Opinie o EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Mech. Nowy wpis

Jakoś pracuje od kilku lat i nigdy nie było spóźnienia w wypłacie i wszystko się zgadza, chyba wiem kim jestes, wiecznie sfrustrowany, wiecznie nie zadowolony. tak zle ale jakos pracowales jeszcze przed tym jak ja przyszedlem do firmy, czyli co 7 lat? tutaj kazdy moze pisac co sie chce nawet jak sa to bzdury. Firma jak firma, raz jest lepiej, raz gorzej. warunki sa jakie sa, ale nikt tego nie ukrywa, od samego poczotku wiadomo jak jest. Płacą dobrze, zawsze na czas. jest nowy szef i dzieje sie lepiej. Ekipa jest fajna, szczegolnie po odejsciu niektorych osob.

@Mech.

Zawsze trafia się jakieś osoby w grupie kiedy jak odchodzą człowiek czuję ulgę. U was z tego co piszesz zmiany na plus. Dobre wynagrodzenie to chętnie podpytam ile? Może też bym u was spróbował.

Mech Nowy wpis

na początek dają jakieś 5500 na rękę, później jakoś 6000 na rękę, są benefity, karta doładowywana za 60 zl miesięcznie do automatu z przekąskami. Czasami są nadgodziny to wtedy można sporo dorobic . no i jak ktos sie stara to premie .

@Mech

Nadgodziny to setki czy tylko 50 % więcej bo jak napisałeś że można sporo dorobić to wyobraźnia zaczęła mi pracować. Dodatkowe premie rozumiem tylko za wyniki.

Były

O widzę że znowu zatrudniają ludzi aby później ich zwolnić nie płacąc wynagrodzenia? Oni już tyle razy przegrali sprawy w sądzie pracy że sędzina z automatu klepie na korzyść pracownika. No i oczywiście później też nie chcą płacić więc sprawa do komornika. Koniec końców wypłatę się dostanie. (usunięte przez administratora) przy nadgodzinach. Nie płacą w terminie. Jaśnie panujący nic nie ogarnia a pomysły ma głupie i niebezpieczne dla zdrowia. Nie ma części zapasowych, ciągłe pretensje. Sama robota bardzo ciężka, spod reaktora wychodzi się czarnym jak z kopalni węgla. Szczerze odradzam.

@Były

Dzięki za wyjaśnienia. O co więc zdarzały się te pretensje i jak szybko firma uzupełnia zapasy części, by było można bez przestojów robić swoje? No i odnośnie tego niepłacenia; po jakim czasie się o tym przekonałeś, i czy to dotyczy każdego pracownika bez wyjątku?

Były

Opóźnienia w wypłacie zaczęły się od mojego 3 miesiąca zatrudnienia. Nie wiem jak wyżej, ale szeregowi wypłate dostają na końcu, najpierw premie dla kierowników. Dyrektor nie uzupełnia braków, zamiast tego ma pretensje do ciebie że jesteś słabym mechanikiem bo nie możesz tego ogarnąć. Części zamienne są za drogie aby je kupować no i takie wydatki źle wyglądają w excelu, zagrażają premii. A jak już wypłatę dostaniesz to ZAWSZE SPRAWDZAJ bo praktycznie ZA KAŻDYM RAZEM BYŁY ŹLE NALICZONE NA NIEKORZYŚĆ PRACOWNIKA. Oczywiście zawsze "przez przypadek".

@Były

I to co miesiąc, za każdym razem jest problem z terminowością i wypłacaniem wynagrodzenia? Jaką część wypłaty się nie zgadza, jeśli zdarzy się, że je przeleją? To kwestia kilku czy kilkuset zlotych? Chyba nie ma problemu, jak się to zgłosi? Wyrównują od razu? ;)

Georg

na początek firma oferuje 6875 brutto

Dan
@Georg

Krótko i treściwie :) A coś poza tym? Czy taka kwota jest oferowana każdemu, niezależnie od doświadczenia i umiejętności? Ewentualnie czy nowy pracownik, po przeszkoleniu, może oczekiwać podwyżek?

