Opinie o Collabera Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Collabera Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collabera Poland o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collabera Poland w Warszawa

Potencjalny pracownik

Umówiłam się na rozmowę z rekruterem Collabera na konkretny dzień i konkretną godzinę. Wyznaczonego dnia o wyznaczonej godzinie ofc cisza. Kilka dni później dzwoni do mnie rekruter i zaczyna rozmowę - jakość taka, że chyba kubek na sznurku ma lepszą jakość dźwięku. Poprosiłam o przełożenie rozmowy na inny dzień,bo byłam zajęta i poprosiłam o potwierdzenie mailowe - ok,ok wszystko będzie. Pan rekruter na moje pytanie dlaczego nie zadzwonił wtedy kiedy się umawialiśmy zaczął kłamać, że to dzwonił wiele razy,a kiedy powiedziałam, że mija się z prawdą to po prostu się rozłączył. Oczywiście maila z potwierdzeniem również nie dostałam. Mało poważne podejście.

James

Firma Collabera (na rynku polskim) nie weryfikuje CV kandydatów, wysyłając swoim klientom ludzi bez uprzedniej weryfikacji studiów oraz historii pracy. Trafiło do nas kilku kandydatów z sfałszowanym CV. Ponadto co miesiąc pracownicy mają uchybienia w pensjach, np. wypłaty o 500-2000zł niższe przez niepoprawne rozliczenia dni urlopowych. Nie polecam współpracy zarówno klientom jak i kandydatom.

Był-uciekł

Pracowałem, umowa była na rynek angielski, a jesteśmy w Polsce, PIT dostałem na tydzień przed ostatecznym terminem jego złożenie do urzędu, nie opłacony podatek... Generalnie tragedia I uciekać, bo może być problem prawny później

@Był-uciekł

Tylko jeden pracownik, który nie uciekł, tylko został zwolniony za brak wyników.

Haha
@Adam

Stamtąd wszyscy uciekają bo nikt nie chce pracować w hinduskiej firmie w "hamerykańskiej" otoczce.

Lizus
@Adam

Przynajmniej za 5k nie kłamie na Gowork ;)

K

Duża elastyczność zarówno w sposobie, jak i godzinach pracy, dużo ciekawych projektów i możliwości. Stabilne zatrudnienie i przyjazna atmosfera, nowoczesne biuro w samym centrum Krakowa :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Collabera Poland na stanowisko Salesforce Tech Lead? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Józek

Słyszałem dobrą opinię o pracy w firmie. Powiedzcie jaką umowę preferuje firma na początek?

K
@Józek

Jest duża elastyczność pod względem rodzaju umowy, jest zarówno b2b jak i umowa o pracę :)

Zrażony

Firma Cisco zatrudnia fiemę Collabera do przeprowadzenia pierwszej rozmowy telefonicznej z potencjalnym pracownikiem - obcokrajowca z bardzo słabym angielskim, który dzwoni z tostera (jakość połączenia jak spod dna oceanu), który czyta z kartki i zachowuje się, jakby to była jego pierwsza rozmowa telefoniczna w życiu. Brzmiało to w ogóle bardzo nieprofesjonalnie i nieformalnie, m.in. rekruter mówił do mnie zdrobniale. Nigdy nie byłem tak zrażony pierwszym kontaktem rekrutacyjnym jak dziś. A stanowisko wydawało się fajne... Co jest z wami nie tak ludzie?

@Zrażony

Czy osoba, z którą rozmawiałeś, poinformowała Cię o wyniku pierwszego etapu rekrutacji? Chciałbym zweryfikować, czy udało Ci się dostać do drugiego etapu.

dlugi
@Zrażony

Ja podobnie, miałem niedawno rozmowę do UBS z ramienia Collabera - totalna tragedia. Nie mam nic do kolegów z Indii, ale Pani z którą rozmawiałem, nie dość że posługiwała sie mocno niezrozumiałym "Hinglish". Do tego jak wspomniałeś, rozmowa gorzej niż z dna oceanu. Chyba dzwoniła z zabawkowego telefonu dziecka, szumy, zgrzyty jakieś stuki w tle. Ucinało w połowie wyrazów. Tragedia jakaś. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wrażenia po rozmowie z rekruterem Collabera : tragiczne, oferta pracy spoko dlatego jestem skłonny przeboleć Panią rekrutującą, pod warunkiem że nie będę musiał z nią już rozmawiać.

Czy Collabera Europe Limited zapewnia kartę multisportu?

X

Tak, do wyboru jest zarówno OK system jak i multisport

Miron

Wiecie może czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega?

Too much subjective talk

anon
@anonymous

Subjective talk? You mean opinions? Yeah, well, those tend to be quite subjective.

Rekruter

Niestety hinduscy "rekruterzy" zasypują mnie inmailami na linkedin. Chamska, nachalna "rekrutacja".

@Rekruter

Aplikowałeś kiedyś do pracy w firmie Collabera Europe Limited? Może masz jakąś wiedzę na temat pracy w tym miejscu? Czy, aby w ogóle myśleć o aplikowaniu do pracy w tej firmie, należy biegle posługiwać się językiem angielskim? Jeżeli wiesz, jak to wygląda, to proszę o odpowiedź.

@Katarzyna

Katarzyna, odradzam pracę w tej firmie. Bardzo dużo rekruterów rezygnuje po kilku miesiącach, ponieważ nie da się wytrzymać w takim środowisku. Oni nie ma nic wspólnego z europejskim podejsciem... Bardzo mało polaków pracuje tam.. zwłaszcza rekruterów. Co do angielskiego... to uszy będą Cie boleć po kilku rozmowach z nimi.. a niestety te rozmowy są codziennie.

@Pracownica

Już myślałam, że nikt nie zareaguje na mój komentarz - bardzo Ci zatem dziękuję za odpowiedź. Tak naprawdę niewiele wiemy o tym pracodawcy, więc Twój wpis tym bardziej nam posłuży. Chociaż mógłby on zawierać nieco więcej szczegółów, które dotyczyłby także i ogólnych warunków zatrudnienia w Collabera Europe Limited. Wiesz coś może odnośnie tamtejszego wynagrodzenia: na jakim - mniej więcej - poziomie się ono przedstawia?

@Katarzyna

Jeśli chodzi o finanse to tylko powiem że można wynegocjować bardzo ładną stawkę. Oni nie robią problemu jest chodzi o wynagrodzenie. Tutaj jest jedyny plus. I w sumie na tym się kończy. Po kilku miesiącach doszłam do wniosku że wynagrodzenie nie zrekomepensuje nerwów i zdrowia. Tam jest jeden wielki chaos, pełno codziennych nieporozumień, codzienna kontrola wyników (chore!). Nieprzyjemne sposoby "motywacji". Także środowisko nie jest przyjazne pracownikowi.. a dużych wymagań nie mam :/

@Pracownica

Cieszy zatem fakt, że w Collabera Europe Limited - po uprzednich negocjacjach - można liczyć na wynagrodzenie na godnym poziomie. Szkoda, iż na tym zakończyłaś wymienianie mocnych stron tego pracodawcy. A co z dodatkami pozapłacowymi? Miałaś na przykład benefity w postaci kart sportowych, kart wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych bądź też pakiety medyczne i ubezpieczeniowe? Powiedz coś więcej o tym.

Ewelina

Firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Heheszki
@Ewelina

U kogo ma tą dobra opinie? xD

@Ewelina

Firma niestety ma bardzo zlą opinię. Pracowałam w niej.. i nie powiem nic dobrego. Tragedia co tam się dzieje... hinduski styl pracy i traktowania pracownika. Nie polecam. Nie dało się tam psychicznie wytrzymać.

Excellent company to work with. I do not see difference due to Indian culture. Should give try if given opportunity.

Nie

Pracują tam straszne ściemniacze, przez co wchodzenie we współpracę z tą firmą jest pomysłem wątpliwym, żeby nie rzec chybionym. Druga strona medalu to hinduski personel, hinduski model pracy i w ogóle dużo rzeczy z biznesu jest "hinduskich". Ja odradzam pracę tam - zarówno wewnątrz, jak i dla klientów.

Katarzyna

@zainteresowany, niestety żaden z użytkowników tego forum nie zdecydował się na udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie. Możesz powiedzieć, jak potoczyła się Twoja dalsza przygoda z Collabera Europe Limited? Czy zdecydowałeś się na rozpoczęcie współpracy z tą firmą?

zainteresowany

czy ktoś może coś powiedzieć o pracy przez tą agencję? Zwłaszcza w sektorze KYC/AML?

IT recruitment consultant

Firma jawi się jako międzynarodowy globalny software house wywodzący się z USA. W rzeczywistości jest to hinduskie badziewie z managementem z Indii. Nie jestem rasistą, ale kto pracował z Hindusami (zwłaszcza w IT) ten wie o czym mówię. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Collabera Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Collabera Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Collabera Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collabera Poland?

Collabera Poland
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Postępu 15
    02-676 Warszawa