Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Kurczak

Jestem Zynonek napełnij kielonek .Kto nie ryzykuje nie pije szampana .Zdrowie twoje w gardło moje , a jeszcze zakuża.

Kurczak

Dobra waszmościowie, widzę że niezły folwark się tu robi. Ja w latach 90-tych byłem królem węgla.

Pasztet

Jest już nowa dostawa majonezu na miesiąc luty. Chętnych zapraszam o wpisywanie się na listę. Lista dostępna jest w laboratorium kinematografii, obfitych spustów oraz rybołówstwa na poziomie 0.

Indyk

A ten kura to dalej na fazie chodzi po hali z fajką w dziobie?

Tate
@Indyk

Nie ma nic do roboty to kurzy

Indyk
@Tate

Odezwoł się jegomość krupniok

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pasztet

Co wy smarki myślicie, nie wiecie jakie mam problemy. Jestem nietykalny siusiaki, nie to co wasze stare Hahahahaha

Tate
@pasztet

Adaś tłuku przestoń głośno godać o twoich problemach w internecie bo ci klima w laborze wyłącza i wyndka schowom w szpindzie

@Tate

Tate jak mi klima wyłonczysz w laborze i wyndka schowosz to ci wszystkie zygary z laboratorium na melexa załaduja i w sobota na olmecie sprzedom .

Kurczak

Koko koko byki spoko i w kanciapie jest kimono, najważniejsze że jest hajs na weekendy frajerzy piszą się zaś. Cyk łiskaczyk

do kurczakowej
@Kurczak

za dużo diskopolo się nasłuchałaś chyba ostatnio koko koko nie jest wcale tak koko uważaj bo jeszcze ktoś wpadnie ci w oko

pijący
@Kurczak

wiadomo jest że weekendy są naciągane, to co nie jest niby zrobione w ciągu tygodnia ma być nadrobione w weekendy, przecież po się piszą do roboty na weekend by mieć dodatkowo zapłacone a nie robią nic bo nikt tego nie weryfikuje, tak i sobie chodzą (usunięte przez administratora) i niczym się nie przejmują, zapewne bhp w te dni jeszcze kontroli nie przeprowadziła, każdy pije w weekend, i każdy się piszę się na dodatkowe pieniądze po ty tylko przyjść i się wyspać

@pijący

Te co to godosz. Ni ma żodnego naciągania roboty na weekendy. Jest taki zajob że jest 4 majstrów i 3 roboli więc mi tu nie godej gupot że jest mało roboty bo jeszcze pomyśla że mosz łeb z kartona

po pl
@Kurczak

pisz po polsku bo ciężko cię zrozumieć prosty hanysie oczywiście że są kombinacje z weekendami, każdy (usunięte przez administratora) aby mieć więcej do wypłaty a roboa i tak nie jest nie była i nie będzie zrobiona, więc nie bzduruj, zawsze było naciąganie na wekend bo się najlepiej nie pracuje (usunięte przez administratora)

kappo di tutti

ciekawe czy asia tak jak w 2019 będzie donosić w nowym anno domini 2020, ciekawe kogo będzie smarować za plecami, dodając swoje parę groszy, asia to lubi, czy to w pracy czy poza nią spotykając się z kolegami i koleżankami asia taka uwaga do ciebie zajmij się sobą i nie plotkuj na temat innych

narzędziowiec

co ty gadasz może ciepło jest ale marne grosze miesięczne i zero premii, nie ma czegoś jak premia

Iza

Takie optymistyczne podejście bardzo się chwali. Nadmieniłeś, że w Doosan Babcock Energy można liczyć na premie. Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat. Według jakich dokładnie kryteriów są one przyznawane?

śrubokręt
@Iza

nie ma PREMIII!!!!!!!!!!!! wbijcie sobie to do głowy a jeśli są to dostają ją tylko (usunięte przez administratora) krezusy!!!!!!!!!!!!!

Kurczak

Piję, palę, byki walę bezkarnością się dziś chwalę. I tak powiem.

pasztet

powiadam ma drodzy duzaniczanie nie jest dobrze, nie jest, czarne chmury się pojawiły, jest bardzo źle

Miro

@Tojo Warto popracować nad wzajemnymi relacjami bo popsuć atmosferę można szybko, a firma jest dobra więc warto

Taka jedna z bhp

Nie dali mi możliwości pożegnać się z kimkolwiek.. Dziękuję Wam za współpracę. Wszystkim. Specjalista, Kierownik, Spawacz, Monter, Narzędziowiec, moja Szefowa i Moje Kochane Dziewczyny na Werku oraz wszyscy inni, których nie mogę wymienić. Daliście mi możliwości poznawania i douczania się. Wszystkim, którzy mieli cierpliwość, czas tłumaczenia i nauczania mnie serdecznie dziękuję!

