Opinie o W & A Poland Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie W & A Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie W & A Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W & A Poland Sp. z o.o. w Lubin

Doc

Witam , stawki są dobre w tej firmie. Płatność na czas zawsze tylko słabe warunki mieszkalne z tego co słyszałem. Ale oglnie prezes ok

Łukasz Nowy wpis
@Doc

Miałem okazję być z tą firmą na jednym kontrakcie w Köln i powiem że warunki mieszkalne jedne z najlepszych jakie przez 15 lat w Niemczech spotkałem także takie opinie że prezes jaki pani Monika organizują słabe warunki mieszkalne proszę wsadzić między wiersze.

W&A Poland Nowy wpis

@Jul, odczytaliśmy Pana opinię, jednak, mimo respektowania każdego wpisu o naszej firmie, Pana wpis wydaje nam się wyjątkowo niewiarygodny. Nie zatrudniamy na tyle dużej ilości osób, aby nie kojarzyć każdej zatrudnionej u nas osoby i historii jej zatrudnienia w naszej firmie. Pisze Pan, że zatrudnił się Pan u nas w, jak Pan nazwał, „głębokim covidzie”. Otóż jest to niemożliwe, ponieważ w czasie pandemii nie zatrudnialiśmy nowych osób. Nie jesteśmy również żadną agencją pracy, lecz bezpośrednim wykonawcą kontraktów i każdy zatrudniony w naszej firmie o tym wie. Nie możliwe jest, aby Pan pracował u nas. Może pomylił Pan firmy ? Często zmieniając pracodawców faktycznie można się pomylić. Działalność prowadzimy już ponad 20 lat, wiemy, jak ważny jest solidna praca naszego zespołu, dlatego liczymy się z każdą osobą zatrudnioną u nas. Nazwał Pan pracę w naszej firmie trampoliną zawodową, z tym stwierdzeniem możemy się zgodzić. Zdobywane u nas doświadczenie i możliwość pracy w wielu ciekawych miejscach na całym świecie rzeczywiście może być trampoliną zawodową. Zastanawia mnie również kwestia, że skoro jest Pan tak zadowolony z pracy, skąd nagle po upływie kilku lat rzekomej pracy u nas potrzeba u Pana „życzliwej” porady dla zainteresowanych pracą w naszej firmie. Prosimy o nieanonimowy kontakt z nami, chętnie wyjaśnimy z Panem wszelkie Pana żale i uwagi pod naszym adresem. Również potencjalne osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty pracy. W&A Poland.

Jul Nowy wpis

Praca w tej firmie kilka lat temu stała się trampoliną dla mojej kariery zawodowej. Czy w takim razie w & a szkoli swoich pracowników w tak solidny sposób, że stajemy się na rynku pracy atrakcyjni? Nie. Podpisałem umowę z firmą w głębokim covidzie. Był problem z pracą. Nabawiłem się anemii i innych dolegliwości. Zwolniłem się. I co dalej zadawałem sobie pytanie. Zauważyłem, że rynek niemiecki potrzebuje pracowników. Po krótkim czasie wyjechałem kolejny raz już poprzez "normalną" agencję, a bardziej konkretnie podpisaliśmy umowę o pracę na normalnych warunkach. Wyjeżdżam do dziś awansując finansowo i zawodowo. Czego życzę i pozostałym szukającym pracy.

Jaka jest kultura pracy w W & A Poland Sp. z o.o.?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie W & A Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w W & A Poland Sp. z o.o.?

xyz1983

Robota jak robota, ważne że uczciwie płacą i na czas. Można natrzaskać dużo godzin a jak się jedzie do roboty to chyba o to chodzi.

Potwierdzamy, że im więcej godzin pracownik przepracuje, tym wyższe jest jego wynagrodzenie. Uważamy, że nasza firma oferuje ciekawą pracę w branży automotive i atrakcyjne zarobki. Zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszamy do kontaktu.

Jas

Dzien dobry, ile orientacyjnie mozna dostać na początek jako monter spawacz w niemczech?

