Opinie o Geis Parcel (Geis Pl Sp. Z O.O.) w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geis PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geis PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geis PL Sp. z o.o. w Sosnowiec

Tomasz

Kurier GIES nie skontaktował się ze mną jako obiarca paczki przed dostawa i zdziwiony ze przed 14ta nie ma nikogo - oboje z żoną pracujemy, ściągnąłem do domu żonę ale nie spodziewałem się takiego zachowania że strony kierowcy zostawił paczkę o wadze 60kg 70m od mojego domu twierdząc że nie podjedzie pod dom - gdzie ja dojeżdżam bez problemu busem (plandek) - on był zwykła blaszka... Zostawił paczkę i nawet nie raczył dostarczyć pod dom a zostawił praktycznie na sąsiedniej działce.... A wystarczyło zadzwonić że będzie dostawa o wskazanej godzinie a zorganizowałbym osoby do odbioru... Żadnej skruchy i pomocy - wstyd!!!!

Bożena

Niestety ale po 5-latach współpracy z firmą GEIS jestem zmuszana zamawiać kuriera w innych firmach, ponieważ wprowadzono dziwną logikę wyliczania tzw. objętościowego wysyłanego towaru. Przez cały czas wysyłałam euro- palety z maszynami w pozycji stojacej, czyli wysokość około 140 cm . Płaciłam za wysyłkę do 80 kg na euro-palecie wysokość około 140 cm około 160 zł. Obecnie- za tę samą wysyłkę , przeliczając po swojemu GEIS żąda ponad 200 zł . Coś nie tak, bo jeśli zamawiam kuriera poprzez aPaczka i wybieram przewożnika GEIS, wtedy nadal płacę starą cenę .około 160 zł . W ten sposób GEIS traci swoich klientów !

Dziwne
@Bożena

Dziwne, bo na stronie aPaczka nie widać GEIS jako ich podwykonawcy?

@były a jak myślisz co wpływa na zła atmosferę ?

Patryk

Widzę , że w firmie chyba jest problem z atmosfera ? Czy się mylę ?

Tak
@Patryk

Tak, mylisz się. Przestańcie zadawać takie bezsensowne pytania w nadziei na ożywienie wątku. No cóż, mizeria kadrowa dotyczy, najwyraźniej, wszystkich branż.

Były
@Patryk

Nie,nie mylisz sie. Atmosfera jest tragiczna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Geis PL Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kamil

A nocki tez są tak?

www

Witam, drogi panie dyrektorze oddziału Tychy ,jeśli w najbliższym czasie osoby prowadzące zmiany i rzekomo ich pomocnicy tzw.''prawe i lewe ręce'' nie zmienią podejścia na właściwe do reszty pracowników ,jeśli dalej pracownicy hali będą wyśmiewani ,traktowani po łebkach ,bez szacunku to przekona się pan że nigdy,ale to nigdy nie będzie na hali pełnej kadry i ludzie będą masowo się zwalniać.Nikt nie będzie dawał się traktować przedmiotowo i jak jakiś ''podczłowiek'' ,zastanówcie się czy chcecie mieć pełną i zgraną kadrę ,czy co chwila nowe twarze,które muszą oczywiście zawitać na zakładzie,musicie je przeszkolić,wysłać na badania,umowa ,ubranie robocze itp,itd. i po chwili pracy człowiek widzi jak jest traktowany i z miejsca rezygnuje ,nikt nie będzie się poniżał i pójdzie do innego pracodawcy ,gdzie będą go traktować z szacunkiem i właściwym podejściem,proszę to przemyśleć i jak najszybciej podjąć działania,które poprawią w/w problemy i całą nie miła atmosferę jaka tam panuje.( Proszę dać odpowedz w komentarzu ,tylko szczerą ) Pozdrawiamy.

