NORAUTO

Bielsko-biała

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o NORAUTO

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORAUTO

Miet

W kilku słowach : 1. Miała być wymiana hamulcowych szczęk tylnich , cylinderka i przewodów hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego. 2. Miało być zrobione na nastepny dzień na 20.00, było na sobote na 16.00 czyli 3 dni. 3. Cena - żenada najpierw wyliczyli 715, potem 926 a potem 1044. Wykłócilem sie i łaskawie zmniejszyli o 200zł. 4. Wykonanie, po regulacji hamulce dalej nie działały, przyjechałem z reklamacją i wyregulowali ręczny (po pierwszych ich pracach wogóle nie działal) Reasumując: drogo (np robocizna za wymiane plynu hamulcowego ok 85 zł), niska jakość usług (nie umieli dopasować, wadliwa regulacja), nie na czas (niedotrzymany termin usługi), błędna diagnostyka.

delpablo

Typowa sieciowka:-((Obrot kasa kasa i nic poza tym:0Wyciagnac od ludzi jak najwiecej kasy jak akwizytor :-/a jak mowisz klientom prawde to dziekuja za wspolprace!!!Porazka!!!

Jarek

Nie polecam nikomu. Skorzystałem ostatnio z promocji na ustawianie zbieżności i wymianę opon na nowe. Moje stare opony znikły chodź bieżnika było jeszcze 6mm i po wymianie jakoś ich nie mogli znaleźć i przynieśli mi 4 sztuki innych opon na mniejszą felgę a w dodatku zjechane do dna. Co do ustawienia zbieżności podszedł pracownik i powiedział, że trzeba zrobić nie tylko przód ale całą geometrię ale będzie to droższe. Zgodziłem się ale widziałem, przez okno, że zrobili tylko przód. Po tygodniu pojechałem sprawdzić i usłyszałem, że jest do ustawienia geometria bo jest źle, jak wyjąłem fakturę to Pan stwierdził że widocznie pracownik źle ustawił i w ramach reklamacji ustawią ponownie. Tym razem ustawili dobrze i przód i tył. Kpina jakaś.

Zostaw opinię o NORAUTO - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORAUTO