.

Tragedia, wiecznie małe busy, załadowane ludźmi po sam sufit, kierowcy tej firmy to powinni jeździć i wozić zwierzynę gospodarską po Syberii, a nie ludzi w cywilizowanym świecie. Już nie wspomnę o właścicielu firmy, to dopiero odlot... Nie polecam korzystać z usług tej firmy, polecam za to firmę Szwagropol ;)

@Jacek.

Czy to taka trochę reklama czy chociaż część z tego co napisałeś jest zgodna z prawdą? O co Ci chodzi z tym właścicielem tak wgl?

Głosy osób korzystających z usług firmy podzielone, czy tak samo wygląda to wśród pracowników? Jestem ciekawa jakie warunki pracy są oferowane kierowcom. Czy można liczyć na jakieś dodatki do wynagrodzenia? Z góry dziękuję.

Arek

Zawsze uważałem firmę za solidną i wczoraj po raz kolejny to dowiodła. Gdy, zmylony przejeżdżającym ciemnym busem, pomyślałem, że ostatni bus mi uciekł (przed czasem), zadzwoniłem do informacji. Natychmiast odebrano telefon, Pan wykazał zainteresowanie rozwiązaniem tej sytuacji. Na szczęście, autobus nadjechał o czasie i pomoc nie była potrzebna. Podróżuję z A. Langowskim już 3 zimy i ani razu nie było problemów z punktualnością, brakiem miejsc, pominięciem przystanku czy odwołaniem kursu. Można polecić górołazom jako pewny transport na i ze szlaku do domu.

Xyz

Odradzam z całego serca ! Już któryś raz mi się zdarzyło że kurs był odwołany o czym wcześniej nie było informacji , wiec spędziłam 1,5 h na przystanku … Po drugie bardzo mało miejsca w busach , kierowcy biorą na full przez co przez cały korytarz stoją ludzie i nie ma jak ruszyć ręką … A po trzecie przewożąc psa trzeba zapłacić za niego cały bilet a na infolinii powiedzą Wam że bez problemu i za darmo … Szoda nerwów i pieniędzy ! Zachowanie kierowców tez pozostawia wiele do życzenia . O wiele bardziej opłaca się jechać Szwagropolem cena biletu taka sama , bardzo dużo miejsca , komfort , bez problemu można wziąć pieska a kierowcy mili i uprzejmi .

Nell
@Xyz

Mam dokładnie takie same wrażenia i doświadczenia z firmą A-Langowski i Szwagropol ????

Bogdan

W niedziele 22.o8 21 jechalismy kursem 16.50 ze szczawnicy do krakowa .autobus podstawiony po czasie o 17.05,zabity do granic mozliwosci,kilkanascie osob stalo,napewno byl przeciazony,ITD napewno nalozyzyloby mandat,lub cofnelo dowod .trase do krakowa pokonal w 4 godziny.autobus bez toalety,ludzie się dusili bo Klima nie dawała rady,w razie jakiegoś awaryjnego hamowania,lepiej nie myśleć o skutkach.szczerze odradzam takie atrakcje,lepiej nawet dopłacić ale jechać jak ludzie ,a nie jak kurczaki do ubojni.nigdy więcej. Ostrzegam bez złośliwości.powrot że Szczawnicy zmeczyl nas wszystkich i zepsuł miły wypoczynek

***
@Bogdan

Cena biletu na busa tego przewoźnika jest taka sama jak cena na autobus firmy Szwagropol... więc za komfort jazdy dużym,wygodnym,klimatyzowanym autobusem nie trzeba dopłacać.Jechalam A-Langowski,nigdy więcej!!!

