Opinie o Grand Medical Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grand Medical Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grand Medical Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Medical Poland Sp. z o.o. w Warszawa

ZAWIEDZIONY

Nie polecam pracy w tej firmie - atmosfera tragiczna . Mądrzy pracownicy już odeszli - zostali tylko tacy co nigdzie indziej nie znajdą pracy . Najstarszy pracownik - pracuje od jakiś 4 lat a umiejętności pracy -żadne . A tak prawdę mówiąc to strach pracować w tak biednej firmie - przecież nie opłacają składek ZUS - prawie rok czasu - pensje nie wypłacają w terminie , na początku pracy obiecuje premie za to czy tamto a potem ups !!!! - brak funduszy na ten cel . Dyrektor stworzył zakład pracy chronionej - przyjmuje wszystkich jak leci , bo nikt normalny nie chce już tam pracować . Myślę , że firma nie utrzyma się długo na rynku - oczywiście przy takim zarządzaniu. O tym co dzieje się w tej firmie można książkę napisać - ewenement na skalę -przynajmniej województwa .

Renata

Witam serdecznie, kilka miesięcy temu była prowadzona rekrutacja dla Specjalistów ds. finansów i administracji. Zdaję sobie sprwę, że stanowisko jest już dawno obsadzone, ale zastanawiam się czy warto wziąc udział w kolejnym naborze w przyszłości. Pierwsze pytanie, jakie mi się nasuwa po przeczytaniu wymienionych obowiązków dotyczy nadgodzin, czy się zdarzają:) Co do zarobków, to podali widełki 5 500–6 500 zł, ale ponoć są jakieś dodatki płacowe uzaleznione od wyników pracy, czyli w sumie ile one liczą, i czy trudno je osiągnąć?

Alka

To co dokładnie obiecuje, i jak to się ma do rzeczywistości? Rozumiem, że na tym stanowisku się tyle nie dostanie, ale jak w takim razie jest z innymi? Trochę mnie martwi, że wypłaty będą bez premii, nie wiem, na co się nastawiać.

Ina

Hej chciałabym przedzwonić i popytać o wolne stanowiska na operatora produkcji. Zastanawia mnie tylko to co piszecie o podwyżkach i opóźnieniach z wypłatami. Często zdążają się takie opóźnienia? Ile to dni? No i nie wiem czy dobrze rozumiem, pracownik z większym stażem ma taką samą stawkę co operator, który dopiero co sie przyjął???

@Ina

Sytuacja z wypłatami najgorsza była do połowy roku 2023, od tamtego czasu się unormowało i jest na czas, chyba raz się zdarzyło że 11 była.

Xxxx Nowy wpis

Bez perspektyw. Firma krzak

Zocha bez oka Nowy wpis
@Xxxx

Krzaczysko to jest,dziwne że ta pseudo firma jeszcze isnieje a dyrektor dalej klam nawija ludziom i bajki opowiada takie że w najlepszym kabarecie tego nie zobaczycie jajcarz jakich mało...ma talent do obiecanek cacanek jest w tym miszrzem świata :-) hahahaaa...

Renata

@Renata

Nie licz na jakiekolwiek większe wynagrodzenie, tym bardziej na premie czy nadgodziny. Obiecanki i mydlenie oczu. Omijajcie pracę w tej firmie z daleka

@Były

Wielkie dzięki za info, ale to 6500 jest realne, tak? Nie wiem, może mam małe wymagania, ale jesli by mi tyle zaproponowali na umowie o pracę to bym w to szedł. Nie daje mi spokoju tylko jeden benefit, który uwzględnili w ofercie, tzn. prace w młodym i dynamicznym zespole ;p Nie wiem jak tobie, ale mi się to głównie z rotacją kojarzy, nie wiem czy dobrze myślę. Te obiecanki to czego jeszcze dotyczą, tylko premii czy elastyczny czas (usunięte przez administratora) w tym możliwość (usunięte przez administratora) zdalnej też się nie pokrywa z rzeczywsitością.

