Opinie o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Applover Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Applover Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Już na etapie rekrutacji do Applover czułam się w pełni zaopiekowana, proces był szybki i zakończony rzetelnym feedbackiem. Od pierwszej chwili dołączenia do zespołu czułam się jego ważną częścią. Wśród współpracowników nie brakuje wsparcia i wzajemnej motywacji do działania. Projekty są bardzo ciekawe, różnorodne i rozwijające. Z całą pewnością mogę polecić Applover

Ewelina

Ciekawe czy tym, których nie przyjmą dają feedback. :( W sumie to jak organizujecie tutaj pracę nad projektami? Kto wyznacza - kto od czego?

Kasia z Applover
@Ewelina

Cześć @Ewelina! Oczywiście, każdy z naszych kandydatów otrzymuje feedback po zakończonym procesie rekrutacyjnym od naszego działu HR.

najlepszy software house w Polsce i na świecie, polecam

Do Applover dołączyłem w maju. Od razu zaskoczyło mnie w tej firmie połączenie profesjonalizmu i luzu. Cały czas czuję, że rozwijam się jako specjalista w swoim fachu, a jednocześnie nie ciąży na mnie stresująca presja. Ta firma to przede wszystkim ludzie, z którymi chce się działać i iść do przodu, nie tylko dlatego, że wspierają mój własny rozwój ale są to po prostu kumple i kumpele, z którymi chce się spotykać również po pracy. Projekty, z którymi mam do czynienia są wymagające, ale dają dzięki temu satysfakcję i poczucie ciągłego robienia kroków naprzód. Polecam tę firmę :)

Ewelina

No brzmi pozytywnie, chociaż od maja to faktycznie widać, że dopiero są to Twoje początki tutaj. Wspominasz o tych projektach to w jakich odkąd tu trafiłeś uczestniczysz? Czym się zajmujesz?

Agata

A ja polecam Applover :) Jestem tu ponad rok. Pracowałam w kilku rozwojowych projektach, z mega fajnymi i pomocnymi ludźmi :) Nie spotkałam się z sytuacją, w której nie mogłam się z kimś dogadać więc jest to po prostu kwestią chęci ;)

Gabriela
@Agata

Fajnie, że jesteś zadowolona :) A jak zarobki w tej firmie? To też Ci pasuje? Ciekawa jestem czy wraz ze stażem pracy dają tam jakieś podwyżki?

Rekrutacja była krótka i rozpoczęła się rozmową z osobą z działu HR. Następna była rozmowa techniczna, po której otrzymałam decyzję. Oferowane stawki nie pokrywały się z podanymi w ogłoszeniu ani ze stawkami rynkowymi.

Atmosfera podczas rozmowy była przyjazna, jednak pytania dotyczące technologii były dość ogólnikowe - nie padały konkretne zadania czy polecenia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Martyna

Pracuję w Applover już od ponad 2.5 roku i nawet nie wiem kiedy to zleciało ;) kiedy się zatrudniałam, w ogłoszeniu było napisane "praca w młodym, dynamicznym zespole" i to stwierdzenie jak najbardziej tu pasuje. Firma mega się rozwinęła przez cały ten czas, a przy tym nie zapomina o ludzkim podejściu do pracowników i utrzymuje przyjazną atmosferę, tak jak było przy 30 osobach, tak jest dalej przy ponad 100. Daje dużo możliwości rozwojowych, lekcje angielskiego, kursy, szkolenia, edu, dodatkowo można korzystać z szeregu pakietów zdrowotnych, sportowych, książkowych - lub też nie, nic nie jest nikomu narzucane. Zawsze można liczyć tu na wsparcie i wzajemny szacunek, jeśli już pojawiają się jakieś konflikty to mam poczucie, że są rozwiązywane w konstruktywny sposób. Jeśli ktoś ceni sobie otoczenie ambitnych, zaangażowanych ludzi i stawia na rozwój to zdecydowanie polecam Applovera.

