Jamarex

Bielsko-Biała

Opinie o Jamarex

krzysztof

zastanwiam się bo Był w jamarexie' napisał, że prava od 7 do 23, czy nie ma tam normowanych godzin pracy? Cały dzień trzeba pracowac tyle godzin, to przeciez niemożliwe

Był w jamarexie

To szacun dla Ciebie że tam tyle wytrzymałeś. Bo ja po miesiącu zapieprzania od 7 do 22 a czasami 23 powiedziałem że nie będę tak pracować.. i podziękowałem panu [usunięte przez administratora] Samochody rozpierdzielone tak że ledwo się to kulało, a jak z pełną paką trzeba było hamować to się modliłem żeby tylko hamulce nie puściły. Non stop dowalone piwa na maksa przy ładowności 2 ton. Brawo. Nie chciałem dłużej brać na siebie odpowiedzialności za ewentualne szkody. za 1600 złotych. brawo proszę panów. Nie mówię o tym co w transporcie się rozbije bo to już zależy od tego jak poukładasz sobie towar, ale kurna po prostu jakaś paranoja tam była. Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi ekstremalne doznania. Pracowałem w paru firmach tego typu ale czegoś takiego nie widziałem.. Życzę im żeby jak najszybciej zniknęli z tego rynku.

Pracuję tam ponad rok, wbrew opiniom nie pamiętam żeby nie było kasy na czas...

Zostaw opinię o Jamarex - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamarex