Opinie o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Livingston Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Livingston Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Rekrutowany

Niestety pozostał niesmak po rekrutacji. W ciągu 2 tygodni miała być decyzja o przyjęciu bądź nie. a tu minęły chyba 4 i żadnego telefonu nie było. Jeśli się obligujecie do poinformowania aplikanta o decyzji, to to róbcie. Czy to tak wiele? Szanujmy swój czas i drugiego człowieka. Pozdrawiam.

Zyggi
@Rekrutowany

Mi odpowiedzieli po miesiącu. Odpowiedź negatywna. Nie telefonicznie tylko mailowo. To ich tempo ... na to wygląda.

@Rekrutowany

W tej firmie nie szanuje sie ludzi :)

@Paweł

Witam. Prosimy o więcej szczegółów wyjaśniających zarzut, że nie szanujemy ludzi. Co dokładnie ma Pan/Pani na myśli?

Rekrutowany
@Rekrutowany

Niestety ja równiez miałem uzyskać odpowiedź w ciągu dwóch tygodni, od sierpnia cisza, jest prawie grudzień, więc chyba nici z zatrudnienia.

Czy Livingston Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Livingston

Witam, w chwili obecnej firma nie organizuje staży dla studentów. W najbliższych miesiącach planujemy zacieśnienie współpracy z uczelniami i instytucjami studenckimi. Więcej informacji o pojawiających się możliwościach w najbliższym czasie.

Hello

Jakie są widełki płacowe na stanowisku senior compliance specialist?

Supercalifragilisticexpialidoc

Rekrutacja na juniorskie stanowisko mocno rozbudowana i rozciągnięta w czasie. Wstępna rozmowa telefoniczna dotycząca umiejętności, motywacji itp, ponad tydzień później język angielski sprawdzany podczas około 15 minutowej rozmowy telefonicznej, po prawie 2 tygodniach rozmowa z managerami i angielski ponownie jest sprawdzany. Po ponad tygodniu otrzymałem maila z podziękowaniami za udział w procesie rekrutacji. Pomiędzy etapami wysłałem wiadomość email do osoby odpowiedzialnej za rekrutacje, odpowiedzi jednak nie otrzymałem. Z punktu widzenia osoby która mieszkała w Wielkiej Brytanii i pracowała w kilku dużych firmach międzynarodowych proces rekrutacji sprawia wrażenie przerostu formy nad treścią, zwłaszcza w przypadku stanowiska juniorskiego. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że brytyjskie firmy dla których pracowałem zwykle przeprowadzały tylko rozmowę telefoniczną oraz jedno spotkanie lub cały proces rekrutacji kończył się wyłącznie na jednym spotkaniu w siedzibie firmy. Być może tak złożone procesy rekrutacyjne to specyfika polskiego rynku i kultury pracy.

@Supercalifragilisticexpialidoc

Uprzejmie proszę zauważyć, że w obecnej sytuacji (covid) nie są przeprowadzane rozmowy face to face, wszystko dzieje sie wirtualnie/telefonicznie. Z Pana perspektywy to wydłuża i komplikuje proces, a dla nas jest jedyną rozsądną drogą. W innych czasach zapewne byłaby to 1 rozmowa telefoniczna i 1 spotkanie.

Livingston Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. importu i eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Dorota

Macie wyjazdy integracyjne?

Czy pracownicy w Livingston International dogadują się między sobą?

Mała

Zespoły są bardzo zgrane.

Grzegorz
@Mała

Super, że firma ma zgranych pracowników i można pracować w przyjaznym otoczeniu. Pracodawca obecnie szuka specjalisty do spraw windykacji, ale widziałem, że ogłoszenie jest w języku angielskim. Czy ten język jest powszechnie stosowany w firmie i pracownicy muszą się nim biegle porozumiewać?

Xx
@Grzegorz

Tak, język angielski musi być płynny, zreszta jest sprawdzany na rekrutacji

Zenek
@Mała

Tak zespoły są zgrane, szczególnie sekcja bębnów Zildjian. Talerzy nie ma, ale można pograć na tych od żony z kuchni. Gitara rytmiczna Kirk Hammett.

Hejka
@Grzegorz

Język jest bardzo dokładnie sprawdzany na rozmowach kwalifikacyjnych, są wysokie wymagania, ale w trakcie pracy prawie go nie używasz, jeśli jesteś szeregowym pracownikiem. Korzystasz z programów po angielsku i piszesz czasem krótkie maile. Zgranie i przyjazna atmosfera zależą od poszczególnych działów - na to nie ma reguły.

Daga

@Mała a ile tych zespołów pracuje?

Julia

Mimo tej opinii ,o długim czasie oczekiwania na odpowiedź, chciałabym dowiedzieć się jak sama rekrutacja wygląda? Czy jest wieloetapowa?

Rotor
@Julia

Wieloetapowa 1.Telefon z firmy (umawiają na rozmowę merytoryczną) 2. Oddzwaniają o konkretnej godzinie (rozmowa rekrutacyjna merytoryczna - najpierw po polsku, później po angielsku) 3. Trzeci telefon o wyniku punktu 2 i zaproszeniu - bądź nie, na rozmowę w biurze. 4. Rozmowa w biurze. 5. Podają wynik całości.

Zyggi

Prowadzą jakąś permamentną rekrutację, średno co 3 miesiące szukają ludzi na 10 - 20 stanowisk, tzn. że w ciągu roku zatrudniają kolejne 40 osób ?

@Zyggi

Rekrutacja nie jest ciągła ale podyktowana zapotrzebowaniem biznesowym. Rozwijamy się dynamicznie, powstają nowe zespoły, otworzylismy kolejną przestrzeń biurową i szukamy nowych pracowników.

tomme

Cieszę się, że nie jestem już częścią tej żałosnej układanki.

@tomme

Dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Livingston Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Livingston Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Livingston Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz
  • NIP: 9671300165 REGON: 340517286 KRS: 0000319594

Livingston Poland Sp. z o.o.