Opinie o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Applover Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Applover Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Kontraktornia

Kolejny januszowy sposób tej firemki na działanie to "współpraca w modelu white label". Sprowadza się to do tego, że pozyskują projekt(y) w technologii(technologiach), których nie widzieli na oczy, potem łapią z rynku kontraktorów lub ich wypożyczają skądkolwiek, a potem nie płacą za wypożyczenie - tak jakby kontraktorzy byli "ich" od zawsze. Przestrzegam przed współpracą jak tylko usłyszycie od kogokolwiek z applover hasło "współpraca w modelu white label". Niestety oprócz tego janusza biznesu istnieje jeszcze kilka, które w tym "modelu" "pracują"...

@Kontraktornia

@Kontraktornia, cały czas rozwijamy nowe obszary kompetencyjne wewnątrz organizacji. Naszą specjalizacją jest HealthTech, ale mamy w portfolio projekty dla firm z różnych branż. Pracują u nas specjaliści, których kompetencje są sprawdzane przy okazji rozmów rekrutacyjnych i jesteśmy pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Gdybyś miał więcej pytań odnośnie branż, które obsługujemy zapraszamy do kontaktu pod adresem people@applover.pl.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Applover to firma, która naprawdę wie, jak zrobić dobre wrażenie na swoich pracownikach. Co mnie najbardziej urzekło, to ich podejście do workation - zabierasz rodzinę i pracujesz z pięknych miejsc. To nie jest coś, co widzisz codziennie. Dodatkowo, często sponsorują wyjazdy rodzinne, co pokazuje, jak bardzo dbają o zadowolenie swojego zespołu. A umowa na czas nieokreślony od startu? W dzisiejszych czasach to prawdziwy luksus. Krótko mówiąc, Applover pokazuje, że liczy się nie tylko praca, ale też jakość życia pracowników, co robi z nich naprawdę wyjątkowego pracodawcę.

Darek

Nie polecam - współpracowałem przez około rok, prawie zawsze opóźnienia w płatnościach (faktury z terminem na 14 dzień miesiąca płacone notorycznie 17, 18 dnia miesiąca).

@Aleksandra z Applover

Aleksandra - tak jak wspomniałem, opóźnienia były co miesiąc, praktycznie przez cały okres współpracy. Nie bardzo rozumiem co miałbym wysłać na tego maila co podałaś, moją opinię wyraziłem tutaj.

Dev

Pracowanie w Applover to doświadczenie przekraczające wszelkie oczekiwania, prawdziwy przywilej w dzisiejszych niestabilnych czasach. Gdy świat wokół nas zmaga się z kryzysem, firma ta jawi się jako niezachwiana ostoją stabilności i wzrostu. Mój osobisty przykład jest tego żywym świadectwem - pomimo trudnych warunków, otrzymałem wyjątkowo wysoką podwyżkę, która nie tylko podniosła moją motywację do pracy, ale również umocniła moje przekonanie, że jestem częścią czegoś wyjątkowego. Co zaskakujące, Applover nie poprzestaje na samych podwyżkach. Firma oferuje pakiet korzyści, który bije na głowę konkurencję - od premium opieki zdrowotnej po karty Multisport Plus i zróżnicowany system kafeteryjny. To dowód na to, że nawet w obliczu kryzysu, priorytetem dla Applover pozostają pracownicy, a nie cięcia kosztów czy redukcje zatrudnienia. To zdecydowanie odróżnia nas od wielu innych firm na rynku. Świąteczny bonus, który otrzymaliśmy w tym roku, był nie tylko hojny, ale także pełen ciepła i troski. Pokazało to, jak bardzo firma dba o nasze dobro. Dodatkowo, prezenty dla rodzin i dzieci sprawiły, że te święta były jeszcze bardziej wyjątkowe. To wszystko sprawia, że czuję się nie tylko pracownikiem, ale prawdziwym członkiem rodziny Applover. Atmosfera panująca w firmie jest nie do zdarcia. Wspieramy się nawzajem w każdej sytuacji, a zarząd jest zawsze gotowy do wysłuchania i wsparcia, co jest szczególnie cenne. W Applover nie ma mowy o samotnej walce z problemami - tu każdy problem jest wspólny, a wsparcie jest nieustanne. Podsumowując, praca w Applover to niezwykłe doświadczenie, które daje poczucie bezpieczeństwa, rozwoju i przynależności. To firma, która naprawdę stawia pracowników na pierwszym miejscu, oferując nie tylko materialne dowody uznania, ale co ważniejsze, tworząc atmosferę pełną wsparcia, troski i wzajemnego szacunku. To rzadkość w dzisiejszych czasach i coś, za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Patryk
@Dev

Zgadzam się z każdym słowem. Rzeczywiście, te wszystkie dodatki i podwyżki są super (sam dostałem niedawno o 20%), ale to, co dla mnie robi różnicę to ludzie i atmosfera. Ludzie naprawdę się wspierają i zarząd słucha tego, co masz do powiedzenia. A finanse? No cóż, wygląda na to, że Applover stoi na bardzo solidnym fundamencie. Nie każdy wie, że pracujemy na najnowszych Macbookach Pro, co jest mega ważne. To nie jest standard w każdej firmie, a co dwa lata sprzęt wymieniany jest na nowy, firma naprawdę inwestuje w nasze narzędzia pracy. Czuć, że twój wkład ma znaczenie.

