Opinie o Geis Parcel (Geis Pl Sp. Z O.O.) w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geis PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geis PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geis PL Sp. z o.o. w Sosnowiec

Janek

W Poznaniu porażka. Byłem na rozmowie o pracę wszystko było pięknie opowiedziane. 2 zmiany tylko a zarobki do ustalenia po okresie próbnym rzekomo. Na szczęście pracownicy byli bardziej prawdomówni i od razu kazali mi uciekać stąd. Kasa wszyscy podobno tyle samo a każdy jednak inna stawka zależy jak kto liże (usunięte przez administratora) dyrektora?. 3500 na start i już tak zostaje na lata podobno bez szans na awans i podwyżkę. Wszyscy jednakowo śmiali się z lidera albo grubego kierownika. Atmosfera i obowiązki nie zachęcają do pracy. Szatnia i stołówka to jedno pomieszczenie a śmierdzi jak w oborze. Nie polecam tej firmy chyba że desperatom

Jarov
@Janek

W Tychach to samo, (usunięte przez administratora) Kierownicy (usunięte przez administratora) można nawet (usunięte przez administratora)drobny towar bo w wielu miejscach nie ma kamer

Renata
@Janek

Trochę mam problem uwierzyć, że poszedłeś na rozmowę, a potem wmieszałeś się między pracowników i oni Ci tak szeroko opowiadali, jak jest źle. I co, żadnych kamer nie ma, nikt nie zauważył, że zbierasz wywiad gospodarczy?

Janek
@Renata

Aktualni pracownicy to zawsze najlepsze źródło informacji. Polecam przy szukaniu sobie pracy przez Panią. Ta firma to porażka. Poszedłem do „żółtej konkurencji” - lepsze warunki i ludzie o wiele bardziej sympatyczni, a po dwóch miesiącach awans na lidera. Perspektywa jeszcze się nie zamyka, a zespół pracuje bardzo fajnie i jest zgrany.

Marzena
@Janek

No ale to faktycznie musiałeś mieć super predyspozycje, skoro po dwóch miesiącach taki awans. Gratuluję. ;) Dziwię się, że CI ludzie tam siedzą i tylko ostrzegają. Może teraz Ty im daj cynk i posłuż poradą odnośnie swojej nowej firmy? A ogólnie to zarobki tu u Ciebie porównywalne na start są tak jak tutaj pisałeś?

Alan25

Z daleka od takiej firmy. Standardy obsługi klienta zerowe. Czekam na dostawę pralki od 9-ciu dni. Jeżdżą jak chcą, kiedy chcą i o niczym klienta nie informują. Klientów traktują jak (usunięte przez administratora) Dziwię się, że taka firma jeszcze jest na rynku. To totalne nieporozumienie. Odstąpiłem od umowy sprzedaży, gdyż towar nie został mi dostarczony. Firma odmówiła dostawy-ewenement na skalę światową. Później kupiłem tą samą pralkę za te same pieniądze w EuroAGD. Dostawa bezpłatna i mam wybór dnia i godziny dostawy, kurierzy bardzo uprzejmi i pomocni. Można? Jednak są na rynku porządne firmy przewozowe. Teraz jak coś kupuję, to od razu zastrzegam u sprzedawcy, że wykluczam dwie niepoważne firmy: GEIS i DHL (zwana Drwiącą Hańbą Logistyki).

zainteresowany

Ta firma to jakaś masakra! Paczka z Łodzi do Piotrkowa Tryb 5dni i nie dotarła ,więc zrezygnowałem z przesyłki na rzecz innej firmy. Panie konsultantki jak mantra powtarzają w kółko jedno i to samo, pomocy realnej brak! Przy kolejnych zamówieniach wiem jaką firmę kurierską omijać z daleka! Nie polecam stanowczo!