Średnio

Jest to typowy przykład średniaka, który może miał potencjał, ale przez brak umiejętności i januszowe podejście, pozostał jednym z wielu słabej jakości wyrobników i pośredników pracy. Zarządzanie nie istnieje, wszystko jest zrzucane na wszystkich, co chwila pojawiają się obietnice bez pokrycia zaróno w stronę klientów jak i pracowników. Całość zarządzana jak 10osobowa rodzinka firemka, co może przy 10 osobach by się sprawdzało, ale na pewno nie przy kilkudziesięciu. Procesów brak, czasu na zrobienie ich, brak, rozwoju brak (chociaż każą obiecywać ten rozwój na rozmowach rekrutacyjnych). Generalnie znowu, obietnic sporo, ale jak chcesz coś osiągnąć, to zrób se sam po godzinach, bo tutaj jesteś rozliczany z każdej roboczogodziny, więc żebyś przypadkiem nie zmarnował jej na pomaganie komuś mniej doświadczonemu, albo jakieś spotkania rozwojowe. Ogółem jak ktoś chce zacząć, i poduczyć się, pracując za miałkie pieniądze na śmieciówce, albo potrzebuje zatrzymać się na parę miesięcy u pośrednika pracy, to jak najbardziej. Dłuższą przygodę jednak odradzam, bo szkoda marnować zdrowia. Z plusów powiem, że ludzie są naprawdę fajni i atmosfera jest miła, na początku jest też całkiem zabawnie. Tylko potem uświadamia sobie człowiek, że to już nie jest śmieszne, i wszystko się rozpada.

Katarzyna z Applover
@Średnio

Podczas rozmowy rekrutacyjnej na wszystkie stanowiska, przedstawiamy wyłącznie ofertę, która ma pokrycie w rzeczywistości. Każdemu z pracowników przysługuję budżet rozwojowy, który może przeznaczyć na interesujące go szkolenia, za zgodą lidera lub managera działu. Regularnie prowadzone są wewnętrzne spotkania edukacyjne. Nasi developerzy w ciągu dnia pracują przy różnorodnych projektach dla różnych klientów, przez co czas pracy musi być odpowiednio ewidencjonowany i rozliczany według ustaleń z kontrahentem. Chcemy traktować równo wszystkich pracowników, w związku z tym pozostałe działy nietechniczne również rozliczane są z czasu pracy w ten sam sposób. Wszelkie procesy cały czas wypracowujemy, to jeden z naszych celów na ten rok, wiele z nich udało się już wdrożyć w organizacji. Na codzień spędzamy czas nie tylko podczas wspólnej pracy nad projektami, ale także po godzinach oraz na spotkaniach integracyjnych, więc staramy się aby atmosfera w Applover była rodzinna i przyjazna.

Kazimierz
@Katarzyna z Applover

A te spotkanie integracyjne to jak często się zdarzają?

Katarzyna z Applover
@Kazimierz

Spotkania integracyjne organizowane są średnio raz w miesiącu. Każdy z działów dysponuje własnym budżetem integracyjny, który może przeznaczyć na różne formy spędzenia wspólnie czasu, w zależności od preferencji. Dodatkowo organizujemy, wyjazdy i spotkania integracyjne dla całej organizacji. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia naszego firmowego Instagrama oraz Tik Toka, gdzie często pokazujemy co robią nasi pracownicy, kiedy nie pracują.

Opinia

Applover łapie z rynku dosłownie WSZYSTKO. Projekty, w których nie mają kompetencji. Potem na łapu capu szukają ludzi w technologiach o których nie mają pojęcia albo wypożyczają od innych firm, w tym software house'ów. Ocenę takiego "prowadzenia" projektów pozostawiam tutejszym czytelnikom... Bardzo, ale to bardzo odradzam.

@Opinia

Cześć, Zawsze staramy się dopasować najlepszych ekspertów do projektu, odpowiadając na potrzeby klienta. Nie boimy się wyzwań i pracy nad nowymi projektami, a jeśli są zastrzeżenia, to chętnie wyjaśnimy sytuację mając więcej szczegółów. Pozdrawiam, Magda

@Magda z Applover

Nie boicie się wyzwań tak bardzo, że zapewniacie klienta, że macie kilku kompetentnych devów w danej technologii i wszystko jest spoko, a potem się okazuje, że jest jeden co kiedykolwiek miał styczność, a reszty szukacie na szybko na kontrakt, często wymagając od tego jedynego co się zna kłamania klientowi w żywe oczy. Jak to jest niepoważne podejście, to ja już nie wiem co i gadanie o "nie baniu się wyzwań" to zwykłe mącenie wody.