Tojo

Kiedy i czy wogóle skończy się patologia w dziale automatyki , czy ojciec się kiedyś obudzi i zacznie traktować syna jak każdego pracownika (podkreślam z ludźmi się nie liczy) chamskie odzywki i zachowanie ,cwaniak i jeszcze raz cwaniak i o dziwo nikt tego nie widzi .A i jeszcze jego kolega mistrz kurczak czy ktoś zrobi porządek z jego paleniem papierosów na warsztacie i zapachem whisky. Szanujmy się nawzajem pracujemy na was .Nie chce mi się o was dalej pisać bo to temat rzeka ,a do rana to by czasu brakło.Pozdrawiam.

Ziemowit

Spółka Doosan Babcock Energy Polska zrealizowała na zamówienie Doosan Babcock Limited prefabrykację rurociągów pary świeżej wraz z dostawą do Elektrowni Drax w Wielkiej Brytanii. Realizacja trwała 7 miesięcy od otrzymania zamówienia. Rurociąg podstawowy wykonany z materiału: rura fi 422,24x 77,77 w gatunku 16MoV6-3. Przed wysyłką na warsztacie przeprowadzono próbę ciśnieniową przy ciśnieniu 267 bar. Całość rurociągu wykonana zgodnie z wymaganiami PED i BS: 1113:1999

ziemowit gąbka
@Ziemowit

po co opisujesz jakąś realizację co to da to jest portal dotyczący pracy a nie tym że jakaś tam realizacja trwała 7 miesięcy, kogo takie bzdury intersują, można sobie wymyśłić historię o danej robocie nie wiadomo jaką, kogo to interesuje

Rydz

Każdy pracownik jest ważny i przyczynia się do rozwoju i sukcesu, albo porażki, firmy. Przestańcie na siebie hejtowac! Takie bzdury piszecie, że to o was źle świadczy nie o firmie. Co zarzucacie i co się nie podoba? Że firma organizuje wyjazd kadry admin.- inż? Organizuje źle, nie organizuje też źle. Nic tylko hejt, hejt i hejt. Zero konkretow odnośnie pracodawcy tylko samo obrażanie i pomawianie kolegów. Wstyd mi za was! A wpis że kadry kiedyś nie było! Kolego Nobla Ci należy przyznać z ekonomi jeżeli wg Ciebie i twoich doświadczeń takie przedsiębiorstwo działało i miało się dobrze. Gratuluję! Kadra- kierownicy robót, kierownicy, dyrektorzy, dział dzj, dsp, bhp, dfk,dzz,zarząd są od zawsze. Może kiedyś inaczej się zwali. Jednak zawsze byli. I wierz mi że bez nich nie dał byś rady.

Zenek
@Rydz

W 100% zgadzam sie z Tobą!

@Zenek

Po trupach do celu. Mi się udało ,trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

Olo
@Rydz

Nie rozumiem po co taka "obrona Częstochowy" , jeżeli jest dobrze to nie musi Pani tak reagować. Taka reakcja tylko podsyca sytuację, proponuję nie reagować na takie wpisy, napewno to przyniesie więcej pożytku. Proszę powstrzymać emocje !!! Psychologia miła Pani ????

ottak
@Rydz

a to tak nie było, może jak jeseś taka zorientowana to napisz co było nie tak że nie działało tera działa

do miła Pani
@Olo

miła Pani jest widocznie obrońco tej firmy która sama doskonale wie jak jest więc niech pani nie koloryzuje tutaj bo nie jest dobrze

Bylem widzialem

Czy dalej po 10 latach pracy stawki sa jak w biedronce 3000 brutto?

paluszkiewicz
@Bylem widzialem

jest znacznie gorzej

@Bylem widzialem

Bzdury piszesz że aż boli. 3tys dostajesz na początek jesteś swiezakiem bez doswiadczenia. Jeżeli po 10 latach dalej masz taką stawkę to znaczy że do niczego się nie nadajesz i nie zadałeś szkoły monterów. Każdy egzamin powoduje przeskok w widaelkach i wzrost wynagrodzenia! Nie wprowadzam ludzi w błąd!