Zuza Nowy wpis

Witam. jest teraz oferta dla Fullstack Developera. Mimo, że 3+ komercyjnego doświadczenia jest wymagane z zakresu .NET i Angulara to możecie przybliżyć w jakiej formie teraz będzie przeprowadzana rozmowa rekrutacyjna? Jasne, że nawiązuję do części technicznej. :)

Aleksandra z Applover Nowy wpis
@Zuza

Cześć! Rekrutacja składa się z 3 etapów: rozmowa z HR i osobą techniczną, a po pozytywnej weryfikacji umawiamy z klientem. Podczas rozmowy skupiamy się na części backendowej, pytamy o wiedzę i doświadczenie w tych obszarach.

Paulina Nowy wpis

Pracuję w Applover od ponad roku i postanowiłam napisać tę opinię po otrzymaniu znaczącej podwyżki, która bardzo mnie ucieszyła. Applover wyróżnia się nie tylko równością płac, ale również wsparciem dla pracowników w ważnych momentach życiowych. Cenię sobie regularne podwyżki i brak „martwego sezonu” w projektach (dzięki czemu ławeczki są bardzo, bardzo rzadkim zjawiskiem), co zapewnia stabilność zawodową. Firma oferuje także urlopy menstruacyjne, co jest wyjątkowe na polskim rynku. Bardzo podoba mi się atmosfera wewnątrzfirmowa, a zwłaszcza wspólne celebrowanie ważnych momentów dla pracowników takich jak narodziny dziecka czy wzięcie ślubu. Zawsze można podczas takich okazji liczyć na bonusy finansowe i drobne upominki od zarządu. Małe bonusy, a także dodatkowy dzień wolny, wpływają też z okazji urodzin, co buduje silne więzi i poczucie przynależności do zespołu. Dla mnie jako kobiety, praca w Applover to nie tylko rozwój zawodowy, ale też bycie częścią organizacji, która szanuje i wspiera swoich pracowników. BRAWO APPLOVER!

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

kandydat

Dział rekrutacji zaczyna proces rekrutacyjny od zadania. Bez nawet krótkiej, wstępnej rozmowy, poznania kandydata, wzajemnych oczekiwań. Uważam, że jest to zdecydowanie za wcześnie na rozwiązanie 3 zadań i dzielenie się swoimi pomysłami, doświadczeniem bez wcześniejszego poznania się. Wizerunkowo wygląda to bardzo kiepsko.

@kandydat

Cześć! Zadania rekrutacyjne na stanowiska techniczne i business supportowe, są obecnie standardem na rynku IT. Dzięki nim, możemy zachować szybki i sprawny proces rekrutacyjny a kandydaci mogą poznać rodzaj zadań jaki będzie ich czekać na danym stanowisku.

Rekrutacja była krótka i rozpoczęła się rozmową z osobą z działu HR. Następna była rozmowa techniczna, po której otrzymałam decyzję. Oferowane stawki nie pokrywały się z podanymi w ogłoszeniu ani ze stawkami rynkowymi.

Atmosfera podczas rozmowy była przyjazna, jednak pytania dotyczące technologii były dość ogólnikowe - nie padały konkretne zadania czy polecenia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dev

Patryk
@Dev

Hej, widziałam, że jakoś w okolicach początku roku potrzebny był Flutter Developer, niczego nie wznowiono, więc pewnie stanowisko jest zajęte, ale i tak wymagano wcześniejszego doświadczenia w opisie. Zastanawiam się przy tym co z opcja pracy dla juniora? Czytając niektóre opinie odnośnie atmosfery i traktowania pracownika chciałabym spróbować. od jakiej stawki by się wtedy zaczęło?

