Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Regan

Dobry. Pisza z zapytaniem. Czy w tyj firmie można się zatrudnić mając garba? Proszę o poważne odpowiedzi.

Król
@Regan

Ja mozesz się zatrudnić jako Kamela do transportu rurek miedzianych hahahahaha

Zenek

Teee Najman zbiórka ci zrobili https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/zamyslow-zebrali-odziez-dla-potrzebujacych/cid,16756,a jeszcze yno sekator do pazurów ci dociepnom i żeś je hrabia wielopolski jak malowany

Hrabia jak malowany
@Zenek

Teee kurok jo wyglondom jak wyglondom ale bym cie kupił z lewy kapsy a ty teroz bedziesz biegoł po piwnicy pod mistrzówką z półksiężycami (nożyce do cięcia kabli)i nożem do tapet bo zbliża się Mikołaj a prezenty z nieba nie spadną .

@Hrabia jak malowany

Lewo kapsa to u ciebie jest dziurawo jak i reszta łachów. W tej twojej brodzie za niedługo się zadomowiom nietoperze z wuhan

Tadeusz Najmann

Dzień dobry. Mam fachowom porade na KUROWIRUS. Jak czujemy że nas biere gupota to trzeba se walnąć pół litra łiski tak żeby na drugi dzień było nas czuć w robocie. Wiadomo nic nie zastąpi zdrowego trybu życia m.in spacer na świeżym powietrzu najlepiej na wolnym wybiegu.

Nie do wiary

Czy to prawda że macie tak ogarniętego instruktorka po którego naukach, oraz przekazanych wiadomościach i dobrze wypełnionym dzienniczku można awansować w widełkach na pedagoga.

Conan masturbator
@Nie do wiary

O kerym godosz i z kerego działu?

Nie do wiary
@Conan masturbator

Takie gwiazdy tylko w akpia

Conan masturbator
@Nie do wiary

Stary pasztet?

Ksysiu konstruktor

Mój bękart bynajmniej zdał legalnie egzamin w szkole frajerów a ty brojlerze na picu za krauzę flaków żeś dostał dziurawe krzesło obrotowe po kościelnym Jagiellończyku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Parówa

Bezmała że w automatyce je piynciu majstrów. Je to prowda?

@Parówa

Tych czterech to moje wafle. Jedyn odpalo mi kompa, drugi robi mi kawa, trzeci dopisuje byki a czworty za mie myśli... w sumie czy można myśleć jak kura z tekturową łepą ?

Tate
@Parówa

Gupoty godosz, jest czterech i jo, najważniejszy. Ciasno momy w kanciapie jak w kurniku więc byda chcioł ogłosić przetarg na rozbudowę żeby każdy mioł swoja grzęda bo teraz to nawet nie moga spokojnie po internecie pochasać bo ciągle czuja czyjś oddech na plecach.

Król

Witam, chciałbym się zatrudnić. Mam pytanie czy to prawda że zwalniają za wywóz miedzi np. rurki miedziane. Drugie pytanie czy to prawda, że niektórzy pracownicy-majstry dają w palnik (czyt. karton) w pracy (czyt. kanciapie 5 osobowej) łiskacza?

Kurczak z akpia

Zaczynamy party kwoki i bażanty!

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zenon Kierszu

Nie

Kura

Dzień dobry, oddam za darmo izolację kabla. Tylko kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na smsy.

Tadek Najman

Jak mosz jaja kuro to wyzywom cię na Fejm Emema i tam mi zapłacisz za moja potargano flanela na niedziela

Zulus Ireneusz

Flaki, gołąbki i klopsiki takie oto słoiki pozwoliły mojej ekipie robić niezle triki. Był magazyn ze złomem oraz kanciapa z bębnami tam się działalo dniami i nocami.

Pasztet

Manometr, molikota, puzon i ja, puzon i ja, puzon i ja i już się usterka straciła, straciła, straciła, lecz nowa nagle powstała, powstała, powstała, oj ja niemądry oj lala oj lala ratuj mnie tata!

To ja

Nie polecam Firmy. Dorobisz się w niej garba tylko i wyłącznie a robisz za miskę ryżu! Kto ma zarabiać ten ma (usunięte przez administratora) kierowników Proste!

Regan

Jo tam pija jeszcze Cisowianke przez rurka miedziana z dawnych zapasów, a ona chroni przed wirusoma.

Ozim

Cześć chłopaki zapraszam na gay party w sobotę. Buziaki :*

Madzia Gesler

Prowadzę teraz program kuchenne rewolucje w restauracji Złota Kura, a u was w Doosanie jest jakaś kura? Słyszałam że jest jakaś kura z fajką w dziobie co kabelki skrobie.

Poeta kablowy
@Madzia Gesler

Z fajką w dziobie, po jajach pod blatem się skrobie, ten nieudacznik i leń w jednej osobie. Sam nawet nie raz się przyznał, że łeb ma z kartonu, a nadgodziny dopisuje sobie, pasztetowi i kotu. Więcej moich wierszy na www.zenobiusz.com.pl

Bohen

Witam serdecznie. Są jacyś chętni na e-booka bo mam ochotę wylać pomyje na niektóre (usunięte przez administratora) z akpia

Stary pasztet

Holinder jasny Adam weź Wojtka i sprawdźcie czy to ten wstrętny kurak kazuje usuwać moje wpisy! A Ty Wojtek weź Adama i sprawdźcie czy ten prymitywny kurak dopisuje sobie byki, niewiem jak ale mocie to sprawdzić smrody

Kin cong pust
@Stary pasztet

Czy mogę u ciebie zdobyć certyfikat na obsługę manometrów .

Marcin Pudel
@Kin cong pust

Certyfikaty to u mia bo jo ja główny spec od wskazówek

Koledzy

Będzie nam cię brakowało na warsztacie , szczególnie smrodu z cygaretów.

@Koledzy

To fejk nius gdyż ponieważ nie mam i nigdy nie miałem koleguw

Niskie IQ

Hejka to ja kielonek. Zmieniłem nick żeby nikt się nie skapnoł ze ja to ja to jasne jak dwa razy dwa, moje przekrety każdy już znaaaa na na na na na

Solarek
@Niskie IQ

Hej cio tam u was chłopaczki? Ja siedzę w Denmark na depilation of the ass and paszki.Pozdro polaczki

Reganoma

Hejkoma .Mam do zaoferowanioma rurkoma z palnikoma,tanioma.

@Reganoma

Pamiętej o mojej prowizji garbaty dorszu

Reganoma
@Kura

Mało już miałeś prowizji, no dobra coś Ci odpale ale może mnie za to zabierzesz no dorszoma.

Bohen
@Reganoma

Mogę się do was podłączyć?

@Reganoma

A masz jeszcze tą magiczną tasze, która co dzień pomieściła zgrzewke cisowianki ,bo bym pożyczył na dorsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.