Czy w firmie Doosan Babcock Energy Polska S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Bylem widzialem

Nie warto. Poszukaj w wlasnym zakresie czyli prywatnie wyjdziesz na tym lepiej

Rydz

Oczywiście, że szkolenia są. Jakie tylko Ci się zamarzą. Są szkolenia wewnetrzne monterów, spawaczy, operatorów i kadry oraz są szkolenia zewnętrzne. Dodatkowo dla chętnych firmą dofinansowane studia. Szkolenia musza być zgodne z twoją ścieżkę rozwoju.

Pasztet

Kolejne zawody wędkarskie minęły a ja dalej bez karty wędkarskiej,najważniejszej ,bo na kompie to wiadomo nie potrzebuje . Innych uprawnień mam co niemiara ale na co mi one są potrzebne jak tate dba o to bym nic nie "naprawił "więc siedzę sobie w swoim laboratorium nietykalny a po pracy dyżur i też mnie nikt nie tyka , a kasa się zgadza .Teraz tate mi załatwi prace na elektrowni na wodnym to i karte wędkarską musi wyrobić bo tam to dopiero będzie łowienie, a w wolnym czasie to kominy wodą napełnie .

Jo

U Kazika jest fajnie ???????? fajny chłop

SychKrych
@Jo

Kazik mega chłop! Szacun.

Obelix

@Smutna Pani, robolu, wypadzie. Niestety ale Smutny Pan ma rację i to nie są wasze pieniądze, mimo,że jesteście o tym przeświadczeni. Gdyby się chodziło do szkoły i uczyło, miało trochę wiedzy o ekonomi i o tym jak świat jest złożony i jakie reguły nim rządzą, to by się takich bzdur nie pisało. Wasze ciężko zarobione pieniądze macie co miesiąc na koncie. Na tym polega stosunek pracy. Pracodawca umawia sie z pracownikiem na wykonywanie danej pracy za określoną sumę pieniędzy. Chcę również zauważyć, że na integrację pojechali pracownicy (100 osób!) bez których wy na dole nie mielibyście co robić, bo nie byłoby firmy, nie byłoby zamówień. Nie widziałem jeszcze firmy, którą kierowaliby pracownicy z dołu. Pamiętajcie o tym, że wy wykonujecie pracę którą zleca wam firma, czyli przynoszą ci jak to uważacie "uprzywilejowani i nic nie robiący" pracownicy góry. Jeżeli jesteście niezadowoleni z pracy proponuję zmienić firmę. W chwili obecnej mamy ponoć rynek pracownika, gdzie każdy może przebierać w ofertach. Skorzystajcie! Dla mnie fakty są takie: 1. Firma oferuje rynkowe zarobki do tego dodatki i premie 2. Firma oferuje bogaty pakiet socjalny 3. Firma oferuje karty multisport 4. Firma oferuje ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny 5. Firma oferuje pakiet leczniczy Lux Med 6. Firma organizuje turniej piłkarski dla pracowników 7. Firma organizuje zawody wędkarskie dla pracowników 8. W konkursie bhp dział wygrywający dostaje nagrodę finansową na zorganizowanie imprezy działowej 9. W konkursach bhp i inicjatyw i rozwój pracownicy mogą wygrać nagrody indywidualne niemałej wartości 10. Firma organizuje co roku wyjazd kadry aministracyjno-inżynieryjnej 11. firma oferuje elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej 12. Firma organizuje na wnioski pracowników wolontariaty i wspiera róznę akcje CSR Proponuję również zapoznać sie z regulaminem go worka i akcją Hejt to nie opinia. Hejt to nie opinia. Hejtowi mówimy nie. Ja i moi koledzy z pracy, z firmy w kórej wszyscy pracujemy. Może nie wszystko jest idealne, ale jak się postaramy możemy to poprawić. @ Smutna pani ma pani w pełni rację to pracownicy pracują na sukces firmy. Prosze jednak pamiętać że wszyscy nimi jesteśmy. Ci co jeżdzą na integrację również. Oni też są pracownikami, którzy pracują na jej sukces. A pieniądze nie są wasze, nie są naszę, są Spółki!

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.