Mariola

Wózkowi to kretacze i tyle, sciemnaja cala zmiane na nocce, nie ktorzy piją w szatni, nikt tego nie sprawdza. Firma schodzi na psy i tyle. Gdzie jest kierownictwo na nocnej zmianie?? Dziwie sie ze nikt jeszcze nie poruszyl tej sytuacji w PIP

Bazyl
@Mariola

Nie! Nie schodzi. Tychy za chwilę będą czyściutkie :-) Zwłaszcza po przeniesieniu terminala do Sosnwaca lub Gliwic :-)

@Bazyl

I bardzo dobrze, niech przenosza nawet nad morze, przyjda nowi pracownicy, albo przerzuca starych. Szkoda tylkonze pracownicy nie szanuja pracy sobie, w wolnej chwili gdy nie ma rozładunku, co mie którzy spożywają alkohol....a kierownictwo widocznie ma to gdzies......cóż to juz mie moja sprawa, otworza im sie oczy szanownemu kierownictwu z Sosnowca , az kiedys dojdzie do wypadku.

ramzes67

Geis - DZIADOWSKA FIRMA. Człowiek czka cały dzień , na końcu piszą że nie było nas w domu, po czym nie odbierają tel. ponieważ nie pracują już od 16godz.. Dostaje kilkadziesiąt przesyłek miesięcznie z różnych firm kurierskich i "Geis" jest najgorsza. Zatrudniają nieodpowiedzialnych kierowców z Ukrainy, nie chce mu się przyjechać, napisze w papierach co chce i nie można nic zrobić, nikogo skarga nie interesuje. Lekceważąco do sprawy podchodzi ta firma, nie dbają o klienta. Takie firmy muszą zniknąć z rynku które bałagan i chaos wprowadzają w życie innych ludzi.

Tymon

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajmy z narzekaniem. Czas idzie trudny dla firm więc szanujmy to co mamy!

Roksana

Po 3 latach wspolprwcy z geisem doszlismy do,wniosku ze nie.bedziemy wiecej pracowac dla nich, brak stalego rejonu, o ktory tak walczyl rudy falszywy Michalek tak chcial zrobic rejonizacje a co wyszlo wielkie nic. Czlowiek nie majacy pojecia o robocie ze zwyklego pseudo spedytora.poszedl na stanowisko kieorwniczka magazynu ups spedycji, w nosie ma kierowcow zero poszanowania kierowcy,mimo iz to oni,odwalaja za.niego czarna robote. Wiecznie pretensje zmuszanie do dodatkowych kursow po godzinach jak juz zjezdzasz, niema dla ciebie rodziny moze w koncu nim zainteresuje sie waldek bo to co on robi czasami wykracza poza.granice przyzwoitosci powinien sam wsiasc za.fajere I (usunięte przez administratora) z stopami, (usunięte przez administratora) robiac wysylajac kierowce po,przesylke a okazuje sie ze.ktos.ja.juz odebral, w koncu trafi na.taka a nie inn aosobe ktora te.falszywa morde skroci do,zera I ja wywali na zbity pysk takie rzeczy tylko w tychach. Gorszego szamba niema nigdzie....

@Roksana

W ogłoszeniu Geis pisze, że jest rejonizacja. Więc jaka jest prawda? Kiedy z nimi współpracowałeś?

@Roksana

Zgadzam sie panią w 100% ,to chyba najgorsza firma gdzie jeszcze pracuje mój mąż. I ci wózków zero jakiejkolwiek kontroli że strony kierownictwa bo co nie którzy zamiast pracować to spożywają alkohol , aż kiedyś dojdzie do tragedii i ciekawe kto będzie za to odpowiadał . Porażka ,dawno nie spotkałam się z takim syfem jaki tam jest. Pan kierownik jak dobrze pamiętam Pan Arek powinien bardziej zainteresować się co robią pracownicy na zmianach popołudniowych i nocki.Powodzenia tym którzy tam pracują!!

Mariola

Moim zdaniem to najgorsza firma w jakiej pracuje mąż . Dawaja urlopy do podpisania później to się gdzieś gubi przez niedbalatwo i wpisują pracownikowi bumele.Drugie to zdarzały się że pracownicy przed zakończeniem pracy w piątek popołudniowej bo nockę w piątek nie ma , spozywali alkohol .Więc nie rozumiem jak można w trakcie pracy tak robić .Gdzie jest kierownictwo.Porazka

Cezar
@Mariola

Skoro mąż tak narzeka na pracę, to widocznie ma inny powód żeby tam jeszcze pracować...

@Cezar

@cezar mąż jest na etapie szukania innej pracy .

Yzer

Jak dla mnie to wieszcze powolny koniec tej firmie. Poprostu nie mają paczek, a co za tym idzie nie mają przychodu. Ile Niemcy czy tam Czesi będą dokładać? Uwierzcie w moje słowa że do czerwca ta firma nie przetrwa ( oczywiście nie zycze tego firmie bo szkoda ludzi). Co do samej sortowni w Strykowie to warunki super, tylko sorter na paczki zapycha się przy 45000 paczek hahaha taka technologia. Zarobki słabe a system premiowy rodem z PRL.( albo bydzie albo ni bydzie) Nie polecam. W tym rejonie są lepsze oferty pracy.

Ciekawy
@Yzer

Zapycha się? O której kończycie nocną sesję? ;-) Tych którzy naprawdę nie mieli paczek już nie ma a w Geisie nie pracują durnie, które będą brać rynek z 6 złotych byle tylko paczek naładować. Poza tym nic się nie będzie opóźniać na sortowni jeżeli w końcu ktoś się odważy zablokować "paczki", które potem trzeba sortować ręcznie. Jeszcze jedno: może wiesz tylko o Strykowie, ale postawili też duże nowe magazyny w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu słychać co raz częściej o Katowicach i Warszawie nie mówią, że we wszystkich norach gdzie konkurencja ma jakieś szałasy geis też ma nowe magazyny tu inwestują Niemcy a oni trochę różnią się w podejściu od polskich szybkich inwestorów ;-) To co jest jeszcze marne to obsługa klienta i stare kierownictwo z Kexa.

premia
@Yzer

Bo jak zrobisz lepij i więcy to bydzie a jak ni zrobisz to ni bydzie :-) Premia co zawsze bydzie to nie premia. Ale to prawda ze pracuje się tu ciężko ale ekipa jest w porządku. Nie wiem jak w innych oddziałach bo różnie mówią.

Yzer
@Ciekawy

Pomyliłem się trochę z tym zamknięciem, ale i tak zwinęli paczki. "Ciekawy" patrz zawsze w przyszłość i analizuj fakty, bo ta twoja krótkowzroczność nie pomoże Ci w życiu. Nie daj Sobą manipulować.

Kumaty

Praca dla ludzi którzy się nie szanują, (usunięte przez administratora) Gość nie ma w sobie nic z kultury osobistej a dobrego warunki pracy zwłaszcza w zimę tragedia. Na dworzu -4C na hali tez -4C, nie grzeją "oszczędności". Tak więc nie polecam. P.s stawka też nie rzuca na kolana 3200brutto +premia to nic specjalnego. Więc wasz wybór

Czy często w firmie Geis PL Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Maciej

W porównaniu do innych firm to często, jednak odkąd pozostała jedna spółka to może to się zmienić.

Grzegorz
@Maciej

Dzięki temu pracownicy Geis PL mają szansę na rozwój zawodowy, a to już jest duży plus. Mógłbyś może wymienić zalety i wady pracy w tej firmie? Warto aplikować?

@Grzegorz

Z tego co zauważyłem, do tej pory szanse awansów pojawiały się nawet często, piszę na podstawie sytuacji w centrali. Jak będzie w przyszłości w spółce Cargo niestety nie wiem. Jest rotacja na stanowiskach dyspozytorów ale nie wiem z czego ona wynika. Póki co, spółka stabilna finansowo, wypłacalna, częste szkolenia, jakieś dodatkowe benefity się zdarzają. Co do samej pracy nie mam zastrzeżeń, dla mnie ok i jak rozmawiam z innymi pracownikami to raczej nie słyszę negatywnych opinii. Osobiście mogę polecić pracę w GEIS PL.

@mirek
@Grzegorz

w geisie raz dostaniesz stawkę na całe życie, a stawki nie rzucają na kolana chyba ze chcesz być dyrektorem

Bartek

Wisi oferta pracy Dyspozytor Drobnicy Krajowej, ktoś może odpowiedzieć czy warto aplikować ? z tego co się orientuje w Geis zostało tylko Cargo, paczki poszły w niepamięć, więc nie wiem jak to rozumieć.

@Bartek

Szanowny Panie Bartku, Jeżeli Pan takich prostych spraw nie rozumie, to cóż... Państwa pytania są infantylne, niczego nie wnoszą, często brzmią, jakby były formułowane przez jakiś algorytm ( a może tak jest?). Niech mi Pan, bardzo proszę. wyjaśni, czego Pan nie rozumie w fakcie, że "wisi oferta pracy Dyspozytor Drobnicy Krajowej"? Tym bardziej, że wydaje się Pan dość dobrze wtajemniczony w sytuację firm Geis w Polsce (zamknięcie operacji w firmie kurierskiej) więc powinien Pan jednak rozumieć, że nazwa stanowiska wskazuje wyraźnie na ofertę pracy w - jak Pan sam napisał - "Cargo" (swoją drogą ciekawe skąd u Pana ta terminologia używana chyba wyłącznie w Geis, co wskazywałoby dodatkowo na to, że jest Pan wyjątkowo dobrze zorientowany) a nie w firmie, która już operacyjnie nie jest aktywna. Da Pan radę wyjaśnić, co tu nie jest jasne, czy może łatwiej będzie wykasować mój wpis?

@Zrozumienie

śpieszę na ratunek i już objaśniam skąd moje wątpliwości. Nie trzeba być "dobrze wtajemniczonym" jak Pan to ujął wystarczy być poinformowanym żeby wiedzieć że firma Geis nie świadczy już usług drobnicowych, stąd też moje "zdziwienie" otóż: "Masz doświadczenie w dystrybucji przesyłek drobnicowych,Dobrze znasz rynek usług TSL," I muszę Pana zmartwić, terminologia "Cargo" której notabene używa się w firmie Geis na LTLe - nie występuje tylko w Pana frmie stwierdziłbym raczej, że tej terminologii używa się w branży TSL. Proponował bym Panu, aby nie oceniać ludzi po kilku zdaniach, skoro mamy po drugiej stronie pracownika Geis, świadczy to tylko i wyłącznie o was, o waszym podejściu. Mam nadzieję że wyjaśniłem Panu co jest nie jasne w ofercie pracy na Dyspozytora "Drobnicy" Krajowej i nie posiadam władzy wykonawczej aby kasować kogoś wpisy, ba powiem więcej... śmiało bym go podpiął "niech inny widzą"

@Bartek

dodam jeszcze. czy naprawdę Pan sądzi że nikt wcześniej przed podjęciem rozmowy o prace nie zada sobie trudu aby zorientować się na rynku jak wygląda sytuacja danej firmy ? aplikując na Dyspozytora Drobnicy Krajowej, dowiem się dopiero na rozmowie że będę odpowiadał za całą flotę? może i szczegół, ale w moim przekonaniu, już na wstępie dyskwalifikuje daną firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej pracy z Drobnicą :)

@Bartek

Dwa fragmenty z Pana wypowiedzi: Pierwszy: " z tego co się orientuje w Geis zostało tylko Cargo, paczki poszły w niepamięć" Drugi: "Nie trzeba być "dobrze wtajemniczonym" jak Pan to ujął wystarczy być poinformowanym żeby wiedzieć że firma Geis nie świadczy już usług drobnicowych" Widzę, że nie może się Pan zdecydować i wybrać produktu, którego Geis już w Polsce nie świadczy.

