Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

(usunięte przez administratora)Pieniądze są w biurze a nie u fizycznych. Traktowanie monterów jak konie do rzucania na oranie… brak premii a tarcze dostali…jeb…ie się na obiektach w cieple za grosze, bez dodatków, bez niczego. (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla pracownika… Doosan ptfu way…

Czy Doosan Babcock Energy Polska S.A. organizuje staże dla studentów?

Zenon

Ja na starzu sie ciongnie kable

Bohen

Szukam pracy jako złota rączka. Ktoś coś?

@Bohen

Aktualnie posiadamy dwie oferty pracy ,a mianowicie spżedafca złomu i pszepalacz kotłowy .Zgłoszenia pżyjmujemy pod adresem .kukuryku miść krul wongla pl.

Dzik
@Kura

Hahaha złom się liczy kury do obory jak świnie

Stanisław Sitko
@Bohen

Jeżeli potrzebny transport chętnie służę pomocą

Pasztet (stary)
@Kura

Ty mi tu nie przyjmój, na razie to jo tu żądza i decyduja. Jak będzie potrzeba to młody pojedzie na olket czy coś takiego.

@Pasztet (stary)

Ty mie już usrowosz formalnie z tym twoim rządzeniem. Chyba się zapominosz że jo ni ma twoim smarkiem yno samozwańczym królem hałdy mułu. Mom dość ida załyczyć

Jagiełło
@Bohen

Do mnie przyjeżdżaj szybko! Budujemy świątynie jest dużo pozłacanych elementów do "zaopiekowania"

Dosanowicz

Dlatego że piszą całą prawdę o nim

Jo

Zszedłeś na złom drogę

Bronisław

Doosan Babcock Energy szuka asystenta inżyniera. Firma proponuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Czy w związku z tym można brać udział w szkoleniach branżowych i kursach językowych? Jak często są oferowane takie szkolenia? Każdy z pracowników bierze w nich udział.

Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byly

Cześć. Kiedyś pracowałem w akpia. Nastąpiły jakieś zmiany? Słyszałem że jest 5 majstrów a pracowników do roboty brak. Dalej funkcjonuje to chore kolesiostwo? Pozdrawiam

elkamirabelka

dzień dobry tutaj z nami taka elka elka mirabelka widać lubi garsonki i inne klamotki, elka lubi być władcza, elka frelka, elka mirabelka nie jakoś filar firmy doosan oddział polska, elka dobrze dziobie i ma jak uderzy ręką lub głową w stół co cały doosan polski drży, bojo się jej ludzie, sieje postrach i zbiera żniwo, myśli sobie że taka z niej pani dyr, ale tak nie jest nigdy nie było i nie będzie elke frelka elka mirabelka hehehe:)

Pasztet

Siema jakby co robia na miejscu bo narazie w Niemcach nie potrzebujom dyrektora generalnego w Mercedesie. Wiecie Kaj mie szukać przez łojca jakby co. Nara smarki

Hrabia

Siema w tym roku licytuję słynną niebieską kurtkę Marcina mistrza MMA.Myśla że za jakieś pół miliona ją wyszarpie i byda mioł fajno na rower.

Adam Kondrat Pasztetówka
@Hrabia

Jo ja wylicytuja za marki niemieckie

Lipa Wojtek
@Adam Kondrat Pasztetówka

A Ty już CEO w Mercedes Benz GmbH ADHD Deuczland?

Kondrat Pasztetówka
@Lipa Wojtek

Narazie jestem młodszym uszczelkowym ale to kwestia czasu jak się wybiję i zostanę starszym tapicerem w Mercedes Benz ja ja dojczland

Czy rozmowa rekrutacyjna w Doosan Babcock Energy Polska S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Poliglota

W Wielkiej Brytanii po angielsku, w Korei po koreańsku, a w Rybniku po polsku lub ukraińsku.

Zenuś

Suchej Czibakka skończ tu dawać smutne minki bo i tak każdy wie że to ty ty ty dajesz te smutne minki ki ki ki

Szejk

Siemka chłopaki. Doszły mnie słuchy że hrabia kupił smoking i jedzie na sylwka do Dupaju.

Zenuś
@Szejk

Na tym zgnitym jubilacie to on może co najwyżej jechać do mamy na kawa

Szejk
@Zenuś

No na tym jubilacie to tak ale zapominaj że mo jeszcze dwadzieścia innych składaków i Wigry 3 ze wspomaganiem kierownicy i grzanymi manetkami kupionych jeszcze w Pewexie.

Zenek

Z okazji nadchodzących świąt życzę wam wesołego alleluja i mokrego dyngusa.

Kościelny

Przepraszam to co innego, nie wiedziałem.

Zenek
@Kościelny

Zulus nie zgrywej się yno oddej mi klucze do kłódki w komorze prostownikowej

Szlaufcik
@Zenek

Dzień dobry. Czy ten spór dotyczy komory paleniskowej na dziewiątym bloku?

Aureliusz

@Jeden z pięciu a możesz jakoś jaśniej napisać o co chodzi? Bo dla osoby z zewnątrz to taki zagadkowy opis tego co się dzieje w firmie :D

Zenobiusz
@Aureliusz

Wszystko co się sam dzieje nie wylazi z królestwa czterech kartonowych ścian

Kura

Ja inżyniery ynformatycy od kabla hahah dej pokój sam yno jo mom poważanie w tyj fermie kokoko

Pasztetten

Ja ją smarken nie będzie wam tak wesoło jak za rok przyjadę neu C-class Mercedes Benz prosto z Berlina smarken

Robol
@Pasztetten

A co teraz będzie z twoim, można powiedzieć prywatnym melexem i blaszanką ,no chyba tate nie weżmie na stan bo już mo Connecta

Przeszcze
@Robol

Chłopaki może więcej szczegółów bo mi się już łezka w oku kręci. Teraz będzie melexik ogólnodostępny czy na zapisy?

Krzysiu

Ciekawe smarki kto wom nachyto karpi na wilijo jak już nie robi najlepszy ślusorz-mechaniol-elektrykorz-automatyk-hydrałlik-wyndkorz APU, APU ŁEJ ŁEJ APU APU ŁEJ

Święty
@Krzysiu

To teroz ten dział dupnie bez najbardzij wykształconego fachowca.

Fred
@Święty

A co to tu parówy wypisujecie. Nie wierza co moje piękne oczy widzą. To miszcz tera nie bydzie mioł poparcia w załodze chyba że zmienio też barwy.

Mikołaj

Cholinder jasny teroz bydziesz łapoł rybki i nutry w Nacynie.

Beret
@Mikołaj

Knura zwolnili?

Święty
@Beret

Jakże to możliwe?

Zenon Martyniuk
@Święty

Jak do tego doszło nie wiem?

Piosenka
@Zenon Martyniuk

I wszystko się może zdarzyć......

Sid Leniwiec

Ja się pytam gdzie są moje druciakiiiiii

Członek

Witam i o zdrowie pytam. Właśnie wrzućcie jakieś newsy typu kolesiostwo, obgadywanie za plecami, romanse w palarni. Nie ma co się czaić jest demokracja.

Elektromechanik

Dobry wieczór panowie i panie, są może jakieś szczególne nowości w Doosanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.