Były

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Mowa o oddziale w Bydgoszczy na stanowisku magazyniera. Brak obiecanych podwyżek,spychanie na wozkowych obowiazkow,ktore powinni wykonywac dyspozytorzy,brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika przez psychicznego szefa dyspozytorow. Oprocz tego nigdy nie bylo wiadomo czy skonczy sie prace o czasie przez ogolny bałagan i brak organizacji pracy. Prędzej czy później ten pseudo oddział pewnie upadnie (mam nadzieje,ze prędzej)

Obecny
@Były

Trochę przegięcie praca ok kasa dobra . Atmosfera to zależy jak pracownicy się dogadują . Ogólnie plus

Zenon
@Były

Kogo masz na myśli ?bo pracowałem w bydzi i nie kojarzę nikogo takiego

@Obecny

Taka prawda jak ktoś liczył ze będzie ściany podpisać pod kamera to się pomylił ????za samo przyjście do pracy wypłaty nie dają

Lee
@Były

BYŁY pracownik to zapewne Bogdan Z. lub Robert P. Z grupy Pasożytów ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Geis PL Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Praca w geisie to jest (usunięte przez administratora) Jeżdżenie od 7 do 20, przeładowane auta - po 20 palet jedna na drugiej w aucie do 3,5t. na magazynie totalny (usunięte przez administratora) wszystko leży wszędzie, przyjeżdża tir to dosłownie wysypuje sie z niego, ludzie przychodzą, patrzą co tam sie dzieje i wychodzą. rotacja masakryczna, codziennie ktoś inny.

Ronin

NIE POLECAM,towar podobno ładują do 14,jak powiedziałem że sam przyjadę po przesyłkę to pan mówił żeby śledzić przesyłkę bo może być tak że kurier załaduję na auto,po stwierdzeniu żeby dał adnotację na odbiór własny pan powiedział że wyślę prośbę,jakieś jaja,po przyjechaniu na miejsce poszło szybko do momentu jak pan magazynier paletę ok 100kg chciał wziąść na klatę z rampy uchylnej na busa sam,po stwierdzeniu że nie da rady stwierdził że najwyżej spadnie,DRAMAT.

Mala

Masakra, wprowadzają klienta w błąd że pakowanie jest do godz 14 a paczka stoi u nich od kilku dni ma magazynie w której firmie kurier wyjeżdża do klienta po 14 ,jak można tak traktować klienta ,mój prezent świąteczny raczej nie dotrze ,nie polecam

Geis Rzeszów

Patologia najwyższych lotów kurierzy robią do późnych godzin nocnych ,śmieszne stawki a bizon to jeden z największych chamów magazynierów na podkarpaciu.

Mariola

Firma schodzi na manowce, szanowny kierownik potrafi tylko przeklinać na pracowników , jak potrzebują wolne na to nie bo nie ma ludzi , ale na nadgodziny to potrafi przyjść i zapytać,. Panu Arkowi chyba wodą sodowa uderzyła do głowy, a nie wspominając o panu Szymonie że wsi ,który myśli że przyjechał i będzie rządzić na geisie. FIRMA PORAŻKA, dobrze że przenoszą magazyn, ciekawa jestem co za jelenie tam będą pracowały.

Krzysiek Ibisz
@Mariola

Tam każdy, szczególnie dyspozytorzy mają dópe wyżej niż srają, DJ teraz wielki pan dyspozytor za 2800 netto

Kiss
@Krzysiek Ibisz

Zdecydowanie odradZam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało

Kuku

Witam serdecznie, chciałbym sie dowiedzieć jak wyglada praca dyspozytora drobnicy we Wrocławiu? Jak atmosfera czy jest możliwość rozwoju? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Nie rzetelni

To jakaś porażka miała przesyłka być dwa dni temu dostarczona do dziś nie ma dziwnie na infolinię obsługa nie kompetentna bezczelna Ja tu Biorę dzień wolny bezpłatny żeby odebrać przesyłkę a tu nie mam kolejny dzień oddzwaniam się po 11 połączeniach w końcu informują bezczelnie że nadal nie wiedzą kiedy będzie dostarczona Brak kompetencji obsługa bezczelna

Chester Garaż
@Nie rzetelni

W poniedziałek dostałem SMS że paczka przyjdzie we wtorek , dziś jest środa paczki nadal nie ma . Na infolinię kobieta mówi że paczka jest we Wrocławiu i nie jest brana pod uwagę aby ja dziś przywieźli. Jeśli chce to mogę sam ją sobie odebrać . Żenada . Nie po to płaci się za wysyłkę żeby odbierać osobiście.

jak ktos chce pracowac w skansenie i otrzymac stawke (czytaj wyplate) ktora jest najniższa w okolicy to zapraszam na Tychy, ludzie z mózgiem znajda lepsza prace

Wal

Na stołówce są muchy i myszy. Ochyda. Brak papieru od ponad tygodnia i mydła. Kierownik magazynu mówi że to nie jego działka.