@Bartek

I kolejny cytat: "aplikując na Dyspozytora Drobnicy Krajowej, dowiem się dopiero na rozmowie że będę odpowiadał za całą flotę? może i szczegół, ale w moim przekonaniu, już na wstępie dyskwalifikuje daną firmę." A tym czasem ogłoszenie - dotyczące jednego, konkretnego oddziału, zamieszczone na stronie firmy mówi: ZADANIA: Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych, Planowanie i optymalizowanie kosztów transportu, Bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami, Profesjonalna obsługa Klientów, Prowadzenie dokumentacji operacyjnej, Rozwój współpracy z podwykonawcami firmy. Gdzie tu jest choćby jedno słowo o "odpowiedzialności za całą flotę"? Przy okazji proponuję sprawdzenie, czym się - w terminologii branżowej - różni "flota" od "podwykonawców" lub "przewoźników". Z tego, co mi wiadomo Geis nie ma floty tylko podwykonawców, więc z żadnego ogłoszenia o pracę nie może wynikać "odpowiedzialność za flotę". Takie tam drobiazgi ;-)

@Zrozumienie

nie przyszedłem na to forum aby ciągnąć się za słówka, i udowadniając sobie wzajemnie rację. Przyszedłem zapytać się konkretnie za co odpowiada Dyspozytor Drobnicy Krajowej, skoro w moim rozumieniu "drobnica" oznacza produkt z którego firma się wycofała, czyli paczka. Wystarczyło odpowiedzieć: "tak firma dalej świadczy usługi paczek, nie kurierskie ale paczki wozimy" Czy to stanowi jakiś problem dla Pana? opowiedz na konkretne pytania. tak jak już pisałem wcześniej, życzę miłej pracy

@Bartek

To, za co odpowiada Dyspozytor Drobnicy Krajowej zostało napisane w ogłoszeniu. Szczegóły w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Drobnica to nie paczka. Paczka to kurierka. Firma wycofała się ze świadczenia usług kurierskich czyli dostawy paczek. Tak gwoli wyjaśnienia: paczka (czyli usługi kurierskie) to najczęściej usługi ograniczone do towarów odpowiednio zapakowanych (wymiary i rodzaj opakowania) i ważących do 31,5 kg (w niektórych firmach do 50kg) . W dużym uproszczeniu wszystko co powyżej to drobnica czyli cargo. Staram się tylko pomóc zrozumieć różnicę między paczką a drobnicą i sytuację w firmie, która tak Pana interesuje :-)

Maciej
@Zrozumienie

@zrozumienie - widzę, że ktoś z HR-u Geis czuwa jednak poziom dyskusji z użytkownikiem @Bartek wedlug mnie obniża wizerunek firmy. Po co od razu kogoś atakować (takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu konwersacji), że nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Człowiek zadał proste pytanie, jeśli nie jesteś w stanie mu odpowiedzieć to po co się udzielasz? Jeśli masz "zły dzień" to odpuść (informacyjnie - w dziale HR Geis PL są same kobiety). Generalnie Geis nie jest "pępkiem" branży TLS więc w innych firmach terminologia może być inna (wiem z doświadczenia). Szanujmy czas swój i innych.

Geisek

Ciekawe zE niby geis zamyka I odziwo przesylek paletowych przybywa lrzychodza byli klienci fedexa I nawet z,dhl odziwo roboty wiecej, nic sie nie zmienilo place poszly w gore, to o czmys swiadczy nawet jedna z,wiekszych poznanksich firm przeszla do geisa a dlaczego bo maja ceny konkurencyjne I jeszcze placa jako jedni z lepszych za przesylki paletowe I niz,pks dhl czy hellman I reszta wniebowzietych firm logiczne jest ze any miec klienta ceny ma sie o wiele nizsze niz,u innych przyklad paczka w geis 18 zl a w gls 36 jaka roznica zarabia sie mali sumami a nie kradnie okradajac klienta jak robi to gls czy dhl wiec skonczcie pieprzyc ze heis,upada nie prawda ma sie wysmienicie I idzie w lepsze niz,inni

