Opinie o Promet Spółdzielnia Niewidomych w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Promet Spółdzielnia Niewidomych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promet Spółdzielnia Niewidomych o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promet Spółdzielnia Niewidomych w Sosnowiec

Remus

może warto zrobi krok w tył ?

jakzwykle

Zamiast iść do przodu i się rozwijać to my się zwijamy, a miało być lepiej, a jest tylko inaczej i do tego bez żadnego pomysłu

rumburak

a co tu tak pusto - czy już zgasiliście światła? czyżby z falą odejść odeszli ci którym zależało? a reszta co ? dostało .50 do pkt i koniec? Ja mam za to pytanie - gdzie firma nasza zmierza co będziemy robić, jaka jest wizja zarządu na następne lata - przecież chyba będą jakieś następne lata - nawet jak wielu z nas odejdzie to gdzie będą pracowac przyszli niepełnosprawni za kilkanaście lat - takie zakłady się kończą, walczmy o przyszłość nie patrzmy tylko na siebie by nam tylko było OK. Chińczyki nam już dogryzają - wymyślcie w końcu strategie tej firmy.

tomasz1441810

A przyjmują tam w ogóle osoby ze znacznym. W sumie to z grupą tam tylko pracują niewidomi ?

Aplikowałeś do Promet Spółdzielnia Niewidomych na stanowisko Operator maszyn i urządzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Karolin

Niestety wcześniejszą moją odpowiedź skasował ,,KTÓŚ,, kogo prawda koli w oczy. Napisane było by czytać to co napisane ze zrozumieniem. A w zakładzie bardzo dużo jest niesprawiedliwości. (usunięte przez administratora)

Remus

A co oznaczają te inicjały (usunięte przez administratora)?

Doda

Kilka razy już przymierzałam się do wpisania swojej opinii o pracy w Promecie i za każdym razem zastanawiałam się jaki to ma w sumie sens. Pracuje w naszej firmie już ładne kilka lat jest to moja druga praca więc mam możliwość porównania. W Promecie zarobki są raczej średnie ale atmosfera w pracy jest bardzo dobra szczególnie zmieniło się to w ostatnich miesiącach , każdy wie co do niego należy, współpraca na zasadach koleżeńskich . Wszyscy ci którym nie odpowiadają zarobki czy atmosfera pracy jeżeli znają swoją wartość powinni szukać nowego miejsca pracy , wypisując swoje żale tylko udowadniacie że jesteście marnymi fachowcami lub nieudacznikami życiowymi. Osobiście znam 90% pracowników i nie miałabym nic przeciwko temu żeby popracować z wami jeszcze długie lata

Remus

Zupełnie nie rozumiem twojego sarkazmu ,grzecznie zapytałem o twoje ostatnie błyskotliwe osiągnięcia zawodowe jako konstruktora .Osoba o takiej przenikliwej spostrzegawczości mająca tyle krytycznych uwag o bolączkach firmy uważałem że więcej będzie miała do powiedzenia, chyba że już od pewnego czasu w tej firmie nie pracuje a jedynie toczy nie zdrowe piany jak biedny żuczek swoją kulkę.

konstruktor

No to jak myślisz, o czym to może świadczyć ???; może o wspaniałych warunkach pracy, a może o wspaniałej atmosferze w pracy ?, a może o super zarobkach ?, a może o mądrości naszych wszechmocnych? a może o wspaniałej wizji rozwoju spółdzielni i jej realizacji? no jak myślisz ????.......czego oni się tak boją, skoro jest tak wspaniale i cudownie, przecież mamy super zlecenia, nowoczesny park maszynowy, wydajność i jakość wytworzonego asortymentu, wszystko super pierwsza klasa !!, no i końcu te nasze wspaniale wykształcone kadry, a młodzież wali do nas drzwiami i oknami :-), no jak myślisz, o co tu w tym wszystkim chodzi?... no i ci obrzydliwi hejterzy, jak oni mogą wypisywać tu takie madrości, przecież to nie po ich myśli... och och jak możecie !

Remus

Swiete słowa w tej nieświętej firmie :)

poko

jaki bałagan był kiedys taki i teraz tylko atmosfera była inna.pra cuje na montażu ipowiem jedno jak odeszła(usunięte przez administratora) tak bylo inaczej.pozdrowienia dla pani kierownik!!!

Remus

A dlaczego to zabraniasz mi tworzyć?

Remus

Pisząc młodzież omija naszą spółdzielnie  rozumiem że masz na myśli swoją spółdzielnie mieszkaniową bo z Prometem od pewnego czasu niewiele masz wspólnego. Gość ma dwa duch dyskutuje sam ze sobą.

blumplum

A jakie to ma znaczenie ?, liczy się treść i jej wartość, te pomyłki nie zmieniają postaci rzeczy , którą ludzie tu starają się przedstawić w taki czy inny mniej udolny sposób. W Promecie pracuje się źle, pracownicy są nie równo traktowani, ciągłe układy płace głodowe, młodzież omija naszą spółdzielnie z daleka, brak jakiejkolwiek wizji, aby ta sytuacja mogła się kiedykolwiek poprawić, no i do tego ta tak zwana partia, jak ją tu nazwaliście, są to ludzie bardzo krótko patrzący, bez poczucia odpowiedzialności za przyszłość ogółu - dosłownie i w przenośni, dla nich liczy się tylko tu i teraz i tylko dla siebie, nie oderwiesz ich od michy, powinniśmy się już chyba zacząć modlić

delif

Jest dużo pomyłek w odpowiedzi właściwej osobie na tym forum. Odpowiada się osobie, której nick jest w tej samej linijce. Zwykle wszyscy odpowiadają osobie następnej. (usunięte przez administratora)

anna

Do ich odwołania potrzebne nam będzie nadzwyczajne, bo inaczej nic ztego nie będzie, mam ich już dość jestem z wami

Remus

Tak się składa 345, że źle dedukujesz :), ale mamy świąteczny weekend, więc kombinuj dalej.

Remus

Przecież wiesz, że w przypadku naszej firmy, te opinie, sorka wpisy, dokładnie oddają atmosferę panującą w Promecie. Pewnie mało tam informacji o warunkach pracy, ale o atmsferze pawie wszystko, zwłaszcza, jak ktos zna firmę od lat.

spółdzielcy z obecną mentalnością są sami zagrożeniem dla siebie, szkoda tylko, że to do nich nie dociera

nuki

No akurat przywołanie tego elektryka jest lekko nietrafione. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Promet Spółdzielnia Niewidomych - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Promet Spółdzielnia Niewidomych?

Zobacz opinie na temat firmy Promet Spółdzielnia Niewidomych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promet Spółdzielnia Niewidomych?

Promet Spółdzielnia Niewidomych
1.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Lipowa 11
    41-200 Sosnowiec