Bartosz
@Wal

To w takim razie kto ma się tym zająć? Takie zrzucanie odpowiedzialności na innych to coś okropnego. Idziesz z tym gdzieś indziej, czy zostawisz to tak?

Wal
@Bartosz

Pracownicy. Jak chcą to niech pracują. Ja będę chodził na L4 co jakiś czas i praca dodatkową. Na wiosnę zmiana pracy

Kiełczów

Pierwszy raz zamawiam sprzęt z firmy Media Ekspert która wspópracuje z firma Geis i niestety przewoźnik dostarczył nie pełne zamówienie tj. piekarnik bez ekspresu, realizacjia mojego zamówienia miała trwać 5 dni, trwa już 7 a ja w dalszym ciągu nie mam swojego zamówienia. Kurier powiedział mi że na magazynie znalazł tylko jeden sprzęt wiec przywiózł tylko piekarnik z drugim sprzętem nie wie co się stało i gdzie w obecnej chwili się znajduje a ja na komórkę dostaje informacje że przesyłka została doręczona.... Niestety ale z żalem stwierdzam że ludzie w tej firmie wykonują swoją prace co najmniej jakby robili to za karę. Jestem ciekaw czy ludzie którzy tam pracują zamawiając kotleta z ziemniakami, dostali tylko ziemniaki byliby zadowoleni z zamówienia. Dziękuję i nie pozdrawiam

Nowa

Jak z atmosferą pracy w Strykowie? Dostałam propozycje pracy admnistracyjno-biurowej w jednym z działów i chciałam wiedzieć jak Wam się podoba, czy warto tam pracować?

Bazyl

W którym?

@Nowa

Jeżeli w Strykowie i jeżeli kasa ci w miarę odpowiada to dawaj :-) Nawet jeżeli ci się po jakimś czasie zmieni to i tak tylko zyskasz. To nie jest moja pierwsza taka firma i mówię, że z podejściem atmosferą i ludźmi jest dobrze.

Dramat
@Nowa

Firma ma bardzo, ale to bardzo niska kulturę całej organizacji, pretenduje do miana korporacji, wprowadza śmieszne benefity socjalne, za które pracownik musi sam zapłacić????jednak na to miano musi jeszcze długo popracować. Managerowie ze "starej" ekipy to dno kompletne, zero szacunku dla pracowników, brak kompetencji do zarządzania zespołem. Od biurowca i działów takich jak kadry, sekretariat, księgowość, infolinia radzę trzymajcie się z daleka, bo na prawdę będziecie żałować decyzji o podjęciu pracy w Geisie.

Bartosz
@Berg

Możesz mi powiedzieć ile obecnie zarobi się w Geis? Jaką ofertę proponują tu na start i po jakim czasie można się starać o podwyżki wynagrodzenia? Możesz też wspomnieć jaki rodzaj umowy podpisuje się na początku. :)

Obiektywny
@Dramat

Trudno uwierzyć w to co piszesz. Pracuję w Geis od trzech lat i w porównaniu do innych firm uważam, że to porządny i uczciwy pracodawcy. Ludzie traktują się z szacunkiem, atmosfera dobra (żadne korpo), dyrekcja w porządku. Zarobki OK, benefity też są. Widać, że wszyscy się starają. Idzie się dogadać w każdej sprawie. Nie słyszałem, żeby ktoś żałował, że tu pracuje.

Joanna
@Obiektywny

A ja slyszalam- żałował każdy kto zwolnił się od poprzedniego pracodawcy by przyjść do Geisa niektórzy nawet wrócili po krótkiej chwili do poprzednich firm, jeśli mieli taką możliwość. O czymś to świadczy....

@Dramat

Geis chce być korporacją? Naprawdę? :-) PS: Daj znać, jak się pracuje, tam gdzie poszłaś/pójdziesz ;-)

@Joanna

Czekaj, czekaj: jak "KAŻDY, kto się zwolnił od poprzedniego pracodawcy"? :-) Czyli co, Geis produkuje sobie swoich własnych pracowników i ci są cały czas a ci co się zwolinili gdzie indziej wszyscy odchodzą? Coś kręcisz :-)

Dramat
@Berg

Naprawdę, też wydaje mi się to niedorzeczne:-) A odpowiadając na drugą część pytania, dziękuję, bardzo dobrze:-)

Znowu Pracownik
@Joanna

A ja mam zupełnie odmienne spostrzezenia- znam osoby, które żałowały że odeszły z Geis i po krótkim czasie u innego pracodawcy bardzo chciały wrócić. Mało tego- znam osoby którym dano drugą szansę, wróciły do Geis i pracuja tu do dziś. Sam jestem jednym z nich.