Res22
@Geisek

Paletowych przybywa i owszem jak sie wozi za 80zl palety. Z tego polowa to niestandardy, gabaryty po kilka metrow jak te z LMerlin to przybywa. Dostawu do galerii sklepow i do z tego kurier ciagnie palety po kilkaset metrow. Palety do szpitali z rozladunkiem gdzie za rozladunek nadawca placi 20zl a kurier targa 2h towar na plecach. Zapomnialem o pralkach i lodowkach z wniesieniem za pare zl. Nic dziwnego ze maja klientow nowych. Nikt tego chlamu nie chce to trafai dzieki oderwanym od rzeczywistosci handlowcom. Wlasnie przez nich pierd...l parcel. Teraz kilenci narzekaka ze geis bral za 13 zl a np dpd chce za gniota 25zl. Koniec Cargo nastapi szybciej niz niektortm sie wydaje.

Zdziwienie
@Res22

I od razu widać że kurier pisze :-) Ten niby chłam o którym piszesz to jeszcze parę porządnych firm wozi bo żadna sama nie dałaby rady. Idź do konkurencji to zobaczysz jak się wozi na 15 czy 18 dostaw a nie jak w geis na 12 albo mniej (myślisz że nie wiem ile ładujesz ile z tego dostarczasz a ile nie odbierasz bo ci niby czasu nie wystarczyło albo niby klient nie dał rady towaru przygotować? He, he, he - opitalanko na całego a potem żale do handlówki.

@Zdziwienie

Jako były handlowiec z paletówki mogę powiedzieć tyle: @Res22 ma dużo racji ale Ty także. Jednak jakbym miał oszacować % rację to więcej przyznam @Res22. Handlowcy z Geis-a (nie wszyscy) często się nie przejmowali niczym i wpuszczali do sieci (usunięte przez administratora) To, że ten (usunięte przez administratora) woziły inne firmy to jest inna historia. Geis wozi (usunięte przez administratora) taniej to firmy chętnie przechodzą. Normalnych wymiarowych palet w sieci trochę jest, ale powinna być ich przewaga. Mógłbym wiele napisać, ale po co. Nie sztuką jest oczerniać byłego pracodawcę.

Res22
@Zdziwienie

W pełni racja. Płatność za stopa i odbiór całego auta jest za x0zł (zorientowani wiedzą za ile) to sam możesz sobie odbierać. Jakoś na rolce nigdy nie było 12 stopów (najczęściej minimum 16, a jak ktoś miał trasę wokół komina to i 20) za to coli licząc najlepsze w tej firmie HP - 20-30. Ile razy jechało całe auto do OBI za x0zł z postojem po kilka h. To co wozi konkurencja łacznie z Geisem to nie chłam ale ile tego jest. Gdzie są Ci klienci sprzed roku, były duże firmy ale w geisie lepiej wozic zjeżdżalnie, materace, a potem jakośc doręczeń spada. A szczytem wszystkiego są .. kartony 20kg na paletce... ach szkoda słów. Kolejna sprawa, jakoś nie widziałem aby konkurencja targała lodówki z MX na plecach na 4piętro. Kto podpisał umowę z (usunięte przez administratora) i za ile, jak wiesz to weź paleciak w rękę i ciągnij palety po kilkadziesiąt metrów po ulicach chodnikach i na koniec ustaw palety w sklepie, a nie mamy jeszcze zimy i śniegu. Dlatego uważam, że firma w obecnej formie zarządzania (oderwane od rzeczywistości piony handlowe) padnie i to szybko. Skoro Parcel zamknęli w "1h" to Cargo zajmie 10min.