J

Nie wiem jak z kasą, nie mam pojęcia ile inni zarabiają, ale zespół, przynajmniej część biurowa jest zadziwiająco stały, najkrócej pracująca tu osoba pracuje 2 miesiące (ale to uzupełnienie kadry) a potem to już ponad rok. O rotacji nie ma tu mowy. Godziny pracy również są dość elastyczne, 7-15, 8-16, 9-17, jak Ci pasuje, raczej nie ma z tym problemu. Co do zdalnej - różnie bywa, ale też z reguły można.

Alka Nowy wpis

Lenka Nowy wpis

Jak tu wygląda dokładnie praca przy kontroli jakości? Chodzi mi o to, jakimi narzędziami się posługujecie etc. Poszłabym, ale chciałabym znać specyfikę pracy najpierw, czy się pokrywa z moim doświadczeniem. A w ogłoszeniu oszczędzają takich informacji.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Grand Medical Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPAWACZ MAG (O)
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ZAWIEDZIONY

Szukam z mama pracy na produkcji ale nie ma ofert. Może nie jest tak źle jak niektórzy piszą? Sytuacja z wypłatami na czas unormowała sie ?

Co jaki czas w Grand Medical Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Magda

Nie ma tam czegos takiego jak podwyzka moze byc obnizka.Firma bez pieniedzy opoznienia z wyplatami dla pracownikow a dyrektor(usunięte przez administratora)

@Magda

Serio obniżka? Macie takie coś wpisane w umowie? Jak długo po terminie są wypłacane pensje?

Emilia

Znajdę tu kogoś pracującego w dziale finansów i administracji? Chciałabym aplikować na stanowisko specjalisty, ciekawi mnie czy widełki podane przez firmę (5 500–6 500 zł) to sztywne ramy, czy stawka podlega lekkiej negocjacji? :) Wymagają roku doświadczenia minimum, u mnie jest go o wiele więcej, dlatego się zastanawiam. Jak atmosfera w dziale, czy praca zdalna u was w firmie się sprawdza? Napiszecie coś więcej o tych międzynarodowych projektach? Są ciekawe i rozwijające?

@Emilia

@Emilia Nie licz nawet na 5tys brutto. Dyrektor nie ma kasy na wyplaty dla ludzi a o większej stawce możesz pomarzyć, (usunięte przez administratora)

Gosia
@Nowy

To ile firma jest w stanie zaproponować na rozmowie rekrutacyjnej? Jak tłumaczą widełki, które zostały podane w ogłoszeniu, skoro są nieprawdziwe? I czy są jakieś premie, dodatki, które mogłyby podnieść trochę wynagrodzenie?

Weronika

Hej, znalazłam ofertę pracy na operatora w tej firmie. Jak wygląda pakiet szkoleń przygotowujących do pracy o którym piszą w ogłoszeniach? W ogłoszeniu napisane jest, że konieczna jest znajomość prawa farmaceutycznego i GMP - jak dużą trzeba mieć znajomość prawa farmaceutycznego, musi być czymś poparta?

Qqq
@Weronika

Nie ma żadnych szkoleń, szkoda czasu. Atmosfera do (usunięte przez administratora) Wypłaty z opóźnieniem (za karę). Szukaj pracy w normalnej firmie.

Edward
@Qqq

Za jaka karę? Spóźniają się z wypłatami bo pracownik coś przewinił czy źle cię zrozumiałem?

Qqq
@Edward

Szef nie zapewnia np. surowców, kartoników, folii a później na zebraniu mówi że przez pracowników nie produkują dość dużo, że to oni są temu winni i za karę wypłaca później kilka dni wypłatę .

Justyna
@Qqq

Żadnych szkoleń? To jak wygląda pierwszy dzień pracy osoby zatrudnionej? Siada przy biurku i zaczyna pracę bez żadnego wdrożenia?

Ddd
@Justyna

Biurko ? Jak sobie jakieś znajdzie i odgruzuje. A nie wiem czy usiądzie, bo nie ma na czym.

Dariusz

Interesuje mnie stanowisko operator mechanik. Przy obsłudze blistrownicy miałem okazję już pracować a w starym ogłoszeniu, które znalazłem, widzę, że to jeden z obowiązków. W sumie podali, że umowa na okres próbny. Dalej tak jest, czy można od razu dostać na stałe? Jakieś tu w wątku widzę wpisy, że narzekaliście trochę na brygadzistę. Czy poprawiło się coś?

Zaniepokojony

Czy atmosfera na produkcji nadal słaba? Jak szefowie? Jaka polityka zarządzania?

oho
@Zaniepokojony

Na produkcji porażka, w innych działach to samo (usunięte przez administratora)

@oho

A co się tam aktualnie u was dzieje? Zwłaszcza jak atmosfera już przed samymi świętami? Jakieś paczki już może były?

Ewelina
@oho

Rozmawialiście o tym z szefem by może coś zmienić? Jaka była reakcja szefostwa? W dalszym ciągu pracujesz w firme?

Były

Z całą odpowiedzialnością nie polecam !!!!! Zarządzanie firmą daje dużo do myślenia. Nie szanuje się pracowników ,pensje od wielu lat stoją w miejscu,firma nie ma pieniędzy dla pracowników , ba na podstawowe rzeczy typu części do maszyn . Po zmianie dyrekcji atmosfera w pracy jest nie do zniesiena.Rotacja pracowników produkcji jak i biura bardzo duża. Najciekawsze jest też to ,że znajoma dyrektora robi z ukrycia zdjęcia pracownikom-czyste donosicielstwo.I jak tu pracować?-PATOLOGIA. Myślę,że dni tej firmy są policzone. MIŁEJ PRACY DLA NOWYCH.

były
@Były

To widzę, że w końcu znalazł się ktoś kto zabrał się za porządki. Może w końcu skończy się pieniactwo, bałaganiarstwo i nieróbstwo. Pora posprzątać konkretnie po byłej prokurent. Kto tam trafił jako nowy i próbował normalnie pracować nie mógł wytrzymać, stara gwardia wszystkich takich zwalczała. Ale w końcu przyszła kryska na matyska i pewnie dlatego ten nagły wylew żółci.

Jo
@Były

Jak się pracuje zamiast narzekać to pieniądze są. Tylko swoją robotę trzeba wykonać. Najgorzej jest gdy ktoś widzi co jest złe u kogoś, a sam ogląda filmy na zmianie i gra w jakieś gierki.

@Były

Bardzo to ciekawe co piszesz az nie chce sie tam skladac CV. …

Katarzyna
@Jo

Zgodzę się z Tobą. Dużo tu takich osób u was, że udają że pracują?

Jaka firma taka opinia.

Byly
@@pracownik

A to firma czy dom wariatow ??produkuja tam napewno leki??

Slaby

Naprawde ich wywalili i nastepnych juz wywalili jeszcze z tej trocy co se tak jedli z jednego talerza jedna osoba zostala ….

Xyz
@Slaby

Rozumiem, że jesteś tym brygadzistą co nic nie potrafi i eliminuje wszystkich mądrzejszych od siebie. Myślisz, że jak długo możesz bezkarnie zastraszać ludzi?

Zbyszek

Czesc!Wszystkim pracownikom!Jest tak zle jak piszecie?Co tam sie dzieje?Moze bede z wami pracowac prosze o opinie bo nie dam sie zgnebic jak co to powalczymy z nimi pozdrawiam was.????

@Zbyszek

Don Kichot się znalazł "ich już nie ma" Mogli by cię dużo nauczyć , bo nie licz że brygadzista czegoś cię nauczy. Sam nic nie umie, i nie chce się uczyć.

@@pracownik

Mam wiele lat pracy w farmacji i nie trzeba mnie uczyc pogadamy jak do was przyjde..

@Zbyszek

Pyszałku jeszcze nie pracujesz a już będziesz walczył? Pomyśl co piszesz. A co do doświadczenia to się okaże.

@@pracownik

Znalazlem inna prace!Nie oplaca mi sie dojezdzac z pod Warszawy 30km w jedna strone pozdrawiam....