@Ania

Hejka, ja akurat zaczynałem w Apploverze rok temu jako junior i na początku zarabiałem 11tys netto b2b więc super warunki oferuje firma jak widzisz. Generalnie dużo się nauczysz i szybko można zostać midem co wiąże się z dużą podwyżką więc polecam. Warto wysyłać cv nawet jak nie ma ogłoszenia, ponieważ Applover czesto daje szanse kiedy widzi potencjał ;)

@Ania

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Na ten moment nie szukamy juniorów, natomiast na naszej stronie jest możliwość wysłania CV poza dostepnymi ofertami. Zachęcamy do wysłania swojego CV abyśmy mieli do Ciebie kontakt jak tylko otworzymy rekrutację na juniora :)

Witam, czy na stanowiska juniorskie będą jakieś przyjęcia? nie widzę by ostatnio o nich pisano, podobnie jest w ofertach na stronie, dostępne są teraz poziomy mid / senior, do których jeszcze raczej mi daleko. jak od strony merytoryki ocenilibyście prace? jakie teraz mogą być dostępne szkolenia?

Aleksandra z Applover

Cześć! Obecnie nie poszukujemy juniorów ale to może się zmienić w przyszłości. Nasze oferty pracy pojawiają się na bieżąco zarówno na stronie internetowej, jak i na naszych social mediach.

Ina
@Aleksandra z Applover

No to szkoda, że nie ma nic aktualnie. A mogę wysłać cv bez ogłoszenia, no tak na zaś, jak coś będzie, aby firma miała moje dane. Czy jest taka szansa? Firma zbiera takie cv, czy nie ma opcji? Albo czy jest opcja na praktyki bezpłatne dla studenta dziennikarstwa?

Jakaś ocena z działu kontroli jakości? Jest teraz oferta na stronie i jak na razie się jej przyglądam. Co do tego wątku odnośnie opóźnień w opłatach mógłby się ktoś z innych działów wypowiedzieć? Jak u was to wyglądało? Co do kontroli jaki macie stosunek nakładu pracy co do zarobków? widzę podane widełki na UoP od 5,6 do 9,6 tys., w praktyce czym głównie zespól teraz się zajmuje?

Aleksandra z Applover

Liczne, pozytywne opinie na Clutch są dowodem na wysoką jakość naszej pracy. Ponadto cieszymy się uzyskanem certyfikatem ISO 13485, który specyfikuje wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością do dostarczania wyrobów medycznych i związanych z nimi usług tak, aby aby ściśle spełniały wymagania prawne. Jeśli chodzi o zakres pracy to mamy w portfolio projekty z różnych branż, chociaż naszą specjalizacją jest HealthTech. Niemniej jednak pracują z nami specjaliści z każdej dziedziny, żeby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych projektów. Opóźnienia w płatnościach zdarzają się na całym świecie i we wszystkich branżach, ale nie mają one wpływu na zobowiązania wobec pracowników. Zachęcam do przesłania CV i poznania nas przy okazji ewentualnej rozmowy!

@Darek

Cześć, w Applover przeprowadzamy szczegółową weryfikację każdej otrzymanej faktury. Jeżeli dane i kwoty na fakturze są zgodne, regularnie dokonujemy terminowej płatności. Niemniej jednak, w przypadku różnic w informacjach dotyczących płatności lub niezgodności szczegółów, termin może ulec zmianie. Dążymy do utrzymania jasności i zgodności we wszystkich aspektach naszej współpracy.

@Paulina z Applover

Proszę nie wprowadzać w błąd kandydatów, dostawałem informacje, że opóźnienia wynikają z opóźnień płatności klientów.

@Darek

Opóźnienia w płatnościach zdarzają się na całym świecie i we wszystkich branżach, ale nie mają one wpływu na zobowiązania wobec pracowników. Chętnie poznamy Twoje uwagi, bo każda z nich może przyczynić się do poprawy naszej pracy. Nasz adres e-mail: people@applover.pl.

@Kontraktornia

Cześć! Prowadzimy projekty w technologiach, które znają nasi pracownicy oraz współpracownicy. Każdy kandydat jest weryfikowany przez dział HR pod kątem wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Pozdrawiam Paulina z Applover

@Paulina z Applover

Nie jest to prawda i nie kłam. Wiem że odpisujesz mi, bo Tobie za to płacą. Nie macie pojęcia o developmencie w technologiach innych niż Ruby i mobilki, a pozyskujecie z rynku wszystko udając ekspertów. Udajecie też, że znacie sie na wszystkich branżach. Nie jest to profesjonalne.

@Kontraktornia

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Applover Sp. z o.o.?

Gencjana Fioletowska

wiecie czy na co dzień używa się angielskiego w mowie w tej pracy, czy tylko w pisaniu? I jak sprawdzają angielski na rozmowie? strasznie dużo firm odrzuca na etapie rekrutacji doskonałych ekspertów IT tylko dlatego, że potrafią jedynie pisać, a nie mówić po angielsku. Natomiast potem w pracy okazuje się, że mówienie po angielsku przydaje się dokładnie 0 razy w roku, co jest mocno irytujące. Tracą na tym obie strony

@Gencjana Fioletowska

Język angielski jest weryfikowany już na początku procesu rekrutacyjnego. Współpracujemy z klientami z różnych krajów, dlatego ważne jest dla nas, aby biegle posługiwać się językiem angielskim.