To musiało się tak skończyć skoro człowiek-pracownik w tej firmie nie jest człowiekiem a numerem czy tez kodem w komputerze szefa bez jak i nie bezpośredniego . Ocana potencjalnego klienta , pracownika po ponad rocznej pracy w gej firmie uważam jest niewłaściwa . Tam bardzo łatwoi , szybko oceniali 2 człowieka dobrze i niedobrze oceniali na podstawie tego co ktoś inny powiedział , a tamten dopowiedział, to nie miało mozluwosci przerwać . Do tego dochodzi niestety serwis na 3 na szynach , a ludzie stawiają coraz wyżej nam poprzecZke i niezadowoli ich kolejne kłamstwo ze kurier miał awarie auta czy tez miał wypadek . 2 lat w 7 , ponad 8 lat w tnt/fedex, 1,5 rok Geis , założy. własny biznes najlepsza decyzja z czystym sumieniem to piszę. Ps. A w każdej firmie są ludZie i ludzie , to tylko od nas samych zależało jaka atmosfera , jaki serwis , uśmiech na twarzy to 30 procent które składa się na gwarntowany sukces . Znam pare osób które Geis ,, skrzywdził ,, znam i takie które,, uskrzydlił ,, tych 2 w 1 nie znam . ???? powiedzenia

upadek

za 7 dni gaszą swiatło , upadek na finiszu.... poźniej palety pójdą na licytację !!!

Marysia
@upadek

zamoczone miliony monet w Parcel muszą się zwrócić, sprzedaż ETL-a jest nieunikniona!

Logika
@Marysia

Zamoczone chyba zostało tyle "monet" że sprzedaż niczego tego nie pokryje. Po drugie z firm obecnych teraz na rynku nikt tego nie potrzebuje bo niby do czego? Dla globalnych graczy to za małe ziarenko. Prędzej (poza "Peksą", która jest już sprzedana jak się słyszy) do kupienia interesujący byłby Rohlig SUUS, może JAS ale na pewno teraz nie Geis.

upadek
@Logika

Kto niby Pekaes-a ma kupić? Helmannowi przydałaby się obecna infrastruktura Geis-a (magazyny) bo ich obecne są bez szału. Takie są plotki, zobaczymy.

Bartek

Do wszystkich idiotow I idiotek z geis paczki nie zal mi was ze zamykaja wasz oddzial wam sie wiecznie nic nie podobalo sami tylko nieroby I obiboki tak dziwo ze was,z sara I reszta dzbanow trzymali I wam za to placili to my za was musielismy parcele wasze wozic bo wam nigdy kuzwa nic nie pasuje. Macie jeszcze czelnosc opisywac I zalic sie na forum bo sie wam krzywda banda,debili x Dziala opisywwc latwo. Ale w oczy powiedziec nie potrafiliscie bo dzbany scie byli....mie zal mi was na gabarytach sa przynajmniej normalni I nikt nikomu nie kladzie klod jak u was . Stulcie pyski nieydacznicy zyciowi

Gregori
@Bartek

Musisz to napisać jeszcze raz, tylko wolniej i z interpunkcją. Bo czytając mam wrażenie że właśnie DZBAN to pisał....

Emil i Sara

Spokojnie koledzy i koleżanki z Geis Parcel via KEX. Otwieram nową firmę w Polsce od podstaw. Stworzymy nowe struktury i weźmiemy ponad 40% udziału rynku paczkowego do nas. Mam świetny pomysł, na który jeszcze nikt nie wpadł. Wiecie jak się ze mną skontaktować. Piszcie i dzwońcie. Ewentualnie do Sary. Ona zna szczegóły.

Stary wyjadacz Kexa
@Emil i Sara

piszę się w to! Oby tylko nie było dużo pracy tak jak przez ostatnie parę lat

Emil i Sara
@Stary wyjadacz Kexa

Spokojnie, pomysł jest tak fantastyczny, że się nie narobimy a zarobimy. Podobne myślenie jak ludzie z KEX-a mieli i z Geis Parcel, ale tym razem to wypali. Czemu ? bo jest pomysł innowacyjny. Zapraszam do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Geis PL Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Geis PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geis PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geis PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geis PL Sp. z o.o.