@Xyz

To się zapewne skończy pozwem.

@Slaby

To Agnieszka i Maciek już nie pracują? A kto był jeszcze w tej trójcy? Leszek?

@Sufler

Potrzeba Ci ta wiadomosc do zycia….

@Ilona

No no fajnie by było jakby agnieszka i maciek już tam nie pracowali. Ich nie dało lubić się.

???
@Sufler

Na GoWork pracownicy umieszczają opinie o pracodawcy. Nie jest to serwis plotkarski czy tym podobne. Ze swoimi wpisami udaj się do biura ogłoszeń parafialnych, pudełka lub tym podobnych. Może tam znajdziesz równych sobie.

@???

Jak na razie to nic o pracodawcy tu nic nie ma tylko sami po sobie ciśniecie jełopy

???
@Sufler

Na razie wynika z twoich wpisów, że to ty interesujesz się innymi i umieszczasz jakieś zaczęte wpisy. Ciekawe po co, chcesz zaistnieć w sieci czy co? Jeśli chcesz się dowiedzieć co u kogo słychać to się umów z osobą, której życiem interesujesz na ploty. Może będzie chciała się z Tobą podzielić informacjami o sobie. Lepiej nie przeginaj bo takie działania można uznać za stalking.

@Sufler

I co pseudo brygadzisto w końcu zostałeś zdegradowany? Jastes największą porażką tej firmy.

X

Powiedz coś więcej o nich ciekawy jestem

@@pracownik

Napisz cos wiecej o nim kto to jest co i jak bo jestem kandydatem do pracy tu

Edward
@???

Masz racje. Ja szukam tu solidnych opinii o warunkach pracy a nie ploteczek i obmawiania innych. Ty tu pracujesz? Atmosfera jest taka kiepska jak wynika z komentarzy czy można się zgrać z ludźmi?

młody
@Edward

Jak się dogadasz to się zgrasz.

@młody

No bo tam po polsku nie mowia ..po niemiecku albo po lacinie

Zosia
@Były

Wszystko to prawda co piszesz a jak trafisz na zmiane do pazdziocha to bedzie (usunięte przez administratora)

oho
@Byly

Dom wariatów, firma krzak bez perspektyw. (usunięte przez administratora)

@Zosia

Pazdzioch akto to???boje sie ze tam trafie

To prawda z ta rotacja? Ze jest tak duża ?

Wazny
@Marek

Tak wymieniają co rok wszystkich

@Wazny

Poważnie napisałeś czy to sarkastycznie?

Wazny
@Marta

Bardzo poważnie,wiem nawet czemu

Ciekawy
@Wazny

Możesz coś więcej napisać? Podobno szefostwo się pozmieniało?

@Wazny

Widzę, że były jesteś, to chyba też "rotowałeś", kiedy to było?

Marny

A cos taki ciekawa

@Marny

No bo to chyba był jakiś wzmożony okres wtedy z tym wszystkim? On tu spytał o szefostwo, to o to chodziło czy o co z tym?

Kubuś Puchatek
@Ilona

Szefostwo? (usunięte przez administratora) gość który ma za nic wszystko i wszystkich. Zastanówcie się zanim wejdziecie w to (usunięte przez administratora)

Była
@Kubuś Puchatek

Kubusiu masz rację, byłam tam zaledwie kilka dni, i uznałam że nie ma sensu się szarpać. To bardzo dziwna firma, jakiś brygadzista czy kierownik zmiany który kompletnie nie robi nic (sztuczny etat), pan dyrektor pokrzykuje na załogę. Wam Stali - powodzenia. Potencjalni nowi zostawiam to Wam.

@Była

Tak przez kilka dni zauwazylas wszystko? Ciekawe czyich nasluchalas sie opowiesci ….

hfhg
@Kubuś Puchatek

Bo to przecież z zawodu dyrektor

oooooo

co się dzieje w firmie? jak się pracuje np w dziale jakości? jak się pracuje w laboratorium?