Georg
@Dan

na rozmowie mówili, że są widełki płacowe i każdy ma tak samo na początku, po 6 miesiącach chyba jest jakieś 7600 i później znów cos, ale to jak wszystko się ogarnia, plus benefity sportowe, karta do automatu. maja niby cos jeszcze wprowadzać, bonusy itd. kumpel mówil, że fajnie na nadgodzinach można zarobić

Mila
@Georg

czyli w liczbach Ci tego nie podał? Ja to lubię analityczne podejście – wiedzieć ile średnio nadgodzin wpada dla przykładu na miesiąc i tym podobne, by moc sobie w praktyce po prostu policzyć zarobki. z tego co piszesz czy to oznacza, że ludzie już nie dorabiają sobie gdzieś indziej? I ta karta do automatu to co to?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. na stanowisku Supervisor? Czy pracownicy dostają premie?

nie płacą dobrze

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator Procesu Technologicznego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.?

Człowieku jakie wyjazdy w pandemie? Ty chcesz pracować czy się (usunięte przez administratora)

Bolesław

Przestaliście zostawiać swoje opinie na forum bo jest tak dobrze czy może jest jakiś inny powód?

Matwes

Jakie są godziny pracy w firmie?

jaswal

W 2015 r. wykonałem ekspertyzę stanu technicznego noży do cięcia gumy. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia.

Jan

@Piotr Olech skoro to firma gdzie pracuje się z toksynami, to dają odpowiednie ubrania i maski pracownikom?

Piotr Olech
@Jan

Nie wiem nie robię od lat

@Jan

Za moich czasów dawali maski przeciwpyłowe, dawali maski przeciwgazowe i półmaski ale ubranie robocze zwykle materiałowe.

na szczęście były pracownik

jeżeli dla Ciebie dobra firma to taka, w której nie szanuje się pracownika to współczuje. Niestety EuroEco dobre czasy ma już za sobą, kiedyś płacili dobrze, szkoda, że przestali terminowo.

na szczęście były pracownik

Firma diametralnie szybko zmierza ku zamknięciu, kręcą z wypłatami, nadgodzinami, przede wszystkim nie płacą w terminie nie uprzedzając pracowników. Wymagają totalnego posłuszeństwa i nie szanują żadnego pracownika, oczywiście mowa o najwyższym kierownictwie. Szkoda zdrowia, bo i warunki pracy są tragiczne. Po 30 minutach wygląda się jakby się wyszło z kopalni. Oczywiście żadnych dodatków i opieki zdrowotnej nie oferują, bo i tak nie mieliby z czego za nią zapłacić.

As
@na szczęście były pracownik

Gadasz głupoty i nie prawda dostawałem normalną wypłatę i z nadgodzinami i nic nie kręcili

@As

Chyba tak było w zeszłym roku. W tym, ludzie rzucają papierami i odchodzą z ich winy.

Wanda

Aktualnie na stronie firmy EuroEco Fuels Poland pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowiska: operator sztaplarki-wózka widłowego, operator ładowarki jednonaczyniowej. Firma oferuje pracę w dynamicznym zespole, szkolenia podwyższające kwalifikacje, możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś z Was jest zainteresowany rekrutacją? Jeśli tak napiszcie o wrażeniach z rozmowy kwalifikacyjnej.

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca

Nie polecamy (usunięte przez administratora) smród bardzo małe wynagrodzenie za takie warunki.. nie ma komu pracować kierownicy chcą żebyś (usunięte przez administratora) za dwóch A nawet trzech

Jerzy

Miałem nadzieje na jakieś wskazówki od pracowników a tu cisza. Co jest??

Zostaw merytoryczną opinię o EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.?

EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ks. Stanisława Kujota 25-31
    70-605 Szczecin

EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.