Kandydat na wózkowego Tychy

Prosze o opinie pracy na temat pracy wózkowego w oddziale Tychy , tzn. ZAROBKI, CZAS I CHARAKTER PRACY , ATMOSFERA ,dziękuje

Powiem
@Kandydat na wózkowego Tychy

Powiem ci, że zaczeło sie zmieniac. Z atmosferą co raz lepiej (od pewnego konkretnego momentu) z organizacją pracy też. Problem to stary magazym ale są słuchy ze w przyszłym roku będzie zmiana. Roboty dużo bo co raz więcej przesyłek. Kasa mogła by byc lepsza, ale nie jest zla. Jest jakaś premia za brak uszkodzeń, nocki i nadgodziny ale o nadgodziny to zawsze awantura ze do odbioru. Warto spróbować bo firma ma duże plany z tego co jeszcze stary kierownik mówił.

Grzegorz
@Powiem

Cześć, dzięki za tak szczegółową opinię! Chciałem Cię jednak o coś dopytać. W jakich godzinach dokładnie pracujecie? Widzę, że są nocki i nadgodziny, a dużo jest tych nadgodzin w Geisie? Istnieje ewentualna możliwość odebrania ich w formie dnia wolnego? Daj proszę znać. :)

@Powiem

Powiem tak....... Lepiej se innej pracy poszukać. Kiedyś było lepiej, rok, dwa temu bo teraz to porażka. Nie dziwoevsie że poprzedni kierownik się zwolnił. A co do nadgodzin.......nie wiem jak z wypłatą za nie, ale jeśli wybranie dnia wolnego albo np przyjście dwie godz później to mają z tym problem bo brakuje wózkowych. Mój mąż dawno by se zmienil pracę, ale teraz przez covid, ciężko z pracą. Więc jeśli ma Pan możliwość poszukać innej pracy, to proszę tak zrobić. Bo tam, kierownictwo by się cieszylo gdyby pracownik z wózka wogule nie schodził. Tak tam jest .

Mario
@Kandydat na wózkowego Tychy

Charakter pracy - jak w (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) na premiach , warunki socjalne - totalny (usunięte przez administratora)

@Powiem

Lepsza organizacja pracy ? Ha ha (usunięte przez administratora) Ha, chyba tam nie pracowałeś,albo jesteś zwykłym trolem.

@Mario

No widzę że dalej nic się nie zmieniło na lepsze, pewnie nikt tam nie chce pracować,oj nie dziwię się, też dałem sobie spokój

Hanna
@Mariola

Wspomniałaś, że kiedyś było lepiej. Co w takim razie się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat w Geisie? Jakie dokładnie warunki pracy masz na myśli? I z czego te zmiany wynikają?

Jarov
@Kandydat na wózkowego Tychy

Atmosfera dziwna. Kierownik magazynu robi głupie zebrania o 14 i osoby pracujące do 14 słuchają tego do 14.20. Chore Nowy pracownik nie dostanie klucza od drzwi wejściowych do szatni. Musi sobie pożyczyć od kogoś i sam dorobić. Od lat tak jest

Huka

Brutto 3400 plus ok 250 premii. Na wakacje co 2 lata ok 350 zł

Arek
@Jarov

Dokładnie, syf

Patrycja

Nie polecam, brak mydła i papieru, w pomieszczeniu stołówka 8x8m chodza myszy

Łuki

Janusz tylko patrzy żeby auto pojechało, nic innego go nie obchodzi. Ludzie zbierają nagrania i zdjęcia.

Nie rzetelna

Firma robi co chcą brak umowy dostawy w danym dniu porażka

Precyzja
@Nie rzetelna

A po polsku? Tak, żeby można było zrozumieć o co dokładnie chodzi?

joanna

Witam, czy ktoś się orientuje jakie zarobki na stanowisku Specjalisty IT w oddziale Stryków-Sosnowiec?

Zostaw merytoryczną opinię o Geis PL Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Geis PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geis PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geis PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geis PL Sp. z o.o.