Opinie o FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Daria

Świetny pracodawca, spokojna praca, nie ma żadnych powodów do narzekań. Przedmówcy widocznie nie są zbyt rozgarnięci, skoro narzekają na takie warunki pracy.

Józef

Pracuję już w FCA Powertrain 30 lat i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma dba o pracowników, dla zdolnych zapewnia szerokie spektrum możliwości rozwoju kariery i docenia za poświęcenie dla firmy. Każda inna opinia jest wyssana z palca.

Jusek
@Józef

Jeszcze zapomnieliście dodać że fiat wam życie uratował Józku. Gdyby nie Fiat to do dziś byście papieru toaletowego nawet nie zobaczyli... I nikt nie może wyrazić swojej opini bo przecież nie można złego słowa na Fiata powiedzieć tylko go wychwalajmy jaki to jest cudowny. Każda opinia, która nie jest po myśli HR to opinia wyssana z palca. Ehh nie wiem czy to trole czy zespół hr tak pięknie koloryzuje... Pracuje tu od lat i coraz gorzej to wygląda dla przypomnienia przez ostatnie 10 lat dostaliśmy aż jedną podwyżkę, gdzie minimalna krajową w tym czasie wzrosła o 1000zl nie wspominając o inflacji. Ogólnie tragedii nie ma ale aż tak super kolorowo jak te kilka opinii tutaj dodawanych jedna po drugiej w odstępach 5, 6, i dłuższą 16 minut (co sugeruje pisanie przez 1 osobę) to nie ma

CrazyClaudie91

Z całego serca polecam pracę w FCA Powertrain. Pracując tutaj, mogłam przejść bez nerwów przez okres macierzyństwa. Dzisiaj mam 2 wspaniałych dzieci i rewelacyjnego pracodawcę, stabilne zatrudnienie oraz bogaty pakiet socjalny w postaci premii, kolonii dla dzieci czy też kasy zapomogowo- pożyczkowej. Pracując w FCA Powertrain nie patrzy się ze strachem w przyszłość.

Mati123

W FCA Powertrain rozpocząłem swoją ścieżkę kariery zawodowej na najniższym stanowisku. Dzisiaj po 5 latach mogę powiedzieć, że osiągnąłem sukces. Cały czas rozwijałem się w kierunkach przydatnych pracodawcy, skończyłem studia kierunkowe. Pracodawca to dostrzegł i naturalnie docenił. Dodatkową zachętą jest bogaty pakiet socjalny, oraz szeroki wachlarz przeróżnych premii.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca w ochronie - sklep odzieżowy w Bielsku Białej
Bielsko-Biała
Seris Konsalnet Holding S.A.
Joanna

O, widzę świeże opinie, to może ktoś mi odpowie czy są przyjęcia na produkcję? Jak zarobki? Czy praca jest ciężka?

zadowolony pracownik
@Joanna

Jeżeli chodzi o montaż to jest super jak dla mnie, pracuje już ponad rok, wypłata niespada ponizej 2200 a najczęściej kręciła się w okolicach 2600-2700 w czasach przed koronawirusem kiedy pracowało się też w soboty niektóre. Jest też dużo premi, wakacyjna, świąteczna, kolonie dla dzieci, tanie bilety do kina, piknik rodzinny, mi to pasuje. Praca lekka, najcięższą pracę robią roboty, ludzie tylko kręcą śróbki. Przyjęć jeszcze nie ma, ale warto pilnować tematu, bo są widoki na wzrost produkcji i pracę na 3 zmiany więc coś się może pojawić.

Ciężko jest w systemie 12/12 w FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.? Ktoś coś?

miły

FCA praca 3 zmianowa 5 dni w tygodniu a w soboty płacą dodatkowo.

Arlet

Mam pytanie czy są przyjęcia do FCA Powertrain w BIELSKU?

ziomek

zgadzam sie jeden wielki bałagan, a jest tam taki mały kierowniczek, Który kompletnie nie ma pojecia o robocie Kozioł czy jakoś tak

Bigu

Ciezko tu znalezc specjaliste od silnikow spalinowych. Pracuje na montazu od dwoch lat ale haos jest tu wszedzie. Ostatnio szef wydzialu polecial za skazenie rzeki.

Wiecie może czy potrzebują nowych pracowników? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

kolega

Witam. Jest ok zrobił bym tylko pożądek z sprawą odbijania kart magnetycznych pracowników na lewo a jest w to zamieszana nawet kadra kierownicza. Do zarządu- dobrze wiecie o kogo chodzi (dyscyplinarka)

Masa

Wszyscy specjalisci odchodza do innych firm gdzie mozna duzo lepiej zarobic. Stawki takie same jak 10 lat temu. Brak podwyzek, brak systemu motywacyjnego, brak perspektyw na nastepne lata

Wojciech
@Masa

Jak obecnie wyglądają wynagrodzenia za pracę w firmie FCA Powertrain Poland? Chciałbym wiedzieć, czy pracując rzetelnie i sumiennie są szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko? Pracodawca potrafi docenić zaangażowanie najlepszych pracowników i odpowiednio ich wynagrodzić? Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

Agata

@Bartek, jesteś zainteresowany aplikacją do tej firmy? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę koniecznie napisz jakie masz odczucia, co proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga? Każda informacja dotycząca firmy przyda się innym użytkownikom, którzy będą zainteresowani tym pracodawcą. @Jest źle, negatywne komentarze dotyczące firmy nie są usuwane. Administrator może usuwać tylko komentarze, które są obraźliwe lub napisane niezgodnie z zasadami kulturalnej wypowiedzi. Wszystkie opinie są mile widziane jeśli są napisane obiektywnie i merytorycznie.

Bartek

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Agata

Czy możesz napisać dla nas swoją opinie na temat firmy FCA Powertrain Poland w Bielsko-Białej? Jeśli tak, proszę opisz obecną sytuację kadrową w firmie, może zwiększono zatrudnienie w ostatnim czasie? A może byłeś w przeszłości związany z tą firmą, jak wspominasz atmosferę w pracy, co z dodatkami do płacy? Namawiam was do dodawania nowych komentarzy w tym temacie.

Jest źle
@Agata

Niema sensu nic dodawać, wszystkie negatywne opinie o pracy w FCA i tak są usuwane, Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.