Atmosfera i warunki do rozwoju - super. Wspierający szefowie i chętni do pomocy współpracownicy. Precyzyjnie określone wymagania, nowoczesne narzędzia pracy i przejrzyste procedury. Polecam i będę polecał.

Ewelina

Ano widać wielkie zadowolenie u Ciebie, a możesz jeszcze szerzej je wyrazić? Nowoczesne narzędzia pracy czyli? Co oferują na dzień dzisiejszy? Jak właśnie wygląda przydzielanie zadań w projekcie? Piszesz, że jasno to określają a w jaki konkretnie sposób?

Oskar

Profesjonalne podejście, w bardzo przyjaznej atmosferze! Każdy jest bardzo pomocny i wyrozumiały. Nie spotkałem się z rzadną nieprzyjemną sytuacją. Polecam Applover z czystym sumieniem.

Oskar Madej
@Oskar

żadną*

Tad

Nie polecam współpracy z tą firmą. Nieprofesjonalne, kłamliwe podejście zarówno do klientów jak i pracowników, opóźnienia w płatnościach faktur.

@Tad

Cześć, spółka Applover każdorazowo weryfikuje przesłaną fakturę. Jeśli kwoty oraz dane na dokumencie są zgodne, płatności dokonywane są terminowo. W przypadku gdy strony nie współpracują w tym zakresie lub nie są zgodne co do szczegółów płatności, termin realizacji może ulec zmianie.

Alicja

Jakiś czas temu firma szukała w sieci kogoś jako HR & Recruitment Specialist. Podali w ogłoszeniu że to praca hybrydowa. A ma ktoś info ile dni można pracować w domu a na ile idzie się do biura?

@Alicja

Cześć, część naszych pracowników pracuje wyłącznie zdalnie, niektórzy pół na pół. Są też fani biura, którzy są w nim niemal codziennie. Jeśli jest możliwe w pełni wykonanie obowiązków przypisanych do danego stanowiska, wówczas nie ma konieczności pracy z biura. Chociaż jednak gorąco do tego zachęcamy!

Czy w Applover Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kasia z Applover

Co roku organizujemy spotkanie świąteczne, które ma również charakter podsumowujący cały rok pracy naszego zespołu. Pracownicy otrzymują wówczas świąteczne upominki od firmy.

Kinga

W Applover nie pracuję długo, jest to jednak miejsce, w którym czuję się bardzo dobrze. Atmosfera panująca w firmie jest profesjonalna i widać, że wszystkim zależy na wzajemnym rozwoju. Jako nowy pracownik, dostaję pełne wsparcie od całego zespołu, co odjęło mi bardzo dużo stresu przy wdrożeniu. Na pewno polecam każdemu pracę w Applover, jest to dobry przykład miejsca, które dba o komfort pracowników!

Zdecydowanie polecam Applover! Jestem tu już od ponad roku i w tym czasie zaliczyłem bardzo duży progres dzięki współpracy z ludźmi którzy mają bardzo dużą wiedzę i chętnie się nią dzielą. Nie ma monotonii, ponieważ projekty są ciekawe i znacznie różniące się od siebie dzięki czemu stawiają przed nami co raz to nowe wyzwania. Dużym plusem jest też sama atmosfera w firmie. Jednym słowem można czuć się tutaj jak w domu. Podsumowując w 100% polecam tę firmę :D

Alicja

A ten progres to też wynik jakis szkolen, czy tylko z powodu tych ludzi z wiedzą?

Już na etapie rekrutacji do Applover czułam się w pełni zaopiekowana, proces był szybki i zakończony rzetelnym feedbackiem. Od pierwszej chwili dołączenia do zespołu czułam się jego ważną częścią. Wśród współpracowników nie brakuje wsparcia i wzajemnej motywacji do działania. Projekty są bardzo ciekawe, różnorodne i rozwijające. Z całą pewnością mogę polecić Applover

Ewelina

Ciekawe czy tym, których nie przyjmą dają feedback. :( W sumie to jak organizujecie tutaj pracę nad projektami? Kto wyznacza - kto od czego?

@Ewelina

Cześć @Ewelina! Oczywiście, każdy z naszych kandydatów otrzymuje feedback po zakończonym procesie rekrutacyjnym od naszego działu HR.

Zostaw merytoryczną opinię o Applover Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Applover Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Applover Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Applover Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Applover Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Applover Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Applover Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Brzeska 16 lok. 12
    50-430 Wrocław