hydrotech

Rybnik

Opinie o hydrotech

tylko tyle

liczy się tylko rynek o ludziach już nikt nie myśli.

Tata Valentino

Ogólnie jakby wszyscy robili na równych zasadach było by super. Ale póki co to każdy dba o swoją (usunięte przez administratora). Niby najlepszy kolega a jakby mógł to wbije ci nóż w plecy. Nie ma jedności między pracownikami. Najlepiej kapowac i śmiać się jeden z drugiego. Zero jakiegokolwiek wsparcia i pomocy pracowników bardziej doświadczonych.

Prawdziwy Tata Valentino
@Tata Valentino 07.11.2017 20:39

Tata Valentino dlaczego używasz mój pseudonim? Ale do rzeczy. Nie ma co się dziwić, że jest w firmie jak jest. Szef produkcji nie potrafi zarządzać ludźmi. Zmienia co chwila decyzje i zadania do wykonania. Potrafi tylko podburzać, denerwować i mobbingować ludzi, np. nie przyjdziesz w weekend do pracy, to obetnę ci premię. Sobie przecież nie zabierze, a jego słynne hasło, że "na twoje stanowisko za bramą czeka dziesięciu nowych" zrobiło się bardzo nudne. On też działa na swoją korzyść. Bo czego oczy nie widzą, to... Dalszą sprawą jest tłamszenie jakiejkolwiek inicjatywy pracowniczej, i braku jakiegokolwiek wynagrodzenia za takie pomysły. Niby jest skrzynka pomysłów, ale co z tego, skoro nikt tam nic nie umieszcza. Bo niby dlaczego? Ktoś ma fajny pomysł, opisze cały proces, wrzuci do "skrzynki pomysłów". I co? I nic. Każda wiadomość do prezesa jest "filtrowana" przez kierownika produkcji. Zawsze może sobie przypisać jakiś pomysł. A prezes mu powie: "S., jaki ty jesteś mądry.". Choć z drugiej strony po co się starać. Ostatnio był dobry przykład. Chłopaki z własnej inicjatywy zrobiły sobie sprzęt, to dostali opieprz od prezesa. Po co, na co. Co z tego, że prosili się już parę dobrych lat. Zarobki jak zarobki, wszędzie w okolicznych firmach tak samo. Więc kokosów nie ma. Spawacze swoje zarobią, ale też muszą "wysiedzieć" godziny, a w przypadku najemników, tutaj liczy się efekt pracy.

Nie jestem robotem a ty?

Jak bydymy robic po 16h to mu do stycznia wszystko zrobimy i juz w lutym bydzie mogl uwalic . No ale cos za cos muszymy sie poswiecic i jak je tako potrzeba to z nocki na rano baja zostac. Pozdro dla chopakow z wypalarek;)

Srac na Marksa

Polecam ten film... https://youtu.be/q0qGaX4UGiI

ewaq
@Srac na Marksa 03.11.2017 03:55
Polecam ten film... https://youtu.be/q0qGaX4UGiI

Prosza Cię..Ty to musisz na wypalarce robić bo tylko tam jest czas żeby ten film obejrzeć:)robota je do marca ..potem zaś się wszystko uspokoi...teraz prezes zarobi...potem jak nie będzie roboty uwali premie i też zarobi ..na odczepnego dają od 50groszy do 1 zł...przodowym po 10 % więcej by nic nie gadali i wporzo..i tak 25 lat..

Mama Valentino

Chopy nie wicie kiedy bony?? I po wiela

Na kiedy...na wczoraj

Czas poswiecony pracodawcy 250-300h w miesiacu ustawowo 40h tygodniowo... Nie ktorym pracownikom to az odbilo z tego zaangazowania... Taka prawda ze wszyscy wyrazilismy zgode na ten cyrk z zarobkami. Jedni z drugich sie smieja , podpierdzielaja , obgaduja tylko dla wiekszego zysku kosztem rodziny , kolegow czy tez wlasnych idealow. Jak ze sluszne jest powiedzenie ze kazdy ma swoja cene...

tak to już jest
@Na kiedy...na wczoraj 28.10.2017 00:20

Zgadza sie..najlepsi są Ci którzy kolegą gadają że nie idą weekend a potem u kierownika pierwsi zapisani i to często ci samotni którzy wysmiewają tych którzy mają rodziny..drugi "element"ludzi to tacy którzy w czwartek biorą urlop by koniecznie odpocząć i przyjść sobotę z niedzielą..i zapamiętaj jedno kolegów niema ..jeden Cię sprzeda na firmie,jeden prywatnie itp.

