Opinie o NORAUTO w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORAUTO , a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORAUTO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORAUTO w Bielsko-biała

Kacper Nowy wpis

Słyszałem ze ta firma upadła, to prawda ?

Administrator Nowy wpis

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z NORAUTO ?

Miet Nowy wpis

W kilku słowach : 1. Miała być wymiana hamulcowych szczęk tylnich , cylinderka i przewodów hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego. 2. Miało być zrobione na nastepny dzień na 20.00, było na sobote na 16.00 czyli 3 dni. 3. Cena - żenada najpierw wyliczyli 715, potem 926 a potem 1044. Wykłócilem sie i łaskawie zmniejszyli o 200zł. 4. Wykonanie, po regulacji hamulce dalej nie działały, przyjechałem z reklamacją i wyregulowali ręczny (po pierwszych ich pracach wogóle nie działal) Reasumując: drogo (np robocizna za wymiane plynu hamulcowego ok 85 zł), niska jakość usług (nie umieli dopasować, wadliwa regulacja), nie na czas (niedotrzymany termin usługi), błędna diagnostyka.

delpablo Nowy wpis

Typowa sieciowka:-((Obrot kasa kasa i nic poza tym:0Wyciagnac od ludzi jak najwiecej kasy jak akwizytor :-/a jak mowisz klientom prawde to dziekuja za wspolprace!!!Porazka!!!

Jarek

Nie polecam nikomu. Skorzystałem ostatnio z promocji na ustawianie zbieżności i wymianę opon na nowe. Moje stare opony znikły chodź bieżnika było jeszcze 6mm i po wymianie jakoś ich nie mogli znaleźć i przynieśli mi 4 sztuki innych opon na mniejszą felgę a w dodatku zjechane do dna. Co do ustawienia zbieżności podszedł pracownik i powiedział, że trzeba zrobić nie tylko przód ale całą geometrię ale będzie to droższe. Zgodziłem się ale widziałem, przez okno, że zrobili tylko przód. Po tygodniu pojechałem sprawdzić i usłyszałem, że jest do ustawienia geometria bo jest źle, jak wyjąłem fakturę to Pan stwierdził że widocznie pracownik źle ustawił i w ramach reklamacji ustawią ponownie. Tym razem ustawili dobrze i przód i tył. Kpina jakaś.

Zostaw merytoryczną opinię o NORAUTO - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.