Aaa

Co jest nie tak z tą firmą? Dlaczego taka rotacja? I nie chodzi tylko o osoby pracujące na produkcji, bo jak widać po komentarzach to tylko się przerzucają „kto mądrzejszy, cwańszy” itd. Ogólnie… dlaczego ludzie tu pracują kilka miesięcy/ rok i uciekają? Już nawet plotki zaczęły chodzić po innych „farmach”, że Grand po zmianie zarządu to już w ogóle równia pochyła… co jest nie tak, że firma z potencjałem a taki bałagan?

Wiele wpisów to szczera prawda , chociażby jeśli chodzi o niektórych "pracowników". Jest taki jeden , który uważa się za kierownika wszystkich kierowników-pracuje od kilku miesięcy , nic a nic nie zna się na farmacji , nie ma zielonego pojęcia o pracy maszyn do produkcji , nie pomoże nikomu w niczym no bo jak? Ale każe nazywać się kierownikiem. Nigdy go nie ma gdy coś potrzeba -najczęściej za bramą wjazdową na papierosie .Tacy ludzie niestety pracują w tej firmie. Myślę , że większość tych wpisów / tych negatywnych o starych pracownikach/ to jego zasługa. chce się pozbyć ludzi duuużo mądrzejszych od siebie by móc rządzić młodymi i pokazać swoją wyższość.

Olga
@pracownik

No ale chyba i nad tym człowiekiem jest jakiś szef, to tego problemu nie widzą właściciele czy jakiś zarząd? Na jakiej posadzie tu jest skoro piszesz że nie zna się nic na farmacji?

@Olga

Co robi dyrekcja - dobre pytanie otóż NIC. A brygadzista pozwala sobie na coraz więcej, i coraz większe błędy.

XYZ
@pracownik

Ten brygadzista nie potrafi nawet zastąpić sprzątaczki. Maszyny żadnej na oczy nie widział. Nie wie też, że jest coś takiego jak dokumentacja. Jego cel w życiu "jak nic nie umiesz to zostaniesz dyrektorem".

XYZ
@pracownik

Niestety to prawda co piszesz. Szkoda tylko, że dyrektor nie potrafi zapanować, nad tym pseudo brygadzistą. Czy jemu się wydaje, że ten co wciąż u niego przesiaduje i wyciąga go na fajki to jest taki super? Chyba, że dyrektor uważa, że poniżanie i mobbing są najlepsze w zarządzaniu firmą. Tylko to potrafi jego brygadzista. Mam nadzieję, że w końcu ktoś zgłosi sprawę do inspekcji i się skończy kolesiostwo i układy.

@@pracownik

Brygadzista nierób umie się ustawić, pół dnia spędza przy bramie bo jemu wolno ciągle wychodzić jak pali, a najlepsze jest to że na produkcji go nie ma, za to stojąc przy bramie, siedząc w socjalnym i większość dnia u dyra ma tyle nadgodzin, że pracuje tylko do środy. A w czwartki i piątki odbiera nadgodziny i go nie ma. Gdzie dyro ma oczy? Trzeba być słabym, by potrzebować takiej miernoty co tylko włazi w 4... Może myśli, że brygadzista jest mierny ale wierny? To złe trafił.

Juz byly
@Xxx

Brygdzista zneca sie nad mlodymi pracownikami tak sie boja ze boja sie mowic o tym ,niektorzy juz sie sami zwolnili prZez niego

@Juz byly

No to czemu nikt nie doniesie na to, chociażby nawet ci co już się zwolnili im to na niczym tu nie zależy już przecież?

@Juz byly

Ciekawe, czy Rafałek wie, że jeżeli każe komuś wykonywać polecenia to ponosi odpowiedzialność za pracownika w razie wypadku. Wiadomo, że jeżeli sam nie zna żadnej maszyny a chce żeby osoba bez doświadczenia i szkolenia ustawiała maszynę to on za to odpowiada. Co zrobi jak będzie wypadek? Zwali na kogoś? Na każde pytanie ma odpowiedź nie wiem. Nawet nie wie gdzie powinien być w czasie pracy. Bo chyba nie na papierosie?