Kontraktornia

Nie polecam Applover. W zasadzie jest to firma pośrednik, która organizuje zapętlony outsourcing na okrągło. Handlowcy beznadziejni, włącznie z szefami sprzedaży; to samo zresztą w odniesieniu do HR. Wrażenie jest takie, że cały zarząd to bardzo niedojrzałe osoby.

@Kontraktornia

W Applover działamy w sposób dwutorowy. Prowadzimy swoje projekty, które w całości są wtedy po naszej stronie, oraz takie, które powstają we współpracy z naszymi partnerami. Od początku każdy kandydat już w trakcie procesu rekrutacji jest o tym informowany. A w odniesieniu do naszych sprzedawców i zarządu - chyba nie są tacy najgorsi, skoro pomimo pandemii w 2020 roku firma urosła o 100% ;). Poniżej wklejam link do podsumowania działań zespołu Applover oraz link do naszego bloga, gdzie można zobaczyć jak wspieramy rozwój naszych pracowników :) Szczęśliwego Nowego Roku! Podsumowanie działań Applover w 2020: https://applover.com/blog/what-did-we-accomplish-in-2020/ Wsparcie rozwoju naszych pracowników: https://applover.com/blog/how-we-take-care-of-our-team-members-development/

@Ania

Nie macie własnych projektów. Nie pozyskujecie też projektów tak jak software house'y - wrzucacie tylko ludzi do przypadkowych firm. Przecież to widać.

@Kontraktornia

Cześć, mamy własne projekty i stale nowe pozyskujemy (tak jak software house’y, czy inne firmy b2b), nie wszystkimi możemy się pochwalić ze względu na współpracę w modelu white label, ale część widać na naszej stronie w sekcji case studies: https://applover.com/case-studies/. Nie “wrzucilibyśmy nikogo” w przypadkowe miejsce. A jeśli działamy w ramach outsourcingu, dokładnie weryfikujemy projekt i firmę, tak by dana osoba była zadowolona. Jeśli dany projekt komuś nie odpowiada, a sytuacja na to pozwala, dopasowujemy nowy projekt do preferencji programisty, testera czy designera. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu :).

@Ania

Szkoda, że kłamiesz - tylko nie wiem po co.

@Kontraktornia

Wystarczy zobaczyć opinie na clutchu, żeby zobaczyć, że pan wyżej opowiada głupoty - albo celowo, bo coś mu w firmie nie poszło, albo z braku wiedzy na temat firmy. Oczywiście, że istnieją projekty poza firmą, sam w takim pracuję, ale pracowałem również przy firmowych projektach, w różnych technologiach i miałem postawiony każdorazowo wybór w sprawie wybrania projektu

@Kontraktornia

Sama prawda, slaba firma, comarch wsrod kontraktorni. Januszerka.

Kontraktornia

Szkoda, że mijasz się z prawdą, tylko, znowu, nie wiem po co :/

@Kontraktornia

@kontraktornia musisz być niezłym trollem, albo na prawdę się nudzisz, skoro od pół roku ciągle coś tutaj piszesz xD

@Kontraktornia

W punkt. To jest po prostu niepoważna firma.

@Kontraktornia

Owszem, były semi własne projekty, które z reguły wyglądały tak: Projekt wychodzi z firmy -> jest o nim mówione przez x czasu -> nie ma czasu na robienie go, bo nikt nie umie w zarządzanie -> brak profitu Ewentualnie: Przychodzi inwestor, bo nie będzie to kosztować dużo -> applover zapewnia że będzie super -> nie wyrabiają się z czasem, bo nikt nie umie zarządzać oraz zarządzający mająmentalność januszy -> apka powstaje w bólach z półrocznym opóźnieniem i wkurwieniem w inwestora -> apka umiera śmiercią naturalną -> brak profitu

Nigdy więcej

Zdecydowanie odradzam branie udział w procesach rekrutacyjnych. Niestety zgadzam się z wszystkimi opiniami poniżej. Zero profesjonalizmu ze strony rekruterów i tylko zmarnowany czas. Dział HR do wymiany. Jak ta firma może tak długo być na rynku z taką kadrą?

