Opinie o NORAUTO w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORAUTO , a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORAUTO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORAUTO w Bielsko-biała

Kacper Nowy wpis

Słyszałem ze ta firma upadła, to prawda ?

Administrator Nowy wpis

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z NORAUTO ?

Miet Nowy wpis

W kilku słowach : 1. Miała być wymiana hamulcowych szczęk tylnich , cylinderka i przewodów hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego. 2. Miało być zrobione na nastepny dzień na 20.00, było na sobote na 16.00 czyli 3 dni. 3. Cena - żenada najpierw wyliczyli 715, potem 926 a potem 1044. Wykłócilem sie i łaskawie zmniejszyli o 200zł. 4. Wykonanie, po regulacji hamulce dalej nie działały, przyjechałem z reklamacją i wyregulowali ręczny (po pierwszych ich pracach wogóle nie działal) Reasumując: drogo (np robocizna za wymiane plynu hamulcowego ok 85 zł), niska jakość usług (nie umieli dopasować, wadliwa regulacja), nie na czas (niedotrzymany termin usługi), błędna diagnostyka.

1
delpablo Nowy wpis

Typowa sieciowka:-((Obrot kasa kasa i nic poza tym:0Wyciagnac od ludzi jak najwiecej kasy jak akwizytor :-/a jak mowisz klientom prawde to dziekuja za wspolprace!!!Porazka!!!

Jarek

Nie polecam nikomu. Skorzystałem ostatnio z promocji na ustawianie zbieżności i wymianę opon na nowe. Moje stare opony znikły chodź bieżnika było jeszcze 6mm i po wymianie jakoś ich nie mogli znaleźć i przynieśli mi 4 sztuki innych opon na mniejszą felgę a w dodatku zjechane do dna. Co do ustawienia zbieżności podszedł pracownik i powiedział, że trzeba zrobić nie tylko przód ale całą geometrię ale będzie to droższe. Zgodziłem się ale widziałem, przez okno, że zrobili tylko przód. Po tygodniu pojechałem sprawdzić i usłyszałem, że jest do ustawienia geometria bo jest źle, jak wyjąłem fakturę to Pan stwierdził że widocznie pracownik źle ustawił i w ramach reklamacji ustawią ponownie. Tym razem ustawili dobrze i przód i tył. Kpina jakaś.

Zostaw merytoryczną opinię o NORAUTO - Bielsko-biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024