Xyz

Chopy jo ni wiym z czym mocie problym. Jo za goły miesiąc mom 3800 przelewu. Milo i rodzinno atmosfera. Kierownik produkcji do dogodanio. Robota nie dla leni. Idzie się tutej nauczyć wielu rzeczy. Duże możliwości rozwoju

Tata Valentino

@dsad Co się dziwisz że kierownicy muszą dorabiać, bo mają tak niskie wypłaty? Poza tym jedynymi osobami w całej firmie, które mogą robić "fuchy" to szef produkcji i główny bhp-owiec.

Yhm

Kaj je Valentino !!!!!!

dsad

ja się zastanawiam po co ten kierownik na nocce???po to żeby pół zmiany "fuchy" robił a potem nad ranem ludzi "jebał" że nic nie porobione..??To gdzie on był gdy brakowało elementów do pracy ,spawania itp???Chyba nie tędy droga..

co za ludzie

A ten to skąd wyskoczył??Założę się że jesteś blisko biura bo właśnie ty zasmiecasz opinie to forum a dlaczego???podsumuje cię numerkami...i czy to jest nieprawda...??? 1.Większość załogi załogi 13-14zł ..cóż czysta prawda ..ale pewnie Ciebie nie dotyczy bo jesteś lizusem lub podpierdalczam z takim brutto rocznym napewno... 2.Kierownicy chodzą soboty i niedziele by zarobić..prawda przecież jeden się aż trzęsie żeby sobotę na drugą zmianę zrobić za 100%...gdy inni w ciepłocie robią za ..wiadomo ile.. 3.Premia uwalona za robote..szkoda komentarza na to bo wszyscy zainteresowani wiedzą.. 4.Strach kierownika przed GÓRĄ..wiadomo.. 5.Na dole ludzie po szkole a na górze ..i co może tak nie jest..dwóch na G . przecież tak pracuje..jeden z nich ma choć szkołe.. 6.A to już tak od siebie..Chłopie jeb..dalej 300 godzin w miesiącu żeby mieć to brutto..brawo prawdziwy z Ciebie Wódz pracy a inni niech spijają śmietankę ..

rozczarownany Valentino

ach i jeszcze jedno idz już do pracy bo trzeba pracować po 12 godzin po niedzielnej szychcie by 70-80tyś zarobić brutto i rodzinka pozdrawia tylko nie wróć nerwowy po tylu godzinach pracy..

rozczarowany Valentino

co ty valentino??? Myśle że ty jesteś ofiarą pracy w tej firmie..bo skoro piszesz 70-80 tyś brutto to oznacza jedno..jesteś typem pracownika na zawołanie tzn. pewnie walisz weekend za weekendem do tego nadgodziny..kablujesz na innych za plecami i kierownikom itp..Jeśli chodzi ci o obronę kierownika to wiadomo ma on prawo wymagać od ludzi to logiczne ale od siebie tym bardziej bo ON tak właśnie on ma od m.i.n ciebie brutto wyższe raz tyle i dlatego powinien być łącznikiem pomiędzy fizycznymi a górą tzn.Panem Prezesem i walczyć o pracowników..ale pewnie ty mu siedzisz w kieszeni i wszystko dla niego zrobisz bo jesteś gdzieś w 10% lizodupów...i co ci będę gadał ...pogadaj sobie ze swoim kolegą z wyższej półki...

valentino

Większość opinii na tym forum mało ma wspólnego z obrazem rzeczywistym. Jak w każdym anonimowym śmietniku internetowym piszą to jacyś rozczarowani frustraci, ci, którzy albo nie zagrzali za długo miejsca w tej pracy z powodu swoich "słabości" ludzkich (niechęć do normalnej pracy, upodobania alkoholowe itp), albo ze względu na urazy osobiste do kogoś, kto wymaga określonej pracy i dyscypliny, nie idzie na układy. Tych pierwszych, szczególnie w ostatnim okresie przewinęło się bardzo dużo - "ofiary" 500+ i innych tego typu złudzeń. To fakt, za samo chodzenie do pracy tam nie płacą, ale jak ktoś chce i potrafi to może wyciągać całkiem niezłe zarobki (do nawet 70-80 tys zł brutto za rok włączając 13-tkę - mowa o stanowiskach fizycznych), wypłacane od lat w terminie i dodatki socjalne. Można mieć pracę na normalnej uczciwej umowie przez wiele lat. Trzon załogi to tacy właśnie ludzie. A że czasem bywa nerwowo i nie wszyscy zadowoleni? Jak w życiu.

sadas

co wy ludzie myślicie????że będzie jedność..jo was prosza...wszyscy mówią że to pierdolą a jak coś to wielu jeszcze nadgodziny robi robiąc z buzi dupę...norma...tacy pracownicy są najlepsi ..nie szanujący własnych słów...

sdad

Ludzie co Wy się dziwicie???Jak przodowi mówią jedno a robią drugie...Każdy dba tylko o swoją dupkę...

masakra

Niestety to jest największe kuriozum tej firmy że na hali pracują coraz bardziej wykształcone osoby i lepsi fachowcy a na górze sami po znajomościach rodzinnych..jak ma taka firma funkcjonować jak ten w biurze nie ma pojęcia o co kaman ale ma tate mame z nazwiskiem i zawsze można stworzyć wirtualne stanowisko dla tej osoby..Ci co zostali jeszcze w tej branży to już ludzie o twardej skórze i mocnych nerwach bo wykorzystywanie na porządku dziennym a za to zero szacunku i wynagrodzeń w postaci czegokolwiek...zresztą co się dziwić jak pan kierownik produkcji boi się prezesa jak ognia i nigdy nie będzie walczył o fizola...i tu ci dobrze zagada a potem 10-tego wiadomo ..

pracownicze bydło

Kierownicy jak szlachta sie zachowują a robotnik jak bydło jest traktowany ( wy macie jebać)... Premia obcinana gdy ludzie mają najwiecej nadgodzin. Warunki tak złe i szkodliwe ze szkoda gadać ale pan bhp ma wszystko w normie...smiech na sali z tym całym bhp... Prezas rok w rok na minusie az sie serce kraja czytając jego pisma. Firma sie rozwija i wbija na rynek prawie 30 lat smiech na sali panie prezesie z tym twoim gadaniem... Maja roboli za tepaków i debili chodz wiekszość tych roboli ma wieksze pojęcie o wykonywanej pracy niz oni na tzw. poziomie...

ddd
@pracownicze bydło 25.04.2017 16:16

w hydrotech s.a najwiekszą wartosć ma załoga (fizole od jebania)...jest kilku przydupasów ale wiekszosć to spoko ludzie potrafią zrobić wszystko z niczego...

dssada

He he to je firma...soboty za normalną stawkę a nie 100%..oszukiwanie na premiach...większość załogi 13 zł stawka czyli najniższa krajowa..tu nawet kierownictwo z hali chodzi soboty i niedziele bo grosze zarobi...w Obi lepiej zarabiają a nie mają szkodliwych warunków którego oczywiście zacna Firma nie płaci bo wszystko w normie..i zgodze się ze firma daje umowę o prace ale tymczasowe na stawce..szkoda gadać..wytrzymałem 3 miesiące

Wal

hydrotech jest bardzo okej, dają umowy o pracę już od pierwszego dnia i z tego co wiem pensja jest dość duża

Kamila

Dalej się nic nie zmieniło z płatnościami/ premiami? Chciałam aplikować na zakupowca ale nie wiem czy się wgl opłaca.

kkkkml

Znowu się zaczęło..czyli obcinanie premii ale tym razem w porównaniu z dwa lata temu tym razem obcinanie kasy za dobrze wykonaną prace..A kierownik produkcji...cwaniaczek na hali przed ludziami..umywa ręce byle jemu kasa pasuje..

rogal

Przerobilem rok. W firmie jest dograna ekipa i kasa na biezaco

D

Masakra, brak słów

abc

Niestety firma jest firmą nierzetelną, nie podchodzącą do spraw poważnie. O pieniądze upominamy się już prawie 1,5 roku, a od kilku miesięcy nawet nie odbierają od nas telefonów. Nie polecam współpracy!!!

dziara

ogólnie fajnie się pracowało a ludzie którzy tam pracują sa zajebiści szczególnie spawacze dużo się tam nauczyłem. pozdro chlopaki trzymajcie sie i "GRZEJCIE" to tam hahahahaha a AREK niech sie boji ja wróce hahahaha

Zostaw opinię o hydrotech - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hydrotech