Kacper
@Nigdy więcej

Cześć, jest nam przykro czytać, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Ciężko jest się nam odnieść do Twojej opinii nie znając dokładnych szczegółów.

Iga

Applover spodobał mi się już na etapie rekrutacji. Szybki proces i profesjonalna rozmowa w miłej atmosferze. Po dołączeniu do zespołu zostałam przyjęta z pełnym wsparciem, przestrzenią do nauki i zadawania pytań. W codziennej pracy doceniam wspólne zaufanie i możliwość rozwoju przy wyborze zadań.

Pracownik123

Po wstąpieniu w szeregi firmy, jak i przed pierwszym dniem pracy mogłem liczyć na opiekę i wsparcie ze strony Applover, dokładna rozpiska tego co się będzie działo. Co mega szanuję, na spokojnie przez okres dwóch tygodni przekazywana mi była wiedza, do której można nieustannie wracać dzięki kompendium wiedzy, dlatego dzięki notatkom starszych stażem kolegów i koleżanek miałem więcej czasu na zapoznanie się kulturą organizacji, jak i samymi pracownikami przy filiżance kawy. Aktualnie tworzymy zgrany zespół, czuć że robimy rzeczy, które mają wpływ na otaczający nas świat - co w moim przypadku jest bardzo na plus. Ogólnie polecam ;)

Najgorszy proces

Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą. Skrajny nieprofesjonalizm w prowadzeniu rekrutacji oraz zero merytorycznego wsparcia. Chcą jak najszybciej sprzedać klienta i tylko skasować prowizje. Ktoś dobrze niżej ujął - Januszerka i Comarch wśród agencji rekrutacyjnych. Szkoda czasu.

Kacper
@Najgorszy proces

Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Na bieżąco zbieramy feedback od kandydatów i ulepszamy nasz proces rekrutacyjny. Dziękujemy za opinię i zwrócimy większą uwagę na merytoryczne wsparcie kandydatów.

Iga
@Kacper

Zatrudniony

Gdybym miał powiedzieć, za co cenię Applover najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Serio. Przede wszystkim panuje tu luźna atmosfera i zawsze można liczyć na czyjeś wsparcie przy projekcie. Ma się wpływ na to jak wygląda codzienna praca i sprawy nie są zamiatane pod dywan. Gdy coś jest nie tak to wystarczy pogadać, nikt nie będzie robić problemów. Na pewno nie ma typowego korporacyjnego podejścia. Niektórym może się to podobać, innym mniej. Ja pracuję tu już rok i zdecydowanie na plus, widzę spory progress przez ten czas.

Klient

Niestety przychylam się do negatywnych opinii. Applover obiecuje przysłowiowe gruszki na wierzbie o realizacji projektów w technologiach, w których kompletnie nie ma ludzi ani kompetencji. Rozmawiały z nami 3 osoby łącznie (wliczając ich prezesa) i obiecywać to oni potrafią bardzo dużo. Łatwo jest sprawdzić, że obietnice nie mają pokrycia, skoro Applover nie ma zespołu ani nawet pojedynczych osób w technologiach, o których obiecywali, że znają i w nich pracują. Może wprost nie odradzam, ale bardzo przestrzegam - nie wierzcie we wszystko co mówią i sprawdzajcie ich, najlepiej kilka razy.

@Klient

Cześć, jest nam przykro, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, jednak nie znając szczegółów ciężko nam się konkretniej odnieść do Twojej opinii. Pod kątem zespołu jak i technologii nieustannie się rozwijamy i pracujemy nad poprawą jakości naszych usług. Mamy jednak nadzieję, że być może w przyszłości uda nam się zrehabilitować w Twoich oczach i zamiast gruszek na wierzbie, będzie przynajmniej gołąb w garści.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Applover Sp. z o.o.?

Magda z Applover

Cześć! Tak mają :) raz na jakiś czas otwieramy stanowiska stażowe i juniorskie. Najlepiej przesłać swoja aplikację na people@applover.pl, a kiedy pojawi się taka oferta, odezwiemy się do Ciebie!