Ochotniczanka

Połączenie z Ochotnicy do Krakowa to jakiś żart. Najpierw trzeba odczekać swoje na przystanku, bo to loteria o której godzinie ten bus pojedzie. 40 minut na przystanku to norma. Bus wreszcie przyjeżdża więc teraz już z górki? Niekoniecznie. Kierowca informuje że mamy wysiąść na przystanku w Tylmanowej i jechać busem, który jedzie ze Szczawnicy. To nie tak że bus z dwoma osobami jedzie do Krakowa, w Ochotnicy wsiada kilka-kilkanaście osób a potem ten bus zbiera ludzi po drodze i dojeżdża pełny do Krakowa, dlatego tym bardziej nie rozumiem takiego rozwiązywania sprawy. To się totalnie mija z celem, bo busy jadące ze Szczawnicy są często pełne i trzeba stać, więc wydaje mi się że założeniem otwarcia takiej linii było to żeby mieszkańcy Ochotnicy mogli sobie na spokojnie dojechać w normalnych warunkach, na siedząco do Krakowa.

@Ochotniczanka

Zgadzam się całkowicie

Użytkownik

ja silnie odradzam, firma nierzetelna, nie respektuje nawet reklamacji gdy nie było kursu a ktos kupił bilet. Nie reaguje na maile i telefony. Wyglada jakby sie dorabiala kosztem klientów :(

Darek

Są jakieś study-tour organizowane?

Edyta

Wracałam autobusem ze Szczawnicy do Krakowacw dniu 9 czerwca godz.7.20.Jestem osobą starszą poinformowałam kierowce że mam walizkę.odpiwiedź kierowcy...z tyłu są drzwi otwarte .Obcy mężczyzna pomógł włożyć bagaż.Objechałam prawie całą Polskę autobusami i nigdy w busach czy autobusach nie płaciłam za psa tu za siebie zapłaciłam 25 zł za siebie a za psa 24 zł.Skandal w Intercity płace 15 zł z Krakowa do Zielonej Góry.Zadzwoniłam do Pana A.Langowskiego z uwagami .Telefon został odrzucony.Szczyt bezszczelnosci.

Wieslawa

Kupilam wczoraj bilet w tej firmie na 14 maja godz.11.15.z Krakowa do Szczawnicy.Zakupu dokonalam po godz.15.Ze zdziwieniem przeczytalam e- mail ze bilet jest zarezerwowany na 21 kwiecien na 11.15.O co tu chodzi?Prosze o wyjasnienie.Ja potrzebowalam bilet na 14 maja.

Barbara

Czy tam nie szukają nowych kierowców ?

Matka

Wczoraj w sobotę 09.05.2029 moje nieletnie dziecko było niestety w tym busie. Teraz mam dwa tygodnie nerwów. . Ich kierowca chyba jest tumanem, który nie wie, że zakażony czlowiek rozsiewa covida kichając, kaszląc, nawet mówiąc (w 10sekund na dwa metry, w 30s. na cztery metry). Przyjechał ten bus ze Szczawnicy późnym popołudniem(spozniony b. mocno, jak zwykle) z kierowcą bez maseczki! (Choć nie jest oddzielony od pasażerów kabiną, nawet ścianiką z folii, jakie miewają taksówkarze, a tylko wtedy wolno być z gołą twarzą!) po drodze wsiadly dwie osoby bez masek. Oczywiście kierowca ich zabrał! Powinien odmówić lub mieć zwykle jednorazowki(np.w Obi 10szt.kosztuje 24.99zl)lub takie do prania(w Auchan po 2.99zl) i sprzedawać jak bilety lub nie zabierać takich osób. Sprawę zgłaszam do Sanepidu. Niech ktoś sprawdza taki transport wyrywkowo. I rodzina często korzysta z tej trasy więc będziemy się Wam przyglądać, bo nawet z przystanku widać kierowcę bez maseczki. Wasze szczęście, że mnie tam nie było, bo natychmiast bym to nagrała i jeszcze zadzwoniła na Policję. Ale były dwie inne dorosłe znajome osoby, jedna nawet zwracała na to uwagę, wtedy jeden pijak wyjął brudną maskę z kieszeni ale i tak nie ubral.

Matka
@Matka

Oczywiście chodzi mi rok 2020!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Langowski-Travel - Szczawnica

• Jak się pracuje w Andrzej Langowski-Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Langowski-Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Langowski-Travel?

Andrzej Langowski-Travel
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Główna 102
    34-460 Szczawnica