@Jas

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, chętnie podejmiemy z Panem rozmowę, zapraszamy do kontaktu z nami: tel. 76 8478 770, email: info@wapoland.com.pl.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Chcemy powitać wszystkich użytkowników poszukujących informacji o naszej firmie W&A Poland Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło czytać pozytywne opinie. Są one dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Staramy się również wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego profilu, w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: info@wapoland.com.pl
Damian

Jak szefostwo reaguje na konflikty w ekipie ?

Pracuje w tej firmie od 5 od lat . Firma stabilna . Już ponad 20 lat w branży, praca ciekawa , przelewy zawsze na czas , nawet zaliczki jak potrzebowałem

Firma solidna i tego wymaga od pracowników, można naprawdę dobre pieniądze zarobić jak ktoś chce pracować. Wypłaty zawsze na czas, nawet z zaliczkami nie ma problemu. Stała ekipa na pewno to potwierdzi, ale jak wszędzie zdarzają się i tacy, którzy przyjdą na chwile, krzyku narobią a pracować im się nie chce i wypisują obraźliwe i nieprawdziwe opinie o rzetelnej firmie.

Czy w W & A Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Chyba śnisz brak czego kolwiek

Luidzi

Dziwna opinia, wystarczy sprawdzić w internecie jak dobre opinia ma firma!!

Wanda

Proszę, byśmy nie obrażali siebie nawzajem. To nikomu nie pomoże, a jedynie może wywołać negatywne emocje. Nie rozmawiamy tu także na temat osób trzecich i nie oceniamy innych pracowników firmy. Powiedzcie proszę, jak obecnie przedstawiają się warunki finansowe w W & A Poland? Osoby, które planują zatrudnić się w firmie, czekają na odpowiedź na to pytanie.

Myślący

Jeżeli ktoś czuje się bardziej bajkopisarzem niż monterem to nie powinien się zatrudniać. Dla mnie się liczy, że kasa zawsze jest na czas, można wziąć zaliczkę jak trzeba i zgadza się ustalona stawka. A jak ktoś liczy na zarobki w USA porównywalne z Trumpem to powodzenia. A z publicznym obrażaniem ludzi w internecie radziłbym uważać bo w dzisiejszych czasach można przez to dużo stracić

Dromader

Miałem 14$ na godzinę i było git. Panowie każdy orze jak może i musi wiedzieć na ile się ceni. A jak spod Biedronki się przyjeżdża :-)

Veni vidi

Skoro tak źle to co tam robisz kolejny raz. Z tego co wiem to dwie osoby z twojej listy tylko pracują w W&A. Po twojej ortografi widzę ze tylko praca przy łopacie by była dla ciebie odpowiednia. Chociaż i tak byś narzekał. Byłem, widziałem i przeżyłem. I twierdze ze głupoty pieprzysz. Także przemyśl kierunek twojej kariery. Sprzedawanie głupot i kolegów czy pisanie maili jest tam nie akceptowalne a teraz ty to zrobiłeś na tym poście. Więc spadaj paś kozy czy barany. Tam twoje miejsce. Tam się „wybeczysz”.

Monter z visa

Witam jak tam teraz sytuacja wygląda słyszałem że firma ma sporo kontraktów to prawda? Ja sytuacja z kasa?

pedro43

Pozdrawiam kolegów z kontraktów w USA. W Stanach na kontraktach godzin jest dużo i można niezłą kasę zarobić. W Niemczech robota podobna ale godzin trochę mniej bo co dwa tygodnie się zjeżdżana na weekend do domu.

Monter
@pedro43

Niezła kasę tzn? Ile na godzinę w USA dają?

mark
@Monter

miedzy 30-40 zl czyli padaka kazdy madry traktuje to jako przejciowe i idzie gdzie palca firmy w granicach 13-16 euro na godzine

nick83

Moje zdanie to dla chętnych do roboty można całkiem nieźle zarobić, kase płacą na czas i z tym nie ma problemu.

janek f.

ja akurat pracuję w tej firmie już 6 lat na umowę o pracę. Wódz dba o fachowców i tacy jak wiem dobrze zarabiają i pracują ciągle. Problemy mają jak zawsze niby to uważający się za fachowców a jak przyjdzie co do czego to za nich trzeba robotę robić.Takim zawsze i wszędzie źle.

Zostaw merytoryczną opinię o W & A Poland Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W & A Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W & A Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W & A Poland Sp. z o.o.?

W & A Poland Sp. z o.o.