Xxxi
@Ilona

Ci co się zwolnili mają to pewnie już w nosie. Brygadzista wyzywa koleżanki od (usunięte przez administratora) z każdej normalnej firmy wyleciałby na zbity pysk, a tu dyrekcja nie reaguje. Do czasu, prędzej czy później ktoś złoży pozew.

@Xxxi

Aha? Czyli tutaj właśnie w ten sposób rzetelnie się sprawy załatwia? Jedynie droga prawna? To czemu do dziś nikt tego pozwu nie złożył? Granica nie została jeszcze po prostu przekroczona?

Gutek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

Wars
@Gutek

Tak,bo zostana niedouczeni i tacy co sie nie nadaja tam pracowac ,,chyba z ktos im zalatwial z (usunięte przez administratora)

Xyz
@Wars

Człowieku ogarnij się! Czy ty rozumiesz co piszesz? Prostego zdania nie potrafisz napisać, a co dopiero nauczyć się obsługi maszyn. Pewnie masz problem z obsługą mopa.

Byly
@Xyz

Moze i mam problem ale Ci co zarzadzaja firma 3 do 4 osob potrafia tylko mopa obslugiwac ..nie polecam tej firmy !!!

Aga

Witam mam zamiar zatrudnić się w tej firmie Interesuje mnie jakie leki się tam produkuje?

Doktor NO
@Aga

Leki na rozdwojenie jaźni, bo ludzie chcący wyciągnąć informacje pod pretekstem zatrudnienia bardzo ich potrzebują.

@Doktor NO

Nie oto chodzi pracowałam 28 lat w Polfie Tarchomin na tabletkarni a teraz e Polfie Warszawa na ampułkarni dlatego pytam

@Aga

Proszę przyjść na rozmowę to się wszystkiego można dowiedzieć. Nie możemy takich informacji udostępniać. Mamy produkty lecznicze i substancje aktywną. Ogłoszenie jest na pracuj.pl

Aga

Ok Właśnie w poniedziałek idę na rozmowę

Już nie doktor?

@Były

W jaki sensie już nie doktor? Odnośnie czego to

Magda
@Aga

Jak bylo na rozmowie?Jakie zarobki proponuja na poczatek?Czy zatrudniaja bezposrednio?

JA

Witojcie! Fajnie jest jak jakiś anonimowy (usunięte przez administratora) opisuje sytuacje w firmie po przepracowaniu kilku miesięcy - czyżby strach nie pozwalał wam się podpisać swoim imieniem? /Hmm,Xyz/ Co ty możesz wiedzieć o pracy starych pracowników? Myślę ,że gdyby nie oni / ci starzy/ to nie miałbyś gdzie teraz pracować. Uważasz /czyt.Hmm/,że starzy nie potrafią obsługiwać maszyn? To dlaczego właśnie oni mają uczyć nowych ? Myślę ,że te tchurzliwe typy /Hmm,Xyz/ piszą te farmazony bo nudzi im się w pracy lub chcą pokazać wyższość anonimowości nad rzeczywistością. Miejcie odrobinę odwagi i przyjdzie na produkcję i powiedzcie to prosto w twarz!!!!!!! . To co wypisujecie pod przykrywką anonimowości na temat starych pracowników . Myślę , że i tak w końcu wszyscy dowiedzą się kto stoi za tymi wpisami bo tchurzostwo bardzo śmierdzi - będzie czuć. I jeszcze co do gnębienia nowych pracowników-jak przyjmuje się do pracy narkomanów i alkoholików to nikt o zdrowych zmysłach nie chce z takimi ludżmi pracować, chyba że ten śmierdzący anonim tak lubi. a tak w ogóle to wszyscy brać się do pracy bo słupki nic nie rosną a nawet mają tendencję spadkową od jakiś 3-4 tygodni.

I...

Bezproblemowo dla mnie. Praca jak praca. Wszędzie trzeba pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Medical Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Medical Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grand Medical Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Michaela Faradaya 2
    03-233 Warszawa

Grand Medical Poland Sp. z o.o.