Pracownik 101

Jako osoba, pracująca w przeszłości na różnych stanowiskach, w różnych firmach, zdecydowanie mogę stwierdzić, że Applover jest wyjątkowym miejscem pracy.
Sposób traktowania pracowników i rozwiązywania ich problemów biznesowych jest na najwyższym poziomie.
Firma zapewnia ciągły rozwój w obszarach, które nas interesują oraz wspiera każde działanie, dobierając taski indywidualnie do każdego pracownika.
Możliwość wyboru sprzętu wysokiej jakości, dział HRu, który opiekuje się nowym pracownikiem od pierwszego dnia w firmie, poczucie, że jako jednostka mam wpływ na działania i sukcesy odniesione przez firmę, podejście zarządu oraz fantastyczna atmosfera w całym zespole to tylko kilka z plusów pracy w Apploverze.
Zdecydowanie jest to miejsce z ogromnym potencjałem.

Opinia

Podlizywanie i zakłamywanie rzeczywistości trwa w najlepsze. Poniższa wypowiedź pana z linkedin. Applover nie miał i nie ma własnego produktu. W sumie nie muszę się powtarzać, działalność Applover została opisana przez kilka osób (wrzucanie przypadkowych osób do przypadkowych firm i wystawianie za to faktur). Na pewno nie enjoy i na pewno odradzam Applover. "Czy inwestycja funduszu VC w software house z własnym produktem ma sens? W momencie inwestycji Applover Full-Stack Digital Agency w 2019 r. miał 2,9 mln przychodu. W 2021 tylko w do III kwartału miał 9 mln przychodu, a rok zamknie na poziomie kilkunastu. Tempo rozwoju? Po raz kolejny spółka została wyróżniona w ramach Deloitte Fast 50 CEE w 2021. Inny przykład z portfela C3 Da Vinci Studio Software House - nieco ponad rok po inwestycji wzrost przychodów ze sprzedaży R/R +/- 35% + pozyskane 4,4 mln dofinansowania na nowy projekt. Efekt? Biorąc pod uwagę, że spółki są rentowne inwestycja może zwracać się w nawet dwa lata. Ciężka praca ze spółkami przynosi profity dla wszystkich. Przed nami ostatni pełny rok inwestycyjny, w ramach którego chcemy inwestować w kolejne software house'y. Chętny zapraszam do kontaktu, a w międzyczasie raz jeszcze podrzucam nasz raport dot. inwestycji VC w SH. Enjoy!"

@Opinia

Może jednak kiedyś wdrożą jakieś zmiany i pomyślą nad własnym produktem? Może też jeszcze raz treściwie i konstruktywnie napiszesz dlaczego odradzasz? Niektórzy lubią widzieć prosty konkret, może to wpłynie na decyzje innych klientów. ;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Applover Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Magda z Applover

Cześć! Jeżeli już pojawią się nadgodziny to wypłacamy za nie dodatkowe wynagrodzenie :) Wszystko logujemy w naszym systemie do zarządzania czasem pracy więc nic nam nie umyka. Pozdrawiam!

Wiecie może, czy w Applover Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Cześć! obecnie nie mamy otwartych programów stażowych, co nie oznacza, że w przyszłości to się nie zmieni :). Napisz proszę do nas maila na: people@applover.pl z informacją w jakiej technologii interesuję Cię staż, a my odpowiemy na wszelkie pytania :). Miłego dnia!

Pracuję już w tej firmie od ponad 4 lat. Bywało różnie z projektami, klientami czy płacą. Od zawsze była atmosfera i rozwój umiejętności, który firma zapewnia. To 2 rzeczy Applovera, które do dziś się nie zmieniły. A projekty, klienci i płaca przez te lata znacznie się poprawiły. Ponadto zdarza nam się pracować w projektach aplikacji, które używane są na całym świecie. Firma przeszła długą drogę profesjonalizacji i nadal to robi, ale nadal jedno pozostaje niezmienne - luźna i można byłoby powiedzieć, rodzinna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Applover Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Applover Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Applover Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Applover Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Applover Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Applover Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Applover Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Brzeska 16 lok. 12
    50-430 Wrocław